mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2017, 15:28 
Cytuj  
Zara losowania drużyn, szybka ściąga pomeczowa:
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2017, 19:02 
Cytuj  
No to jak tam, będzie utrzymanie świetnej serii czy wpierdol ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2017, 19:58 
Cytuj  
Utrzymają. To nieprawdopodobne, ale polacy są za mocni, żeby to przegrać :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2017, 22:00 
Cytuj  
dobry mecz, koncowka chujowa ale przy 3:0 i tylu zmianach to juz chlopaki odpuscili. lewandowski i zielinski no i oczywiscie grosicki czy pazdan. krychowiak ja pierdole ;/ ten nowy litten tez dobrze. powoli i lawka rezerwowych wyglada dobrze i boisko. czuc moc:) te wymiany pilek grosicki zielnski mistrzostwo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2017, 22:09 
Cytuj  
Ja po każdym meczu jestem zdziwiony, może młodsi podchodzą do tego inaczej ale ja przeżyłem dużo lat żenującej gry naszej reprezentacji i patrzę z podziwem na to co wyprawiają chłopaki od eliminacji euro 2016, oby tak dalej.
Najgorsze że zamiennika dla Lewandowskiego to możemy nie zobaczyć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2017, 23:45 
Cytuj  
Co to byla za 3 zmiana, lol, 3 napadzior za pomocnika :D Chyba komus sie tam cos pojebalo i mysleli, ze mamy jeszcze 1 zmiane, lol

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 00:07 
Cytuj  
Rozpoczynamy mecz ze słabszym rywalem z 1 napastnikiem i w momencie prowadzenia 3-0 gramy 3 napastnikami :)
Krychowiak niestety słabizna
Milikowi i Teo po wejściu nie za bardzo chciało się biegać - czyżby znowu była imprezka? :)
Końcówka wqrwiająca- niby czepianie się bez sensu bo wygrali, ale 10 miejsce w rankingu juz zobowiązuje.

Wczorajsza bramka Szwedów na wygraną - rekord świata :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 07:58 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Rozpoczynamy mecz ze słabszym rywalem z 1 napastnikiem i w momencie prowadzenia 3-0 gramy 3 napastnikami :)
Krychowiak niestety słabizna
Milikowi i Teo po wejściu nie za bardzo chciało się biegać - czyżby znowu była imprezka? :)
Końcówka wqrwiająca- niby czepianie się bez sensu bo wygrali, ale 10 miejsce w rankingu juz zobowiązuje.

Wczorajsza bramka Szwedów na wygraną - rekord świata :)


To wszystko nie ma znaczenia. Wazne ze na luzie wygrali, za tydzien i tak wszyscy beda pamietac tylko wynik.

Choc na poczatku Rumuni tak sie zamurowali, ze myslalem ze bedzie remis.

Krycha najslabszy punkt druzyny. Do wyjebania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 08:15 
Cytuj  
Krychowiak nigdy szału nie robił ale przynajmniej się dobrze przewracał i były wolne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 08:29 
Cytuj  
Gdyby maczynski nie musial zejsc to pewnie by nie wszedl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 11:11 
Cytuj  
serio lordyp naucz sie cieszyc chlopie :) jestesmy 1 w grupie, swietne mecze i wyniki a decyzje trenera zawsze sie bedzie komentowac ale on ma plan i poki sie sprawdza to mam w dupie ze moze momentami wygladac z dupy :) ja mam swoja teorie ze chcial po prostu dac pobiegac paru chlopakom.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 12:06 
Cytuj  
Następna okazja biegania w sierpniu chyba, lordyp chciałby jak dawniej było że komentarze po meczy były takie "świetna gra reprezentacji ale przegraliśmy" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 13:30 
Cytuj  
Ja wczoraj synowi właśnie powiedziałem , ze tyle lat mizerii od 1982 roku i w końcu doczekałem się drużyny, która jest faworytem w meczach- a zawsze w to wierzyłem, choć nie wiedziałem że tak długo trzeba będzie czekac :)
od tego są fora dyskusyjne żeby dyskutować- jak Nawałka chciał chłopakom dać pograć ( a chciał ) to mógł też Wolskiego wpuścić i serio akurat jestem z tych co zawsze w reprezentacje wierzyli nawet wtedy gdy byliśmy na 80 cos tam miejscu w rankingu :)


