mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 00:47 
Cytuj  
Gra ma beznadziejny balans. Najpierw jest hardcorowo na maxa (cienie z wysokim deflect, teleportujące sie na casterów), żeby potem móc sie sfarmić na kościotrupach i koboldach i rotfstompować większość contentu(na hardzie).

Jest za dużo czarów. Jak miałem maga,priesta, druida to naprawdę nie chciało mi się uczyć ponad 100 czarów łącznie. Parę mi się spodobało to je rzucałem. AoE CC jest przegięte, rzucasz i nic Ci nie robią. Auto win.

Ktoś zabił master of the below?
Drużyną na max levelu zginąłem w 3 sekundy...(mając full party przed końcem gry maksujesz easy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 06:05 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Ktoś zabił master of the below?
Drużyną na max levelu zginąłem w 3 sekundy...(mając full party przed końcem gry maksujesz easy).

Spoiler:

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 14:49 
Cytuj  
protip na master of below:

Spoiler:


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 15:02 
Cytuj  
Czy kupujac trzeba uwazac na wersje? widzialem, ze jest champion edition ale to dla kolekcjonerów raczej.

Chciałbym miec giere w pudełku, to taka wersja np. z media markt jest spoko?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 11:30 
Cytuj  
Master below rozjebany na PotD :D
Nie mogę tylko otworzyć drzwi na poziomie 13.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 15:33 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Master below rozjebany na PotD :D
Nie mogę tylko otworzyć drzwi na poziomie 13.


Spoiler:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 15:46 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Master below rozjebany na PotD :D
Nie mogę tylko otworzyć drzwi na poziomie 13.


Spoiler:

Mhm. To było 60h temu, więc nie pamiętam :wink:

Właśnie skończyłem gre. Fajne zakończenie, gra 10/10 jest. Wiadomo coś na temat kolejnych części - czy będą? Bo już coś przeczytałem o tym że ma być dodatek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 16:33 
Cytuj  
Ma być druga część.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 18:26 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ma być druga część.


Wpierw będzie dodatek do PoE i to prawie na pewno jeszcze w tym roku.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2015, 18:33 
Cytuj  
niech dadzą losowe dropy i staty na itemach i będzie dla mnie prawie malina

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 08:06 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
niech dadzą losowe dropy i staty na itemach i będzie dla mnie prawie malina


Toby zabiło ten tytuł - nie, dziękuję.

Za to przydałby się jakiś sensowny przyrost trudności. Jak pierwszy raz zobaczyłem listę achievmentów to pomyślałem "potrójna korona solo? niemożliwe..", ale jak skończyłem w tym trybie to jednak uznałem, że gra mogłaby być ciut trudniejsza ;)


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 11:47 
Cytuj  
Announcing The White March, Part I

We have an expansion to show you! Pillars of Eternity: The White March - Part I is going to add additional character levels, spells, talents, areas, items, and companions to Pillars of Eternity. The expansion will come in two parts, and backers who already purchased the expansion will receive both part I and II. We will be announcing the release date soon, but part I is not in the far future.

https://www.youtube.com/watch?v=4a05OrRrR2Q

New Companions

The expansion will include two new companions: Zahua (the monk shown on the cover of the game and formally known as Forton) and the Devil of Caroc (a rogue). Here is a brief description from Eric and Carrie who are writing them.

Zahua

From Eric Fenstermaker:

Zahua comes from an agrarian people known as the Tacan that dwells in the Ixamitl (ih-SHAH-mitt -ull) Plains to the north. (You may have known him as Forton once, but we renamed him to reflect his region of origin.) He belongs to the Nalpazca, a strict order of warrior-monks that constitutes the Tacan's standing army.

The Nalpazca distinguish between the material world and the imagined world of perceptions, feelings, and false structures, seeing the latter as the limiting force that prevents a person's transcendence. They employ extreme practices to remain ever-conscious of what is truly real, and are known for exhibiting bizarre anti-social behavior in public settings, consuming powerful hallucinogenic drugs, and inflicting great pain upon themselves, all so as to allow themselves to "see more clearly." There are even rumored to ritualistically cannibalize the flesh of the recent dead so that they might come to terms with their own mortality, though such rumors have the ring of superstition.

