mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2017, 18:36 
Cytuj  
2 sezon Stranger things 10/10.
Dawno tak nocy nie zarwałem przy serialu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2017, 21:39 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
2 sezon Stranger things 10/10.
Dawno tak nocy nie zarwałem przy serialu.


No, jeszcze lepszy niz pierwszy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lis 2017, 13:46 
Cytuj  
Stranger Things s.2, po obejrzeniu 3 odcinków stwierdzam, że poziom sezonu pierwszego. Czyli w sumie niezle, ale dupy nie urywa. Takie staroszkolne 4-/5.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2017, 15:54 
Cytuj  
Jak dla mnie jest klimat, jest humor, jest fabuła, wiele wątków, aktorzy spoko, jeden z lepszych seriali ostatnich kilku lat.

Star Trek jakiś taki bez startrekowy, chyba bali się wpakować do serialu w 2017 roku tego klimatu ale przez to wyszło jakieś takie sci-fi na przyzwoitym poziomie ale bez szału, główny wątek związany z napędem troszkę naciagany, ważne że tali homosiów to maja pare punktów na plus od części widzów, główna aktorka słabiutka, ta ruda to jakieś zero aktorskie, reszta daje rade, no może jeszcze klingonów ciut źle przerobili, zamiast prostych cepów skutecznie używających technologii to mamy jakiś fanatyków lubiących dużo kolczastych elementów w ubraniu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2017, 23:23 
Cytuj  
Nowy Star Trek zajebisty. W końcu da się ST oglądać, a nie spać przy tym. Rzekłbym, że prawie poziom BSG czy SG:U. Jednak chyba bliżej mu do SG-1. Ruda zaniża poziom. I jeszcze to gówno z tchórzliwej rasy. Klingoni oczywiście wkurwiają sztywnością, ale to ST. Seria z absolutnego gówna (poprzednich edycji) ma szansę stać się niezłym kawałkiem SF.
Expanse oczywiście lepszy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 19:02 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Rzekłbym, że prawie poziom BSG czy SG:U.

Raczysz żartować?


-----------

Stranger Things 2 - zawiodłem się. Im dalej w las tym gorzej. Z wielu względów. Pierwszy sezon był znacznie lepszy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 19:25 
Cytuj  
Pewnie porownujac do poprzednich serii gdzie glupota niektorych odcinkow rozwalala ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 20:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
kamilus napisał(a):
Rzekłbym, że prawie poziom BSG czy SG:U.

Raczysz żartować?

Całkiem poważnie. Pierwszy odcinek nie napawał optymizmem, ale potem jest dużo lepiej. Stare star treki zawsze ssały, tutaj ogląda sie to nawet przyjemnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2017, 20:08 
Cytuj  
Ile miałeś lat jak szło Star Trek NG, czyli od 1987 roku ? :)
Trudno porównuje się takie seriale sprzed 30 lat, za to jak ktoś oglądał wtedy to ma inne odczucia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 02:00 
Cytuj  
Mam podobne odczucia jak Tczewiak, ale ja starych startrekow nigdy nie lubilem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 08:07 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
sula napisał(a):
kamilus napisał(a):
Rzekłbym, że prawie poziom BSG czy SG:U.

Raczysz żartować?

Całkiem poważnie. Pierwszy odcinek nie napawał optymizmem, ale potem jest dużo lepiej. Stare star treki zawsze ssały, tutaj ogląda sie to nawet przyjemnie.

Dla mnie ten nowy Star Trek to nawet nie stoi obok SG:U, a już w szczególności BSG. Jest parę klas niżej, ostatnio nawet spróbowałem obejrzeć odcinek, ale ledwo przebrnąłem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 12:14 
Cytuj  
Żeby być szczerym to SG:U miało potencjał na poziomie konceptu, ale wykonanie i scenariusz to była marność.

Stare Star Treki to właśnie za dzieciaka były fajne, ale kilka lat temu chcialem poogladac TNG i odbilem sie szybko, bylo nie ogladalne zastanawiam sie czy takie same mialbym dzis odczucia co do SG:1?

Natomiast ten nowy ST to taki sredniaczek brakuje czegos w scenariuszu co by powodowalo ze sie chce ogladac dalej niby ten konflikt z klingonami powinien byc epicki itd... a to takie cieple kluchy. Brakuje jakiejs wielowatkowosci, wiekszej liczby bohaterow, wydarzen dziejacych sie w roznych zakatkach federacji bo poki co dostajemy kazdy odcinek w ktorym tak naprawde malo sie dzieje z pkt widzenia storytellingu, a zajmuje cale 45 min.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 13:00 
Cytuj  
SG:1 z ciekawości próbowałem sobie obejrzeć po latach jakiś czas temu. Odbiłem się.

Podobnie starsze Star Treki jak TNG i DS9. Zbyt archaiczne. Jedyny Star Trek który po latach się dało oglądać to Voyager.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 13:33 
Cytuj  
sg1 da się oglądać robiąc coś innego tak do 3 sezonu. Potem kilka sezonów można na sucho.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 14:13 
Cytuj  
Dla mnie niezapomniane są Babylon 5, SG:1, ST TNG, DS9, BSG ale tylko ten ostatni i SG:1 tak po przebrnięciu przez amatorszczyznę pierwszych sezonów nadaje się do oglądania teraz.
SGU to świetny pomysł i beznadziejne wykonanie, to był początek dla gównianych sci-fi seriali jakie są teraz z nowym ST na czele.
Failsky mimo że męczył i strasznie to jednak jak sobie przypomnę był całkiem ok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 14:57 
Cytuj  
lol @babylon5
No, ale w sumie to gówno na miarę star treków :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 15:37 
Cytuj  
Babylon5 był super jak na swoje czasy, ale teraz to tak jak te wszystkie stare seriale pokroju TNG, DS9, SG-1, itp to się do oglądania już nie nadaję. Mało co przetrzymuje próbę czasu, szczególnie w serialach.
SG:U miał dramatycznie słaby początek, wręcz odrzucający, ale się z czasem wyrabiał i im dalej w las tym było lepiej, a później to już całkiem dobrze i od drugiego sezonu był jednym z najlepszym nowych space s-f.


PS. Jest jakaś alternatywa dla Netflixa? (warunek: nie wymaga jakieś sprzężonej z nią innej usługi) Coraz mniej mi się ramówka tej usługi/stacji podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 15:45 
Cytuj  
Sorki, ale babylon5 nie dało się oglądać nigdy:
Obrazek

Podchodziłem wielokrotnie.
star treki oglądałem za kajta na przełomie po upadku komuny i to zawsze było gówno.
To nie to, że się zestarzało, bo sg1 mimo drewna nadal da się oglądać.

Nowy star trek daje się oglądać mimo humanvolcan czy kevin spacey lover.

Swoją drogą fajny twist, że rodzeństwo Williamsów trafiło do różnych space sf :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2017, 15:53 
Cytuj  
B5 to było sci-fi z dużą ilością wątków, które przeplatały fabułę przez wszystkie sezony, dopiero DS9 na tym bazowało, no i SG:1 po wyrobieniu się też trochę.
Do tego dochodzą czasy fanbojowania amigowego i jak jaranie się że serial na amidze robione :)
Pierwszy sezon B5 jest tragiczny prawie cały i ratuje go tylko fabuła, a drugi sezon już pozamiatał.
Pamiętajcie że B5 to lata 90-te i fan seriali sc-fi zna tylko star treki, dopiero po B5 wchodziło SG1.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2017, 10:02 
Cytuj  
Peaky Blinders z nowym sezonem ruszyło.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.