mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2017, 19:47 
Cytuj  
tczewiak idz lepiej sraczke poopisuj bo ci lepiej wychodzi. ogarniesz to golenie dupy i geografie to pogadamy. a piszesz ze prezio "korpo" was nie dogladal jak za spierdolona robote wyzebrales pralke? :)

napisze chyba 3 raz ze prezes nie sprawdza poszczegolnych reklam a ty dalej swoje. ale tak kampania produktowa to juz jest cos co prowadzi brand manager i on akurat wie o wszelkich pomyslach. takie corpo jak unilver czy mars myslisz ze pozwola sobie zeby im studenciaki fejsa ogarnialy jak chcialy? no tylko ze tam nie placa pralkami z konkursow. zreszta co ja bede sie rozpisywal jak nam nasz spec od wszystkiego wszystko wyjasnil :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2017, 20:48 
Cytuj  
Wiem, że ciebie sraczka akurat w sprawach gowna, a nie wirusowych interesuje, ale inni tutaj nie mają takich potrzeb jak ty. Brand manager tez się nie zajmuje poszczególnymi kreacjami dla mało istotnych kanałów reklamowych.
Agencję prowadziłem już po aferze z kominkiem u którego pralkę rzeczywiście wygrałem, wiec jak zwykle wyskakujesz z dupy. Pogódź się, ze jesteś nieudacznikiem i życiowym frajerem, o bardzo małym, ograniczonym rozumku, a inni forumowicze mają jednak od ciebie większą wiedzę i doświadczenie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2017, 21:03 
Cytuj  
Tczewiak - ale jak się spóźnisz 15 minut to szefowi kawę przynosisz, kłaniasz się i przepraszasz? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2017, 21:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tczewiak - ale jak się spóźnisz 15 minut to szefowi kawę przynosisz, kłaniasz się i przepraszasz? ;)

Z czym 15 minut? Bo to zależy. Wiesz - kara waha się od 3 pensji do blowjoba


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 08:32 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Jak masz pod sobą kilkadziesiąt tysięcy ludzi to ważniejsze są inne sprawy niż marketing. Mówię. Póki co z SM liczy się FB i nic innego. Insta, twitter, snap i innymi pierdolami zajmują się najmniejsi leszcze i rzadko kiedy ktoś im na ręce patrzy. Za mały zasięg. No chyba, ze trafi się fail.


To wszystko zalezy od wielkosci firmy. Są 100 osobowe firmy w IT, ktore zarabiaja calkiem duzy hajs. I w takiej firmie to juz mozna od czasu do czasu sprawdzic co oni tam wypisuja.

Ale taki Maspex to juz inna skala.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 09:22 
Cytuj  
Glowny kanal dotarcia do mlodych (max 25 lat) to Snapchat a nie insta czy fejs. Obecnie agencje reklamowe sie glowia jak przepchac tresci do VR / AR. Znam devsa z Samsunga co kodzi algorytm do przesylania tresci video przystosowanym do modulu 5g, to jest teraz na tapecie. Przez smartfony juz sie ciezko dociera do ludzi, glownie z
uwagi na to ze technologia sama w sobie stala sie powszechna, a i filtry reklam staja sie coraz bardziej zaawansowane,
wiec VR/AR to jest cos co moze wygenerowac duze zyski.

Bardzo dobrym przykladem jest popularnosc Pokemon GO!, torcik sie juz piecze.


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 09:37 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To wszystko zalezy od wielkosci firmy. Są 100 osobowe firmy w IT, ktore zarabiaja calkiem duzy hajs.

Ale my tutaj gadu gadu o korporacjach, a nie małych firmach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 09:42 
Cytuj  
ja pierdole tczewiak zostaw ty juz te swoje przypadlosci. nie wiem kurwa idz sie zwierzaj staremu ze cie dupa boli moze cie pozaluje ale prosze badz czlowiekiem i oszczedz reszte bo czytanie o tym z rana to kurwa srednia przyjemnosc.

co do wiedzy tczewiak wiemy ze posiadasz ogromna od geografi po filozofie. chyba literowke walnales z tym wygrales bo powinno byc wyzebrales? czlowieku sukcesu w insigni ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 09:48 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja pierdole tczewiak zostaw ty juz te swoje przypadlosci. nie wiem kurwa idz sie zwierzaj staremu ze cie dupa boli moze cie pozaluje ale prosze badz czlowiekiem i oszczedz reszte bo czytanie o tym z rana to kurwa srednia przyjemnosc.

co do wiedzy tczewiak wiemy ze posiadasz ogromna od geografi po filozofie. chyba literowke walnales z tym wygrales bo powinno byc wyzebrales? czlowieku sukcesu w insigni ;)

