mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 10:59 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
No wziąłem ich bo chciałem "walić z działa i rakiety" ;p

Fajna ta gra - nie mam trochę pojęcia co robię, ale bawię się dobrze. Zaraz misje PvE level 2 mi wbiją to mam nadzieje, że choć trochę więcej wyzwania będzie (trasherem latam).

Macie może jakieś pr0/ułatwiająće życie tipy co do walki i targetowania? Bo na chwilę obecną wlatuje w środek, odpalam regeneracje tarczy i sobie targetuje i rozwalam powoli, ale jak rozumiem przy trudniejszych zadaniach to nei przejdzie :P

Warto założyć Afterburner i latać z odpalonym lub choć orbitowac coś na misji, z im większa szybkością latasz tym trudniej cię trafić.

Tak się robi albo aktywny czyli taki jak masz ( z aktywnym modułem do resetowania shielda/ armora) albo pasywne napierdzielasz mega bufer i dobre resisty i robisz misje zanim się przegryza przez tanka. Statki robi się albo na Shield albo na armor raczej nie łączy się obu tankow.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 11:11 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
No wziąłem ich bo chciałem "walić z działa i rakiety" ;p

Fajna ta gra - nie mam trochę pojęcia co robię, ale bawię się dobrze. Zaraz misje PvE level 2 mi wbiją to mam nadzieje, że choć trochę więcej wyzwania będzie (trasherem latam).

Macie może jakieś pr0/ułatwiająće życie tipy co do walki i targetowania? Bo na chwilę obecną wlatuje w środek, odpalam regeneracje tarczy i sobie targetuje i rozwalam powoli, ale jak rozumiem przy trudniejszych zadaniach to nei przejdzie :P

Przy misjach lv 2 to jeszcze pikuś ale w przypadku lv3 bedziesz musiał zacząć fitować pod dane resisty swój tank i bądź przygotowany, że możesz zejść swoim pięknym stateczkiem.
BTW wysłali mi ofertę abym wskoczyć z obniżką do gry ponownie. Może skorzystam, jak będziesz latał jeszcze wtedy to daj znać, zabiorę cię na misje lv 4 :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:23 
Cytuj  
Imho statki minmatarow są najładniejsze a nie brzydkie.


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:30 
Cytuj  
Są takie jakie niewolnicy mieć powinni. Brzydkie i chujowe.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Imho statki minmatarow są najładniejsze a nie brzydkie.

Ty to noob jesteś i się nie znasz :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:49 
Cytuj  
Najzajebisciejsze są gallente[emoji14]

A matarskie to gubią części jak taśma klejąca przestanie trzymać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 15:11 
Cytuj  
Nie no, jeśli chodzi o estetykę to Amarrowie zgarniają całą stawkę

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 22:22 
Cytuj  
Jeszcze jedno króciutkie pytanie - co polecacie z Cruisierów Minmatarów? Rupture to jedyny sensowny wybór? Bo z racji rakiet myślałem nad Bellicose.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 22:27 
Cytuj  
ciężko wyobrazić sobie lepsze bonusy

Cytuj:
Minmatar Cruiser bonuses (per skill level):
5% bonus to Medium Projectile Turret rate of fire
5% bonus to Medium Projectile Turret damage


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 19:26 
Cytuj  
Kupiłem, wyposażyłem w 650mm działa i tęgie baty dostaje w jednej misji :V (gone berserk)

Chciałem dodać 1600 mm rolled tungsten plates do tego, to pewnie przeżywalność była by 2x większa, ale zabrało mi powergrid :(

Czy mi się zdaje, czy opieranie się na pancerzu jest chujowe pod względem ekonomicznym?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 19:47 
Cytuj  
armor jest git w pvp

turrets też

jak ktoś cię złapie, wyssie, zgwałci ... armor tankuje a działka walą.

zwróć uwage że turrets ma każdy rodzaj dmg z ammo, lasery np nie mają (to tez do pvp kontra każda rasa i kontra rożne raty)

gone berserk rób z daleka, rozwalaj fregaty które podlatują i uważaj na ich EW. musisz miec coś żeby je zaagrować i potem rozwalic jak są na 10km, uważaj z arta bo ich nie trafisz. niestety Navy Raven do tego jest najlepszy z Target Paiterem na przykład.


