mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 11:18 
Cytuj  
One Tamriel - nowy patch wchodzi na PTR w przyszłym tygodniu.
A na serwery na początku października.

W skrócie:
One Tamriel is an anticipated update that will open up the game without barriers to level. Players will be able to go anywhere and play in any order they wish while simultaneously having their characters scaled and balanced for the area.
a redesigned Craglorn that will no longer require a group to play. Group quests will be scaled to as few as two players to give the experience to everyone
item sets will be tied to specific dungeons and locations and will scale to a player's level
dueling will be added
holiday events will be coming, the first being the Witches Festival in October. Each will come with unique rewards
Crown Crates

Czyli mamy model znany z GW2 w ESO


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 11:34 
Cytuj  
to jeszcze niech odblokuja pvp poza Cyrodill i dodadza moze jakies bg. Wtedy wracam.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 17:03 
Cytuj  
Oni w tej grze dodają jakiś content poza typowym pve?
PVP w Cyrodil albo Imperial City żyje?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2016, 05:19 
Cytuj  
Kombinują z tym ESO jakby nie mieli na grę większego pomysłu. Fakt "go anywhere you want" był przez nich zapowiadany już od release, ba pamietam ze nawet polecali dokladnie żeby tak robić już na sama premierę, ale faktycznie było to możliwe w jednej zonie.

Jak dla mnie cały czas meh, ESO było jedna z niewielu gier w które grałem i rzygałem ilością trzepanych questow.

Kwestia Cyrodil bardzo podobna do WvW z GW2. Mam wrażenie ze najmniej rozwijany tryb gry, którego starają się nie ruszać poza utrzymaniem jako takiej populacji w scenariuszach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2016, 09:48 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Kombinują z tym ESO jakby nie mieli na grę większego pomysłu. Fakt "go anywhere you want" był przez nich zapowiadany już od release, ba pamietam ze nawet polecali dokladnie żeby tak robić już na sama premierę, ale faktycznie było to możliwe w jednej zonie.

Jak dla mnie cały czas meh, ESO było jedna z niewielu gier w które grałem i rzygałem ilością trzepanych questow.

Kwestia Cyrodil bardzo podobna do WvW z GW2. Mam wrażenie ze najmniej rozwijany tryb gry, którego starają się nie ruszać poza utrzymaniem jako takiej populacji w scenariuszach.


W tej grze jest niezła dynamika i aż się prosi o jakieś sPVP na arenkach lub małych grupach


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2016, 12:43 
Cytuj  
Myślę nad tym czy znowu nie pograć ale wygląda to trochę jak SWTOR - mmo to nam wyszło mocno średnie ale pododajemy content pve z voice actingiem i będziemy sprzedawać jako true rpg elder scrolls experience :P

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2016, 23:35 
Cytuj  
Przydałaby sie jakaś nowa klasa, wymarzyłem sobie nekrusa, sorc już mnie lekkko nudzi, chociaż jeszcze nie wyfarmiłem wszystkich CPsów.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 14:50 
Cytuj  
Jak z populacją? PVP jeszcze żyje? PVP w Imperial City?

Zastanawiam się czy kupić 4 DLC za 75zł.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 15:18 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jak z populacją? PVP jeszcze żyje? PVP w Imperial City?

Zastanawiam się czy kupić 4 DLC za 75zł.


A gdzie taka cena?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 15:21 
Cytuj  
jest promocja na korony na stronie Bethesdy - 77 zl za 5500 koron - tyle kosztują 4 DLC. Pytanie tylko czy imperial city jeszcze zyje bo zawsze chcialem go sprobowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 15:34 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
jest promocja na korony na stronie Bethesdy - 77 zl za 5500 koron - tyle kosztują 4 DLC. Pytanie tylko czy imperial city jeszcze zyje bo zawsze chcialem go sprobowac.


Oo a powiedz mi czy bardziej się opłaca premium czy 4 dlc ? I które z tych DLC?
Bo tez zainsalowałem i w weekend pogram dłużej


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 15:37 
Cytuj  
Generlanie chciałem kupić Gold za 120zł bo to daje 4 DLC konia jakiegoś (chyba też daje 500 koron, ale tego nie jestem pewny) aczkolwiek nie wiem czy tym starterem da się upgradować istniejące konto. Ja kupiłem teraz w promocji na stronie Bethesdy za 76.80 5500 koron i in game kupie pakiet 4 DLC, to się bardzo opłaca.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2016, 17:06 
Cytuj  
Weż pod uwagę że koń to tylko skin, jego szybkosć, udźwig i wytrzymałość zalezy tylko i wyłącznie od skilla postaci (każdej z osobna).
Więc jak na płatny, to marny bonus.

Pozdro.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 15:48 
Cytuj  
Wnioskuję, z filmu hiveleadera że można teraz robic party ludzi z różnych frakcji. Czy to prawda ? Przynajmniej pod koniec coś takiego mówi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=202&v=Ah2QF1-Z9BQ


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 16:44 
Cytuj  
Tak - kupilem te 4 DLC tydzien temu, zrobilem Dark Brotherhood kilka dni temu - ludzi jest wszedzie duzo, wszystko sie skaluje teraz, wiec jak ktos lubi taki PVE content to ludzi wszedzie znajdzie.

oczywiscie nie ma zadnego pvp z ludzmi z innych frakcji, po prostu widzisz ich tak samo jak swoich

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.