mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 480, 481, 482, 483, 484  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 14:50 
Cytuj  
To GW2 jest tak chujowe że NC Soft je olał czy NC Soft tak kiepsko przędzie że ArenaNet go zostawiło?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 15:23 
Cytuj  
gdzies czytalem ze to jakis niemajacy wiekszego znaczenia ruch, zeby bardziej wypromowac ANET, a ogolnie wszystko jest bez zmian, ale nie wiem nie sledze az tak.
GW2 zla gra nie jest, bardzo dobrze sie w niej bawilem, ale podstawka (nie wiem jak nadchodzacy dodatek) byl takim casualowym podejsciem do themeparka

Co do nadchodzacego dodatku, chcialem zapytac: gral ktos w tych beta weekendach? moze ktos opisac wrazenia?
Dodatek na pewno kupie, ale staram sie niczego juz nie testowac/nie preorderowac

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 19:22 
Cytuj  
Ja troche pogralem. Powiem tak.
Az tak najrany jak na podstawke nie jestem. Ot wiecej tego samego. Ciezko powiedzieć coś wiecej w betach, był bardzo mało wycinek contentu. Ale juz mozna powiedzieć, ze mapy i eventy na nich sa duzo lepiej zaprojektowane. To jest cos czym Orr chciało być od poczatku, ale nie bardzo wiedzieli jak to zrobić.

Weza ta ostania mape z fortami co dodali, i nowe to jest mniej-wiecej to samo tylko lepiej.

No I revenant jest bardzo fajna klasa. Jednak mechnika energii + krotkie cooldowny, robia te gre o wiele bardziej action niz brak energii + dlugie cooldowny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 67
Dołączył(a): 2.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2015, 21:45 
Cytuj  
Czy nadchodzacy dodatek wymaga podstawki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2015, 22:20 
Cytuj  
Nie, bo ma ją w sobie.


_________________
@polygamia

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 12:46 
Cytuj  
Szukam gildii. Czy jest jeszcze jakaś AKTYWNA polska gildia, która gra zarówno pvp jak i pve? Samemu to lipa grać ... :-? :-?


_________________
Itawashii

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:11 
Cytuj  
Pewnie wszyscy czekają na dodatek.

23 w piąteczek wraca Mad King Event, a razem z nim ten mini dungeonik + dla mnie najtrudniejsze jumping puzzle.

Miałem wszystkie acziki z tego eventu po za tymi puzlami.

https://www.youtube.com/watch?v=72f6XUXCWCY


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:08 
Cytuj  
Znalezione grzebiąc w necie:

https://dviw3bl0enbyw.cloudfront.net/up ... 3Bvpba.jpg

Prawdopodobnie skórka od nowego LS. Swoją drogą - gracie jeszcze?

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 18:41 
Cytuj  
Ja gram ale z powodu sesji zrobiłem wymuszoną przerwę ;)


_________________
Itawashii

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2016, 12:01 
Cytuj  
Igorwer napisał(a):
Ja gram ale z powodu sesji zrobiłem wymuszoną przerwę ;)


Ty grałeś tylko Pifipi to sie nie liczy


_________________
Turbot

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2016, 19:26 
Cytuj  
Oj tam oj tam :)


_________________
Itawashii

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 13:31 
Cytuj  
Jak by ktoś chciał wspólnie areny pograć, a może jest w jakiejś pvp gildii i brakuje ludzi do gry to ja się z chęcią podepnę - cruniac.2840

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 18:23 
Cytuj  
Ja gram tylko pvp ale przeważnie solo. Jak coś to pisz - itawashii.4087


_________________
Itawashii

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 06:26 
Cytuj  
kurde, mam ochote pograc - nawet dolaczylem do WvW gildii, ale widze, zeby miec spoko build trzeba wymaxowac te elitarne specjalizacje :-?

ma ktos jakies tipsy jak szybko wbic hero pointsy? widze ze na dodatku ludzie robia hero challenges, ale tez nie mam lotni wymaxowanej, ciezko gdzies sie dobiega

PS. nie podoba mi sie chronomancer :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:20 
Cytuj  
Musze przyznac ze jestem pod wrazeniem, jak komus brakuje arenek, battlegroundow czy czegos tam, to polecam odpalic GW2, bardzo fajnie zmienili structured PvP.

Nowy tryb stronghold, elite specjalizacje klas dodaja smaku, fajne unlocki skinow, duzo osob gra, sa rangi, dywizje, jest co robic :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 08:00 
Cytuj  
Do GW2 wrocil SAB - Super Adventure Box - taka minigierka stylowana na stare platformowki+minecraft... ale bez nowego contentu, czyli tylko 2 swiaty jakie byly dostepne kiedys.