@embe
Piszpan napisał(a):
, koncowka chujowa

to powyżej ci nie przeszkadzało , ale mój wpis o identycznej treści już tak
chłopie zejdź ze mnie bo to nie temat Polityka - napisałem szczerze to co chyba wszyscy myślą - końcówka była jaka była, serio już nie można napisać co się myśli?, w każdym temacie szukasz przeciwników (politycznych)?
jak gadamy o piłce to nie wtrącaj swoich przemyśleń co kto myśli itp- bo chyba nie jesteś jasnowidz- daruj sobie wycieczki osobiste- brakuje ci dialogu w Polityce? tak fajnie sobie tam słodzicie o cudownych czasach więc zostań tam i nie czepiaj sie innych w każdym innym temacie
i tak wiem to dzięki dobrej zmianie chłopaki tak graja :)
jesteś całkiem zjebany- serio

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 13:55 
Cytuj  
ej no ale gdzie ja o polityce coś napisałem, ty masz urojenia jakieś chorobowe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 14:19 
Cytuj  
Teo napisał(a):
ej no ale gdzie ja o polityce coś napisałem, ty masz urojenia jakieś chorobowe.

ja tylko proszę byś zeszedł ze mnie i nie pisał w różnych tematach co myśle, co zrobie, co coś tam dla mnie oznacza itp itd- masz jakaś obsesje na moim punkcie czy co tam, mnie to nie obchodzi
w tym temacie mamy pisać o piłce a nie co wg ciebie ja myśle i o czym marzę w stylu :
Teo napisał(a):
lordyp chciałby jak dawniej było że komentarze po meczy były takie "świetna gra reprezentacji ale przegraliśmy" :)


poza tym z której mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, że chciałbym aby nasi przegrywali?
jesteś chory serio

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 15:06 
Cytuj  
Jesteś zakompleksiony i wszędzie widzisz wrogów politycznych, wpieprzasz wszędzie dobre zmiany i jarosława, straszny ból dupy masz.

-----------------------

Nie ma co narzekać, już nie raz zdobywano złoto gównianą grą, liczyły się wyniki zawsze w tej grze i nic więcej, przykładem niech będzie grecja, czy francja, która słabą grą, remisami i złotymi dogrywkami dodreptała do nr1.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 15:18 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Jesteś zakompleksiony i wszędzie widzisz wrogów politycznych, wpieprzasz wszędzie dobre zmiany i jarosława, straszny ból dupy masz.

dlatego latam po tematach i zaczepiam innych :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 15:23 
Cytuj  
No i ok ale zaraz przyjdzie pepuś i nam wywali temat do politycznego działu przez ciebie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2017, 23:29 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Piszpan napisał(a):
, koncowka chujowa

to powyżej ci nie przeszkadzało , ale mój wpis o identycznej treści już tak
chłopie zejdź ze mnie bo to nie temat Polityka - napisałem szczerze to co chyba wszyscy myślą - końcówka była jaka była, serio już nie można napisać co się myśli?, w każdym temacie szukasz przeciwników (politycznych)?
jak gadamy o piłce to nie wtrącaj swoich przemyśleń co kto myśli itp- bo chyba nie jesteś jasnowidz- daruj sobie wycieczki osobiste- brakuje ci dialogu w Polityce? tak fajnie sobie tam słodzicie o cudownych czasach więc zostań tam i nie czepiaj sie innych w każdym innym temacie
i tak wiem to dzięki dobrej zmianie chłopaki tak graja :)
jesteś całkiem zjebany- serio


omg. nie nie przeszkadzalo bo pisalem ze mecz zajebisty i druzyna dobra a ty jakas polityke wpieprzasz i dobra zmiane. i nie nie napisales ani 1 slowa ze mecz czy durzyna byly dobre tylko wszystko na nie. why?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2017, 20:31 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Krychowiak nigdy szału nie robił ale przynajmniej się dobrze przewracał i były wolne.


No kuźwa, bez przesady.
Teraz gra piach, ale był okres przed przejsciem do PSG, że grał jak kozak.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.