mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2014, 23:38 
Cytuj  
Kasztanowy ludek znowu pękł.

:(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 00:16 
Cytuj  
Razoth napisał(a):


Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 00:30 
Cytuj  
mrynar stary zomowiec, cos przeoczyłem ? :D
skąd te wnioski?


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 01:07 
Cytuj  
Ferdek wie co robi, te nasze Klany sa warte wiecej niz SoA/Sopranos ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 07:05 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
mrynar napisał(a):
meterrr napisał(a):
spierdalaj stary zomowcu, co teraz placze ze wiplera bija


trzeba bylo wstapic do policji to bys przynajmniej nie marzl zima

widzisz ja nie musze bic ludzi po ulicach zeby sie utrzymac, zle tez nie zarabiam

a ty przyznaj sie , tak jebiesz ta wladze ale emeryturke 50 latku siorpiesz mundurowa co ?

pierdolony kurwa hipokryta


Bylem majorem wiec mam 6200 na reka i mam ciagle taka pare w lapach, ze bym chetnie ponapierdalal pala tych co zima chodza bez czapki i kurtki.

Ja to ten z wasem i mam teraz 69 lat a nie 50 gowniarzu:

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 09:50 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Czas na temat: czy jest tu jakiś pedał?

Kto się odważy?



mógłbym wymienić kilka nicków, ale czy koniecznie tego chcesz oyciec?


wracając do tematu ja trochę grałem na gitarze w Guitar Master Hero i inne takie. Poziom medium. Liczy się?

A i ta zrzuta na kurtki dla polaczków to na serio? Też bym rzucił piątaka. Może na kurtkę niekoniecznie się uzbiera, ale jeszcze 3 osoby i na kawę będzie!


Ostatnio edytowano 9 lis 2014, 10:16 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
meterrr napisał(a):
mrynar napisał(a):

trzeba bylo wstapic do policji to bys przynajmniej nie marzl zima

widzisz ja nie musze bic ludzi po ulicach zeby sie utrzymac, zle tez nie zarabiam

a ty przyznaj sie , tak jebiesz ta wladze ale emeryturke 50 latku siorpiesz mundurowa co ?

pierdolony kurwa hipokryta


Bylem majorem wiec mam 6200 na reka i mam ciagle taka pare w lapach, ze bym chetnie ponapierdalal pala tych co zima chodza bez czapki i kurtki.

Ja to ten z wasem i mam teraz 69 lat a nie 50 gowniarzu:

Obrazek


wrzuc jeszcze fotke jak kogos palujesz

myslalem ze byles zwyklym szeregowym siepaczem, takich ludzi jeszcze bym zrozumial zarabiali na chleb, ale skoro major(choc to pewnie slaby trolling), to juz mozna cie znawac czerwona kurwa, bo majorem przez przypadek sie nie zostaje

i nic dziwnego ze smieszyly cie wyrzuty studenta ze polska jest chujowa skoro nie wychodzac z domu dostajesz 2xsrednia krajowa

tak oto po 25 latach wolnosci, czerwony major popiera KNP, no kurwa tragikomedia

@Nefa , jak sie ci twoi koledzy z ONR dowiedza ze sie kumasz na forum z bylym zomowcem to nie bedziesz mogl chodzic przez miesiac


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:24 
Cytuj  
sąsiad dobrze gra na gitarze, w dawnej remizie często występował, to emerytowany milicjant co opowiadał jak pałowali na rynku w stanie wojennym, a tacy jak wy! zabrali mu z dobrej emerytury 1,5k i teraz bierze jedynie 3900zł


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:36 
Cytuj  
meteerr nie mam kolegow wsrod ONR tylko w elicie Teczowej Armii, i jezeli nie przestaniesz plakac jak mala dziewczynka to dam slowo i to raczej ty przez kilka miesiecy nie bedziesz mogl chodzic prosto. W dodatku, nie bedziesz mial nie tylko kurtki, ale spodni tez. Chlopczyku z apyracja mlodej niewiasty, waz co mowisz!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:52 
Cytuj  
kurwa, o czym jest ten topic? :o


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:53 
Cytuj  
o kurtkach.
Ale to ciebie nie dotyczy, wy w tej budżetówce to pewnie macie budżet na kurtki zimowe, dopłaty do opału, wypłacane pogodowe jak tylko niebo się zachmurzy etc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 11:00 
Cytuj  
tak, mamy tez placone szkodliwe, za wysluchiwanie takich kretynow jak ty.

Zangetsukun napisał(a):
Probowałeś Rocksmith? Mam to ~3 miesiące i postępy są niesamowite. Ba, po tygodniu umiałem więcej niż po pół roku nauki "na sucho".


To jest Guitar Hero tylko z normalna gitara? Jak to dziala? Gitarke wpinasz po prostu pod karte dzwiekowa?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 11:39 
Cytuj  
gram na gitarze, perkusji i klawiszach... polecam sie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 11:39 
Cytuj  
I wtedy się obudziłeś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 12:02 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
wrzuc jeszcze fotke jak kogos palujesz

myslalem ze byles zwyklym szeregowym siepaczem, takich ludzi jeszcze bym zrozumial zarabiali na chleb, ale skoro major(choc to pewnie slaby trolling), to juz mozna cie znawac czerwona kurwa, bo majorem przez przypadek sie nie zostaje

i nic dziwnego ze smieszyly cie wyrzuty studenta ze polska jest chujowa skoro nie wychodzac z domu dostajesz 2xsrednia krajowa

tak oto po 25 latach wolnosci, czerwony major popiera KNP, no kurwa tragikomedia

@Nefa , jak sie ci twoi koledzy z ONR dowiedza ze sie kumasz na forum z bylym zomowcem to nie bedziesz mogl chodzic przez miesiac


Mialem zdjecia z palowania, ale to byly zdjecia operacyjne i nie moglem sobie ich tak poprostu zabrac.

Zawsze dzialalem w ramach obowiazujacego prawa i jestem z tego dumny.
Zaczalem popierac KNP jak sie dowiedzialem, ze Wipler pokonal 3 patrole policji. Takich ludzi nam trzeba w Polsce. Silnych i odwaznych. Dzisiejsze polcija to lalusie, nie to co kiedys kurwa!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 12:29 
Cytuj  
Niestety nie pokonał ale tylko dlatego że policja w tym incydencie robiła za cioty, które mogą się pobawić w imię prawa gazem pieprzowym, trafiła się jedna sadystka z okresem i się wyżyła na gościu, nic tu dziwnego nie widzę, w kraju jakim żyjemy takie rzeczy to norma, a przykłady idą z góry, bezradność i obojętność społeczeństwa sprzyja, jedyny bunt jaki zaobserwowano to większa aktywność na fejsie i więcej chętnych do pracy na zmywaku w uk.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 12:33 
Cytuj  
mrynar jaki troll


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 12:34 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 127
Dołączył(a): 6.11.2014
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 12:59 
Cytuj  
Nie wiem co sie tu dzieje teraz. :o


_________________
Oh my God all the people in the street
They look like fucking machines.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 13:06 
Cytuj  
Biseksualne agresje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.