mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 15:35 
Cytuj  
Free Company: "S e e D"
Server: MoogleEU
VoiceCom: TS3
Rekrutacja: Tsu'ya Rhiki, A'rtho Zoah, Ash Eldrick
Emblem: Złoty orzeł na czarno/czerwonej tarczy.
Kolor: Czerń, Złoto, Czerwien

Witaj!
Jeśli zapuszczasz się w te odmęty naszego forum, znaczyć to może tylko że chcesz wstąpić w nasze zacne szeregi.

W przeciwieństwie do wielu innych gildii nie nazywamy siebie "Hardcore" czy "Casual" albo jakkolwiek inaczej, staramy się zbierać graczy ze wszystkich stref. Nie zrozum nas źle, gramy w FFXIV każdy we własnym tempie, chcemy poznać świat Eorzea, cieszyć się nim i nie nakładać niepotrzebnego ciśnienia na nasze karki.
Nie mamy aspiracji zrobić szybko max lvl i młócić dungeony całe dnie, co jednak nie znaczy że nie mamy żadnych celi! Wręcz przeciwnie, pomimo tego że nie śpieszymy się, chcemy przejść najtrudniejszy content dostępny w grze, i to w wielkim stylu! Jest to jednym z głównych celi S e e D jako gildii.

Jako gildia preferujemy trzymać nasze community blisko, zamiast zapraszać setki ludzi, dlatego nie zobaczysz nas /shoutujących zaproszenia do gildii, zazwyczaj zapraszamy osoby "z polecenia" bądź te z którymi już trochę pograliśmy i poznaliśmy je lepiej. Co oczywiście nie znaczy ze każdy nie możne złożyć Aplikacji.
W "S e e D" staramy się stworzyć community w którym każdy się zna, każdy gra z każdym, bez podziałów na mniejsze grupki. System rekrutacyjny przez Linskshell jest stworzony po to by odsiać "ludzi duchy", którzy logują się mówiąc cześć (albo i nie) i tyle ich było widać. Takich osób nie chcemy w FC. Jeśli się nie socjalizujesz, czy to w chacie czy na TS - raczej zostaniesz jedynie w LS. Dla niektórych może to być dość "szorstki" system rekrutacyjny, jednakże dzięki niemu udało nam się stworzyć FC, w którym trzymamy mocne więzi, ludzie sobie pomagają i nikt nie jest anonimowy.


A co z tego dla Ciebie?
Jako gildia założona na potrzeby FFXIV z pewnością nie możemy się pochwalić dużym stażem chociaż trzymamy się mocno już prawie dwa lata, w chwili obecnej (04.2015) gildia SeeD ma na koncie wszystkie first cleare Coila (end game) w polskim community, oraz wszystkie primale Hard i EX. Duża baza doświadczonych graczy gotowa by pomóc przy relikcie bądź po prostu wybrać się na dungeon jest też nie małym plusem, bardzo silny i zgrany (dzięki systemowi rekrutacyjnemu) Core gildyjny. Nie używamy systemu "statików", mamy własny system dzięki któremu każdy kto jest gotowy na eng game (gear) i chce, ma szanse go spróbować. Może i nie gwarantuje to każdemu chodzenia na każdy rajd, ale przynajmniej osoby z poza "core" gildii nie muszą czekać na pełny skład w tym czasie chodząc z randomami. Jeśli chcesz doświadczyć wszystkiego co FFXIV ma do zaoferowania - dobrze trafiłeś.

Jak wiecie, jedną z głównych zasad w naszej gildii jest brak stałych składów, tak aby każdy kto jest gotowy wchodzić na coila mógł od razu wkroczyć do akcji budować z nami lepszą i silniejszą gildię. Sprawa jest calkiem prosta, zamiast stałych składów, każdą nadwyżkę osób wymieniamy między zespołami, w dodatku mieszając co kolejny rajd zespoły.
Jest to o tyle fajne że poznajemy całą gildie, nie tylko osoby z którymi rajdujemy, bardziej doświadczeni gildiowicze udzielają swojej wiedzy tym mniej doświadczonym.

Oznacza to że nie zawsze będziesz miał gwarantowane miejsce na coila, ale dzięki systemowi punktowemu dostosowanemu do potrzeb naszej gildi nawet jeśli się nie załapiesz ale będziesz gotowy isć, masz takie same szanse na drop jak ten który poszedł. Jak to możliwe? Czytaj więcej na naszym forum. Jeśli chcesz doświadczyć wszystkiego co FFXIV ma do zaoferowania - dobrze trafiłeś.

