mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 08:49 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

Przypominam jednak, że Lewandowski nawet jeszcze w Borussi tez tak miał i się chłopisko wyrobiło :)
Mam więc nadzieję, że Milik z czasem tez tak będzię miał, ma przecież 23 lata, szansa więc jest- żeby tylko więcej grał w tym Napoli.


Lewy w BVB to był jechany jak szmata na początku za marnowanie setek w ilościach o jakich Milik nawet nie śni.

Milik jest świetny, nawet jak te setki jebie to je TWORZY, czego o naszej reprezentacji nie można często powiedzieć.

Czekam, aż ten balonik pierdolnie. Drużyna realnie z miejsc 20-30 w rankigu FIFA, ma oczekiwania jak 5 drużyna w rankingu. To musi jebnąć.
No i swoją drogą zastanawiam się skąd ten hype na repre teraz. Nikt tych meczów nie ogląda czy jak? Ostatni dobry mecz zagrali chyba z niemcami, reszta to przechodzenie psim swędem i jechanie bardziej na pechu rywali, niż włąsnym skillu. Większości meczów nie da się oglądać.
W tej grupie Dania powinna być na 1 miejscu, a polska bić się o 2 miejsce i nie być tego pewna. To by był sprawidliwy wynik, szczególnie, że i w 1 meczu Dania jechała jak szmatę polskę, ale jakimś fartem to polska bramki zdobywała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 08:54 
Cytuj  
Może dlatego że to piłka nożna, która jest na tyle zrypana że nie zawsze najlepszy wygrywa, zresztą Dania już zdobywała mistrza tak samo jak Grecja po nędznej grze w całym turnieju, Francja też po pierwszym sukcesie szału nie pokazywała potem, a mistrzostwa zgarniała, Portugalia ostatnio też tak grała przeciętnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 10:07 
Cytuj  
bo chyba mimo wszystko mimo umiejetnosci itd. czasem nawet slaby zespol moze zagrac odbry mecz i na odwrot. a nawet jak przychodzi mistrz swiata tio nie zawsze gra super. do tego doliczmy szczescie, sedziow itd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 10:20 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Akurat Milik potrafi odnaleźć się w środku i często nawet w obronie przerwać coś potencjalnie niebezpiecznego.
Mamy jeszcze jednego nie docenianego i nie potrafiącego się wybić w reprezentacji Teodorczyka.


Teodorczyk jest slabszy od Milika, wiec ma szanse wejsc do skladu tylko w razie kontuzji Milika albo Lewego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 10:45 
Cytuj  
Teo to aktualnie ciśnie chujem w klubie po sezonie życia :P

No, ale nareszczcie koniec repry, wracają ligi w tym angielska <3
https://www.youtube.com/watch?v=DCxBh25xlpQ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 12:11 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Może dlatego że to piłka nożna, która jest na tyle zrypana że nie zawsze najlepszy wygrywa, zresztą Dania już zdobywała mistrza tak samo jak Grecja po nędznej grze w całym turnieju, Francja też po pierwszym sukcesie szału nie pokazywała potem, a mistrzostwa zgarniała, Portugalia ostatnio też tak grała przeciętnie.


Sorki, ale akurat Dania to nędznie w tym turnieju nie grała. ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 13:49 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Teo to aktualnie ciśnie chujem w klubie po sezonie życia :P

No, ale nareszczcie koniec repry, wracają ligi w tym angielska <3
https://www.youtube.com/watch?v=DCxBh25xlpQ


Ogladam mecze MU w tym sezonie i jak nie beda w finale ligii mistrzow to ja pierdole.

Pogba i Lukaku rozpierdalaja system.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 13:53 
Cytuj  
Nie ma jak to po trzech kolejkach, w ktorych dodatkowo grali ze slabiakami, a co najwyzej sredniakami, wnioskowac, ze zagraja w finale Ligi Mistrzow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2017, 15:07 
Cytuj  
MU do listopada powinna być liderem. Bo ma taki terminarz, że aż żal tam coś przegrać ;d

Za to Liverpool do tego czasu opierdoli całą czołówkę i potraci punkty z dołem tabeli.

A LFC i MU w LM ma takie grupy, że tego się wręcz nie da spierdolić.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 09:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Ogladam mecze MU w tym sezonie i jak nie beda w finale ligii mistrzow to ja pierdole.

Pogba i Lukaku rozpierdalaja system.


