mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 22:11 
Cytuj  
Postal napisał(a):
co zaczynasz odstawac? przeciez nie zawsze musisz byc topem na serwie? :wtf: zawsze sa lepsi i gorsi
to jest gra ktora nagradza za zainwestowany czas w nia. ale zeby sie dobrze bawic nie musisz miec najwyzszego lvlu i najlepszego gearu na serwie.
ta gra jest nastawiona na konkretny target

Dlatego MMORPG-i tracą powoli popularność. Za duża nagroda za spędzony czas, za mały za skill. Poza tym w PVE za dużo prostackiego grindzenia, a za mało ciekawego i oskryptowanego contentu.

Mają MMORPGi swoją sporą, aczkolwiek kurczącą się niszę graczy, którym ten stary schemat pasuje, ale reszta graczy się z tych gier wyniosła.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2016, 23:11 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jedyny content tej gry który jest wart rozgrywki to siege pvp i kontrola node'ow a żeby to robić nie musisz być najlepszym graczem na serwerze ale definitywnie musisz nadążać za czołówką.


nie do końca
w walce o nody liczą się także następujące rzeczy:
- po prostu szczęście- jak masz pecha o tego samego noda walczy 8 gildii, a o inne nikt
- ilość graczy danej gildii obecna na walce- tu jak jest duża przewaga ludzi to ani lvl ani gear ci nie pomogą

w pvp najważniejszy jest gear , potem lvl, ale w walce o nody o wiele ważniejsze są te powyższe pkt a to już kwestia organizacji danej gildii

poza tym powtórzę to któryś raz od kilku lat- większość graczy w grach mmo jak zapytasz co najważniejsze to ci odpowie że pvp itp, a w praktyce okazuje sie ,że o te pvp ciężko , bo każdy sobie coś tam grinduje, crafci itp- doskonale to widać w populacjach gier nastawionych tylko na pvp- szybko upadają lub mają znikome ilości graczy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 14:22 
Cytuj  
Smieszy mnie to jak tu ludzie narzekają, że w grę trzeba grać aby cos osiągnąć xD


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:11 
Cytuj  
A mnie śmieszy brak zrozumienia dla słowa pisanego... trzeba NAKURWIAĆ w tę grę aby coś osiągnąć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:17 
Cytuj  
Zrozumienie =! xD

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:39 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Smieszy mnie to jak tu ludzie narzekają, że w grę trzeba grać aby cos osiągnąć xD

Chyba mamy inne definicje gry i grania. Bo klikanie w kółko na jakąś skałkę, żeby ore leciał czy zabijanie godzinami respawnujących się głupich mobów na spocie to ani granie ani gra.

Żeby była jasność kiedyś sam też tak "grałem" jak chyba każdy tutaj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:40 
Cytuj  
W CSa bez nakurwiania też nic nie osiągniesz nikt się nie rodzi mistrzem ;-)
Zestarzeliście się i tyle.

BDO to całkiem niezła produkcja w stylu dawnych MMO - gram to mam.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:49 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
W CSa bez nakurwiania też nic nie osiągniesz nikt się nie rodzi mistrzem ;-)
Zestarzeliście się i tyle.

BDO to całkiem niezła produkcja w stylu dawnych MMO - gram to mam.


Z dupy porównanie. Jak jesteś dobry w CSa to grając godzinę dziennie możesz rozpierdalać takich co grają godzinami. W BDO grając godzinę dziennie nie rozpieprzysz takiego co gra godzinami.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 17:14 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
W CSa bez nakurwiania też nic nie osiągniesz nikt się nie rodzi mistrzem ;-)
Zestarzeliście się i tyle.

