mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 07:45 
 
tczewiakowe szufladkowanie. Żyd to bogaty właściciel conajmniej banku (najczęściej sieci banków) wieczorami dorabiający lichwą :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 09:54 
 
jak koło mnie w czasie IIWW rozstrzeliwano w lesie 500 polaków z żydowsko brzmiącymi nazwiskami to nie zwracano uwagi czy biedny czy bogaty, zbiorowe groby są do tej pory i dbają o nie głownie okoliczni mieszkańcy


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 12:25 
 
btw. 500m od mojego rodzinnego domu 3 hałdy tego czegoś się poniewierają:
Obrazek

jak byłem pierdem to używaliśmy tego do rysowania po asfalcie, kolega próbował się tym mydełkiem myć, ale ponoć strasznie chujowo się pieniło ;)

ale to ponoć nie tylko z żydków robione.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 12:35 
 
Mozna to mydelko im wyslac w ramach supportu. Albo w ramach zwyklej uczciwosci - w koncu to ich wlasnosc.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 12:46 
 
A próbowałeś gryźć?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2014, 16:53 
 
ta, dosyć mocna nutka halal :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 07:20 
 
https://www.youtube.com/watch?v=GmYK8yYeGOQ

"Co się stało z naszą klasą?
Pyta Adam w Tel Avivie
Rozjebała ją rakieta
Wystrzelona przed pościgiem
Cała klasa w strzępach leży
Trafiona z helikoptera
Tu są ziemie Izraela
Nic nie waż tu się siać
I niczego nie zbieraj!"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 11:54 
 
Highlander napisał(a):
hurri moj znajomy na szermierke chodzil 9 lat, chcesz spara? ;p

Obrazek
http://hateandanger.files.wordpress.com ... f-land.jpg

Damien napisał(a):
Nie bardzi rozumiem ta niechec do Zydow.
Czesc Polakow nie lubi Zydow bo ci trzymaja sie razem i maja glowe do interesow a co za tym idzie pieniadze. Inna czesc nie lubi bo nie.
Jak dla mnie to jezeli ktoras strona konfliktu w Palestynie powinna wygrac to Zydzi.


Przy okazji nie wolno na nich zlego slowa powiedziec, bo od razu jestes antysemitą, rasistą i inny chuj.
Posluchaj troche polskich ofiar z obozow koncentracyjnych co to przezyli albo jakis kombatantow co mowia o zydach.
Nie dosc, ze np. nasz kraj w chuj zniszczono, zginelo znacznie wiecej Polakow/slowian, ale i tak wieej kasy zawsze dostawali żydzi. I jeszcze przychodza do PL i mowia "gief moja kamienica". Ogolnie to liczby ile to żydkow zginelo w WWII są przesadzone.


Co do mapki
Z tego co udało mi się ustalić
Pierwsza mapka pokazuje tereny do których rozszczenia zgłaszali Beduini.
Druga mapka to propozycja od ONZ. Przyjęli ją Żydzie NIE PRZYJĘLI jej Arabowie. Zaowocowało to wojną, gdzie Arabowie dostali w pizdę.
Dwie kolejne mapki to też nie stan faktyczny tylko jakieś propozycje.
No ale internety się nie mylą, więc każda mapka musi być prawdziwa :]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 11:55 
 
kozas15 napisał(a):
Highlander napisał(a):
hurri moj znajomy na szermierke chodzil 9 lat, chcesz spara? ;p

Obrazek
http://hateandanger.files.wordpress.com ... f-land.jpg

Damien napisał(a):
Nie bardzi rozumiem ta niechec do Zydow.
Czesc Polakow nie lubi Zydow bo ci trzymaja sie razem i maja glowe do interesow a co za tym idzie pieniadze. Inna czesc nie lubi bo nie.
Jak dla mnie to jezeli ktoras strona konfliktu w Palestynie powinna wygrac to Zydzi.


Przy okazji nie wolno na nich zlego slowa powiedziec, bo od razu jestes antysemitą, rasistą i inny chuj.
Posluchaj troche polskich ofiar z obozow koncentracyjnych co to przezyli albo jakis kombatantow co mowia o zydach.
Nie dosc, ze np. nasz kraj w chuj zniszczono, zginelo znacznie wiecej Polakow/slowian, ale i tak wieej kasy zawsze dostawali żydzi. I jeszcze przychodza do PL i mowia "gief moja kamienica". Ogolnie to liczby ile to żydkow zginelo w WWII są przesadzone.


Co do mapki
Z tego co udało mi się ustalić
Pierwsza mapka pokazuje tereny do których rozszczenia zgłaszali Beduini(tylko nie ustaliłem o jaki okres się rozchodzi - zapewne wcześniejszy niż jest to ukazane)
Druga mapka to propozycja od ONZ. Przyjęli ją Żydzie NIE PRZYJĘLI jej Arabowie. Zaowocowało to wojną, gdzie Arabowie dostali w pizdę.
Dwie kolejne mapki to też nie stan faktyczny tylko jakieś propozycje.
No ale internety się nie mylą, więc każda mapka musi być prawdziwa :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 11:58 
 
Nie musiałeś żydować w dwóch postach, mam dosyć po pierwszym.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 12:04 
 
starczy mi 'trend', nie muszą być dokładne.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 12:21 
 
