mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2016, 19:48 
Cytuj  
Korci mnie troche żeby wrocic do gry...
Tzn może nie wrócic , ale miec aktywną postać która będzie skillowała i może kiedyś jak mi sie zachce grać na poważnie to mieć juz coś konkretnego.

Bawił sie ktoś z was w FW?
chodzi mi o statek do misji lv3-lv4. Wiem że da sie Stealth Bomberami robić i ku temu sie skłaniam.
Tylko fajnie jakbym dostał jakies wskazówki dot. skill planu bo żeby to wszystko działało dobrze trzeba bardziej doświadczonego gracza.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 22:14 
Cytuj  
Ja cisne teraz fw, najlepszy statek do tego to jackdaw. I nei da sie juz robic bomberami

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 23:15 
Cytuj  
Da sie robic bomberami.
3-4 miesiace temu na wlasne oczy widzialem a ludzie w eve mowia ze amarr / matar dalej przyjemnie farmia misje w sb
Wiem ze wieloma statkamk sie da, np Ishtar, stratios, vexor navy, sacrilege, caracal navy, gila itd
Jednak bombery nie wymagaja chyba az tyle skilli co reszta

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2016, 14:42 
Cytuj  
Nie da się robić bomberami oprócz 2-3 misji, bo w reszcie są weby i tracisz sb praktycznie w ciągu 10 s, w porównaniu do Jackdawa który może robić wszystkie za wyjątkiem 2 to mija się z celem. Chyba że masz 2-3 alty co będą Ci pickować odpowiednie misje, ja atm skilluje do jacka i mam fit co mieści sie do 100 mln. Po 10 misjach masz 500 + mln z lp więc to praktycznie żaden wydatek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 14:25 
Cytuj  
Latam sobie Rupture na misjach PvE t2 i czasami nie daje rady po prostu. Na przykład teraz - The Blocade. Nie jestem wstanie nawet naruszyć niektórych statków :/

Co robie źle?

Fit jest z neta właśnie na pve ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 15:42 
Cytuj  
Pewnie nie trafiasz artą, weź sobie jakieś missile.
Ja miałem Martara ale na PVE zacznij skilowac Drake.

Potem Raven

Cruise Missiles

i Painter ewentualnie ale skoro szkoda slota na painter ja zawsze miałem light drony na coś czego nie mogę trafić, małe i blisko plus to może trzymać mnie scramblem.

Więc ciężkie missiles na 80 kilometrów i light drony na to co oblatuje cie do 20km. Jak drony łapią aggro to keybind żeby wracały do drone bay zanim zginą.

Z tego co pamiętam problem będziesz mial z targetowaniem tak daleko, jest jakiś moduł co zwiększa zasięg targetowania zanim wyskilujesz. Potrzebujesz 100 km


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 16:39 
Cytuj  
potem wyskilujesz to http://wiki.eveuniversity.org/Raven_Navy_Issue Takim latam na misje lvl 4

Martar jest zajebisty jak jest wyskilowany na maxa, Projectiles sa do dupy jak skile nie są wysoko. Ja jatam Carrierem i teraz dopiero mogę Hurricanem (martar Battlecrusier) napierdalać konkretnie, na low skilach to jest niczego nie trafiający wół.

ale mi narobiłeś ochoty na eve, po dwóch latach instaluje klienta. tego poza steamem bo działa na dwóch kontach i alt tab :P

to że moge właczyc w wyłaczonymi skilami to mam na zawsze czy na jeden dzień? wiem ze mozna było właczać zeby kupic plexa za isk.
https://imgur.com/3i4itjA
https://imgur.com/n7bWXNH


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 gru 2016, 17:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 16:59 
Cytuj  
koniecznie.
i nie zapomnij shuttlem na pvp latac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 17:08 
Cytuj  
a te skiny do Golema co mogę kupić to co to za waluty są ?

Pomyliłem się mam już Golema nie CNR, zapomniałem że kupiłem

http://imgur.com/MHmqRJ9

i na Carriera
http://imgur.com/E2b8X7B


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 17:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

to że moge właczyc w wyłaczonymi skilami to mam na zawsze czy na jeden dzień? wiem ze mozna było właczać zeby kupic plexa za isk.
https://imgur.com/3i4itjA
https://imgur.com/n7bWXNH


Chodzi ci o darmowe granie?

