mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 12:10 
Cytuj  
Czy tylko ja jestem ślepy czy Xenoblade Chronicles 3D na 3DSie ma tak słaby efekt 3D że go praktycznie nie widać?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 16:32 
Cytuj  
Xender napisał(a):
Czy tylko ja jestem ślepy czy Xenoblade Chronicles 3D na 3DSie ma tak słaby efekt 3D że go praktycznie nie widać?


Niestety nie mogę napisać. Jestem tylko biednym użytkownikiem 3ds XL i Nintendo pozbawiło mnie możliwości zabawy z Xenoblade. Musiałbym kupić ich jebanego New 3ds XL.

Efekt 3d w większości gierek jest mocno przeciętny. A jak już masz fajny jak w Pokemonach, to gierka wyciąga wtedy po 20 klatek na sekundę.

Zajebiście, że założyłeś temat poświęcony tej konsolce. Będę mógł psioczyć na ogrom słabych gier, które zbierają dobre noty tylko dlatego, że wychodzą na konsolkę od Nintendo. Obecnie jestem po przejściach z najnowszym "Harvest Moonem" o wdzięcznej nazwie Story of Seasons. Pogram jeszcze trochę i obsmaruje ten shit, ale przy takim Rune Factory 4 to to nawet nie stało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 16:45 
Cytuj  
A ja się w końcu przymierzam do zakupu, ale jak wyjdzie New 2DS XL. 3D i tak mam gdzieś, a ten niebieski design bardzo mi się podoba, w końcu będę mógł pograć w parę tytułów, które mi od lat uciekały

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 17:07 
Cytuj  
Podobno new 2ds xl ma chujowy plastik. Poza tym zawias ekranu wygląda "chińsko" :P.

Polecam Shin Megami Tensei IV - świetna gra. Jakie tytuły poza pokemonami, Zeldami i Mario polecacie jako "must play"?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 17:19 
Cytuj  
Xender napisał(a):
Podobno new 2ds xl ma chujowy plastik.


Jakie źródło? Szukałem teraz chwilę i jedynie gram.pl napisało, że plastik nie wygląda 'na przesadnie solidny'. Żadna inna recenzja (EN) o tym nie wspomina.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 17:32 
Cytuj  
Właśnie gram.pl ;P.

Tak czy siak Nintendo nie grzeszy jakością, 3DS ma swoje wady, latający zawias, martwe piksele. Switch tak samo...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 18:33 
Cytuj  
Xender napisał(a):
Podobno new 2ds xl ma chujowy plastik. Poza tym zawias ekranu wygląda "chińsko" :P.

Polecam Shin Megami Tensei IV - świetna gra. Jakie tytuły poza pokemonami, Zeldami i Mario polecacie jako "must play"?


Na pewno Monster Hunter i Fire Emblem.

Ja ogólnie świetnie bawiłem się przy Super Mario 3D Land i Kirby (nie pamiętam dokładnej nazwy). No i jak jesteś fanem Final Fantasy to na pewno spodoba Ci się Theatherythm Final Fantasy.

Ogólnie ostrożnie z grami na 3ds! Nim się obejrzysz a już będziesz kawaii, otaku i będziesz rzygał tęczą (większość gier to czysta słodycz). Ja na przykład przez taką słodziakowatość zupełnie nie mogłem pograć dłużej w Fantasy Life.

PS. A i jak lubisz symulator rolnika + dungeon crawler + wyrywanie wirtualnych dupeczek to bierz w ciemno Rune Factory 4.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2017, 19:00 
Cytuj  
Dla mnie, poza powyższymi, na pewno jeszcze Bravely Default. Niektóre Etrian Odyssey też podobno spoko są

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 01:30 
Cytuj  
Xender napisał(a):
Polecam Shin Megami Tensei IV - świetna gra. Jakie tytuły poza pokemonami, Zeldami i Mario polecacie jako "must play"?


- Animal Crossing - cos w stylu Harvest Moon/Stardew Valley jak lubisz gry tego typu
- seria Phoenix Wright: Ace Attorney - trilogy, 5, 6 sa wydane na 3DS, 4, investigations: 1, 2 sa DS only. z tego co wiem czesc z tych gier dostepna jest na komorki, ale nie wszystkie
- seria Monster Hunter
- seria Fire Emblem
- Luigi's Mansion 2
- seria Professor Layton - jak lubisz zagadki i lamiglowki
- seria Dragon Quest

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 06:28 
Cytuj  
No i chyba mamy komplet :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 09:22 
Cytuj  
Teraz ogram Xenoblade'a, a następnie Bravely Default bo wygląda super.
Myślę też nad Hyrle Warriors bo mam ochotę na coś bardziej zręcznościowego po rpgach turowych.

Co do Monster Hunter, to ostatnią częścią w jaką grałem była 3 na Wii. Teraz czekam na wydanie XX w EU. Dzięki cross playowi Switch-3DS będzie pewnie dużo graczy, a jak kupię własnego Switcha to będę mógł grać z dziewczyną :P

Phoenix Wright to jest visual novel?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 09:38 
Cytuj  
Nie znam sie na tych sprawach, ale tak to jest okreslane wszedzie.

Mnie bardziej przyciagnelo do serii Phoenix Wright to ze przypominala mi stare point&click przygodowki .. tyle ze tutaj musisz uwaznie wszystko czytac i doszukiwac sie sprzecznosci (te standalone Investigations, to juz typowe point&click przygodowki, bo grasz jako oskarzyciel)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 10:34 
Cytuj  
Planujecie zakup MH XX jak wyjdzie w EU? Chętnie pogram w coopie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2017, 11:17 
Cytuj  
Zajebiste promocje Capcomu:
http://www.nintendo.com/games/sales-and-deals

Sam się zastanawiam nad MH:Generations, tylko skoro w drodze jest XX które jest Gen na sterydach to trochę szkoda kupować dwa razy prawie tą samą grę...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2017, 14:31 
Cytuj  
Polecicie może jakieś shootery w stylu Gunnack (topdown shooter/statek kosmiczny itp) na 3DSa? Najlepiej z eShopu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.