mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 13:13 
Cytuj  
Pytania o wszystko co zwiazane z grą, głównie dla osób zaczynających ale i nie tylko.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 10:45 
Cytuj  
Jak sobie zrobic wiecej pasków na skille ?


_________________



*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 11:05 
Cytuj  
Jak najszybciej zarobić trochę golda na Patrona?
Aktualnie robię tylko trade runy, niby nie jest źle ale mogłoby być lepiej :)


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 13:12 
Cytuj  
Aloha,

dwa pytania:
1. Pogrywam bardziej solo casual jak czas pozwala,ale myślę czy warto wydać parę grosza i na co aby sobie trochę umilić rozgrywkę?

2. lvlować mounta trzeba raczej równo z postacią czy sobie można to odpuścić na jakiś czas a później to się bardziej przydaje? Mam podstawowego z q dla elfow na 13lvl a charr ma obecnie 17lvl.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jak sobie zrobic wiecej pasków na skille ?


4 nie wystraczaja?

Escape -> Options -> Shortcuts

Cytuj:
Jak najszybciej zarobić trochę golda na Patrona?
Aktualnie robię tylko trade runy, niby nie jest źle ale mogłoby być lepiej

Prawde mowiac podejrzewam ze nikt ci nie zdradzi zadnego fajnego sposobu bo sami na tym straca.
IMO jakbys kupil patrona na miesiac za kase i caly labor zuzywal chocby na mining (tyle ze musialbys sie 24/7 nie wylogowywac zeby otrzymywac 10 labor za 5 min) i sprzedawal wszystko co wykopiesz to w 3-4 dni spokojnie zarobisz na kolejny miesiac

Cytuj:
1. Pogrywam bardziej solo casual jak czas pozwala,ale myślę czy warto wydać parę grosza i na co aby sobie trochę umilić rozgrywkę?


to zalezy co chcesz od gry, jak chcesz sie bawic w gathering crafting to bez patrona nie ma co podchodzic, samym themeparkiem pewnie sie da grac i f2p.

Cytuj:
2. lvlować mounta trzeba raczej równo z postacią czy sobie można to odpuścić na jakiś czas a później to się bardziej przydaje? Mam podstawowego z q dla elfow na 13lvl a charr ma obecnie 17lvl.


nie trzeba levelowac mounta, tzn jego level nie ma wiekszego znaczenia w tym momencie, co 5 lvl odblokowuje sie jakis skill (poza mounted defense z niczego jeszcze nie korzystalem a mam lvl 50) i ubranko lepsze sie zaklada. osobiscie wole kupic ciastko dla mounta z cash shopu dajace +50k exp
inni, po prostu afkowali z autorunem + przyciskiem w lewo badz w prawo zeby go wylevelowac przez noc

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 15:05 
Cytuj  
Ja mam polymorpha i często korzystam z blinka i niewidzialnosci. Generalnie kombinacja blink + charge z niewidzialnosci i mało kto ucieknie, można też blink+ glider


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 18:51 
Cytuj  
APEX na kyprosa kosztuje teraz okolo 70 golda , kiedy tydzien temu bylo 60-65

co zauwazylem to ludzie zazwyczaj deklaruja te 140 gold max za dwa i nie zgadzaja sie placic wiecej bo ma to przelozenie na labor poty

obecna cena to 10-15 golda , jeszcze nie dawno bylo 7


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 13:03 
Cytuj  
Pytanko do prosow - powoli sie w pirata robie, ale zanim to zrobie chce sobie wyrobic jakis sprzet:

nad hasla juz pracuje, tarcza jest, miecz w pracy
do plate poleca ktos cos tanszego niz craftowana?

do tego jakies buildy tanky pvp pod 1v1 macie? skullknight poza party bardzo rozczarowuje, duzo cc i spora wytrzymalosc ale wolalbym choc czesc tej wytrzymalosci w dmg zamienic.
domek mam niestety w zonie pvp wiec napadany w 2-5 chlopa jestem regularnie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 13:17 
Cytuj  
defiler? blighter?

tankowy zielony build tani do wyhaczenia z gha. i chyba wszystko co mozliwe porob bo piraci chyba za bardzo nic nie moga poza piraceniem:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 13:59 
Cytuj  
To prawda, no poza uprawianiem farm na wyspekach, no ale prawde mowiac to przyjemniej mi sie piraci, niz robi pve/arenki plus w ekipie jest niezla atmosfera

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 16:55 
Cytuj  
Jest jakis TS3/Vent, na którym przesiadujecie?

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 18:45 
Cytuj  
Udało mi się w końcu zebrać pieniądze na patrona, wszystko dzięki trade run-om. Ale że nie samymi trade runami człowiek żyje to chciałbym się przerzucić na jakiś craft czy zbieractwo. Może ktoś się orientuje jak wygląda fishing i czy da się z niego wyżyć?