Teraz gdy już wiesz na pewno że jesteśmy właśnie tym czego szukasz przejdźmy do procesu rekrutacji:

Rekrutacja wygląda u nas nie co inaczej. Po naciśnięciu przycisku "Join SeeD" na stronie można zobaczyć więcej detali.
Uważamy że żadna aplikacja ani 5minutowa rozmowa na TS nie jest wyznacznikiem dlatego dodajemy cię do naszego Linkshella gdzie masz kontakt z Free Company (chat + Team Speak), gdy jesteś gotowy (masz lvl) możesz zapisywać się w kalendarzu na eventy, chodzić z nami na end game rajdy, primale etc.
W linkshellu "SeeD Academy" będziemy mieli okazję "zweryfikować" jaką osobą jesteś, jeśli będzie widać że udzielasz się, pomagasz, pojawiasz się na eventach jak i na TS i zależy Ci (z naszego doświadczenia to się dzieje naturalnie) zostaniesz poproszony o złożenie Aplikacji i zaproszony do "S e e D" gdzie zostanie Ci przydzielona ranga "Cadet".

Nasze gildyjne 10 przykazań, czyli co słyszy każdy nowy:
Zanim dołączysz do gildi jest kilka spraw o których powinieneś wiedzieć:

1: Zanim dodamy cię do FC, zostaniesz zaproszony do LS rekrutacyjnego "SeeD Academy" w którym "obserwujemy" kandydatów. Może to z początku zabrzmieć śmiesznie i "wyniośle" bo w końcu to tylko gra ale cała ta farsa ma swój cel.
- nie chcemy w FC osób duchów, nie chcemy logować się do gry widząc na gildyjnym rosterze 30 nieznanych nicków.
- nie chcemy w FC smarkaczy, retardów, osób złośliwych czy nerwowych. Żadne podanie nie oddaje to jaka jest osoba, najlepiej to poznać przez grę z nią.
Jeśli będziesz aktywny, będziesz się udzielać na rajdach jak i TS - nawet nie zauważysz kiedy przyjdzie inv do FC. Chyba że jesteś jednym z wymienionych wyżej.

2: Będąc w LS masz dostęp do strony, TS i LS chatu na którym są wszyscy w FC. Jednym słowem masz takie same prawa jak inni członkowie, ale jeszcze nie reprezentujesz nas znakiem. Mamy niepisaną zasadę: nawet gdy jesteś na TS, witamy/żegnamy się na chacie LS który jest głównym chatem gilidyjnym.

3: Rejestracja na stronie jest obowiązkowa, nick powinien odpowiadać nickowi in-game aby było wszystko czytelnie. Jest to potrzebne do śledzenia pkt coilowych a dodatkowo jest jedynym miejscem w którym jako leader mogę przekazać wszystkim ważne wiadomości. Na stronę zaglądamy co najmniej 2-3x w tygodniu.

4: Na górnym menu na stronie znajdziesz kalendarz eventowy, nasz cotygodniowy "rozkład jazdy". Z kalendarza korzystamy to znaczy ZAPISUJEMY SIĘ na eventy, zwłaszcza na Coila gdzie tylko zapisani są brani pod uwagę. Sprawy organizacyjne. Każdy może wkładać eventy do kalendarza, bądź tylko pewny że zrobisz to odpowiednio wcześniej by ludzie mogli się zapisać.

5: Team Speak jest obowiązkowy tylko na rajdy, ale zachęcamy do wchodzenia na niego codziennie. Jest wesoło Dane do TS znajdziesz w dziale rekrutacja, o hasło poproś na LS.

6: W razie nieobecności 7dni + daj nam znać w dziale Nieobecności na forum, 14+ bez dania znaku życia = kick.

7: Reprezentuj godnie swoją gildie, pomagaj słabszym, nie bądź pipą, nawet jeśli na instancji jakiś random failuje, zagryź język, zwyzywanie go naprawdę do niczego nie prowadzi. Nie bądź egoistą, nikt ich nie lubi.

8: Jeśli coś ci się nie podoba bądź masz jakiś problem, przyjdź do mnie. Nie ma nic gorszego niż narzekanie bez szukania rozwiązania. Każdy problem da się rozwikłać ale na pewno nie zrobisz tego knując niecne plany za plecami. A ja i tak się dowiem.

9: Na coila i inne end-game instancje chodzimy razem. Jeśli masz zamiar pomykać na end game z randomami, nie zapisuj się do gildii.

10: Stawiaj gildię ponad randomów, zanim pójdziesz na instancje, zapytaj się w LS i na TS, możne ktoś inny potrzebuje i pojdziecie razem, może poznasz zonę/męża?

11: (wiem, miało być 10) jeśli jesteś do tyłu z contentem bądz zaczynasz dopiero grę, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Dostaniesz własnego anioła stróża który nie tylko ukieruje cię ale pomoże zapoznać się z resztą gildi. Więcej info na forum w dziale Rekrutacja - Mentor Program

Jeśli przekonaliśmy Cię i dobrnąłeś aż dotąd, nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię na naszą stronę: http://ffxivseed.guildwork.com/

Pozdrawiamy i zapraszamy do rekrutacji
- SeeD Team


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 26 mar 2014, 22:43 
Cytuj  
S e e D zaprasza nowych i starych w nasze szeregi, cały content pre 2.2 powalony, na 2.2 mamy wypełniony kalendarz dla fanów wieczornego rajdowania :)

Rekrutacja: Tsu'ya Rhiki, Artho Zoah, Ash Eldrick, Catterbrie Yvonel in-game lub naszą stronę.