Możesz bez końca, ale masz ograniczenie w skillach i statkach. No i skilowanie jest wydłużone 2x.
Przy skillowaniu max czas kolejki to 24h, ale możesz wrzucić skill, ktorego robienie trwa powyżej 24h. Po prostu nie zrobisz żadnej kolejki.

I dzięki za porady Desh, ale trochę popłynąłeś :D. Ja mam 3kk skillpointów rozłożonych trochę z dupy - głównie projectiles + rakiety + kopanie. No i nie stać mnie na wiele, kurdę, jakbym stracił mojego Rupture, to nawet z ubezpieczeniem musiałbym znowu iść kopać, żeby go złożyć :D

Ale skorzystam z porady na zmianę statku. Mimo wszystko chciałbym robić w międzyczasie te misje na Rupture.

Mam mniej więcej to: http://wiki.eveuniversity.org/Rupture/Fittings (Rupture: PvE T2 Shield)

Z przeżywalnością daję radę, ale na misji "Recon" nie jestem wstanie załatwić ostatnich statków. Nie tyle, że one mnie rozwalają, bo tego jestem wstanie luźno unikać, ale mogę strzelać bez końca, bo nie jestem wstanie zbić Shielda. Mówię o takim wrogu:
http://games.chruker.dk/eve_online/item ... e_id=24119

I ja trafiam, ale zadaje strasznie mały dmg. :/
Trzymam ich na 20-30km.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 17:39 
Cytuj  
to jest rada długodystansowa. mam dwóch martarów ale jednak na pve latam caldari...

muszę to przemyśleć bo 2 plexy 35$. kupie chyba na miesiąc i się zastanowie co dalej.

A jak zdechnę na free koncie to nie ma jakiegoś problemu z klonem? cos mi tam pisało ze mam upgradowac klona bo w ogóle nie pozwala mi się logować do dwóch kont jednocześnie na free.

Jak chcesz mogę Ci dać trochę isk tak ze 20 mln jak chcesz dodaj The Deshroom, bo już nie pamiętam jak tylko że robię na portret isk transfer. Moge Ci tez wystawic kontrakt imienny za zero na Rupture bo mam jakiegoś.
tylko chyba ten fit to Ci się nie nada co?
http://imgur.com/IvfOvJJ


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 gru 2016, 17:42 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 17:41 
Cytuj  
Dzięki za ofertę, ale pobawię się samemu narazie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 17:43 
Cytuj  
Spoko, mi tam ktoś dał 10 mln na starcie i mi pomogło bardzo :P

Z tymi radami to się zastanów bo słaby drake daje radę, a słaby hurricane nie.


EDIT
ale nie rozumiem to jest tańsze od plexa. o co tu chodzi za 16 EUR na dwóch kontach miesięcznie moge grać? (8.33+8.33)
jaka jest różnica pomiędzy TimeCode na plexa a Omega poza ceną? to jest promocja czy stała cena ze jak kupie na pół roku to wychodzi 8.33?

Obrazek


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 18:04 
Cytuj  
Ja tam zawsze kupuje na allegro :P

Dobra, to skille Drake i zbieram hajsiki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 18:12 
Cytuj  
Poogladaj sobie fity Drake PVE, pograj tym Rupture, ale BC to zrób Drake i powoli sobie skiluj, to będzie latać.

Taka moja rada...

Przed każdą misję sprawdzasz jaki będzie dmg i zmienisz mid sloty zawsze, nawet na golemie tak robię.

tu gadają o PvE
https://forums.eveonline.com/default.as ... s&t=476075

Cytuj:
My recommendation:

Get a caracal. Train your base shield skills to level 3 (maybe 1 or 2 of them to 4). Get you missile support skills to 3 and heavy missiles to 4. Get your various fitting skills to 3. Learn through experience how a shield booster works. Play around w/ high resistance fits, try a shield boost amplifier and see what that does. Get a feel for what shield boosting does to your capacitor. This is a week or so.

Get into a drake. Get some more experience doing the shield missile thing. Train all your support skills for shields and missiles to 4 or maybe 5. Get your drone support skills to all 4 and the one that lets you use more drones to 5. This will take 2 or so additional weeks.

