mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 08:19 
Cytuj  
pewnie do końca roku będzie już f2p :)

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 08:38 
Cytuj  
Ja zalatwilem sobie pare tyg temu guest passa, zeby obadac co i jak, ale po dwoch dniach juz nie chcialo mi sie logowac do gry. Poprobowalem roznych klas, ale jakos zadna nie miala tego czegos, co by przyciagalo na dluzej. Faktycznie, gra zalozenia ma fajne, system combatu dosc innowacyjny, dosc rozbudowane lore i spojny styl graficzny (ktory mi akurat srednio lezy), ale nie ma tego czegos, co by przyciagalo. Sam chyba tez odnowie suba w WoW.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 08:41 
Cytuj  
z WS jest jeden podstawowy problem
może to i jest super wymagająca gra, ale robiąc trudną grę ( czyli grę raczej dla dojrzałych graczy) z grafiką dla jak to ktoś już określił dla 8-latków to jakoś tak sie zastanawiam:
" ale o co chodzi? "

no bo sorry , gra może i super fajna , ale mnie osobiście grafiką tak odpycha , że nawet nie skusiłem sie na żadną betę i jak przypuszczam podobnie myślało tak baaardzo dużo graczy
chcieli być innowacyjni , ale pojechali za daleko- nie wiem moze taka grafiką jest łatwiejsza do zrobienia- ale zrobili by coś w rodzaju np Black Desert ( tak wiem takich gier jest sporo) ale jeśli ta cała mechanika gry byłaby tak super jak piszą to jakiś tam sukces gra by miała- a tak na starcie przekreśliło ją ( z powodu grafiki) pewnie z 80 % graczy

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 09:31 
Cytuj  
Problem w tym ze ta gra nie ma żadnej glebi, próbuje byc czymś wybitnym a w rzeczywistości jest mialkie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 11:10 
Cytuj  
Jak rozumiesz głębię?

już.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 15:03 
Cytuj  
Tu trwa łapanka, masa kluczy do rozdania:
http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=154

Tutaj łapanka zacznie się lada moment:
http://eu.alienwarearena.com/giveaways/ ... y-giveaway

Zresztą dzisiaj chyba większość pożadnych portali i połowa tych marnych będzie rozdawać takie klucze.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 16:19 
Cytuj  
Tak szybko masowo kluczyki do triala rozdają? Sukces.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:25 
Cytuj  
Grałem w ESO, do 50 super, ale stwierdziłem że wbijanie VR to porażka. Spróbuję Wildstar myślę, wbiłem 50 i jeszcze większa porażka. Straszny grind i nudne questy, lore cienki. Do tego trudnością contentu tą grę zabiją całkiem, chyba że dadzą jakieś LFR dla utrzymania subów. Mnie to lata, bo już nie gram. Z ostatnich mmo FF XIV wygląda w zestawieniu najciekawiej wg. mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:55 
Cytuj  
Szczerze mowiac, to nawet nie mam ochoty triala sprawdzać.

Beta, tego czegoś zniechecia mnie jeszcze przed wyjsciem z tutoriala :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:19 
Cytuj  
mialem tak samo. Nie dosc, ze grafike skopali na maksa, to jeszcze zrobili kompletnie nieciekawy poczatek gry.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:20 
Cytuj  
Szkoda że zepsuli grę tym infantylnym stylem graficznym, bo mechanika i poziom trudności wyglądają ok. Mało hejtu po internetach, widać potencjał jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 14:52 
Cytuj  
cos co moze jest dobre na rynku koreanskim nie zawsze musi odniesc sukces na rynku eu/na
i chyba niestety ncsoft sie przeliliczyl, wpompowal mase kasy a tu taki klops

pomijam juz fakt co prawda z informacji zaslyszanych ze bardzo latwo jest zarobic kase w grze i kupic za nia abonament na nastepne 2-3mc

a rozdawnictwo az 7 dniowych triali nie oszukujmy sie chwile po premierze to juz wogole pachnie slabizna,
Sam mialem grac jakos pogralem co prawda w bete, pozniej 2x na kluczach przyjacielskich ale nie dalem rady- grafika wildstara pokonala mnie:(

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 18:11 
Cytuj  
No niestety... Ratchet and Clank mmo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2014, 05:57 
Cytuj  
Co wy piszecie... przecież WildStar to innowacyjny MMO Mesjasz :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2014, 11:05 
Cytuj  
Grałem w buddy triala 7 dniowego jakoś zaraz po starcie , wytrwałem 4 dni i niestety nie mam zamiaru wracać do tego tytułu nawet po przejsciu na f2p. Owszem potencjał jest ale wady są przytłaczające i niestety w tych aspektach które raczej nigdy nie ulegną już zmianie. Styl graficzny (kwestia subiektywna ofc.), level design (!), błędy koncepcyjne - również w UI, to tylko takie najczęsciej wymieniane. Jestem w stanie sobie wyobrazić ,że gra znajdzie swoich stałych fanów ale bedzie to dość specyficzne grono...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 17:40 
Cytuj  
Cytuj:
1. Over hyped MMO nears its release. Hype drunken fanboys scream "wow killer on day one"
2. Game launches with a massive playerbase. Hype drunken fanboys roar louder than than the raging thunder
3. First 2 weeks pass and the forums start having negative threads which are quickly drowned into an ocean of fanboys coming out of the woodwork to defend the game with arguments such as "the game is new", "this isn't wow", "it will be fixed".
4. First month has passed and the playerbase halved in the mean time. More negative threads start popping up about issues that have yet to be fixed. The fanboys are hard pressed to defend the game. Same several posters can now be seen in all negative threads defending the game with their lives and making people wonder if they aren't actually from the dev company staff doing damage control.
5. Two months have passed and the playerbase is dragging along, barely 33% of what it was at release. Negative threads are barely combated, as fanboys have now become apologists claiming WoW had 10 years to shape up.
6. 3 months have now passed and the demand for server mergers can no longer be ignored. The fanboys now claim that all the people who left were wow kids and the game will do better without them.
7. 6 months-1 year later game is f2p. Fanboys claim that f2p is better than p2p anyway.

Wildstar is now at stage 4.


HEEAHEAHAEHEEA


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 10:56 
Cytuj  
zajebiste, chociaż czasami zauważam tutaj też objawy opisane w pkt 6 a mianowicie "...The fanboys now claim that all the people who left were wow kids and the game will do better without them." :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 14:04 
Cytuj  
To w sumie moglo by byc na kazdym etapie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2014, 12:32 
Cytuj  
tu macie dane z gimbazjum

http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/S% ... 9cy-graczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2014, 13:44 
Cytuj  
to nawet SWOTOR to mistrz przy Wildstarze.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.