mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2015
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 06:41 
Cytuj  
Witam

Jeśli jesteście zainteresowani otworzyliśmy LinkShell Polska na Pheonix a zrobiliśmy to po to by jednoczyć polskich graczy na tym serwerze.

Chciałbym tylko by były przestrzegane kilka zasad:

1. Hejt na gildie zostawcie na priv, fora itp. chciałbym by na LS nie było bezpotrzebnego hejtu oczywiście jeśli będziecie jakoś nękani na LS z tego powodu dajcie znać zwrócimy uwagę takie osobie bądź wydalimy z LS jeśli to nie poskutkuje.
2. Jeśli chcecie promować swoje gildie na LS śmiało możecie to robić ale proszę to robić z umiarem czyli dajmy jedną reklama na godzinę.
3. Proszę pilnować się by bez potrzebnie nie przeklinać chociaż wiemy ze community w grze jest dość dojrzałe to jednak nadmiar „przecinków” nigdy dobrze nie wygląda.
4. Musicie być polakami albo mówić po polsku bo tylko ten język będzie używany na LS

Myślę że takie zasady są wystarczające jeśli coś jeszcze będzie trzeba dodać to pomyślimy nad tym.

Jeśli jesteście zainteresowani proszę śmiało pisać do Kurtyzana Khaosu po 14:00 prawie każdego dnia w celu dostanie inv do LinkShell’a oraz Lief Walker, Wampirzyca Lisica a także inne osoby online w LS

W przyszłości pomyślimy także nad TS dla LS.

Dlatego śmiało zapraszam was i każdego Polskiego gracza bo chociaż w polityce to nie wychodzi to w grach można spokojnie się jednoczyć :]

Z poważaniem
Kurtyzana Khaosu polski gracz z Pheonix

P.S dla administratorów oraz moderatorów nie byłem pewien gdzie wstawić ten topic jeśli w błędnym miejscu proszę go przenieść w odpowiednie


Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 19:41 
Cytuj  
Kurt draniu, kiedy żeś wrócił?


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2015
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 04:53 
Cytuj  
Witaj

No ogólnie wróciłem do FF jakiś tydzień temu...grałem cały czas w WoW'a ale gra ta z update na update staje się po prostu za łatwa wiec z kilkoma osobami postanowiliśmy grać w FF a że gram z tymi osobami już dość długo więc jak postanowili wybrać serwer Phoenix'a tak tez się na nim znalazłem ^^


Posty: 45
Dołączył(a): 26.02.2013
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 19:37 
Cytuj  
nuby.
Trzeba było do nas wbijać. nolify zawsze mile widziane ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 98
Dołączył(a): 25.09.2013
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 10:03 
Cytuj  
mozna odpiac, teraz to jest jedno fc

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.