mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2018, 23:41 
Cytuj  
Kupiłbym dla zledy, pary indyków i kilku gierek do piwka ze znajomymi (mario) bo nie mam w nie siły grać na PC ale kurde w pizdu droga ta konsolka. Bez Pro Pada i gry to koszt 1450zł a na baterii ile trzyma, 3h?

Dziwię się tylko czemu jeszcze nie wydali starych metroidów...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2018, 23:59 
Cytuj  
:)

pady wyczysc!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 08:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mendol napisał(a):
zrob zdjecie bo nikt nie uwierzy, ze cos kupiles.


https://imgur.com/a/Svsrt


o ja pierdole, to ewidentny koniec pewnej epoki, niedlugo zabol odda pokradzione kable, a tczew bedzie uprzejmy dla karkow w kinie

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 09:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kupiłbym dla zledy, pary indyków i kilku gierek do piwka ze znajomymi (mario) bo nie mam w nie siły grać na PC ale kurde w pizdu droga ta konsolka. Bez Pro Pada i gry to koszt 1450zł a na baterii ile trzyma, 3h?

Dziwię się tylko czemu jeszcze nie wydali starych metroidów...


Ja kupiłem z Mario oddyssey za 1500, więc konsola wyszła jakieś 1250. Czy to dużo?, Switch jest kompletnym sprzętem, do psPro czy Xboxa One X potrzebujesz 4k za 5k w góre bo tylko takie dają normalny HDR, więc zobacz jaki to jest wydatek.

Bateria trzyma całkiem sporo, zależy od gier, poziomu jasności.

Wczoraj kumpel z roboty rano przyszedł, wyciągnął switcha i napierdalał w Zeldę zamiast commitować


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 09:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ja kupiłem z Mario oddyssey za 1500, więc konsola wyszła jakieś 1250. Czy to dużo?, Switch jest kompletnym sprzętem, do psPro czy Xboxa One X potrzebujesz 4k za 5k w góre bo tylko takie dają normalny HDR, więc zobacz jaki to jest wydatek.


Przecież Switch nie ma HDR, wiec co to za porównanie. Do PS4Pro nie musisz kupowac TV za 5k z HDR, mozesz grac na zwykłym TV i tez jest pieknie.
jak dla mnie Switch i inne tego typu handheldy maja sens dla osob, które duzo podrozuja wiec to idealny zabijacz czasu w podrozy. Ale w domu to jednak duzy TV , dobry sound system i mozna grac :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 10:34 
Cytuj  
EE czerwone to chyba specjalna linia dla kobiet, pod kolor szminki?

Ja mam w wersji meskiej - szarej. Kurzu nie widać, wiec same plusy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 13:32 
Cytuj  
czerwone były 10 pln tanśze, więc Alda zrobił biznes i zaoszczędził;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2018, 19:24 
Cytuj  
Pisze posta bo tez chce byc na epickiej stronie konca epoki.


_________________
.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2018, 12:24 
Cytuj  
Źli jesteście. Bardzo źli.
Super Mario Odyssey. Jak wygląda granie w coopie?
Przez was szukam Switcha dla sześciolatka wink wink :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2018, 15:16 
Cytuj  
Dla mnie zjebane jest to, że nadal aby ograć część gierek to jednak muszę kupić New 3DS i do tego najlepiej Switcha. Jest chociaż motywacja bo ceny sprzętu PC są popierdolone. Ponoć od jutra znowu 10-15% podwyżki grafik bo ceny pamięci i jebani górnicy.

Ograłbym wszystkie metroidy w tym zajebiste Samus Returns bo coś mi mówi, że na Metroida na switcha trochę trzeba będzie jeszcze poczekać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2018, 13:30 
Cytuj  
Mocno mysle nad kupnem w koncu konsoli, zastanawiam sie miedzy PS4 pro, XBOX scorpio i switchem.
Co polecacie? Switch ma juz wystarczajaco biblioteke gier aby go brac?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2018, 19:17 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Mocno mysle nad kupnem w koncu konsoli, zastanawiam sie miedzy PS4 pro, XBOX scorpio i switchem.
Co polecacie? Switch ma juz wystarczajaco biblioteke gier aby go brac?


