mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 10:22 
Cytuj  
po tylu godzinach oni dalej "pracują" nad przywróceniem serwerów

to musi być jakiś spisek
niemożliwe by aż tak dali ciała :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 10:23 
Cytuj  
Może już zamykają serwery ? Normalnie to by zaczęli od przejścia na f2p, ale ta gra już byłą darmowa. :oops:


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 10:36 
Cytuj  
toz dziala wszystko od rana:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 11:16 
Cytuj  
To chodzi o US servery...tam jest padaka


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 13:47 
Cytuj  
z serwerów NA wyparowało 4 ,
2 są z kolejkami a pozostał znów maintenance :)

topik założony wczoraj liczy już ponad 900 stron :)

chyba polegli na maxa :)


1:15 PM PST: Our apologies for the extended downtime, all. We're continuing to investigate the network latency issues players were reporting earlier today. Some servers will be coming online to confirm the issue has been resolved. Thanks again for your patience.

The team is looking into delaying the siege start time so that today's sieges aren't missed. Any siege delays will only apply to servers that have been experiencing network issues today. We'll post an update with specifics if we do delay sieges the instant we have details to share.

1:25 PM PST: We're opening Aranzeb, Namia, Kyrios, Ollo, Tahyang and Salphira now. These servers are opening as a test while we continue to investigate network issues.

2:00 PM PST: We're still working to resolve the latency issues players are reporting. The team is also aware of the impact on sieges and will be working to reschedule them once server stability is restored. We plan to provide the rescheduled date and time in a separate announcement once we arrange the reschedule.

3:30 PM PST: Ollo and Kyrios have been restarted, and are now open to players once more. Further restarts may occur, and those servers will receive in-game broadcasts.

3:45 PM PST: Aranzeb and Naima have gone offline. At this time, the team is still working to determine the root cause for the instability and latency. Thank you for your continued patience.

7:40 PM PST: We are still tracking down the cause of the instability and latency. Again, we do appreciate your continued patience.

11:25 PM PST: All North American servers are being restarted as part of our continued diagnosis of today's network latency issues. They will be restarting in about ten minutes.

11:50 PM PST: The North American servers have been restarted and will be available once validated.

12:30 AM PST: We've determined that Naima and Ezi are not responding properly to the restart. Aranzeb, Kyrios, Ollo, Tahyang, Salphira, Inoch, Enla, Lucius, and Calleil are responding and will be available as soon as validation is complete. We'll continue to diagnose what's affecting Naima and Ezi and monitor the other nine through the night.

12:50 AM PST: The following servers are opening up now: Tahyang, Salphira, Inoch, Enla, Calleil. We're working to bring the remaining servers online as quickly as possible.

1:45 AM PST: We're restarting and reopening servers as they go down. Ollo, Aranzeb, and Kyrios are also coming online.

4:00 AM PST: The team is continuing to restore servers that have gone offline. We'll have more details on today's network latency issues tomorrow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 14:04 
Cytuj  
Blizzard ich DDoSuje :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 16:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja dzis jestem po 1 siege i w sumie nie bylo tak zle. bugow nie ma po prostu bez ogarniecia trebuchetow i innych machin mozesz pomarzyc o zdobyciu zamku. pomagalismy bronic przeciwko najsilniejszej ekipie na servie i bez szalu sie obronilo. inna bajka ze typy jak lemingi pchaly sie glowna brama gdzie styknie paru tankow z imprisonem zeby ich powtrzymac i dozynac reszte. tak czy siak fun :)


czekaj bo sie pogubiłem- w sumie prawie już nie gram więc pewnie dlatego

BS broniło zamku dla Italaniców ?
więc przeciwko komu?
to są na Kyprosie jeszcze jakieś silne gildie spoza tego ally ( IB, TB, Vegenance , Prime) ?
tylko nie mów ,że Kohorta - pls :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 18:10 
Cytuj  
tb chcialo zabrac zamek dla italiancow my min bronilismy, prime disbanded to zawsze byla pomylka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 18:19 
Cytuj  
e nic z tego nie wiem- przeciez Italniacy już 2 tygodnie temu deklarowali że oddają zamek, bo przechodzą na casual mode :)
teraz widze , że Italniacy dalej mają zamek - czyli BS broniło zamku wspólnie z nimi przeciw TB ? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2014, 22:12 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
e nic z tego nie wiem- przeciez Italniacy już 2 tygodnie temu deklarowali że oddają zamek, bo przechodzą na casual mode :)
teraz widze , że Italniacy dalej mają zamek - czyli BS broniło zamku wspólnie z nimi przeciw TB ? :)