Co tam znowu śmieciu? To ty się gównem podniecasz i tylko ty tutaj.
Nic nigdy nie żebrałem, o nic nie prosiłem. Nie jestem w końcu śmieciem twojego pokroju co to nie ma żadnego kręgosłupa politycznego czy rozumu własnego. Chyba tak jak na discordzie - tutaj też w końcu trafisz do ignora, bo i tak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Tylko zasyfiasz to zacne forum dla elity :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 10:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Glowny kanal dotarcia do mlodych (max 25 lat) to Snapchat a nie insta czy fejs. Obecnie agencje reklamowe sie glowia jak przepchac tresci do VR / AR. Znam devsa z Samsunga co kodzi algorytm do przesylania tresci video przystosowanym do modulu 5g, to jest teraz na tapecie. Przez smartfony juz sie ciezko dociera do ludzi, glownie z
uwagi na to ze technologia sama w sobie stala sie powszechna, a i filtry reklam staja sie coraz bardziej zaawansowane,
wiec VR/AR to jest cos co moze wygenerowac duze zyski.

Bardzo dobrym przykladem jest popularnosc Pokemon GO!, torcik sie juz piecze.


Ano. Gowniarze tylko snapchat a FB to dla staruchow. ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 10:46 
Cytuj  
Wogole derail niezly tu uskuteczniamy Panowie, od Powstania Warszawskiego do reklamy..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 11:42 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ja pierdole tczewiak zostaw ty juz te swoje przypadlosci. nie wiem kurwa idz sie zwierzaj staremu ze cie dupa boli moze cie pozaluje ale prosze badz czlowiekiem i oszczedz reszte bo czytanie o tym z rana to kurwa srednia przyjemnosc.

co do wiedzy tczewiak wiemy ze posiadasz ogromna od geografi po filozofie. chyba literowke walnales z tym wygrales bo powinno byc wyzebrales? czlowieku sukcesu w insigni ;)

Co tam znowu śmieciu? To ty się gównem podniecasz i tylko ty tutaj.
Nic nigdy nie żebrałem, o nic nie prosiłem. Nie jestem w końcu śmieciem twojego pokroju co to nie ma żadnego kręgosłupa politycznego czy rozumu własnego. Chyba tak jak na discordzie - tutaj też w końcu trafisz do ignora, bo i tak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Tylko zasyfiasz to zacne forum dla elity :D


widze bola cie wspominki co? a mowia ze glupota nie boli. co ty masz o tym gownie ze tylko ty o nim piszesz co tczewiak? ale chyba rozumiem skoro cipki cie brzydza co ? a smiec to cie chyba zrobil bo nawet nie potrafisz higieny osobistej ogarnac takze nie smieciuj. chociaz rozumiem ze nerwy i zwieracze ci puszczaja :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 13:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
skoro cipki cie brzydza

Tylko twojej żony i innych tłustych bab.

Cytuj:
nie potrafisz higieny osobistej ogarnac

wat?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 14:45 
Cytuj  
Ale żona Piszpana nie jest tłusta...widziałem na fejsie :roll:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 14:49 
Cytuj  
Wszyscy widzieli. kamilus zazdrości.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 15:22 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Wszyscy widzieli. kamilus zazdrości.

ja nie widziałem :P
Nie jestem huraganem żeby szperać na fejsach jakiś ludzi z forum. Jak nie tłusta to stara. Jak stara to obleśna :D

bo idąc tokiem rozumowania piszpana - jaka inna by z nim była? : P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 16:50 
Cytuj  
mowisz twoj stary jest oblesny? nie rozumiesz o co biega z higienia? w sumie rozumiem bo gdybys kumal to bys nie wygladal jak niedomyty brudas.

lol dzieki rzeznik zonke mam akurat jak marek, duuzo mlodsza odemnie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
https://pomagam.pl/Powstanie1944

Zbiórka ma na celu opłacenie kary nałożonej przez UEFA na klub Legia Warszawa za oprawę przygotowaną przez kibiców, upamiętniającą ofiary Powstania Warszawskiego. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana na inicjatywy związane z upamiętnianiem Powstania Warszawskiego i pomoc żyjącym Powstańcom.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 13:33 
Cytuj  
Nie za oprawe, tylko za to ze zablokowali przejscia miedzy trybunami (i to nie pierwszy raz, najpierw byly ostrzezenia.). Mordy sobie powstaniem by mogli nie wycierac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2017, 14:06 
Cytuj  
Jak cię nie stać, to nie płać Januszu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.