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 19:56 
Cytuj  
niewolnicy to pewnie hullem tankują hehe

Nie pojmuje. Jak ktoś nowy to do akademii (chyba już otworzyli?). Nauczą trackingu, podchodzenia orbitą do bs, scanningu, warpowania i bookmarkingu. I co tam jeszcze dawno ukończyłem i wielu rzeczy nie pamiętam.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 20:20 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Kupiłem, wyposażyłem w 650mm działa i tęgie baty dostaje w jednej misji :V (gone berserk)

Chciałem dodać 1600 mm rolled tungsten plates do tego, to pewnie przeżywalność była by 2x większa, ale zabrało mi powergrid :(

Czy mi się zdaje, czy opieranie się na pancerzu jest chujowe pod względem ekonomicznym?

jest stronka z typami misji i wyjasnieniami jaki rodzaj DMG wziąść i jaki rodzaj Resist-ów brać pod daną misję. Robisz misje pod strzelanko to bez tego ani rusz.

Niah jak facet chce latać samemu to niech lata, to jest prawdziwe MMO, a nie prowadzenie za rączkę. Akademia pomaga ale czasami warto skoczyć na głęboką wodę i zobaczyć jak samemu pływanie wychodzi. Czasami trudniejsza gra plus samemu odkrywanie co i jak daje więcej radochy niż kiedy wszystko masz podane na talerzu :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 20:55 
Cytuj  
Jak przeczytałem pierwsze 1000 stron o eve to dopiero wiedziałem że nie umiem prawie nic :D

W tej chwili po latach przerwy nie umiem już pisać o eve bo zapomniałem nazw.

Jak pisze Niah, orbita, tracking, skan kierunkowym to jest chyba najtrudniej ogarnąć.
Ressy, ammo to kwestia wiedzy wyczytanej.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 21:29 
Cytuj  
Nie mogę edit.

Jest też wiedza tajemna praktycznie tylko ktoś może nauczyć.
Na przykład jak ustawić Bookmark dla cyno do insta docku dla carriera.

Jak za daleko nie ma docku, za blisko to masakra bo odbije się od stacji.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 22:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie mogę edit.

Jest też wiedza tajemna praktycznie tylko ktoś może nauczyć.
Na przykład jak ustawić Bookmark dla cyno do insta docku dla carriera.

Jak za daleko nie ma docku, za blisko to masakra bo odbije się od stacji.

Tak kiedyś było ale teraz przy wojnie frakcyjnej to 3/4 z tego może sam ogarnąć podglądając innych albo za pomoca własnych błędów - jakbyś nauczył się tego wszystkiego na własnych błędach zamiast czytać to pewnie nie osiągnąłbyś tego co masz ale jednoczesnie na bank bys wszystko lepiej zapamiętał !
Dodatkowo bookmarki dla cyno czy insta dock to i tak nie nauczą go tego w akademii jesli sam się o to nie upomnia, a już widzę nowego z kilkodniową postacią jak się pyta o coś takiego mając pojęcie co to cyno i insta dock :P
Konkluzja:
Nie każdy musi wiedzieć wszystko i znać wszystkie tajemnice i sztuczki(ja np. nie wiem jak postawić bookmark dla cyno - bo mi to nie było jak na razie potrzebne do dobrej zabawy).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 22:41 
Cytuj  
Ta stronka z opisami misji, resow i damage to eve-survival

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 22:41 
Cytuj  
Nie masz racji. Idąc do Akademii albo jakieś korpa to pozna ludzi, wkręci się albo nie.
Jak zacznie solo testować to pogra chwilę i odinstaluje.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 22:49 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nie masz racji. Idąc do Akademii albo jakieś korpa to pozna ludzi, wkręci się albo nie.
Jak zacznie solo testować to pogra chwilę i odinstaluje.

To nie kwestia racji, po prostu kiedy sam zaczynałem to zawsze lądowałem w jakimś corpie(pierwszym była akademia oczywiście) i uważam to trochę za błąd. Najdłużej wytrzymałem z kilkoma polakami w małym corpie z polecenia jednego ziomka ale jak się przenieśliśmy do znacznie większego, gdzie wszystko znowu było na wyciągnięcie ręki ... Frajde miałem przez parę miesięcy, a później zrezygnowałem znowu.
Nie każdy w EvE szuka mega corpa, który jest w mega aliansie. Preferuję mniejsze, gdzie będzie większy dreszczyk emocji oraz luźniejsza atmosfera.
Ba! nawet nie przeszkadza mi kiedy sam latam.
Podsumowując:
Nie będziesz mi mówił co jest dla mnie lepsze w danej grze i jak mam w EvE latać.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2016, 22:53 
Cytuj  
Niahu, wielu po akademiach kończylło na zmienianiu skili latami i nic nie robili, a wielu bez akademii wbijali do 0.0 i mieli zabawę na wiele miesięcy, nie ma reguły.
Poznać grę można solo jak i w grupie, eve akurat jest tu bardzo otwarty na gracza.
Moja rada, kup sobie jakieś tanie konto bo zanim dotrzesz do skila sensownego to zakończysz przygodę na ustalaniu kolejki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.