mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2014, 08:53 
Cytuj  
to nie jest dla eastern european peasantow z pl.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2014, 09:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tego porownania do reklam to nawet nie skomentuje
Prawda w oczy kole?
cypis napisał(a):
Jeden post wyzej plakales, ze blizzard chce wydoic ludzi z pieniedzy.
Fanboje twojego pokroju ciągle tkwią w przekonaniu, że dobry wujek blizzard rozdaje gametime "za darmo", w ramach miłości do graczy, cieszmy się wszyscy. :lol:

Btw, ticket na Blizzcon już czeka?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 10:38 
Cytuj  
Odchodząc od typowego dla tego forum pierdzielenia na wszystko na co tylko można pozwolę sobie na uwagę, że dodatek o Pandach jest całkiem fajny. Odblokowałem go sobie parę dni temu i obecnie będąc w połowie do 88 poziomu muszę powiedzieć, że (jak dla mnie) gra nabrała nowego kolorytu i - co tu dużo mówić - uroku. Jestem szczerze ale pozytywnie zaskoczony ;)


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 13:38 
Cytuj  
zax napisał(a):
Prawda w oczy kole?

Jedyne co kole w oczy to Twoj autyzm.
Cytuj:
Fanboje twojego pokroju ciągle tkwią w przekonaniu, że dobry wujek blizzard rozdaje gametime "za darmo", w ramach miłości do graczy, cieszmy się wszyscy. :lol:

Btw, ticket na Blizzcon już czeka?

Wat. Pisalem ze blizzard chce zarobic i stara na przynete rzuca darmowy gametime - nie wiem skad wyciagasz takie z dupy wnioski. W wowa (ani inna gre blizzarda ) nie gralem chyba od wotlk; teraz sobie odpalilem ta darmowke i po 20 minutach stwierdzilem ze to juz nie dla mnie.
Nie spodobalo mi sie, ale mimo wszystko nie mialem zyciowej potrzeby zeby wejsc na forum i pisac jaki to blizzard jest chujowy, wiec najwyrazniej robi to ze mnie fanboja :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 15:34 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Odchodząc od typowego dla tego forum pierdzielenia na wszystko na co tylko można pozwolę sobie na uwagę, że dodatek o Pandach jest całkiem fajny. Odblokowałem go sobie parę dni temu i obecnie będąc w połowie do 88 poziomu muszę powiedzieć, że (jak dla mnie) gra nabrała nowego kolorytu i - co tu dużo mówić - uroku. Jestem szczerze ale pozytywnie zaskoczony ;)

Więc oczekuj na WoD. Tam jest wszystko lepsze i bardziej rozbudowane:) Questowanie to czysta przyjemność.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 16:42 
Cytuj  
Rozbudowane? Polowe skilli nie ma.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2014, 17:14 
Cytuj  
Chyba masz na myśli skille typu Blind Elemental. Na początku też byłem sceptyczny wobec purge, ale po zagraniu doszedłem, do wniosku, że to był dobry pomysł. Spece zostały jeszcze bardziej specjalizowane, no i na barach zrobiło się więcej miejsca - wygląda to teraz schludniej i jest więcej miejsca na makra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 06:30 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Więc oczekuj na WoD. Tam jest wszystko lepsze i bardziej rozbudowane:) Questowanie to czysta przyjemność.


No oczekuję, bo MoP'y kupiłem w paczce wraz z WoD'em. Odsianie skilli by się zdecydowanie przydało bo jest tego po prostu za dużo. Gdyby jeszcze zwiększyli rolę crafta w grze to byłbym już całkiem happy - mam wrażenie, że obecnie craft poszedł w kąt jakby o nim zapomnieli.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 11:58 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
No oczekuję, bo MoP'y kupiłem w paczce wraz z WoD'em.


