mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 06:42 
Cytuj  
Chodza plotki, ze tym razem Blizz doglebnie przesledzil zachowanie graczy i tak w nowym dodatku:
- zaczynasz od 10lvl w stolicy z setem heirloomow
- odpalasz dungeon finder/bg
- w czasie kolejki strzelasz kolejne sweet focie i wrzucasz na fejsa
- brak open world. Byl fajny, duzy. Ale pusty.

Suby 10M+ jak nic:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 15:24 
Cytuj  
Ten graf mega dobrze odzwierciedla jak sie zmieniala jakosc gry i oczekiwania. Spora czesc weteranow WoWa zgodnie twierdzi, ze Wotlk to najlepsze co bylo w WoWie w doslownie kazdym aspekcie gry(ot takie troche lepsze TBC, ktore i samo w sobie juz bylo zajebiste). Przy WoDzie taki byl naplyw graczy bo mialbyc to WoW:Reborn v2(v1 to cata). Sam chcialem sie skusic szczerze mowiac.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 10:08 
Cytuj  
Ludzie wrócili bo dawali postać na 90lvl i można było pograć przez miesiąc i quit, większość gier nie jest w stanie utrzymać człowieka dłużej niż tydzień, wielce zadziwiające to nie jest.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 13:15 
Cytuj  
A ja znowu wrocilem (jak juz pisalem wyzej) jestem w casualowej gildii, takiej mozna powiedziec masowej. Rajduja, pvp klepia. Ale to nie o tym mialo byc. Zaskoczylo mnie to, ze jest pare osob zielonych, ktorzy dopiero co rozpoczeli przygode. Fajnie tak, powiew swiezosci i milo posluchac ich uwag nt. Tytulu bez zblazowania historia :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:02 
Cytuj  
Horror LFR story 8) , popłakałem się ze śmiechu przy czytaniu tego :

http://thegrumpyelf.blogspot.com/2015/1 ... ughts.html


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2016, 17:48 
Cytuj  
na gram.pl kupisz za 160 zł, nie wiem gdzie można taniej

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 sie 2016, 18:30 
Cytuj  
Wie ktoś gdzie można jakiś dobry ring zdobyć? 680+ ilvl? Moja postać jest z boostu na 100lvl, wiec nie dostalem questa na Signet of Stormwind, mam ringa z inwazji a drugi jest zielony na ilvl 640... A ogólny ilvl 701


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2016, 15:36 
Cytuj  
poczekaj pare dni to bedziesz miec itemki 730+ zaraz


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2019, 14:38 
Cytuj  
Jak to teraz wygląda dla kogoś kto chce zagrać i nie ma starego konta, co trzeba kupić żeby mieć full ?
Ten zestaw complete colection od blizza za 49 euro daje wszystkie dodatki z najnowszym i 30 dni grania, tak ?
A słyszałem że jak się opłaci świeże puste konto to ma się i tak wszystko i wtedy tylko dokupuje najnowszy dodatek, prawda ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2019, 19:30 
Cytuj  
Wez triala i zobacz czy ci sie nie znudzi. Dla mnie kazdy powrot do tej gry jest super, ale po 3 dniach mnie nudzi, ale ja nigdy fanem nie bylem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2019, 09:03 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Jak to teraz wygląda dla kogoś kto chce zagrać i nie ma starego konta, co trzeba kupić żeby mieć full ?
Ten zestaw complete colection od blizza za 49 euro daje wszystkie dodatki z najnowszym i 30 dni grania, tak ?
A słyszałem że jak się opłaci świeże puste konto to ma się i tak wszystko i wtedy tylko dokupuje najnowszy dodatek, prawda ?


Nie masz starego konta bo sprzedałeś czy nie pamiętasz danych?

Bo jeżeli to drugie to zawsze jest do odzyskania. Support cię zapyta o możliwe konta mailowe do którego konto mogło być podpięte, o imiona i typy postaci. Najlepiej jak się trafi na polski support. Nie wiem od czego to zależy ale jak 3 razy korzystałem z support to dwa razy trafiłem na polski a raz na angielski.
Być może jak polski jest zajęty to przekierowuje na angielski.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2019, 11:31 
Cytuj  
Nowe konto, opłaciłem abonament i niby jest wszystko, więc pewnie potem tylko trzeba będzie kupić ostatni dodatek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.