Zahua is the greatest living practitioner of Nalpazca beliefs, and even as you meet him, he is in continual pursuit of their ideals, which he believes will transform him into an unbeatable combatant. Above all, he believes in suffering as the path to enlightenment, and nearly every inch of his body is covered in scars - mostly self-inflicted. While some might see that as a grim or depressing viewpoint, from Zahua's perspective, suffering is a thing of beauty, to be admired and revered, and he is often able to appreciate situations that would dishearten most others. (Perhaps with a little too much cheer for some people's taste.)

The player will meet and get to know Zahua as a party member in White March Part I, and then his vision quest will come into focus later, in Part II.
The Devil of Caroc

From Carrie Patel:

The Devil of Caroc is a bronze golem inhabited by the soul of a convicted murderer. She's ruthless and relentless, yet something about the player piques her interest when they first meet.

The Devil was once a trapper in Cold Morn, a village that became notorious for its role in the Saint's War. When she and her neighbors let the Readceran troops pass through town unopposed, they became a symbol of treachery and cowardice throughout Dyrwood. The Purges that swept the country began in Cold Morn, and everyone the Devil ever knew perished when an angry mob burned the village to the ground. The Devil survived and sought revenge on the men and women who set her home ablaze.

She's still a rustic at heart, but her crude manners belie cunning and a cynical sense of humor.

Update 2.0 New Features

The White March is also going to introduce a few new features and quality of life improvement options. These updates will be given to everyone, not just people who purchase the expansion. Adam created a video showing off some of these new features:

https://www.youtube.com/watch?v=I0GvsA6 ... e=youtu.be

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 11:53 
Cytuj  
Tron Bhaala był lepszy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2015, 20:51 
Cytuj  
CZy atrybuty moich towarzyszy odblokuja opcje dialogowe? Czy tylko mojej postaci sie licza?

Dopiero zaczalem i chcialbym to wiedziec.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2015, 20:59 
Cytuj  
italios napisał(a):
CZy atrybuty moich towarzyszy odblokuja opcje dialogowe? Czy tylko mojej postaci sie licza?

Dopiero zaczalem i chcialbym to wiedziec.


tylko twojej postaci.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2015, 21:11 
Cytuj  
DZieki. Zaczalem ladowac w skradanie i przetrwanie. Mam gotowy awans na 3lvl. Trzymać sie tego czy kilka punktow dac w wiedze, mechanike itp. zeby miec dialogi?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2015, 21:46 
Cytuj  
Mechanika jest bardzo ważna ze względu na odkrywanie skrytek i innych ukrytych rzeczy. Z tego co pamiętam nie odblokowuje jakoś wielu dialogów i w sumie możesz rozwijać na przydupasie. Wiedza i przetrwanie sporo opcji dialogowych dają. Atletykę warto u każdej postaci rozwinąć do 2 lub 3 poziomu (o wiele mniej fatygi przy podróżowaniu i walce dostają dzięki temu).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2016, 23:37 
Cytuj  
Ok, odkładałem ostatnią walkę jak długo się dało bo chciałem pograć od razu w obie części dodatku ale nie wytrzymałem i zabiłem ostatniego bossa i kurde... wtf?

Jak ktoś ma siły i przeszedł grę to polecam lekturę tego artykułu bo to są dokładnie odczucia jakie miałem po przejściu gry:
http://johnswritersblock.com/2015/04/20 ... ng-review/

To nadal świetna gra i świetnie wykreowany świat ze świetnymi npcami i dobrymi questami ale główny wątek na końcu tak rozczarowuje że głowa mała. Wszystko jest super do wielkiego finału.

Spoiler:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 00:06 
Cytuj  
Pillars of Eternity II - https://www.fig.co/campaigns/deadfire

Tez, zagram, ale nie wiem czy bede placil juz teraz. Wtedy K$ umozliwial w ogole stworzenie gry i zarobienie na robienie nastepnych, teraz to wyglada jak zwykle zamawianie przed premiera.
No i tym razem, pogram z AI druzyna, uwielbiam custom teamy i jazda na tym najtrudniejszym stopniu trudnosci, ale nie chce tracic fabuly i dodatkow od companionow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 08:46 
Cytuj  
Ja też się wstrzymuję z supportem, poczekam do premiery i zobaczę jak to będzie wyglądać. Trochę chyba też znudziły mi się malowane "static" scenerie w RPGach. Fajnie by też było gdyby PoE2 nie miało takiej "przegadanej" akcji jak Tyranny.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.