Gdzie taki pakiet można dorwać? Kumpel ma battlechesta do kataklizmu, to by mu się może przydało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 12:58 
Cytuj  
Odpaliłem w weekend triala pand i się zastanawiam kiedy tak zjebali tę grę. Były fajne drzewka to teraz są jakieś mastery, można dostać oczopląsu od wyglądu setów czy mountów (jak w koreańskich gridnerach), a artstyle pand rodem z bajek dla chińczyków. Myślałem o powrocie po paru latach i kupnie WoD, bo paru znajomych planuje ale ciężko się przemóc patrząc na to czym jest ta gra dziś.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 14:57 
Cytuj  
Wszystko przez MoP.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 15:14 
Cytuj  
Wlasnie sek w tym, ze jesli chodzi o design to WoD plasuje sie pomiedzy TBC, a Wotlkiem. I trzeba przyznac, ze obydwa dodatki byly raczej mroczne. Dla mnie tez pandy to byla jakas padaka. Nie powiem Pandaren to fajna postac, ale jako NPC gdzies tam rzucony w swiecie(cos jak zajebiste Tuskary z Wotlka - mialy jedna, ale za to mega klimatyczna wioske z questami), a nie jako motyw przewodni dodatku. Do tego dochodzi jeszcze monk, czyli prawdopodobnie najbardziej zjebana pod wzgledem feelingu klasa jaka kiedykolwiek powstala w jakims MMORPGu.
WoD z kolei zapowiada sie szczerze mowiac dobrze. Widzac co Blizz zrobil z diabolo jestem w stanie stwierdzic, ze ta firma sie jakby ogarnela i moze naprawde zakonczy serie WoWa z klasa tak, aby gra zostala zapamietana jako genialna.
Bola mnie natomiast te monki - mega strzal w kolano, ktory w przeciwienstwie do chujowego desingu i lore pand ciagnie sie do kolejnego expansiona, bo to przeciez grywalna klasa. Boli to mnie podwojnie - nie dosc, ze to chujowa klasa to gdyby nie monk w poprzednim expie to w WoD moglibysmy sie spodziewac nowej klasy, a mianowicie Demon Huntera. Ten w przeciwienstwie do monka ma jakies podwaliny w swiecie warcrafta + jest mega badass + mielibysmy nowego dual wieldera + mozna by wprowadzic wiecej zajebiscie wygladajacych glaive weaponow, z ktorych by sie cieszyli takze rogale i szamani + jego primary statem moglby byc int, dzieki czemu o leather gear z intem konkurowaly by 2 klasy + jego gameplay moglby byc mega ciekawy i prosty do zrealizowania. Dac wraz z lvlowaniem zmiany kosmetyczne - im blizej setki bym bardziej 'corrupted, czyli jakies rogi, plonace oczy itp, 2 drzewka dps i 1 tanking, gdzie tanking moglby polegac na dodge + jakies self magic barriery(moze cos jak tank rogal w rifcie).
Ogolem mozliwosci bylo by w uj i ciut wiecej, a tak to mamy monka z kopniakami, ktory weapony dzielnie nosi na plecach. Ble.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 15:17 
Cytuj  
WoD nie jest ostanim dodatkiem, juz robia nastepny.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 15:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Odpaliłem w weekend triala pand i się zastanawiam kiedy tak zjebali tę grę. Były fajne drzewka to teraz są jakieś mastery, można dostać oczopląsu od wyglądu setów czy mountów (jak w koreańskich gridnerach), a artstyle pand rodem z bajek dla chińczyków. Myślałem o powrocie po paru latach i kupnie WoD, bo paru znajomych planuje ale ciężko się przemóc patrząc na to czym jest ta gra dziś.


Akurat drzewka były pomyłką i dobrze, że Blizz wy.je.bał je z WoWa i Diablo 3. Wolę się jarać nowym skillem co 15 lvl, niż 1% do crita co lvl:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 15:31 
Cytuj  
Ech macie jakieś addony i tipy do polecenia kim grac w sensie najlepsza/najciekawsza rasa startowa + klasa do solowania contentu? Wow nigdy mnie nie podniecal i dopiero ostatnimi laty jestem w stanie tolerować theme parki, a im bliżej do archeage tym bardziej mi hype opada wiec w cos bym pograł.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 15:39 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
WoD nie jest ostanim dodatkiem, juz robia nastepny.


Cos wiecej o tym wiadomo? Tzn w jakims settingu ma byc osadzony?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 16:01 
Cytuj  
Arturnik - do solowania DK, w WoD tez wyglada ciekawie po zmianach.

Szamotua - nic na razie nie wiadomo, sa przypuszczenia ze bedzie to dodatek poswiecony Azsharze. Blizz oznajmil ze 100lvl to tylko liczba, wiec dodatkow jeszce bedzie pewnie hoho póki gra bedzie dochodowa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 18:03 
Cytuj  
Madas napisał(a):
yabaddi napisał(a):
No oczekuję, bo MoP'y kupiłem w paczce wraz z WoD'em.


Gdzie taki pakiet można dorwać? Kumpel ma battlechesta do kataklizmu, to by mu się może przydało.


Bumpne pytanie bo tez mnie to interesuje. Na battle.necie przy WoD pisze tylko, ze wymaga MoPa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 19:27 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Bumpne pytanie bo tez mnie to interesuje. Na battle.necie przy WoD pisze tylko, ze wymaga MoPa.


Ja miałem wersję WOWa z Cataclysmem jako ostatnim zakupionym dodatkiem. Gdy odpalałem Battle.net'a to w zakładce pod WoW'em miałem taki mały zielony napis "Upgrade available" - gdy go kliknąłem pojawiła się strona sklepu Blizzarda z kompletem MOP+WOD+Boost, całość kosztowała mnie ok 200 zł po przeliczeniu w/g kursów.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 19:31 
Cytuj  
A racja. Przy kupowania gier jest opcja tylko Wod za 44.99 i MoP za 9.99 ale jak damy upgrade przy koncie to dostajemy kombo za 49.99.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.