mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 10:13 
Cytuj  
Bawił się ktoś w PvP w Devilianie?
Ja w OB z 3 godziny spędziłem w kolejce na 20v20 i nie udało mi się wejść.
Czy istnieje PvP poza arenkami?
Czy istnieje end-game content poza progressem gearu?
Na jakim serwerze będziecie grali, czy macie już jakąś gildię na oku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 13:37 
Cytuj  
Z tego co widze, gra jest tez na Steamie.


Posty: 2
Dołączył(a): 13.11.2015
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 15:59 
Cytuj  
ja bawilem sie chociaz w open beta ten rodzaj rozgrywki nie byl popularny bo tez malo ludzi bylo aktywnych od dzis wszystko powinno sie zmienic.

Czy istnieje end-game content poza progressem gearu?

po osiagnieciu max 52 lev zdobywany exp wykorzystujemy do odblokowywania i wbijania dodatkowych umiejetnosci - proficiency

Bede gral na serwerze Segarro(EU) i tez taki polecam gdyz duzo ludzi zamierza na nim grac a czym wiecej nas tym lepiej.

A jesli chodzi o klan to nie chce robic reklamy ale bede gral w BloodRavens a wiec zapraszam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 22:46 
Cytuj  
Wie ktoś o której polskiego czasu to jutro startuje? Może się umówimy na wybór serwera by coś tam razem czasem pobiegać?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 18:05 
Cytuj  
Pytanie do tych, co grali dłużej i grali też np. w PoE. Co jest fajnego w tej grze w porównaniu np. do PoE? Do czego zmierzam - jak mam czas poświęcić w tej grze, a taki PoE nadal jest lepszy, to wolę pograć w PoE. Więc...? :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 19:37 
Cytuj  
HGW, najlepiej samemu się przekonać czy coś z tego będzie. Już można instalować grę, start chyba o 21.00 czasu polskiego.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 20:23 
Cytuj  
devilian jest fajne ale jesli chcemy hns z pvp i ubierniaem laleczki prawie bez konca. bez lig bez zbyt skomplikowanego rozwoju itd. jak na damorwke spoko. placic chyba nie bede pogram dzis i moze jutro poki poe nie odpali. jednak chec sprobownaia nowych skilli w poe i zobaczenia nowej ligi>devilian ale za miech dwa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 23:51 
Cytuj  
Czy mi sie wydaje, czy ta gra ma totalnie SPIERDOLONE klikanie ma moby? 80% moich clickow w przeciwnika powoduje ruch w jego kierunku, a nie uzycie skilla pod lewym klawiszem. Debilzm jakis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 05:33 
Cytuj  
Na razie mam 17 lvl i niestety od poziomu i jakości PoE to ta gra nie dorasta. Postać rusza się tak jakby grzęzła w smole cały czas, jest jakiś żałosny jeden odskok na długim cd a niektóre minibossy się teleportują co 0,5 sec. Combat jest słaby nie ma tego miodu i "feeling"-u co w PoE. Grafika stylizowana na Diablo co dla mnie też minus. Cut scenki totalnie do dupy, przy porównaniu do produkcji Blizzarda wyglądają mega żałośnie. Idea przemiany i używania zupełnie innego, drugiego zestawu skill zupełnie mi się nie podoba. Gra wali Koreą i to mocno. Poruszanie się "po szynach" do questów tak jak w Black Desert, podobny interfejs stylistycznie. Na razie ogólne wrażenia 3/10.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 10:04 
Cytuj  
Można włączyć smarcasty i wtedy castuje Ci skilla tam gdzie msz kursor bez klikania.

Tak samo smarcasty na uniki, ale wole robić uniki jednak z wsad+space.

Ja gram wsadem, a nie tam "mouse click" i bardzo fajnie sie gra


_________________
Turbot

*

Posty: 67
Dołączył(a): 2.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 13:16 
Cytuj  
Na jakim serverze zaczynacie grac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 13:18 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Można włączyć smarcasty i wtedy castuje Ci skilla tam gdzie msz kursor bez klikania.

Tak samo smarcasty na uniki, ale wole robić uniki jednak z wsad+space.

Ja gram wsadem, a nie tam "mouse click" i bardzo fajnie sie gra


Nie znalazlem w opcjach tych smartcastow...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 19:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Można włączyć smarcasty i wtedy castuje Ci skilla tam gdzie msz kursor bez klikania.

Tak samo smarcasty na uniki, ale wole robić uniki jednak z wsad+space.

Ja gram wsadem, a nie tam "mouse click" i bardzo fajnie sie gra


Nie znalazlem w opcjach tych smartcastow...


W zakłądce set Set control mode - Set direction of direction skills - i mamy mouse cursor i player direction, pewnie nie jest to dokładnie o co Ci chodzi, ale w kombinacje z ruchem klawiszami jest super. Wczesniej jak miałęm player direction to musialem zawsze najwierw zaatakowac przeciwnika z basic skilla zanim uzylem jakiegos lepszego.


_________________
Turbot

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 16:13 
Cytuj  
A ja muszę przyznać, że brakuje mi w tej grze trzeciej ręki. No bo tak - lewą lecę uniki - WASD+spacja, prawą utrzymuję kursor na przeciwniku, a klawisze skilli to mam chyba cyckami wciskać!


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 19:19 
Cytuj  
Logitech G13 albo belkin/razer nostromo. U mnie sprawe załatwiło, WSAD pod kciukiem, 'spacja' na myszce, a skille pod palcami.

Obrazek


Edit, Zawsze mozna mate do tanczenia podłączyć pod nogi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 20:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Logitech G13 albo belkin/razer nostromo.

Biednie to wygląda przy moim Wolfkingu :D

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 21:18 
Cytuj  
Kwestia gustu, ale przewaga to wlaśnie ten grzybek do wsadu. Zawsze miałem ten problem, ze strafe'ując i uzywając skilla trzymając przykładowo W i A + skill pod R (albo 4) masz zajęty palec wskazujący i nie wciśniesz D. Czyli przy większości skilli jeśli strafe'ujesz to zawsze w lewo. To było w grach zauważalne, wiekszość ludzi w pvp w takich gram uzywając skilli robiła kółeczka wokół siebie zgodnie ze wskazówkami zegara.
Zmiana klatwiatury na okrągłą tego nie rozwiązuje. Uzywanie kciuka do poruszania sie w 8 kierunkach już tak - wciskasz skille niezależnie od ruchu.

Takie jeszcze 3 grosze na temat, zawsze polecam to rozwiązanie z powyższego powodu. Ofc nie nadaje sie do gier gdzie trzeba double-tapować kierunki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 22:21 
Cytuj  
Gdybym był praworęczny to ten patent z kciukiem mógłby być rzeczywiście dobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2016, 23:09 
Cytuj  
Dosyć łatwo przerobić http://leadthink.blogspot.com/2012/05/l ... oject.html ;]
Ja z przymusu nauczyłem się prawą ręką myszki uzywać. I wcale nie chodzi o myszkę, bo te dla leworęcznych są.
Nie ma lustrzanych (ale tak 100% lustrzanych) klawiatur, więc w wielu programach klikanie prawą na klawiaturze to mordęga, bo najpotrzebniejsze skróty są niewygodnie itd.

Ok, przestaje już wam odjeżdzać z tematu gry.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.