Hehe sorry za double posta. I nie staję po żadnej ze stron. I dlatego nie zamierzam zmyślać na korzyść żadnej ze stron, a te mapki są kiepskie.
Highlander - mówisz, że ważny jest tylko trend? Dla mnie nie. Arabowie nie zgodzili się na propozycję ONZ to dostali od Żydów po dupie i stracili. Ich wina. Jakby się zgodzili, a Żydzi zaatakowali Arabów to by była ich wina w TYM PRZYPADKU. Bo żadna ze stron nie jest bez winy. Ale Arabowie sobie nie pomagają często idiotycznymi decyzjami


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 12:38 
 
Nic takiego nie powiedziałem. Nikt tam nie jest bez winy bo nic tam nie jest w porządku. Nie podoba mnie się ingerencja zachodu i mowienie, że Żyd is ok. Na moje zrzucić napalm i niech wyznaczają granice od nowa. Albo zrobić pole golfowe.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 14:05 
 
kozas15 napisał(a):
Co do mapki
Z tego co udało mi się ustalić
Pierwsza mapka pokazuje tereny do których rozszczenia zgłaszali Beduini(tylko nie ustaliłem o jaki okres się rozchodzi - zapewne wcześniejszy niż jest to ukazane)
Druga mapka to propozycja od ONZ. Przyjęli ją Żydzie NIE PRZYJĘLI jej Arabowie. Zaowocowało to wojną, gdzie Arabowie dostali w pizdę.
Dwie kolejne mapki to też nie stan faktyczny tylko jakieś propozycje.
No ale internety się nie mylą, więc każda mapka musi być prawdziwa :]


Mapki sa jak najbardziej prawdziwe, przynajmniej najwazniejsze dwie: pierwsza i ostatnia. Pierwsza pokazuje jaki byl rozklad ludnosci przed powstaniem panstwa Izreal, a ostatnia jak zostali zmiazdzeni Palestynczycy (w tej chwili to malutka strefa i gazy i kilka osiedli palestynskich wokol Jerozolimy. Izreal ofiara holocaustu sam zafundowal cos na ksztalt holocaustu ludnosci niezydowskiej. Prawie polowa Palestyczykow musiala uciekac ze swoich ziem, a zamiast nich pojawili sie bojownicy w stylu Josira Arafata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 17:47 
 
było też wybijanie palestyńskich wiosek do zera w początkowych latach okupacji tych terenów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 08:42 
 
to jest ziemia kanaan obiecana przez Boga


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 09:59 
 
mrynar napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Co do mapki
Z tego co udało mi się ustalić
Pierwsza mapka pokazuje tereny do których rozszczenia zgłaszali Beduini(tylko nie ustaliłem o jaki okres się rozchodzi - zapewne wcześniejszy niż jest to ukazane)
Druga mapka to propozycja od ONZ. Przyjęli ją Żydzie NIE PRZYJĘLI jej Arabowie. Zaowocowało to wojną, gdzie Arabowie dostali w pizdę.
Dwie kolejne mapki to też nie stan faktyczny tylko jakieś propozycje.
No ale internety się nie mylą, więc każda mapka musi być prawdziwa :]


Mapki sa jak najbardziej prawdziwe, przynajmniej najwazniejsze dwie: pierwsza i ostatnia. Pierwsza pokazuje jaki byl rozklad ludnosci przed powstaniem panstwa Izreal, a ostatnia jak zostali zmiazdzeni Palestynczycy (w tej chwili to malutka strefa i gazy i kilka osiedli palestynskich wokol Jerozolimy. Izreal ofiara holocaustu sam zafundowal cos na ksztalt holocaustu ludnosci niezydowskiej. Prawie polowa Palestyczykow musiala uciekac ze swoich ziem, a zamiast nich pojawili sie bojownicy w stylu Josira Arafata.


Hm, a masz gdzieś źródło? Z tego co przeczytałem to ONZ planował rozdzielić Żydów i Arabów po linii etnicznej - dać Żydom teren gdzie stanowią większość(trochę ponad 50% terenu), Arabom teren gdzie stanowią większość(trochę poniżej 50% terenu). Nie wierzę, że w 1947 różnica była tak ogromna w stosunku do 1946. Arabowie się nie zgodzili na taki podział(oni nie zgodzili by się zapewne nawet i na 1% dla Żydów), dostali w pizdę i w rezultacie Żydzi zajęli o wiele większy teren niż planowany. Ja tam ogólnie mam to w nosie, ale jednak pewien podziw dla Żydów mam - Arabowie parę razy rozpoczynali wojnę dysponując znaczną przewagą ilościową i nic z tego nie wychodziło - ciągle dostawali po dupie. Na pewno nie popieram tego co robili Izrael z Palestyńczykami, jak mówię w tym konflikcie nie popieram żadnej ze stron.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 10:11 
 
I ze niby oni tego dokonali sami bez wsparcia USA?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 10:22 
 
W początkowym okresie to sprzęt dostawali od rusków.
W środkowym od amerykańców.
W późniejszym sami stali jebaną regionalną potęgą, która sama robi sobie praktycznie cały sprzęt wojskowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 10:25 
 
Highlander napisał(a):
I ze niby oni tego dokonali sami bez wsparcia USA?


Owszem, otrzymywali pomoc z różnych stron - właśnie w początkowym okresie bardziej od Sowietów, zanim ci się na Arabów przerzucili. Ale to nie był czynnik decydujący. Tym czynnikiem była organizacja armii arabskich w porównaniu do organizacji armii izraelskiej. Różnica kolosalna.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.