mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 13:08 
Cytuj  
Tczewiak - bo to nie zależy od tego czy studia są z budżetu czy płacone samemu. Spójrz na USA gdzie masz tłumy ludzi pracujących jako Bariści, itp spłacających parędziesiąt tysięcy dolarów kredytu za studia 'gender', itp Na logikę w kraju gdzie studia są bardzo drogie i w dodatku drożeją dużo szybciej niż zarobki ludzi, ludzie powinni studiować tylko kierunki tzw 'konkretne', ale tak się nie dzieję - to po prostu tak nie działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 13:48 
Cytuj  
Ale Chiny to technokracja w wersji komunistycznej. Miejsca dla ludzi na złe wybory władza nie zostawia dużo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 11:23 
Cytuj  
Obrazek

Druga zabaweczka tym razem na win10pro, wersja ze 128ssd, 4gb ram.
Ładnie śmiga, mam do tego pancerne etui Lenovo ale z nim wygląda jak czołg, dobre na jakąś budowę. :)
http://www.komputronik.pl/product/23712 ... 2APB_.html


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 10:37 
Cytuj  
Szukam tabletu z androidem. Głównie filmy, net, na pewno jakieś gierki ale nic mega zaawansowanego. Ostatni raz z tabletem miałem do czynienia obcując z Galaxy Tab 4 czyli lata temu. Myślałem o Tab s2 ale kurde ekran 4:3 trochę mnie przeraża (cena też niczego sobie...). Huawei Media Pad M2 jest trochę za drogi jak na swoją specyfikację. Polowałem nad Sony xperia z3 compact ale nie ma szans na kupno wersji 32gb z LTE bo już mamy Z4 sporo droższe. Jest tylko wersja wifi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 10:59 
Cytuj  
Znajomy kierowca zakupił sobie do samochodu Xiaomi MiPad 2 i chwali sobie bardzo ale nie napisze ci czy dobry czy zły w porównaniu do reszty, cena 800zł, tańsze to tylko jakieś noname chińczyki, drugi kupił za podobną kase Chuwi HI10 bo potrzebował pełnego win10 na tablecie, też sobie chwali że mu śmiga wszystko ładnie i co ważne appki windowsowe normalne ma jak subiekty itp co na androida jest gówniane lub nie działa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 12:12 
Cytuj  
Chinczyki mnie nie interesują raczej. Mogę wydać większe pieniądze na tablet bo chcę aby spokojnie mi posłużył przy intensywnej eksploatacji. No i wolałbym androida. Gdyby nie to zamkniety iOS to bym może kupił ipada ale tam cięzko normalnie film obejrzeć przez tego iTunesa...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 19:01 
Cytuj  
az takiej tragedii nie ma, nie przesadzajmy -

pomijajac ze najnowszy iOS mozna jailbreaknac i dodawac swoje tweaki do wszystkiego, ulatwiajac sobie sytuacje z doslownie wszystkim
to wystarczy appka jak AVPlayer albo VLC i mozesz sobie filmy albo przez kabel, albo przez wifi przesylac, no i te wszystkie putlockery kinomany, hulu i netflixy sa pod ios

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 19:18 
Cytuj  
z pirackimi typu WebTV (??) - jest problem i rzeczywiście nie obejrzysz.
Oprócz takich kwiatków wszystko hula.
Cały czas mam 3-jkę która była dosyć intensywnie użytkowana przeze mnie, żonę, dwójkę małych dzieci, nawet kota (sąsiadów) i nic się z tym nie dzieje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2016, 19:32 
Cytuj  
jedyny sposob do ogladania weebtv jest nastepujacy - Jailbreak, instalacja aplikacji Kodi (starsze XBMC) do tego doinstalowac plugin i weebtv bedzie hulać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2016, 17:26 
Cytuj  
Bierz starego ajpada jak to ma być tylko do filmów i netu, szkoda kasy na coś droższego, przecież parę lat temu tez net i filmy działały na tabletach.
Ja ci podałem Chuwi bo to pełny normalny win10 i daje wielkie możliwości ale nie zauważyłem że tobie chodzi o filmy i net tylko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2016, 11:14 
Cytuj  
No właśnie zaczałem porównywać czas działania na bateri ipada air (nawet jedynki) do Galaxy tab S/S2 i normalnie masakra jak długo iPad działa :0.
Jailbreakować też można z tego co czytam więc w sumie lajt. Jedyna wada to, że jest drożej bo jedyny sens to wersja 64gb(droga...) ale jednak bateria daje radę co jest dla mnie ogromnym plusem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 12:01 
Cytuj  
Mam w bardzo dobrej cenie Lenovo TAB2 A10-70F :

http://domsary.eu/lenovo-tablet-tab2-a1 ... /p-8823547

Ponizej 800 zl chyba ciezko kupic cos lepszego (moze ewuentualnie jakiegos chinola).

