mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2229, 2230, 2231, 2232, 2233, 2234, 2235 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 15:09 
Cytuj  
Organizatorem jest TVN oczywiście jako firma, która tylko wykonuje zlecenie, więc od strony technicznej jest wszystko super, podobno wiele firm chętnie zajmuje się przy takich marszach obsługą, nie dziwi mnie bo szansa na fajne zlecenia jak wygra PO są duże, ale co ja się tam znam, przecież lordypek napisze że to nieprawda z tym korytem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 15:32 
Cytuj  
Za to marsze organizowane przez PIS to sam spontan oczywiście, te autobusy to tylko tak same obok manifestacji stały :).
No i oczywiście te wstawki o tvn, który to wszystko organizuje - no wiadomo, za niemieckie, sarosa pieniądze.
Generalnie na tych manifestacjach to albo oderwani od koryta, albo złodzieje albo po prostu opłaceni klakierzy.
Żaden problem dla mnie - tak sobie to tłumaczcie :)

Ale wy żałośni jesteście, już słychać te pierwsze piski odrywanych od koryta, ale jeszcze sie zatrudni pomocnika stolarza na członka rady nadzorczej jakiejś spółki państwowej na te 2 lata :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 15:46 
Cytuj  
lol może chciałeś użyć jakiś sarkazmów ale przebija przez to tylko i wyłącznie ból dupy.
TVN wczoraj poinformował że jest firmą organizującą całość dla PO.
Pieniądze idą na to nasze bo niemieckie dofinansowanie to było dawno dawno temu, a soros to tylko drobnice sponsoruje do robienia fermentu na całym świecie, PO to grube ryby i jakby tam jeszcze soros coś chciał to by się pozabijali.
Autobusy zwożące ludzi z całego kraju to norma, za bronkiem na stałe zawsze jeździły 2-4 autokary pełne zwolenników mieszkańców świata, którzy zapełniali tło przy transmisjach, pewnie tak samo robiły i pis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 16:06 
Cytuj  
Serio- za mój powyższy post dostałem ostrzeżenie?
Jaja sobie robicie?
PIS tu tez już dotarł na poważnie- Zbyszek w akcji :)
Ciekawe czy embilki też dostały?

ok zbanujcie połowę z tych kilku aktywnych na tym forum osób :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 16:53 
Cytuj  
ale nie lordyp juz ci kiedys mowilem ale widze ty dalej swoje. gdyby pis organizowal marsz to bysmy sie posmiali z pisu ale teraz mowimy o po. i dla mnie marsz wolnosci organizowany przez koncerny i partie polityczne no powiedz sam nie budzi to w tobie jakiegos poczucia nierealnosci? :) oderwania od rzeczywistosci? ludzie wokol ciebie czuja ze potrzebuja wolnosci? ze rzad im ja zabiera?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 18:02 
Cytuj  
lordyp dzisiaj przebiera stópkami w oczekiwaniu info o wygranej makarona, który krytykuje kim dzong kaczyńskiego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 18:15 
Cytuj  
@lordyp
pis lepiej płaci, a oni chętnie się sprzedali


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2017, 18:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordyp dzisiaj przebiera stópkami w oczekiwaniu info o wygranej makarona, który krytykuje kim dzong kaczyńskiego.


szczególnie jak te zapowiadane sankcje wejdą w życiu. Bo cóż za znaczenie będzie miał fakt, że sam dostanie po kieszeni podczas gdy będzie możliwość pojechania Kaczorowi i PiSowi! :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 00:04 
Cytuj  
Generalnie te marsze mam gdzieś, gdybym jakoś bardzo je popierał to pewnie na jakiś bym poszedł, ale na żadnym nie byłem i nie zamierzam iść.
Mnie po prostu bawi ile energii niektórzy tu ładują , żeby wmówić wszystkim, że to tylko ludzie oderwani od koryta, zwolennicy jakiejś ustawy antyubeckiej itp + oczywiście ci którym zapłacono/kazano przyjechać. To raczej przebieranie nogami embeczków, mające na celu udowodnienie tego co napisałem :)

Co do wyborów we Francji- tez to mi obojętnie, ale w przypadku wygranej Le Pen należałoby zastanowić się czy nie skończyłoby się jak z Cameronem i co by się stało w Europą gdyby Francja też wyszła. Dla takiego marka czy embe to byłoby super bo wiadomo- kolonizacja, zarabianie na frajerach itp, ale dla wielu firmy to masa problemów tym samym dla ich klientów ( czyli nas ) również. Ja nie wiem jak to by się potoczyło. Myślę, że byłoby dużo zamieszania i nie wiem czy to by wyszło na dobre państwom takim jak Polska. Nie wiem , bo to trudno przewidzieć- tak jak będą rozwiązywane i rozwiązane problemy przy brexicie.

marek- serio wierzysz w te sankcje dla Polski?
weź :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 00:22 
Cytuj  
Nie pieprz głupot bo chyba nie ma tu nikogo kto by był za rozpadem EU, nasz kraj jest zacofany i zdrenowany tak bardzo że potrzeba wiele ale to wiele lat żeby można było myśleć o samodzielności ale to i tak u boku Niemiec, więc durne argumenty.
Le Pen to szaleniec, a Macron to marionetka zabetonowanej polityki, która pcha republikę w ślepy zaułek, fakt jest taki że niepokoje u nich po wyborach się nasilą bo podział społeczeństwa jest faktem.

