mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2017, 22:55 
Cytuj  
Zadyma na reddit...rekord dissow, jeszcze zaden post w historii reddita nie mial tyle minusów....

w tej chwili jest 450tysiecy minusów i ciągle rosnie :)

Battlefront jest failem pazernosci EA...i chuj im w dupe

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattle ... d/dppum98/


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2017, 23:43 
Cytuj  
Reddit poplacze, a miliony gimbusow kupia. Slupek za microtransactions znow wzrosnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 00:03 
Cytuj  
Niech jeszcze zrobią ankiete na change.org. Na pewno EA już sra pod siebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 00:20 
Cytuj  
Juz nasrali;]
https://www.ea.com/games/starwars/battl ... ges-launch


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 05:27 
Cytuj  
no podobno po tej aferze na reddit zmniejszyli koszt zakupu Vadera o 75%....ale i tak mnie to jakos nie przekonuje. Kilku moich znajomych anulowało juz preordery. Tez mialem kupic ale jak ogladam teraz streamy na Twitchu to stwierdzam, ze ta gra jest jednak kiepska. Pozatym pazernosc EA powinna zostac przez graczy ukarana


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 09:04 
Cytuj  
Wiecie jak to działa, prawda?

Ich sposób komunikacji do ogłąszanie "zmiany" i "słuchania graczy" bo to uspokaja gównoburze. Któś to na reddicie pisał właśnie, chyba były pracownik EA.

Zrobili jakieś zmiany pod publiczkę w między czasie obniżająć hajs za kampanie xD

Nie jestem wstanie sobie wyobrazić jak kierownictwo EA ma wyjebane na tą sytuacje :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 09:27 
Cytuj  
Koleś z EA mówił, że ludzie potrafili wydać 15k $ na te karty czy cuś tam do ME 3 więc kurwa żyjemy z debilami i nic na to nie poradzimy...
Chociaż z drugiej strony każdy wydaje hajs jak chce. Gry to nigdy nie było tanie hobby ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 09:43 
Cytuj  
Tak jak poprzednicy napisali. Te wszystkie gównoburze nic nie znaczą jako, że większość którzy zlapali agroo i tak kupi, bądź już kupiła.

Jak już miałbym zgadywać, to w większości wypadków taka górnoburza wręcz pomoże, bo rozpowszechni informacje, że taki tytuł jest i istnieje.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 09:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Koleś z EA mówił, że ludzie potrafili wydać 15k $ na te karty czy cuś tam do ME 3 więc kurwa żyjemy z debilami i nic na to nie poradzimy...
Chociaż z drugiej strony każdy wydaje hajs jak chce. Gry to nigdy nie było tanie hobby ;).



Pamietam czasy bez mikrotransakcji, wydawalo sie parokrotnie mniej a developerzy i tak mogli sowicie zarobic....

Ale tak to jest w czasach ogolnej tolerancji i akceptacji, jedni przygarniaja uchodzców i nie maja problemu z okazjonalnymi zamachami my kupujemy w cash shobie nowa farbe do zbroi w grze...

10-12 lat temu za cos takiego nikt by gry od EA przez lata by nie kupil.- spoleczenstwo zdebilnialo i tyle.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 09:50 
Cytuj  
Ano. Ja się większości gier online już nawet nie biorę pod uwagę, po co mam sobie dodatkowo ciśnienie podnosić.

Niestety od pewnego czasu jest wciskanie mikrotransakcji do gier single player i z tego co widzę ludzie to łykają.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 10:09 
Cytuj  
Grałem w betę i mi się podobało. Preordera nie anuluję, bo mikrotransakcje mi wiszą. Nigdy nie wydałem kasy w kupionej grzej i nie wydam. Z tego co słyszałem (jackfrags) to jakieś specjalnej różnicy nie ma w balansie gry - w sensie, że ktoś bez skila jak wyda pierdyliard dolarów to nie będzie lepszy od kogoś ze skillem i to mi wystarczy. Widocznie to jeszcze nie poziom 2k i ich NBA, które w tym roku przekroczyło wszystkie możliwe poziomy kurestwa.
Poza tym dla samego singla kupiłbym tego nowego Battlefronta ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 10:33 
Cytuj  
Single jest słaby. Tylko feeling strzelania jest zajebisty i lstanie Tie Fighterem. Ale to i tak za mało, aby wydać 200 zł za 6h gry. A największy poziom spierdolenia to ma nowy Need for Speed.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 10:49 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Single jest słaby. Tylko feeling strzelania jest zajebisty i lstanie Tie Fighterem. Ale to i tak za mało, aby wydać 200 zł za 6h gry. A największy poziom spierdolenia to ma nowy Need for Speed.


Ale mi się multi (w becie) podobało. Nie wiem jak mocno zmienili kwestie "lootu", ale to mnie średnio boli, przynajmniej na razie. W piątek sprawdzę jak to jest w praktyce i jeśli będzie taka chujnia jaka się przewija przez internet obecnie to będzie to mój ostatni zakup i tyle.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 10:59 
Cytuj  
Po “plastikowej” pierwszej czesci kompletnie olewam :)

TobiAlex - a co tam odjebali w NFS?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 11:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po “plastikowej” pierwszej czesci kompletnie olewam :)

TobiAlex - a co tam odjebali w NFS?


Na discordzie na generalu wkleiłem link do filmu z gry-online na ten temat. Ktoś wcześniej wkleił film Angrego.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 12:06 
Cytuj  
Taka politykę trzeba tępić w zarodku, bo dzisiaj tylko próbują, a za rok dwa będzie to standard w pełnopłatnych grach.
I jeszcze jedno, nie mam nic przeciwko mikrotranskacjom w grach pokroju: kup pan skórkę dla Wadera w różowe ciapki która w żaden sposób nie pływa na rozgrywkę. Ale to co robi DICE/EA to jebane P2W, a niektórzy się jeszcze cieszą. No kurwa serio.
razem z gra polecam jeszcze zakup tego:

Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 12:22 
Cytuj  
Robi sie coraz głośniej :)

EA wdeptane w ziemię za obronę mikrotransakcji w Star Wars: Battlefront II
http://www.antyradio.pl/Technologia/Gry ... t-II-18423


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 12:24 
Cytuj  
Huragan nie zesraj się.
Ja wiem, że jesteś emerytem z pudelka, ale tak naprawdę gówno się zmieniło. Nadal królują mitrotransakcje w SWB2 i nie zanosi się na zmianę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 12:26 
Cytuj  
Wiem, ze zmiany wprowadzają kosmetyczne i dlatego coraz wiecej ludzi zapowiada bojkot tej gry :) Juz 600tys dissów na reddicie :)


_________________



***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 12:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wiem, ze zmiany wprowadzają kosmetyczne i dlatego coraz wiecej ludzi zapowiada bojkot tej gry :) Juz 600tys dissów na reddicie :)



horda gimbazy z portfelami taty i tak kupi i malo sie zmieni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.