ok już wszystko wiem :)

zdaje sie ze oni na początku w ogóle bez trebuszy poszli :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 08:30 
Cytuj  
Prime sie rozpadlo? Phi.....i tak jakos ich nie widzialem w grze :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2014, 22:54 
Cytuj  
ktos to jeszcze gra, czy po prostu nikt nie pisze?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 01:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ktos to jeszcze gra, czy po prostu nikt nie pisze?


high na moim serwie gra moze z 100-200 samych polakow jak nie wiecej duzo wiecej:) po prostu na tym forum nikt nie pisze bo i po co? ja sie ciagle bawie zajebiscie, pykam typow na 3 hity robie po 100 killi na open czasem dziennie i zarabaim kase. dzis dla typa z gildi wbilem celestiala gale luk on sie cykal a ja chyba wykorzystalem limit bo to byl moj 5 celestial:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 10:49 
Cytuj  
Ja tez gram i bede gral do konca życia, bo to najlepsza gra ever !!!!!!!!!!!!!


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 11:00 
Cytuj  
Piszpan a tak szczerze- ilu graczy na tych open pvp spotykasz?

czy to takie zergi jak dawniej były na np Hasli , że dziesiątki walczyły przeciwko dziesiątkom, czy raczej kilku na kilkunastu?

mam teraz wrażenie ,że większość graczy zagląda- robi dayly, zbiera z farm , przewiezie paczki i koniec
jeszcze 2 tygodnie temu ceny za paczki w większości traderów oscylowały koło 100 %, w ostatnim tygodniu często długo widziałem 130 %

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 13:21 
Cytuj  
na open? multum. czy to jest freidrich czy ynestere czy u nas cinder o hasli czy halcyonie nawet nie mowie. jak ide wiczorkiem na godzinke dwie polatac w ekipie na open nie ma chuja 100 kili wleci, inna bajka ze tak naprawde dopiero od niedawna za wieksze latanie na open sie wzialem. co do paczek to nie wiem jakie ty wozisz ale u mnie nawet 3 dniowki potrafia byc po 115% a z helswampu do gwedonin ostatnio 100 pak oddawalem 2 tyg bo non stop 100% bylo;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 13:40 
Cytuj  
paczki najlepiej oddawać 13-16 :)
z rano dużo wozi a wieczorem wiadomo

tak generalnie te ciągłe problemy z logowaniem zaczynają być już żenujące- odkąd sztucznie ( bo nie może być inaczej - nagle np w środku nocy i nad ranem w NA są wszystkie high) zawyżają cap na serwerach cały czas serwery nie wyrabiają i non stop miantenance

czyżby oddali swoje serwery i pożyczyli jakieś stare używane czy co? :)

apexy nie działają od tygodnia

tak naprawdę trzeba mieć sporo samozaparcia żeby kontynuować grę- tyle przeciwności non stop - naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia jak można tak spierdolić dobrą grę poprzez błędy ( lub olewanie) samego wydawcy- wydawało mi sie zawsze ,że wydawcom zależy na tym aby gra mmo miała jak największą żywotność - tu jest to samo co z polskim serwerem L2- lenistwo , chciwość uśmierciły grę, niestety AA idzie w tym samym kierunku- kula śnieżna już się toczy :(

edit
tak generalnie paczki z hellswamp są najczęściej wożone- policz sobie czy opłaca się je robić jeśłi masz niby najdroższe ale oddajesz za 100% , zamiast tych trochę tańszych za 130 ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 22:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja tez gram i bede gral do konca życia, bo to najlepsza gra ever !!!!!!!!!!!!!

Daję ci jeszcze max 2 miesiące, a potem ci wypomnę ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 22:15 
Cytuj  
I wróci do wowa. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 22:23 
Cytuj  
Nie wróci, za bardzo dostawał wpierdol ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.