Ty jak zdarta płyta jedno i to samo w kółko, obudź się bo pieprzenie o złych pisowcach i dobrych czasach za PO jest nudne, nie masz żadnych argumentów, nie jeden raz pytam o nie to unikasz dyskusji i ponownie wpieprzasz te same bzdury razem z personalnymi jazdami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 08:13 
Cytuj  
Po raz n-ty prosze :
Zacytuj mi moje zdanie, gdzie pisze, że za PO było dobrze.
Więc sam przestań pisac w kółko jak stara płyta- wy tam w pisie nie umiecie już mówic/pisać bez kłamstw, które wam pasują?
Dodatkowo w kółko piszesz jak to ja nie daję żadnych argumentów- przecież wklejam linki, piszę o konkretnych sprawach, weź się człowieku obudź- wiem, że musisz pewne rzeczy napisać, ale rób to jakoś z głową, nie bezmyślnie.
Druga sprawa- jeśli serio wierzysz, że każdy kto skrytykuje Jarka to od razu idol przeciwników PIS to jesteś lekko ograniczony- to u was jest tak, że każda krytyka to od razu wielkie halo, bo obrażono PIS :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 08:45 
Cytuj  
Znowu to samo :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 09:58 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/3728533/marsz- ... i-pyta-pl/

pigułka: "Polityka mnie nie interesuje, generalnie nie lubię PiSu"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 10:07 
Cytuj  
Na wczorajszym marszu Schetyna mówi że było 150k, walcowa że 90k, tvp że 15k, policja że 12k, wyborcza że 7-10k, więc komu wierzyć ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 10:54 
Cytuj  
schetyna mowil ze mial byc milion. ja tam chlopowie wierze bo pewnie reszte pisowska policja aresztowala. a gwiazda tego marszu byl dla mnie psl :)

takie marsze to glownie papka dla mediow. nie wiedzialem ze kurde tvn zajelo sie organizacja (lol) . jak tvn robila wywiady to chyba widzialem jedna osobe co przyjechala bo nie lubi pisu a tak to albo dzialacz, albo partyjny itd. duzo emerytow. nie widzialem tylko pare minut takze moze i byly jakies rodziny z dziecmi. w sumie nvm dzis francja :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 13:49 
Cytuj  
świat wg PIS :
http://wiadomosci.wp.pl/pis-miazdzy-po- ... 512751745a

Widzisz embe - jak wklejam linki z konkretnymi danymi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 14:59 
Cytuj  
Ale wiesz że Pani w telewizorni podczas pokazywania ankiety wspomina wyraźnie o tym że wynik jedynie zdecydowanych co brali udział w ankiecie ?
TVN czasami manipuluje pytaniami w ankietach i jakoś nie boli cie dupcia o to ?
To są właśnie twoje klapki, nie dopuszczasz do siebie myśli że polityka to gówno w całości, a nie tylko pis, po, psl sld itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 17:47 
Cytuj  
Po prostu mam ubaw po pachy jak bez przerwy próbujesz wmawiać innym to co robisz sam :)
Ocknij się , to nie wszyscy dookoła są przeciw wam, to wy jesteście przeciw wszystkim, a reszta to po prostu reakcja na to :)

Wyjątkowo w pełni się zgadzam z tym ostatnim zdaniem Twojego postu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 18:11 
Cytuj  
Ale ty napisałeś coś co wszyscy już przegadali dawno temu, pis wybiera sobie ankiety jakie chce i interpretuje jak chce, PO za to kupuje sobie masowo ankiety na różne pierdoły, nie wiem czy ubaw ale jeśli tak twierdzisz to ok.
Nie wiem o co ci chodzi, niby dałeś link jako argument do wcześniejszej dyskusji że nie masz argumentów co do afer, no to zaszalałeś napiszę ci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 19:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale ty napisałeś coś co wszyscy już przegadali dawno temu, pis wybiera sobie ankiety jakie chce i interpretuje jak chce, PO za to kupuje sobie masowo ankiety na różne pierdoły, nie wiem czy ubaw ale jeśli tak twierdzisz to ok.
Nie wiem o co ci chodzi, niby dałeś link jako argument do wcześniejszej dyskusji że nie masz argumentów co do afer, no to zaszalałeś napiszę ci.


tak , wiemy kto jednak jest ten gorszy :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2229, 2230, 2231, 2232, 2233, 2234, 2235 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.