mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 16:35 
Cytuj  
Cytuj:
2003-06-14 11:50, Tuxedo napisał:
...Z reszta w EQ gra pol miliona ludzi, daje mu to 1 miejsce pod wzgledem popularnosci, ...

Już nie Tux, już nie :smile: Zobacz mój post o Raganroku :grin:


_________________
Magus
vel Adsumus

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 16:42 
Cytuj  
czy Rangarok jest płatny czy free ?
bo jeżeli free, to nie ma co porównywać...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 16:57 
Cytuj  
Platny, osobiscie mnie taki sukces nie dziwi giera wymiatala :smile: a w retail version ma byc pvp :smile:

_________________
<(^-^<) (>^-^)> <(^-^)> fear my kirby's dance

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-07-08 17:57 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2003, 17:00 
Cytuj  
no to faktycznie nieźle... aż sobie na www obejrzę z wrażenia!

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2003, 15:33 
Cytuj  
Zeby juz nie tworzyc nowego tenmatu, powiedzcie mi ( bo nie chcialo mi sie grac w bete, gdy byla dostepna ) co takiego ma w sobie Ragnarok, ze wielbią go rzesze? Z tego co widzialem na screenach, wyglada dosyc ubogo, i jest zaledwie kilka sprajtów graczy, tak ze setki osob laza wyglądajac tak samo...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2003, 19:06 
Cytuj  
zagraj to zobaczysz ;p klimat ma, i to zajebisty ;] ale jak ktos nie lubi jrpg/mangi/anime itp to i tak mu sie nie spodoba.

edit: no i grafa/muza tez jest fajna :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-09-04 20:07 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2003, 19:29 
Cytuj  
Ta, muza przede wszystkim. Pioseneczki w sam raz dla dzieci ponizej 10 roku zycia.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2003, 04:04 
Cytuj  
ta konrador, ale kiedy ty cos o jakiejs grze powiedziales cos dobrego ? chyba tylko zanim zostala wydana i najwyzej do miesiaca po jej wydaniu :<

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2004, 21:37 
Cytuj  
Czy ktoś ma informację kiedy to wydadzą chociaż wersję beta - D&D


Posty: 31
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 18:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-06 12:40, Mutant napisał:


I tak nikt tego nie bedzie czytal, :wink: bo ludzie sa leniwi. Jak wyjdzie za dlugie to moze do polowy ktos dojdzie. Zawsze latwiej jest sie zapytac. Zmiencie topic na:
Nie czytaj !
to sie moze sprawdzi :wink:

[/quote]
a jednak popatrz na liste stron :]


_________________
"Force fight with me"


Posty: 2
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 15:11 
Cytuj  
Ludzie Poratujcie
trzeba mi gry styl tibia znacie cuś takiego??


Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 01:55 
Cytuj  
Gier w stylu Tibia to nie znajdziesz, bo Tibia jest jedyna sama w sobie = nie ma takiej drugiej [thx God!)

ps.(na temat Rangaroka) Cojest w tym Rangaroku że tak go wszyscy lubią ?? Chyba że po prostu jest o nm głośno, i od samej popularności goście się dochodzą

Jak to z hip-hopem też jest ;]


_________________
It is not a cry you can hear at night
It is not somebody who seen the light
It is a cold and it is broken Hallelujah...

!!!COOL!!!


Posty: 11
Dołączył(a): 9.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:29 
Cytuj  
Przejzalem wiekszosc tematow na waszym forum.Nazwy tematow sa malo czytelne dla niedoswiadzonych.FAQ przeczytalem cale.Nie znalezlem nic oprocz 1 strony co pasowaloby do tematu.W swoim czasie gralem sporo w kafejkach,niestety potem zalalo mnie odpowiedzialne zycie.Wypadlem z watku.Tydzien temu usciulalem na upragnione lacze o przyzwoitym transferze.Postanowilem zaangazowac sie w mmorpg.Wydawalo sie logiczne aby zaczac od zapoznania sie z opiniami innych graczy,rodakow.3 dni poswiecone waszej stronie przyprawily mnie o nerwice i pozbawily 6 poczek fajek.Mam duzo szacunku dla ludzi prowadzacych ta inicjatywe,wiem jaka to ciezka praca.Rownoczesnie spodziewalem sie wiecej.Wierze ze kazdy temat zostal tu poruszony,nie wiem natomiast gdzie.Moze zle szukalem.Moze chce wszystko miec podane na talerzu?Byloby milo BTW.Mam duzooo pytan,a nie chce zasmicac forum, zreszta juz na to troche za pozno.Sorki za wczoraj.Naprawde chcialbym w cos pograc,licze wiec na wasza pomoc.Obiecuje ze postaram sie jak najwiecej rzeczy sam dowiedziec.


