mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 22:00 
 
roboli znerfili w uj i sie nie oplaca.
craft tez srednio, lepiej robic w gildii, albo kupic dzialke w miescie.
chyba, ze wybierzesz cos 'niszowego' np. cooking.
nie wiem jak to wyglada teraz, ale w miescie jak crafciles to czesc materialow odzyskiwales, co przy robieniu duzych ilosci oplaca sie.
generalnie na prywatnej skupilem sie na farmach, zwierzetach, do tego mlyn i cooking station.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 07:28 
 
Dopiero teraz zainteresowalem sie gra, wyglada bardzo fajnie!

Jest juz data premiery? Po becie nie bedzie wipe?

Smiesza mnie ludzie ktorzy narzekaja na grind w mmo :), na tym to polega, ze sie cos grinduje, punkciki, moby, questy. Kto gra wiecej ten jest lepszy. Powiem szczerze, ze wole zabijac wilki niz robic questy ktorych i tak nie czytam i biegac od punktu do punktu zaznczonego na mapie.

Jak ktos jest niepelnosprawny umyslowo to kupuje kase i omija grind. Tylko po co?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 07:29 
 
Bedą jeszcze dwa wipe. Jeden w styczniu-lutym drugi po becie, a przed release. Kiedy? Nikt nie wie bo developerzy co chwile zmieniają zdanie i przedluzaja development

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 09:24 
 
Arturnik napisał(a):
Bedą jeszcze dwa wipe. Jeden w styczniu-lutym drugi po becie, a przed release. Kiedy? Nikt nie wie bo developerzy co chwile zmieniają zdanie i przedluzaja development


no kurwa wszystkie mmo ktore mnie interesuja sa w fazie bety (czesto wczesnej), myslalem ze chociaz Albion wyjdzie w tym roku...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 09:27 
 
Albion miał mieć premiere w marcu 2016 :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 09:28 
 
Koniec roku 2013 z pierwszych zapowiedzi :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 22:38 
 
Sprzedam wersje legendarna - bardzo dobra gra polecam :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 14:21 
 
Gra rewelacyjna, dawno tak świetnie się nie bawiłem. 9/10

Też sprzedam legendarkę.


_________________
Ultrah/Dzikun

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2016, 17:20 
 
Ultr4 napisał(a):
Gra rewelacyjna, dawno tak świetnie się nie bawiłem. 9/10

Też sprzedam legendarkę.


LOl od groma wszedzie tych ofert...nie wiem czy wam się uda ale jak oferta będzie tak dobra, że głupotą będzie gdy nie kupię....to zapraszam na priv;)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2017, 23:15 
 
vilhelm napisał(a):
Sprzedam wersje legendarna - bardzo dobra gra polecam :lol:

Ultr4 napisał(a):
Gra rewelacyjna, dawno tak świetnie się nie bawiłem. 9/10

Też sprzedam legendarkę.



Co wam się w sumie nie podoba w Albionie? :P W sensie gram już ze znajomymi lajtowo tak od 2 miesięcy, ostatnio głównie PvP - czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie powinno mi się podobać? :D


Imo największe plusy:
+ Combat
+ Różnorodność / dowolność buildów, mnóstwo kombinowania w tym temacie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 13:28 
 
Grasz lajtowo to może i się podoba....
Albion to temat który wymaga zainwestowania ze 100h aby zobaczyć, że gra z pozoru ciekawa jest kompletnie nie przemyślana do długo terminowej rozgrywki ;-)

