mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2205, 2206, 2207, 2208, 2209, 2210, 2211 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2017, 23:33 
Cytuj  
A propos regulacji, niewidzialnej ręki wolnego rynku, swobody i demokracji i innych hasełek z podręcznika młodego kodowca - w łeb się jebnijcie.
Republika bez ściśle regulowanych ram nie istnieje. Demokracja istnieje w tych ramach. To jak silnik i paliwo. Wasze ataki na instytucje republikańskie są atakiem na demokrację. Przez wasze debilne nazistowskie skrzeki antydemokratycznych pacanów osłabiacie Rzeczpospolitą.

No dobra, Niewidzialna ręka nie pasuje do tej bandy jurgieltników, ale też jest fałszem. Płacił kto sprzątaczce 13 zeta brutto przed regulacją rządową?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 00:01 
Cytuj  
No, i to lubię. Znaczy, wkurwia mnie Berlin jako odniesienie - no ja pierdolę, gdzie jak gdzie, ale w Warszawie odniesieniem jest Paryż. Berlin to była słowiańska wiocha i niewiele się zmieniło.
A co do bulwarów...
>No piło się kiedyś i widziałem tam maksymalnie socniszczącą sytuację. Siedzieliśmy na ławie, obok dresy z pragi.
>Nagle kolo wypłaca swojej samicy gongi, aż jej łeb skacze, jak na gumce.
>Nie polecam reagować.
>Ale mój przyjaciel ma na damskiboxer.mov trigera i chuj, kurwa.
>więcej chuj kurwa
> sypią się razy
>dresy z pragi się cofają
>dres z pragi co jebał samicę w ryj idzie się topić
> Wisła ma tam - 1 cm, kamulce same.
Pierdolę takie bulwary.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 00:12 
Cytuj  
A, jeszcze jedno. Jak poseł Liroy nie zrezygnuje z wspierania antyszczepionkowców, to postaram się go przedstawić z najlepszej strony. Bo fakty go, kurwa, zaorają. na humor link https://www.youtube.com/watch?v=nGdQZYe2HzA

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 07:36 
Cytuj  
Zasadniczo dwa posty i oba z sensem, czyżbyś odstawił radio Maryja na trochę? Z wyjątkiem może Szwajcarii, ale to inna rasa ludzi, regulacje (niewiele) są niezbędne w demokracji jak i na rynkach. Oczywiście te PiS to festiwal komunistycznego spierdolenia.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 09:09 
Cytuj  
Szwecja - gwałt na 13-letniej dziewczynce + nagrywanie tego telefonem, wyrok: 40h prac społecznych. Oczywiście sprawca beżowy, ale już urodzony w Szwecji więc Szwed.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 09:10 
Cytuj  
Tzn prace społeczne dla tej dziewczyny ?
Pewnie sprowokowała żeby umieścić nagranie w sieci dla lajków.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 10:01 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Republika bez ściśle regulowanych ram nie istnieje. Demokracja istnieje w tych ramach. To jak silnik i paliwo. Wasze ataki na instytucje republikańskie są atakiem na demokrację. Przez wasze debilne nazistowskie skrzeki antydemokratycznych pacanów osłabiacie Rzeczpospolitą.

nie dosc ze bolszewik to jeszcze hipokryta

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 10:15 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Republika bez ściśle regulowanych ram nie istnieje. Demokracja istnieje w tych ramach. To jak silnik i paliwo. Wasze ataki na instytucje republikańskie są atakiem na demokrację. Przez wasze debilne nazistowskie skrzeki antydemokratycznych pacanów osłabiacie Rzeczpospolitą.

nie dosc ze bolszewik to jeszcze hipokryta


Łatwo rozpoznać czy ten bolszewik pisał na trzeźwo. Na trzeźwo tworzy bełkot polityczny, a po pijaku jakieś poetyckie gówno.

https://www.facebook.com/robertgwiazdow ... 7600274543


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 10:17 
Cytuj  
Azja numerem jeden na świecie to praktycznie pewnik. Cała cywilizacja zachodnia, a szczególnie Europa traci zbyt dużo energii na pierdolenie ze swoimi wyimaginowanymi lub sztucznie stworzonymi problemami, czy na zgrywanie dobrych wujków z wypchanymi kieszeniami (na kredyt).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 10:30 
Cytuj  
Ja już od kilku znajomych słyszę że ktoś wyjechał do chin prowadzić działalność ale też do spokojnej pracy na etacik, nie ma tam szaleństwa płacowego ale ludzie chwalą wolność we wszystkim, podziwiają też zaradność tego narodu, który nie zna czegoś takiego że się nie da albo to za dużo kosztuje żeby zrobić, oczywiście mówimy o metropoliach gigantach, a nie wsiach.
EU pleśnieje razem ze swoją wizją wyhodowania dużej grupy społeczeństwa pracującej na arystokracje, coraz mniej korpomatołków będzie zadowolona z przysłowiowego boxa 1x1m przy kompie za 2500zł brutto mimo utraty naturalnego odruchu ucieczki od takiego gówna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 11:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Płacił kto sprzątaczce 13 zeta brutto przed regulacją rządową?


