mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 12:00 
Cytuj  
mnie rozbawiło :D
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 10:00 
Cytuj  
LOTR lcg - fajne, chwile pogralismy ale z racji regularnego katowania filmów nie mozemy patrzec juz na swiat (jakby ktos chcial to podstawke ang i jakiestam dodatki (caly dwarrowdelf) moge oddac.
GOT lcg fajne, ale rozwija skrzydla przy 4 graczach i wymaga znajomosci kart i sporo deckbuildingu. Olewam bo jak gralem z Mendolem to on sie najebywal i zamiast grac to bylo - pecik, wóda, pecik, wóda.

Arkham Horror The card Game - uuuuu, mrok i zlo, fajnie skonstruowana gra, bierze co dobre z kilku innych, zajebisty feeling storytellingu (scenariusze, kampanie zlozone z kilku scenariuszy, 4 poziomy trudnosci, rozne zakonczenia). Aktualnie w to wsiąkam :)

już.


Ostatnio edytowano 1 kwi 2017, 10:28 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 10:05 
Cytuj  
juz nie marudz, bo tych od picia to bylo jeszcze 2 :)
potem gralismy normalnie ale tobie sie znudzilo.

my dzisiaj kontynuujemy KULT'a.
zajebisty, piekne karty, niestety problem z deck'ami bo bardzo ciezko znalezc jakies info na necie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 23:19 
Cytuj  
Kupiłem Arkhama LCG i przynajmniej wiem, że analogowe karcianki, to już nie dla mnie.
Nie odmawiam zabawy, jest bardzo spoko. Co prawda FFG mogliby dać nowe grafiki :/, w dodatku mają chamską metodę bardzo zmieniać podwiązane do obrazków zdarzenia (np. lanie nafty to poważna przeszkoda u Rolanda w LCG, a zajebista karta w Eldritchu). Wolę jednak pyknąć w cyfrowe karty, niż przekładać kartoniki. W karciankach nie ma co gadać, trzeba grać i gubi się ten społeczny aspekt. Kooperacja masakruje już kompletnie. W Arkhamie czy Eldritchu można ustalać strategię i taktykę, aktywnie wspomagać, ustalać plan. W karciance masz rękę, deck i cel, o czym tu dyskutować. Polecam apkę Chaos Bag zamiast żetonów.

Anyway, Eldritch jednak wyprzedził Arkhama w moim rankingu. Dostaliśmy w AH kilka stałych pogłosek pod rząd (z czego część na tokeny), kilka potworków we wszystkich kolorach ramki, kilka bardzo niemiłych bram - i nie szło tego ogarnąć. Podstawka AH to jeszcze, ale dodatki masakrują czasami. W EH jest to znacznie lepiej ogarnięte. Brakuje tego klimatu, ale uj. Jakby zrobili nowego Arkhama na mechanice Eldritcha, to brałbym. Bo to fajna mecha jest.
O Posiadłości Szaleństwa to powiem tyle, że przydaje się apka, ale jakbym chciał pograć na kompie, to bym pograł na kompie. Regrywalność niby jest, ale taka jak i w AH LCG - wiesz co będzie, więc optymalizuj.


Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2017
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 07:51 
Cytuj  
Dla rozluźnienia z przyjaciółmi polecam Alias


ban - zamiast mowic komus zeby wypierdalal bardziej skuteczne jest zgloszenie posta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 09:14 
Cytuj  
@batqd: wypierdalaj podludzki śmieciu.

Grał ktoś w posiadłość szaleństwa drugą edycję? Ile się średnio spędza nad partyjką?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 16:00 
Cytuj  
Ze dwie godziny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 15:08 
Cytuj  
Fallout: Wasteland Warfare. Planowana na ten rok gra figurkowa od Modiphiusa (dość uznanego wydawcy rpg m.in. Conan, Mutant Chronicles, Achtung! Cthulhu). Opcja gry solo vs. AI, opcja coopa. Figsy 32mm.
Oparte raczej o świat Fallouta 4.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2017, 23:38 
Cytuj  
Ma być bitewniak, to i będzie planszówka od FFG https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/8/fallout/
Jakby zrobili dobrego erpega, to bym nie wzgardził. Mimo że to bethesda style motzno.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 07:15 
Cytuj  
Jak dla mnie wydaje sie spoko szczegolnie, ze jak znany brand to latwiej kogos namowic do gry jak juz cos kojarzy z gier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 09:04 
Cytuj  
Wydaje mi się, że chcą zrobić coś na kształt Runebounda. Lekki erpeg planszówkowy z figsami i eksploracją. Jeśli wypali, to pewnie pociągną i Elder scrollsy. Podoba mi się opcja solo i najwyraźniej kafelkowa losowa mapka. Jak wyda to Galakta w PL (a pewnie wyda) to biere!

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2017, 20:33 
Cytuj  
Mam nadzieje ze nie bedzie az tak uproszczony jak Runebound, wolalbym bardziej wersje w stylu Descent. Nie mowie ze Runebound zly bo go lubie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2017, 22:46 
Cytuj  
Cos tam ploty byly przez ostatnie lata ze FFG wyda nowa edycje TI... no i jest na 20lecie -> https://www.fantasyflightgames.com/en/t ... -showcase/

Cena preodera boli, ciekawe ile w europie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2017, 11:08 
Cytuj  
Ja chyba bierem...pierwsze 20e już odłożyłem z kieszonkowego :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2017, 23:52 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ja chyba bierem...pierwsze 20e już odłożyłem z kieszonkowego :wink:

Galakta zapowiedziala ze wyda polska wersje, w nl sa juz preordery za 130e (jest info ze dodaja ta instrukcje w hardcoverze, wiec w EU tez beda bonusy za preorder).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2017, 08:53 
Cytuj  
oo fajnie wyglada.
w 3 osoby da sie fajnie pograc?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2017, 17:22 
Cytuj  
Dunno, gralem raz w 4 osoby i bylo zajebiscie w 3 nie mialem okazji.

btw https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/8/fallout/
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2017, 21:06 
Cytuj  
FFG szaleje -> https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... rs-legion/

Cytuj:
With thirty-three unpainted and easily assembled miniatures, and all the cards, movement tools, tokens, and terrain that you need for battle, the Star Wars: Legion Core Set is the perfect way to bring Star Wars battles to your tabletop.

i cena sugerowana 90$

Obrazek

Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2017, 13:49 
Cytuj  
Poleci ktoś jakąś przyjemną planszówkę do pogrania we dwoje z dziewczyną? Jakieś strategiczne czy przygodowe najlepiej.

Coś takiego ze stosunkowo niskim progiem wejścia dla osoby totalnie nie grającej oraz - najlepiej - z lekko strawną otoczką ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2017, 07:05 
Cytuj  
Martwa Zima, ale lepiej mieć co najmniej trzecie koło do rowerka wtedy. Nie pamiętam czy przy 2 graczach jest mechanika zdrajcy czy gra się bez losowego zdrajcy. Jednak gra budzi w laskach sporo emocji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.