1. Zle zaprojektowany świat - zerg fest w black zone, mapy są malutkie i nawet nie ma miejsca aby gdzieś się skryć - zwłaszcza gdy była duza populacja - każda mapa to 1 czy 2 drogi z których ogarniasz wszystkie zakamarki...
2. Przez to, że nie wzięli przykładu z EvE i nie zrobili stopniowej struktury świata to praktycznie co kilka zone jest safe zone -> to prowadzi do kampienia wejść i ganiania się co chwila z gośćmi po safe zonach no i zergami na "bramach"
3. Pozory różnorodności buildów, gear fest: 2 tier różnicy w sprzęcie i nic nie zrobisz nawet jak zagrasz perfect
4. System "anty zerg" który tak naprawdę go promuje w dużych i małych walkach - zmusza nawet w 5v5 aby atakować max w 2 osoby jeden cel przez co walki 5v5 potrafią trwać bardzo długo i nie są dynamiczne - jeżeli atakujesz w więcej osób drastycznie spada damage taken przez osobę atakowaną - tank atakowany przez 5 osób na raz jest nie do zabicia jeżeli wie co robić - dochodzi w takim przypadku do absurdów, że 2 DPSy atakują tanka a pozostałe 3 osoby się patrzą bo tak szybciej go poskładasz.
W dużym PvP gdzie najtrudniejszy wydaje się skupiony atak na najniebezpieczniejszych przeciwników (focus fire) w Albion nie istnieje i promuje to aby każdy atakował inny cel... Zergi przypadkowych graczy się cieszą, bo nie trzeba ogarniać.
5. Mega feudalny system pozorów small scale pvp. Niby tylko 5v5 w walce o terytorium, ale i tak 40 osób musi się składać na gear jeżeli chcesz coś osiągnąć.
Przy aktywnej polityce walczysz 3 x 5v5 dziennie. Potrzebujesz z 5 setów na jedną walkę. Nie ma szans samemu nazbierać codziennie takiej ilości top gearu.
6. Boty w safe zonach
7. Anty socjalna gra:
Nie opłaca się party większe niż 3-4 osoby na farmienie sprzętu/gotówki, najlepsza farma -> solo dungeon daggerowcem,
Na 5v5 pvp warto jak chodzą głównie te same osoby aby się ograć, reszta gildii jest potrzebna tylko do produkowania gear
Tylko niektóre setupy klas są wstanie farmić efektywnie gotówkę, co prowadzi do sytuacji, że gdy idziesz w 4 osoby to raczej nie bierze się tych słabszych...
8. Walka nie jest ani trochę podobna do odczuć z gier MOBa i sprowadza się do schematu - tank, heal, 3 DPSy
9. Zakładasz top tier, budujesz terytorium i nie ma co robić no chyba, że lubisz kampić na granicach safe zone
10. Instancjonowane domki, teren gildii -> całą gildią ustawia się produkcje np zboża na instancji domku i daje dostęp dedykowanemu farmerowi - im masz więcej pod kontrolą tym szybciej wykoxasz Tier mounta
Niby zupełnie do czego innego je zaprojektowali...
11. P2W -> legendarny pakiet z mułem na start daje Ci nie ocenioną przewagę na starcie serwera, lekką ręką 7 dni jesteś do przodu -> zbierasz tonę materiałów i jesteś ze 100k do przodu bo nie musisz go kupować.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2017, 17:50 
 
Nie chce mi się odpisywać punkt po punkcie, ale w niektórych miejscach masz mocno nieaktualne info (np. build'y i to co jest najlepszym zarobkiem/najszybszą farmą).

Tak czy inaczej napisałeś to trochę tak z perspektywy osoby, która miałaby ambicję na wyścig zbrojeń z gimnazjalistami czy innymi przegrywami, którzy będą grać po 10h dziennie. :D Ja tam gram bez takiego ciśnienia, że muszę mieć top gear i uczestniczyć w GvG 3 razy dziennie (na które nie miałbym czasu nawet gdyby gear był za darmo).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 10:24 
 
Dlatego napisałem jak grasz lajtowo to może się podobać, bo jest kolorowo, a grindu nie brakuje. Tylko stawiasz się wtedy na pozycji gracza który nie zobaczy większości gry.
Casualowo w pasjansa też jest fajnie ;-)
Tutaj największym problemem jest to, że Albion jest źle zaprojektowany i nie ma szans przyciągnąć dużą ilość graczy na więcej niż miesiąc.
Wielostopniowy progress postaci nie jest odwzorowany w konstrukcji świata przez co non stop spotykasz gości co właśnie grają 20h na dobę 7 dni w tygodni. Po miesiącu jest już taka przepaść która się tylko pogłębia, bo ekonomię również zjebali.
Zmiana buildów i zarobków to pikuś przy chujowej architekturze rozgrywki.
Od blisko 1.5 roku wszystkie pacze do Albiona tylko pudrują problemy zamiast zmienić podstawy.
Nigdy nie zrobią większych map, bo mają to uciągnąć telefony za 300pln....
Nigdy też z tego samego powodu nie naprawią problemów o których pisałem powyżej.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 11:26 
 
Ale ty Vil nie grasz od roku w Albiona przecież.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 11:32 
 
embe napisał(a):
Ale ty Vil nie grasz od roku w Albiona przecież.

Bo Tosiek akurat wiesz w co gram, kiedy i jakie gry stale obserwuję.
Wszedłbyś czasem na TS to może zasięgnąłbyś informacji.

Dostęp do Albion mam cały czas, bo nikt nie chce kupić mojej Legendarki ! ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2017, 12:28 
 
Jak ruszy LiF to wpadnę :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 13:22 
 
Podali date premiety Albiona ;]

17 lipca 2017

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 13:23 
 
Rok za późno. GG


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 22:14 
 
wenth1 napisał(a):
Podali date premiety Albiona ;]

17 lipca 2017

Zajebiście może ktos w koncu kupi odemnie konto ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2017, 11:39 
 
Nawet bym kupił tego Albiona za 30$ ale jak mówicie że taka kaszana to chyba sobie daruję...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.