(z dopiskiek mmorpg.pl moge sprzedac 5 zl taniej) :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 12:18 
Cytuj  
Ja bym wybrał chuwi bo bardzo dobrej jakości, znajomy kupił do tyrania w terenie u klientów i już chyba rok zapieprza, pełne win10 ( lub android 5.1 ) z działającymi normalnie aplikacjami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 14:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mam w bardzo dobrej cenie Lenovo TAB2 A10-70F :

http://domsary.eu/lenovo-tablet-tab2-a1 ... /p-8823547

Ponizej 800 zl chyba ciezko kupic cos lepszego (moze ewuentualnie jakiegos chinola).

(z dopiskiek mmorpg.pl moge sprzedac 5 zl taniej) :)


Oj nie za dobrze to wyglada w tym sklepie Mrynar - te przezroczyste przyciski Polcamy,nowości itp stają sie niewidoczne na mikołaju. Do tego brak zdjęcia produktu, po którym przy odpowiednim nazewnictwie ładnie można wypozycjonować i brak takiego parametru jak rozdzielczość ekranu w padach. Kto wam wpisuje te produkty "instukcjazasilacz"


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 14:12 
Cytuj  
Ciesz sie, ze sniezynki w tle nie lecą, a Mikołaj nie tańczy. Wtedy byloby full '90 mode ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 14:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ciesz sie, ze sniezynki w tle nie lecą, a Mikołaj nie tańczy. Wtedy byloby full '90 mode ;]


haha, jeszcze do tego koleda w tle :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 14:31 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
mrynar napisał(a):
Mam w bardzo dobrej cenie Lenovo TAB2 A10-70F :

http://domsary.eu/lenovo-tablet-tab2-a1 ... /p-8823547

Ponizej 800 zl chyba ciezko kupic cos lepszego (moze ewuentualnie jakiegos chinola).

(z dopiskiek mmorpg.pl moge sprzedac 5 zl taniej) :)


Oj nie za dobrze to wyglada w tym sklepie Mrynar - te przezroczyste przyciski Polcamy,nowości itp stają sie niewidoczne na mikołaju. Do tego brak zdjęcia produktu, po którym przy odpowiednim nazewnictwie ładnie można wypozycjonować i brak takiego parametru jak rozdzielczość ekranu w padach. Kto wam wpisuje te produkty "instukcjazasilacz"


Za design odpowiada szef, za funkcjonalnosc tworca systemu, a za zdjecia i opisy PMi (dochodzi kilkadziesiat produktow dziennie i czasami sie nie wyrabiaja).

Na zadna z tych rzeczy nie mam najmniejszego wplywu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 14:33 
Cytuj  
Ja korzystam z Asus Transformer do samolotu i jest pro w Ch.
Komiksy, filmy czy nawet Indie gierki. Pełen win10, 4gb ram, 120 ssd + 120 karta SD najszybszą jaka można było kupić. Ma odczepianą klawiaturę co też jest plusem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2016, 21:55 
Cytuj  
Ja mam podstarzalego szrota na ktorym e-booki czytalem + net + 3 gierki na krzyz, ale praktycznie nie odpalam. Nastepny jaki kupie to pewnie bedzie iPad jednak.
O ile w telefonach na andku jest wszystko co potrzebne w telefonie i sa fajne tanie konstrukcje, to jesli chodzi o przydatne i zaawansowane appki tabletowe mysle ze iOS jest ciagle pare krokow do przodu.
No chyba ze te windowsowe okaza sie spoko, chyba jednak takiej bazy nie ma dedykowanych appek jeszcze. Nie planuje zakupu przez najblizszy rok, moze nastepna gwiazdka i jeszcze troche sie moze zmienic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2016, 09:27 
Cytuj  
Ale jak kupujesz tablet z w miarę normalnym prockiem i 4gb ram to masz po prostu pełną win10 i dedykowane apki masz w dupie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.