SAB ma byc dostepny do 19 kwietnia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 15:38 
Cytuj  
Ktos jeszcze pogrywa? Czy dodatek wniosl cos dobrego co odmienilo gre? Chce znowu pograc sobie w jakies mmo, ale z racji pracy o roznych porach potrzebuj cos raczej casualowego. Jest teraz to promo za 20 euro i zastanawiam sie czy by nie kupic.
Bylbym wdzieczny jak by ktos mogl dac troche info:
- jak tam populacja? duzo ludzi gra?
- czy sPvP ma sie dobrze? duzo osob sie w to bawi nadal? jakies exploity, jak ma sie balans postaci?, czy ten tryb Stronghold jest godny uwagi?
- jak wyglada sytuacja z rodakami? jakies duzo gildie Polskie istnieja, ktore cos robia sensownego w tej grze?
- czy cos sie zmienilo jesli chodzi o sens istnienia gildii w GUILD WARS 2? czytalem, ze dodali guildhalle jak w gw1, ale czy oprocz tego cos jeszcze jsst co sprawia, ze gildie sa spora czescia gry? jakies rywalizacje pomiedzy gildia czy cos istnieja?
- performance od momentu premiery lepszy, gorszy, taki sam?
- pojawily sie jakies nowe aktywnosci pve, ktore nie ograniczaja sie na zergowaniu w miliard jakiegos world bossa?
- czy w WvW cos sie zmienilo? jak gralem po premierze to ten tryb byl bez ladu i skladu, ale tez ja jak i ludzie nie wiedzili o co w tym chodzi

Zalezy mi na w miare obiektywnych zdaniach, bez fanbojowania, bo nie chce marnowac czasu na tytul, ktory srednio sobie radzi.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 16:05 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
- jak tam populacja? duzo ludzi gra?

tak, akurat ludzi w GW2 jest pelno, nawet na jakichs random low level mapach
Cytuj:
- czy sPvP ma sie dobrze? duzo osob sie w to bawi nadal? jakies exploity, jak ma sie balans postaci?, czy ten tryb Stronghold jest godny uwagi?


afair w Stronghold malo kto sie bawi, tylko dwukrotnie mi sie trafil jak gralem i byl przyjemny ale dosc przekombinowany. 99% meczy ranked sa w Conquest. SPvP ma wreszcie solidne nagrody oraz sezony, atm. najlepszy tryb w GW2

Cytuj:
- jak wyglada sytuacja z rodakami? jakies duzo gildie Polskie istnieja, ktore cos robia sensownego w tej grze?


gram na Jade Quarry (US) wiec nie wiem

Cytuj:
- czy cos sie zmienilo jesli chodzi o sens istnienia gildii w GUILD WARS 2? czytalem, ze dodali guildhalle jak w gw1, ale czy oprocz tego cos jeszcze jsst co sprawia, ze gildie sa spora czescia gry? jakies rywalizacje pomiedzy gildia czy cos istnieja?


hmm no guildhalle sa, ale to tylko taki hubik, generalnie sens istnienia gildii jest nadal taki sam jak byl - szukanie party na rajd/dungeon/metaevent/ekipa wvw. nie wiem czy cos pomijam, sa oczywiscie guild challanges, ale to juz od dawna jest

Cytuj:
- performance od momentu premiery lepszy, gorszy, taki sam?

bez zmian afair

Cytuj:
- pojawily sie jakies nowe aktywnosci pve, ktore nie ograniczaja sie na zergowaniu w miliard jakiegos world bossa?

metaeventy najczesciej dziela zerg na kilka grup i te grupy musza jako tako sie zsynchronizowac zeby wykonac event - takiego contentu wyszlo calkiem sporo - od nowego Tequatl, do Double Trouble, przez czesc Living Story no i w nowym dodatku sporo tego jest

Cytuj:
- czy w WvW cos sie zmienilo? jak gralem po premierze to ten tryb byl bez ladu i skladu, ale tez ja jak i ludzie nie wiedzili o co w tym chodzi


podobnie dostaje sie troche lepsze rewardy jak w SPvP, w dodatku mniejsze serwery zostaly w WvW mergniete z bardziej zaludnionymi... no i dalej nic. albo biegasz w zergu (choc teraz to juz nie jest taki random jak zabieranie sobie nonstop towerow i keepow), i sprawdzasz czujnosc przeciwnikow
sa tez zorganizowane grupy WvW i te najwiecej dzialaja jesli chodzi o przejmowanie objectives




tl;dr

dodatek dal wiecej tego samego do GW2 + rajdy. Gra jest dobra jako casual MMORPG, wejdziesz gdzies tam, zrobisz tamto i log out.

Niemniej jednak jak masz konto bez dodatku to sprawdz - jest nadal kilka viable buildow zarowno pod SPvP i WvW nie wymagajacych elite specializacji.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 16:14 
Cytuj  
Jak wyglada matchmaking w sPvP? soloQ + teamQ, czy tez mozna sie zapisywac w ile osob sie chce i gra dopiero tez jak chce przez co premade moze grac na graczy solo?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 16:23 
Cytuj  
tbh nie wiem.
polecilbym ci sprawdzic samemu jak jestes ciekawe i masz chwile czasu na sciagniecie+sprawdzenie, w SPvP Twoja postac zawsze jest wymaxowana, wiec duzo czasu nie stracisz.



Natomiast jakbys chcial juz teraz bez sprawdzania wiedziec czy GW2 po dodatku Ci sie spodoba.... to mysle ze nadal nie, hehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 480, 481, 482, 483, 484  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.