_________________
Cikawe czy mogę potem zmienić co się tu wyswietla? Bo nowy jestem i nie wiem.
Urodziłem się pluszowym misiem do zadań specjalnych. Tylko nikt nie zauważył.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:59 
Cytuj  
Nie no znowu ty i trzeci raz ten sam post.

... Bez komentarza ...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:35 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-10 16:29, SurowyHal napisał:
Przejzalem wiekszosc tematow na waszym forum.Nazwy tematow sa malo czytelne dla niedoswiadzonych.FAQ przeczytalem cale.Nie znalezlem nic oprocz 1 strony co pasowaloby do tematu.W swoim czasie gralem sporo w kafejkach,niestety potem zalalo mnie odpowiedzialne zycie.Wypadlem z watku.Tydzien temu usciulalem na upragnione lacze o przyzwoitym transferze.Postanowilem zaangazowac sie w mmorpg.Wydawalo sie logiczne aby zaczac od zapoznania sie z opiniami innych graczy,rodakow.3 dni poswiecone waszej stronie przyprawily mnie o nerwice i pozbawily 6 poczek fajek.Mam duzo szacunku dla ludzi prowadzacych ta inicjatywe,wiem jaka to ciezka praca.Rownoczesnie spodziewalem sie wiecej.Wierze ze kazdy temat zostal tu poruszony,nie wiem natomiast gdzie.Moze zle szukalem.Moze chce wszystko miec podane na talerzu?Byloby milo BTW.Mam duzooo pytan,a nie chce zasmicac forum, zreszta juz na to troche za pozno.Sorki za wczoraj.Naprawde chcialbym w cos pograc,licze wiec na wasza pomoc.Obiecuje ze postaram sie jak najwiecej rzeczy sam dowiedziec.



:(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 18:33 
Cytuj  
Mala poprawka, UO server to nie Catskill tylko Catskills Ashtonku, nie zebym sie czepial ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 40
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 11:25 
Cytuj  
mam takie pytanie nie wiem czy juz sie ono pojawilo.... chodzi o to co trzeba zrobic zeby wybrali mnie do bety jakiejs gry.. trzeba sie gdzies rejestrowac czy co..?? pliz pomozcie..


_________________
"Człowiek uczy się mówić bardzo szybko,
Milczeć uczy się całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 11:51 
Cytuj  
Hanak: nalezy interesowac sie mmorpgami, przegladac boardy czy popularne strony z informacjami na temat mmorpg na przyklad http://www.mmorpg.com/
Zazwyczaj zapisy do bet sa oglaszane, moga trwac nonstop ale w wiekszosci przypadkow dotycza pewnego okresu po ktorym juz sie zapisac nie mozna (np eq2 albo wow).

juz.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 11:53 
Cytuj  
To zalezy od Twojego zdrowia psychicznego.

Jesli masz nerwice natrectw to musisz codziennie wysylac kilkaset emaili pod wskazany adres.

Jesli jestes paranoikiem - nic nie rob, oni i tak wiedza kim jestes i znajda Cie.

Jesli jestes shizofrenikiem z rozdwojeniem jazni to dostaniesz od razu 2-3 konta betatestowe.

Jesli cierpisz na depresje - nigdzie nie pisz, to nie ma sensu - i tak wybiora kogos innego.

Jesli masz problemy z poczuciem wlasnej wartosci - to po co pisac? Nic nie umiesz, na niczym sie nie znasz... won :)

mam ciagnac dalej?

A tak btw: kazdy "normalny" czlowiek interesujacy sie dana gra sledzi informacje na stronie producenta i nie zadaje glupich pytan :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 22:14 
Cytuj  
bravo!


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.