<3

Glory glory Man UNIIIITED!! :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 13:05 
Cytuj  
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/m ... 75789.html

:wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 paź 2017, 08:40 
Cytuj  
14.10 MU jedzie do Liverpoolu! Licze na zajebisty mecz. Mam nadzieje, ze redsi dostana w dupe :)

Lukaku ma juz 7 bramek na koncie, ma tez 3 gole strzelone w LM. Za to Everton wyraznie slabszy bez niego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2017, 06:41 
Cytuj  
Spieprzaj ;(

Strasznie żałowałem, że Lukaku gra w Evertonie, a nie jakimś Southampton. Tak by poszedł do Liverpoolu :D

A United gra nadwrażliwość dobrze, ale nie zapominaj, że terminarz do Liverpoolu to były same ogórki. Mecze pewniaki, czyli takie których LFC nie potrafi wygrywać, za to czołówce zazwyczaj wpieprza (chyba, że manewru znowu walnie komuś w mordę z karate)

Osobiście stawiam na jakieś 3:3. Liverpool nie umie bronić, ale zdominuje energia ten mecz i ma zajebistą siłę ognia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2017, 09:05 
Cytuj  
Jezu, z telefonu to pisałem:/
Poprawna wersja - to wyżej można wywalić, bo ja już nie mogę edytować ;d

Spieprzaj ;(

Strasznie żałowałem, że Lukaku gra w Evertonie, a nie jakimś Southampton. Tak by poszedł do Liverpoolu :D

A United gra nadwyraz dobrze, ale nie zapominaj, że terminarz do Liverpoolu to były same ogórki. Mecze pewniaki, czyli takie których na przykład LFC nie potrafi wygrywać, za to czołówce zazwyczaj wpieprza (chyba, że Mane znowu walnie komuś w mordę z karate)

Osobiście stawiam na jakieś 3:3. Liverpool nie umie bronić, ale zdominuje energia ten mecz i ma zajebistą siłę ognia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2017, 08:51 
Cytuj  
14-15.10 to bedzie dla mnie ciekawy pilkarsko weekend. Musze duzo piwa kupic! :)

15.10 Legia - Lechia czyli mecz dwoch beznadziejnych w tym sezonie druzyn z aspiracjami do mistrzowskiego tytulu. Legia pewnie ostro zmotywowana po tym jak pilkarze dostali wpierdol od kibicow :), lechia za to wygrala u siebie pierwszy raz :) i to nie z byle kim bo z Zaglebiem Lubin. Powinien byc ciekawy mecz, obie druzyn maja coraz mniej czasu na przebudzenie. Stawiam oczywiscie na Lechie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2017, 10:49 
Cytuj  
Jaki obstawiacie wynik z Armenią ?
Ja że wygra Armenia 2:1 i u nas gola strzeli Krychowiak :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2017, 11:11 
Cytuj  
1-3 dla Polski.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2017, 11:12 
Cytuj  
Ormianie mają jednego zawodnika, który będzie nas rucha na lewo i prawo - Mychitariana. To taki Lewandowski od nich, tyle, ze on wypracowuje akcje dla Armenii, a Lewandowski bardziej czeka na podanie (co ma robić jak go 5 kryje), bo nie ma takie przyspieszenia i dryblingu.

Stawiam na chujowy remis potwierdzający moją opinie o polskie reprze ;d 0:0 albo 1:1

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2017, 18:59 
Cytuj  
Zajebiscie! Dobrze obstawilem wynik do przerwy :)

Nawet lechia strzelila gola Armenii!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2017, 11:15 
Cytuj  
Jak wchodził Wolski to sobie myślę, niech sobie strzeli gola jak jest okazja, może będzie to procentowało potem, a tu bach i jest.
Spodziewałem się ciężkiego meczu, jednak naszym wszystko się układało dobrze, nawet piłka jak odskoczyła to tam gdzie trzeba, teraz przynajmniej remis z montenegrowcami i jedziemy zdobywać kreml.

Krychowiak robił swoje, kładł się pod nogi przeciwnikowi i przerywał akcje, z Kuby już robili emeryta, a pokazuje że do tego jeszcze daleko, minus to brak zastępcy dla Lewandowskiego, który mógłby przynajmniej pokazać 50% tej klasy, Milik pechowiec nawet jak wydobrzeje to kto wie co znowu mu wypadnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.