mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1068 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 14:31 
Cytuj  
Przyjechali do mnie Niemcy w swieta i przywiezli produkty wlasnej roboty: leberwust, mettwurst, presswurst, grutzwurst, sulz itp Wszystko zajebiscie smaczne i pachnace. Moge zrobic zdjecia i wrzucic.

Generalnie te wedliny maja polskie odpowiedniki, ale imo te niemiecki smakuja duzo lepiej (pewnie to tez wplyw dziecinstwa, bo moj ojciec zawsze przywozil z RFN, a tych polskich nie trawilem... ), podobnie jak niemieckie kielbasy. Niemcy wszystko drobniej miela i nie wpierdalaja tych wszystkch chrzastek itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 14:54 
Cytuj  
Problem jest taki że nasze dobre wyroby trzeba teraz szukać po zadupiach albo na zamówienie bo małych producentów nie stać żeby mieli swoje stoiska w centrach albo w centrum miast, a niemiec idzie to jednego z wielu małych producentów i kupuje, fakt że ceny mają wysokie i to bardzo w porównaniu do naszych oczywiście za produkty te dobre, nie z marketu.

U mnie rodzina co siedzi w niemczech od 1979 roku to cały bagażnik wywozi świeżych z wędzarni wyrobów jak szynkowa kiełbasa wiejska, balerony, boczki, szynki, ogonówki.
Za to niemieckie salami podobne wyroby, kiełbasy podobne jak nasza mortadela są jedyne w swoim rodzaju.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 15:39 
Cytuj  
ale te chrzastki tluszczyk itd. nadaja smaku :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2017, 18:14 
Cytuj  
@embe

U mnie w regionie jest taka firma co znalażła na to sposób. Towar sprzedaje z samochodów (z lodówką, ladą, samochody oklejone, kasa fiskalna, itp) 1-2 razy w tygodniu na danych osiedlach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2017, 17:03 
Cytuj  
Troche nie w temacie, ale chuj tam

Szukam w Warszawie jakiegoś fajnego rzeźnika + sklepu z żarciem azjatyckim.
Mam ostatnio wkrętkę na tajską kuchnie, ale cięzko ze składnikami w marketach :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 09:20 
Cytuj  
Wczoraj się karnąłem 12mil w jedną stronę do perskiej restauracji którą polecił kolega. I się nie zawiodłem - tak delikatnego grillowanego miesa nigdy w życiu nie miałem okazji próbować. A chleb wypiekany w tradycyjnym perskim piecu jest mega.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 09:48 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2017, 10:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wczoraj się karnąłem 12mil w jedną stronę do perskiej restauracji którą polecił kolega. I się nie zawiodłem - tak delikatnego grillowanego miesa nigdy w życiu nie miałem okazji próbować. A chleb wypiekany w tradycyjnym perskim piecu jest mega.


Na Ealing sa dwie dobre perskie restauracje: Persian Palace i jeszcze jedna (nie pamietam nazwy). Bywałem tam z towarem w polskiej aptece i przy okazji zawsze zaliczalem iranskiej zarcie. Fajne perskie dupy tez tam mozna spotkac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 19:02 
Cytuj  
trochę hardcore jak dla mnie - nawt lokalsi oglądali akcje z zainteresowaniem - eating "sea penis":

https://www.youtube.com/watch?v=joSYEmeFFWc

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2017, 18:31 
Cytuj  
ciekawostka mi wyszła - pojebałem mąkę przy wypieku bułek do burgerów i polecam...
wymieszać 6:1 pszenną 500 z gryczaną.

Wychodzi bardzo smukła, twarda skorupka, a w środku mięciutkie i wilgotne. I ślicznie się rozdzielają na połowie wysokości.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 11:10 
Cytuj  
Duszona mieszanka z podgrzybka i borowika, kanie w panierce, rydze na masełku, maślaki w słoiku, podgrzybki zamrożone, cała szafka suszonych borowików, w tym roku jest urodzaj niesamowity, wchodzi się do lasu jak do marketu tylko że wszystko za free.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2017, 17:37 
Cytuj  
Powinna być opcja strzelania do takich kurwów co wchodzą do prywatnych lasów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2017, 22:51 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Powinna być opcja strzelania do takich kurwów co wchodzą do prywatnych lasów.

Piała farba w sprayu, i szukasz muchomorów sromotnikowych na działce? /profit :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2017, 13:39 
Cytuj  
Obrazek
Policzki wołowe na winie
Puree z ziemniaka i groszku
Świeżo tarty burak
Dżem z papryczek i wiśni

5h zapierdalania, a wygląda jak gówno. Na szczęście smakuje wybornie :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2017, 15:25 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Obrazek
Policzki wołowe na winie
Puree z ziemniaka i groszku
Świeżo tarty burak
Dżem z papryczek i wiśni

5h zapierdalania, a wygląda jak gówno. Na szczęście smakuje wybornie :D



Upierdolony stół.
Nie wygląda źle ale może powinno wyglądać tak, czyli mięso żeby nie było niebieskie ? :)

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2017, 15:35 
Cytuj  
Wole holenderskie snack walls :)

Obrazek

Pewnie niedlugo znikna wyparte przez KFC i mcdonaldy zgodnie z idea unifikacji wszystkiego na swiecie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2017, 18:46 
Cytuj  
Bella Italia i Diavola Forte:

Obrazek

za pizza ogolnie nie przepadam ale ta to po prostu orgazm kubkow smakowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 22:03 
Cytuj  
W sumie tak z dupy zapytam w tym temacie.
Orientował się ktoś z was/ szukał w internecie jakiegoś ekologicznego mięsa?/jaj/serów?

Nie jestem żadnym eko zjebem, ale jak raz człowiek posmakuje dobrego żąrcia to nie ma powrotu co tu dużo gadać.


Tak nieśmiało badam rynek :P czy byłby ktoś chętny na swojskie masła, jaja, cielęcine i dziczyznę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 22:23 
Cytuj  
Lokalnie nie możesz kupić tego ?
No i główne pytanie co to znaczy eko, jaja od kury z wybiegu na fermie bez pasz itd czy musi być od Pani ze wsi co pasze kupuje w hurcie, a może chodzi o informacje na pudełku że eko ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2017, 22:38 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Lokalnie nie możesz kupić tego ?
No i główne pytanie co to znaczy eko, jaja od kury z wybiegu na fermie bez pasz itd czy musi być od Pani ze wsi co pasze kupuje w hurcie, a może chodzi o informacje na pudełku że eko ?


No właśnie mam pod nosem mięso od myśliwego, jajka od wolno biegających kur itp.
Sery,masła itp robione " po staremu", że po prostu nie ma chuja we wsi smakowo.
Chciałem z tym sklep jakis odpalić, bo widze, że np w Warszawie ludzie potrafią z mazur sprowadzać żarcie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1068 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.