A był kiedyś brak rąk do pracy w tym zawodzie? Bo jak nie, to nie ma się czemu dziwić.
Skoro dajesz 8zł i masz tabun chętnych, to czemu miałbyś płacić 13.

W IT był i jest i niewidzialna ręka rynku jakimś cudem działa.
Podobnie jak zadziałała na fachowców budowlanych, którzy mają kalendarze zawalone. Pamiętam w 2006 jak mieszkanie kupiłem, to trzeba było czekać po 3 miesiące na fachowców a ceny poszły w górę o 50% w stosunku do roku wcześniej, bo masa ich wyjechała.

Zadbaj o niskie bezrobocie i brak dopływu tanich ukrainców to pensje zaczną iść w górę w zasadzie w każdym zawodzie, tak jak to było w latach 2005-2007.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 13:15 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Płacił kto sprzątaczce 13 zeta brutto przed regulacją rządową?

Ja i bez regulacji płacę 20zł. Ukrainki były chętne za 6 robić, ale jestem patriotą i gardzę banderowcami :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 13:35 
Cytuj  
taa patriotycznie... 20zł za wysprzątanie całego mieszkania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 13:50 
Cytuj  
Lol kurwa z tych chin

6 dni urlopu w roku, 6 dniowy tydzień pracy i nieplatne nadgodziny - nigdzie
No i ceny nieruchomości przy którym można osiwiec

I ta wolność we wszystkim, w chinach.... Lol

Jeden z najbardziej toksycznych i dzikich odmian kapitalizmu na tej planecie

Polska transformacja to baśń o sprawiedliwości społecznej na ich tle


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 13:50 
Cytuj  
W Warszawie Ukrainki też 20/h od dawna biorą. Także ten tego PiS.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 14:42 
Cytuj  
i właśnie dlatego meterr.
Oni pracują - my sobie sprowadzamy miliony bezrobotnych na utrzymanie. Oni mają dziki kapitalizm, gdzie przetrwanie biznesu opiera się na wstrzeleniu w rynek, konkurencyjności cenowej, nowych pomysłach my mamy socjalistyczny system rządowych dotacji, który całą resztę oprócz "znajomości i umiejętności złożenia odpowiedniego papierka w odpowiednim okienku" sprowadza na dalszy plan. Mają siłę roboczą, mają bardzo dobry dostęp do surowców, mają przemysł.
Nie mamy z nimi szans, my nawet nie dostrzegamy zagrożenia, bo nasze europejskie horyzonta myslowe przesłaniają nam tak idiotyczne problemy jak równouprawnienie homoseksualistów, gender czy problem z pseudouchodźcami których sami sobie przywozimy spod samej afryki itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 14:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
taa patriotycznie... 20zł za wysprzątanie całego mieszkania.

Piszemy o stawce godzinowej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 14:59 
Cytuj  
No i powolutku oni stają się we wszystkim samowystarczalni, za to reszta świata stwarza sobie non stop jakie problemy, które też sporo kosztują.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 15:37 
Cytuj  
Haha
marek oprócz tego, że wie najlepiej ( w swoim mniemaniu) jak jest w Polsce, tak samo wie o Chinach.
A słyszałeś , dotyczy to też embe, że tam mają partię, bez poparcia której nie zrobisz nawet kupy? Te wszystkie majątki to tak niby same od siebie z wolnego rynku? Serio nie czytaliście ile kasy w firmy idzie od rządu ( partii)?
Rekord świata :)
Jak sie na czymś nie znam to po prostu się nie wypowiadam, dla was to nie ma znaczenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2017, 16:02 
Cytuj  
Ty to lordyp naprawde potrafisz czasami splycic dyskusje i jakos ja ustawic my vs oni. Meter to chociaz dobrze uargumentowal co mu sie w CN nie podoba, ale to taka mala dygresja, ja mam pytanie do embe: Ci twoi znajmoi w tych Chinach to po jakiemu sie porozumiewaja z localsami - po angielsku daje rade ? Bo ja mam kilku znajmoych ktorzy wyjechali tam na kontrakty i z ich relacji wynika ze o ile upper menagement ktory w wekszosci byl ksztalcony w US to jest luz ale juz z kazdym stopniem w korpo swiecie w dol to coraz gorzej, a na poziomie lokalnym to juz w ogole abstrakcja zeby zyc i rozmawiac tylko po eng. Wiec hmm tak sie zastanawiam czy oni takie orly i nauczyli sie chinskiego/mandarynskiego/ bo to podobno naprwde ciezki jezyk dla europejczyka do opanowania czy tez faktycznie jak sie czlowiek uprze to moze gdzies w metropoliach przezyc uzywajac tylko eng i do tegop prowadzic dzialanosc gospodarcza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2205, 2206, 2207, 2208, 2209, 2210, 2211 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.