BDO to całkiem niezła produkcja w stylu dawnych MMO - gram to mam.


najmniej trafne porównanie w historii internetu. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 17:24 
Cytuj  
ja dlugo szukalem gry przy ktorej usiade, wezme koks, popije lycha i bede mezmozgowo napierdalal moby po 5h dziennie zeby po tygodniu wbic bron z TRI na TET.
Mialem juz dosc fastfoodowych gier ktore zalaly nas przez ostatnie lata. wygaldalo to miej wiecej tak: rajdzik wow 2h --> 2 gry w hotsa -> szybka partyjka w Ow-- > daily w HS-> Partyjka w DayZ --- > zwalenie gruchy do jpgow lindsey lohan --> spac --- >nastepny dzien reapet. Teraz mam jedna gre i nie trace cennych sekund na przelogowywanie sie do innych gier! :D

ShadorVD napisał(a):
W BDO grając godzinę dziennie nie rozpieprzysz takiego co gra godzinami.


to nie jest single player 1vs1. tu jest focus na grube GvG walki a tam jednostka nic nie znaczy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 17:48 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ShadorVD napisał(a):
W BDO grając godzinę dziennie nie rozpieprzysz takiego co gra godzinami.


to nie jest single player 1vs1. tu jest focus na grube GvG walki a tam jednostka nic nie znaczy.


Vilhelm pisał o pórownaniu do CS a nie o tym czy jest to GvG czy nie i do tego się odniosłem.

Jestem bardzo szczęśliwy, że znaleźliście swoje cztery kąty, grajcie na zdrowie. Ja nadal szukam ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 08:22 
Cytuj  
ShadorVD napisał(a):
Ja nadal szukam ;)

Darkfall - woda jest ciepła, wskakuj! :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 10:12 
Cytuj  
Tylko czy nowy DF nie będzie jeszcze bardziej grinderski niż BDO? :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 10:17 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Tylko czy nowy DF nie będzie jeszcze bardziej grinderski niż BDO? :P

Jak go zrobią tak jak planują, to nie będzie - ale jeszcze 6-12 miesięcy przed nimi.
Na razie zmiany idą w dobrym kierunku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 10:31 
Cytuj  
Rozumiem że w tej chwili jest grind i będzie wipe postaci? Generalnie chodzi mi o to czy tak jak w BDO muszę tyrać żeby nadążyć za pozostałymi graczami?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 11:51 
Cytuj  
Nie da się ukryć, że jest grind - ale devsi systematycznie pracują nad jego zmniejszeniem. Jest system questów za które dostajesz punkty medytacji. Jak jesteś offline to zebrane punkty przeznaczasz na koksanie postaci (coś ala EVE). Ma być wipe za jakieś 9 miesięcy. Tyrać nie musisz, można grać na luzie jak się jeździ z gildią. Ważniejsze niż postać jest ogranie - jakby ktoś ci dał najbardziej skoksaną postać na serwerze, to i tak być nie wygrał z jakimś weteranem co ma średnią postać. Jeszcze przez 2 tygodnie można grać za darmo, także myślę warto teraz spróbować czy ta gierka ci w ogóle podchodzi.

Możesz też obejrzeć filmiki Sou z livea:
https://www.youtube.com/c/soushibolive/ ... y=Darkfall

Spoiler:

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 00:16 
Cytuj  
Dostałem guest passa więc właśnie ściągam grę, za godzine bede miał, żeby sprawdzić czy mi się spodoba. Znalazłaby się jakaś dobra duszyczka która pomogłaby mi zapoznać się z BDO? Na chwilę obecną wiem na pewno że chcę grać Bladerem, jakieś tipsy by się przydały :P No i chciałbym się dowiedzieć co i jak z craftingiem, w co opłaca się czas inwestować żeby zarobić no i czy jako nowy gracz byłbym w stanie coś osiągnąć jeśli mam taki poślizg z czasem :D


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2016, 22:57 
Cytuj  
jezeli nie jestes no lifem to nawet nie zacyznaj w to grac :P

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2016, 13:13 
Cytuj  
Ma ktos jeszcze guest passa?


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2016, 16:10 
Cytuj  
potrzebujesz jeszcze?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.