@Arturnik
Wracając do tego miningu. Powinienem zabrać się za jakieś konkretne "skałki"? Zbieractwo działa w taki sam sposób jak w większości innych mmorpg, czyli żeby zebrać lepszą roślinę czy skałę, potrzebujemy skilla na jakimś tam poziomie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 18:45 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Jest jakis TS3/Vent, na którym przesiadujecie?


poszlo na PM


_________________



****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 19:16 
Cytuj  
dzieki :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 20:09 
Cytuj  
fishing jest ciezki bez 10k prof. za podstawowa rybe w sport fishingu dostajesz jakies 1g30s za 5min klikania.
dopiero od 10k mozna juz lowic ryby po 10g+.

mining to glownie iron veinsy, z ktorych zbierasz stone - jest najbardziej wartosciowy, ale najmniej go wypada.
do tego bedzie ci wpadac vocation z tego, za ktore mozesz kupowac itemy i sprzedawac na ah.

na 2 apexy mozesz bez problemu zebrac przez miesiac, logujac sie jedynie na konto.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 15:51 
Cytuj  
Mining jest dosyc przyjemny jak znasz spoty, generalnie im wiecej ludzi robi questy przy spocie tym szybszy respawn nodow. Ja w kilka dni na samych skalkach zarobilem ponad 200g, nie jest to duzo w porownaniu z mądrym gospodarowaniem działek i robieniu traderunow. Tylko bardzo duzo laboru na to schodzi i przelicznik labor/gold ma niski.

Generalnie ceny sa zalezne od serwerów ale 300 raw stone sprzedaje po 24 golda i cena ani drgnie.


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 16:16 
Cytuj  
Sadorus napisał(a):
@Arturnik
Wracając do tego miningu. Powinienem zabrać się za jakieś konkretne "skałki"? Zbieractwo działa w taki sam sposób jak w większości innych mmorpg, czyli żeby zebrać lepszą roślinę czy skałę, potrzebujemy skilla na jakimś tam poziomie?


No generalnie duzo tych skalek niestety nie ma.
- Jest iron vein z ktorego leci iron i rzadziej raw stone - wykopanie kosztuje 10 labor, 9 na poziomach 20k-40k

- Po wykopaniu iron vein moze spowodowac ze pojawi sie na tym samym miejscu fortuna vein - taki "rozblysk" zobaczysz - z czego leci copper/silver/gold/archeum ore - wykopanie kosztuje 20 labor, 18 na poziomach 20k-40k

- Zostal jeszcze podwodny star shard vein - najmniej oplacalny, jednak najszybciej wbija sie poziom miningu i zuzywa labor - jeden vein "kosztuje" 25 labor, ale star shard chips/ingots sa niestety bardzo tanie ze wzgledu na to ze dosc latwo dorwac sie do podwodnych veinow, a malo stone wypada, wiec jesli chodzi o labor/gold to kompletnie sie nie oplaca.


Sam jestem atm na 40k mining i zamierzam dobic 50k tylko po to by na aurorii kopac te nowe skalki, nikt w gildii sie tym nie zajmuje, maja generalnie bardziej oplacalne zajecia - ogolnie nie polecam miningu do zarabiania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 16:25 
Cytuj  
w eu mining jeszcze daje rade bo ogarneli troche te boty, chociaz cziterow dalej w pizdu.
za to na us dziesiatki botow campia nody.

sposobow na zarabianie kasy w aa byloby mnostwo, gdyby nie totalnie rozjebana ekonomia przez skaczace ceny golda. na dahucie 100g kosztuje od 20 do 200 euro.
a potem ceny na ah sa totalnie z dupy.
trade runy sa dobre jak masz juz farm cart/merchant shipa.

wczoraj poplywalismy galeonem, jednak naprawde niezle to wymyslili - zeby zwinac zagle, trzeba sie wspinac na maszty :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 17:15 
Cytuj  
gdzie na US grasz Mendol?

Na Inochu jest dosc ok jesli chodzi o mining, choc w prime time to fakt mi sie nawet nie chce o tym myslec, poza prime time ze 3-4 osoby siedza w construction yard i dobrze idzie.

No ja troche jestem zmasakrowany tymi cenami - farm cart bardzo by sie przydal, ale nie stac mnie kompletnie na thunderstruck log.
natomiast jak juz zaczynam zbierac kase, to wydaje na cos, tutaj jakis blueprint, tam nowy scepter craftowany, tu juz regrade i wracam do punktu wyjscia :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 17:46 
Cytuj  
a nawet nie wiem, bo na us tylko dla apexow gram.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.