Get into a raven. This is the last ship you will ever need for pve. You'll be able to run all level 4 missions mostly with ease. Once in the raven get missile support and shield skills to 5. Get cruise missiles and if you like the feel of the raven - take cruise missiles to 5. A few more weeks.

That's all relatively quick to train through. Sadly, you also have the option to buy skill injectors. Just remember you can't buy the experience and understanding of what modules will and won't due under the pressure of enemy fire. You're at the first big crossroads in the game. Checking the 'proficient at raven' box makes L4 missions and the associated isk easily available. The question is - What do you want to do next?

1. Rattlesnake and perfecting the art of running L4 missions (it's pretty boring and I hope you don't take this path)
2. Cross train to other races - this opens up a lot of additional piloting options
3. Enjoy the raven 'as is' and train into other caldari ships (rook, basilisk, nighthawk and so on)
4. Go after mastering the pirate ships that need caldari as half of their prerequisites. (worm, gilla and so on)

My personal hope is that somewhere along the way you get lost in the world that is eve pvp. The goal of L4 missions gets replaced by adrenaline shakes and heart racing losses. A L4 mission can never give you the feeling you have when you come out of warp w/ a few friends and are landing on grid with hostile players knowing full well there will be winners and there will be losers and how that falls out for you and the guys totally depends on how well you play your part.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 19:00 
Cytuj  
Nvm, właśnie go straciłem :D:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 19:13 
Cytuj  
nie wiem czy ci się przyda taka rada ale ja zawsze latałem z aktywnym tankiem który wytrzymuje z 5 minut zanim skończy się cap.

dzięki temu zawsze zdążysz warpować, ogólnie jak grasz pve na misji to align na jakiś celestial żebyś miał instant warpout. drony mają cię uratować gdyby jakaś fregata cie trzymała.

matarem nie zrobisz nic bez projectile skilli, matar to rozpierdalator ale zmaxowany. matar jest git do pvp bo nie używa energii do strzelania i ma każdy rodzaj dmg w pociskach

do pve bierzesz ressy pod misje i missile pod misje - musisz miec różne misile i brac odpowiednie przed misją, ja sam sobie produkuje zwykłe coś tam do golema i tym strzelam

Cytuj:
The Blockade, Level 4

Damage dealt: Exp/kin/therm, heavy Explosive torps
Web/scramble: Some elite frigates may web or scramble.
Recommended damage dealing: Explosive, Kinetic

musisz to zawsze sprawdzać przed misja, nawet na misji lvl 3

drake
Obrazek
gdyby dmg był EM musiałbys wsadzic nie jeden a dwa EM w mid sloty bo drake ma tam zero resa

Obrazek

Obrazek

tego sie naszukałem dla Ciebie :P
Obrazek

te rzeczy są bardzo ważne, walenie złym dmg nie zabija ich, a "manie" złych ressów sprawia że idzie im jak masło :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 00:18 
Cytuj  
- łatwo wyłapać bana za Allegro, uważaj tiomor, dwóm znajomym właśnie konta poszły sie sypać
- Desh nie wiem czy juz sie kapnales ale nie ma juz klonów na zasadzie jak giniesz to tracisz skillpointy jeśli jakiegoś tam nie wykupiłeś. Oczywiście nadal tracisz implanty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 07:11 
Cytuj  
nie kapnałem, czyli bez implantów nic nie tracę ? jump klony bez zmian?

8 eur przy kupowaniu na pół roku to promocja czy standard?

duzo się zmieniło przez 2 lata a jeszcze nie wydokowałem :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 09:38 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
- łatwo wyłapać bana za Allegro, uważaj tiomor, dwóm znajomym właśnie konta poszły sie sypać
- Desh nie wiem czy juz sie kapnales ale nie ma juz klonów na zasadzie jak giniesz to tracisz skillpointy jeśli jakiegoś tam nie wykupiłeś. Oczywiście nadal tracisz implanty.


No właśnie wiem, ciągle widzę na chacie gadanie o RMT, dlatego to penwie pierwszy i ostatni raz ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 156, 157, 158, 159, 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.