Dozobaczenia w Eorzea!


_________________
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2014, 22:08 
Cytuj  
Second coil of bahamut Turn 1 Clear by SeeD :)

Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 9.03.2014
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2014, 22:37 
Cytuj  
Gratulacje :)

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 21:36 
Cytuj  
T7 down

https://cdn.guildwork.net/files/51d34149ab0eed6450a2b9c8/536548d2002aa86b90704078.png

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 21:42 
Cytuj  
Ja bym dorzucił info, które do mnie dotarło dość późno.
Tsu'ya == Junfan
A'rtho == Ragni

Także są to ludzie od nas z 11 ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 22:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja bym dorzucił info, które do mnie dotarło dość późno.
Tsu'ya == Junfan
A'rtho == Ragni

Także są to ludzie od nas z 11 ;)



dobrze wiedzieć :)


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2014, 15:50 
Cytuj  
T6 first kill:

https://www.youtube.com/watch?v=ni4eWo_jtTM&feature=youtu.be

T7 first kill:

https://www.youtube.com/watch?v=lx7t1D9hOPg


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 13 maja 2014, 12:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja bym dorzucił info, które do mnie dotarło dość późno.
Tsu'ya == Junfan
A'rtho == Ragni

Także są to ludzie od nas z 11 ;)


Dodam tylko że ostatni 1.5roku (?) JunFan nie był moją postacią bo oddałem ją Artho/Ragniemu :)

Anyway!

Z powodu dużego napływu nowych osób w ostatnich dniach postanowiliśmy chwilowo zamknąć rekrutację dopóki wszyscy lepiej się nie poznają i się trochę nie uspokoi :)
Rekrutacja wciąż otwarta "z polecenia"


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2014, 22:26 
Cytuj  
Second coil of bahamut Turn 3 Clear by SeeD ;)
Filmik z cleara soon :P

Obrazek


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 5 cze 2014, 13:31 
Cytuj  
dorzucam filmidło :)

https://www.youtube.com/watch?v=hoFbV-fPDPU


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 16:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja bym dorzucił info, które do mnie dotarło dość późno.
Tsu'ya == Junfan
A'rtho == Ragni

Także są to ludzie od nas z 11 ;)


Kamilus paUko widzę, żę wyparłeś się mnei na FB a chciałem CI wysłać to :
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comme ... e,w400.jpg


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 17:04 
Cytuj  
Nawet dałbym się zgwałcić ;)
Tyle, że to lublin, a to prawie jak sosnowiec czy łódź już :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 98
Dołączył(a): 25.09.2013
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 11:25 
Cytuj  
Seed ponownie otwiera rekrutacje Tank/Mele DPS/Heal/Casting Dps
Dziękuję za uwagę i do uslyszenia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 15:51 
Cytuj  
ashman123 napisał(a):
Seed ponownie otwiera rekrutacje Tank/Mele DPS/Heal/Casting Dps
Dziękuję za uwagę i do uslyszenia

Na język polski - bardów ci u nas pod dostatkiem, ale jak masz inne joby to... rekrutacja SeeD

Wybaczcie Ashowi - on potrafi tylko leczyć i się wysłowić nie potrafi :P
Od siebie dorzucę info, że sporo u nas płci pięknej, rozmów na TS (o cyckach oczywiście!) i kłótni z kamilusem - czyli miód i orzeszki.

Ah no i z atrakcji turystycznych - coil drugi, hunty dzień i noc, a czasami nawet bicie Rumuna dla chętnych. Można mieć nawet zjebany głos jak ja i w tej gildii to akceptują. Polecam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Avatar użytkownika

Posty: 9
Dołączył(a): 8.08.2014
Offline
PostNapisane: 8 sie 2014, 10:35 
Cytuj  
Hej.
Zamierzam rozpocząć swoją zabawę z FFXIV, aczkolwiek nie mogę zdecydować się, którą klasą zagrać.
Dlatego kieruje zapytanie: kogo najbardziej potrzebujecie? Kogo Wam brakuje? Z kogo byliście dumni?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam całą gildię.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 25.09.2013
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 20:56 
Cytuj  
15 Sierpień 2014 T9 Clear by SeeD
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 22:19 
Cytuj  
Najfajniejszy SShot:

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 22:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Najfajniejszy SShot:

Obrazek




a ten brzydki w żółtym "capeluszu" to tam chyba sprząta , co ?:)


gratki :)


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 11:45 
Cytuj  
Byaku napisał(a):
Hej.
Zamierzam rozpocząć swoją zabawę z FFXIV, aczkolwiek nie mogę zdecydować się, którą klasą zagrać.
Dlatego kieruje zapytanie: kogo najbardziej potrzebujecie? Kogo Wam brakuje? Z kogo byliście dumni?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam całą gildię.


Potrzebne sa wszystkie klasy oprocz bardow. Wyjatkowo "dumni" bylibysmy jednak z healerow (Schoolarow w szczegolnosci).

Rekrutacje obecnie prowadzi Ash Elrick.


_________________
Obrazek
PS3 Trophies

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.