mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:09 
Cytuj  
Zakladam topic, bo ani to FPS, ani to MMO, a w innym topiku jednak szybko posty gina.

Gra ktos aktywnie?

Wrocilem ostatnio, dobilem 7 rank, zaopatrzylem sie w kilka Warframe'ow, zdazylem wymaxowac Valkyra, Asha i jako ze w ten weekend jest double exp planuje wymaxowac reszte co mam - Ivare, Loki Prime i Wukonga.

Potrzebuje jakiegos klanu z ktorym moglbym odblokowywac sobie wszystkie misje pod alerty, nic ciekawego na razie nie znalazlem, poleca ktos jakas grupe ludzi?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:11 
Cytuj  
Ja pograłem sporo, ale odbiłem się jak chciałem złożyć nowego Warframe'a. Po prostu solo nie umiałem tego zrobić :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:29 
Cytuj  
To zależy od Warframe, te nowsze + prime wymagają troche czasu, ale reszta to najcześciej farma danego bossa az wylecą części, a potem wszystko crafcisz. Rhino juz miałeś?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:36 
Cytuj  
Właśnie chyba Rhino chciałem :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:42 
Cytuj  
No to nic prostszego, ze sklepu na statku kupujesz blueprint (za kredyty nie samego WF za $) a potem farmisz Jackala az uzbierasz bp do hełmu systemów i chassis, wbrew pozorom nie trwa to długo, mysle z godzinę, a potem zbierasz materiały do budowy tych części.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 15:28 
Cytuj  
Napiszcie mi na PW swoje nicki w grze. Ja co prawda gram sporadycznie (ale loguje się codziennie chyba od dwóch lat bez przerwy :lol: ale będę miał chociaż Was na liście gdyby co :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 19:00 
Cytuj  
Odpalilem dzisiaj i w sumie spoko, nawet nie pamiętam czemu mi się znudziła ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 16:33 
Cytuj  
ArturGG mozna dodawac :)

Czekam na daily reward -75% na platinum :<
powoli koncza mi sie zasoby platinum a zaczynam skladac sobie endgame'owe bronie i mody

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 17:36 
Cytuj  
Dodane. Mój to standard - tiomor.

Nie umiem grindowąć w tej grze, te czujniki Neuronowe ni chuja mi nie lecą:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 23:06 
Cytuj  
Dobra, to prośba o tipa. Mam wymaksowanego excalibura i próbuje zrobić Rhino. Potrzebuje plastacośtam, a żeby to zdobyć muszę odkryć Uran. Żeby odkryć Uran muszę przejść planete na S (nie pamiętam nazwy), ale solo ni uja nie daje rady na tych mapach, mogę się jedynie podłączyć pod bardziej dopakowaną ekipę i robić za dziesiąte koło u wozu.

Kochane forum - co robię źle? Czy to mój Warframe po prostu osiągnął swój limit i dalej nie pójdzie?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 00:48 
Cytuj  
To rób jako to dziesiąte koło u wozu, ważne abyś zbierał loot :) Niestety (albo i stety, jak kto woli) większość ludzi zapier... do przodu, byle szybko misję skończyć. Ja biegam z łukiem :] Zanim oddam strzał z łuku, to ekipa ma wyczyszczone pomieszczenie :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 07:36 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Kochane forum - co robię źle? Czy to mój Warframe po prostu osiągnął swój limit i dalej nie pójdzie?


Hmm Uran to najlepsze miejsce, ale nie jedyne - masz juz odblokowany Saturn? To w sumie pierwsza planeta gdzie plastydy dropuja.
Do farmienia surowcow najlepsze sa misje Defense, ale nie polecam robic ich samemu chyba ze masz dobrze zmodowanego na aoe excalibura.

Generalnie z modami na zasieg i sile, 3 skill excala moze czyscic wszystko przez pierwsze 15 fal

Mobile Defense tez daje rade jesli chodzi o resources, Survival rowniez jesli trzymacie sie razem i nikt sam nie biega
Jesli chodzi o reszte misji to resources sa raczej groszowe


PS. Widze ze na wiki jesli chodzi o Saturn polecaja misje Epimetheus -
Cytuj:
Epimetheus in Saturn drops a plenty of these, kill mobs and break containers/open lockers to increase your chances of finding Plastids.


warto sprawdzic

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 09:19 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
To rób jako to dziesiąte koło u wozu, ważne abyś zbierał loot :) Niestety (albo i stety, jak kto woli) większość ludzi zapier... do przodu, byle szybko misję skończyć. Ja biegam z łukiem :] Zanim oddam strzał z łuku, to ekipa ma wyczyszczone pomieszczenie :lol:


Mam to samo :D

Saturna chyba tez nie mam, w każdym razie nie mam na pewno żadnej planety, która w opisy ma plastydy.

Mój excalibur to mele z tym Orthosem, kosi wszystko w koło i ogólnie jest spoko, tylko przestaje sobie radzić na pewnym poziomie. Może nie tyle radzić, bo zabija szybko, ale pada przy kilku mobkach naraz :p. Jak odpale Exalted Blade to koszę właściwie wszystko i mam wrażenie, że odpala się God Mode.

A co do tego gdzie dropi najwiecej to wiem, w końcu mam z 50h przegrane :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 09:46 
Cytuj  
Obejrzałem kilka filmików na YT żeby się zorientować co to jest ten Warframe i mam jedno pytanie: to faktycznie jest tak szybkie jak wygląda? Goście zapieprzają jak na speedzie, za Chiny nie wiem co się dzieje na ekranie i nagle - bam - koniec misji. Tempo porażające..

Zaciekawiłem się tematem bo z opisów trochę mi się skojarzyło z Anarchy Online, ale obawiam się że gra jednak nie dla mnie - po prostu nie nadążam za akcją :D


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 10:34 
Cytuj  
Jest dosc szybkie, ale idzie sie przyzwyczaic, gameplay calkowicie zalezy od "zbroi" oraz broni.

Mnie Warframe najbardziej przypomina H&S w takim oto settingu, bo wiekszosc czasu albo farmi sie resources, albo wyczekuje na dropa jakichs czesci. Na pewno nie gra dla wszystkich :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 10:53 
Cytuj  
No taki rasowy grind fest, nie da się ukryć. Ale ta cała walka jest na tyle estetyczna i efektowna, że wciąga.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:30 
Cytuj  
Zaczynam zbierać i skupywać wszytkie top tier mody pod buildy, wczoraj po raz pierwszy Sortie zrobiłem (taki daily składający sie z 3 misji na levelach 70-80, 80-90 oraz 80-100 iirc) wziąłem swojego Glass Cannon Excalibura, była moc ale niestety na samym koncu bylem juz na strzała.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:34 
Cytuj  
Ja tymi modami się praktycznie w ogóle nie bawie :(

Klikam auto i leci ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:42 
Cytuj  
Ale chociaż upgradujesz te mody? Jak nie to mas odpowiedz dlaczego tak słabo Ci idzie :)

http://metadragon.de/warframe-beginners-guide/


Warto całe przeczytać, a jak sie nie chce to przynajmniej o modach - bo zwiększają one wydajność broni i WF o kilkaset %. Potem jak sie podstawowe mody do dmg/hp/shield upgradnie to warto o damage 2.0 poczytac

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 09:52 
Cytuj  
Nie no, upgraduje, upgraduje :P

Przed przerwą coś tam nawet w nich grzebałem, ale bez jakiegoś wielkiego zaianteresowania :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.