Myślę, że powinieneś przejrzeć bibliotekę dostępnych i zapowiadanych pozycji na każdą konsolę i dopasować to pod siebie. I wtedy podjąć decyzję czy PS4 czy Switch.
Ja na przykład wstrzymałem się z zakupem Switcha przez konsolkę 3ds. O ile na początku jarałem się nią jak dziecko i ogrywałem pokemony i inne cukierkowate gierki, tak potem zaczęło mi brakować wyzwania, dopieszczenia tych pozycji i jakiegoś mocniejszego pierdolnięcia.

No i jeżeli chodzi o line-up na rok 2018... Last of Us, Ghost of Tsukushima, God of War, Monster Hunter : World (możliwość ogrania gierki 3 kwartały przed premierą na PC), Spider-Man, Detroit czy Red Dead Redemption. Wielkie "N" ma jeszcze w swoim zanadrzu kilka wielkich serii jak Fire Emblem czy Metroid Prime, ale nic nie powoduje pęknięcia gumki od majtek z wrażenia.
NO I KURWA PERSONA 5 na PS4.


PS. Na upartego i po złodziejsku to możesz na dobrym kompie ograć w 60 klatkach taką najnowszą Zeldę : Breath of the Wild. Emulator CEMU.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2018, 21:16 
Cytuj  
No o ile nie kochasz gier od wielkiego N to na Swtichu obecnie zbyt wielu gier nie ma. To znaczy jest Zelda, jest Mario Odysey i Mario + Rabbits + Xenoblade ale imo o wiele lepszym wyborem jest PS4 (jak masz średnio mocnego pcta). Line-up na ten rok na PS4 miażdży. Lada moment remake SoTC wychodzi.

Już chyba 3DSa lepiej wziąść bo biblioteka gier miażdży Switcha, szczególnie jeśli lubisz jRPG. Dla samej Zeldy imo nie warto, nie za tą kasę. Sam bym wziął Switcha ale płacić 1550 żeby pograć w Zeldę to średni deal.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2018, 22:19 
Cytuj  
Jesli sie lubi typowe singleplayer typu uncharted czy last of us to zdecydowanie PS4. Dla mnie nuda, ale jednak miliony w to graja.

Jednak gry od nintendo maja to czego nie maja klasyczne single na PC/PS4 - grywalnosc. Glupi mario potrafi wciagnac jak odkurzacz (nawet mnie).



We wszelkiego rodzaju multi najlepiej gra sie na PC.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2018, 17:43 
Cytuj  
Nikt nie odpowiadział jak się gra w coopie w Mario, więc coś od siebie napiszę.
Zajebiście!
Jedna osoba steruje kamerą, rzuca czapką i skacze. Drugi gracz porusza Mario. Ile frajdę ma sześciolatek, kiedy tato biega wokół bossa i krzyczy: rzucaj, rzucaj a teraz skaaaacz! :)
Młody już tylko w coopie chce grać. Gra super mega. Polecam.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2018, 20:12 
Cytuj  
Okazało się, że grałem jak psia dupa, bo nie wybrałem trybu dla dwóch graczy... ale też tak można i jest super :)
W coopie jeden gracz steruje czapką, która rozwala przeszkody i stworki, a drugi steruje Mario.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2018, 20:16 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Okazało się, że grałem jak psia dupa, bo nie wybrałem trybu dla dwóch graczy... ale też tak można i jest super :)
W coopie jeden gracz steruje czapką, która rozwala przeszkody i stworki, a drugi steruje Mario.


wlasnie mialem napisac, ze to nie brzmialo jak COOP jaki pamietam :)


****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2018, 07:10 
Cytuj  
Nintendo Labo

https://www.youtube.com/watch?v=P3Bd3HUMkyU

Pomysł wydaje się innowacyjny, ale wątpię czy komuś będzie się chciało wkładać tyle pracy w montaż dla pojedynczych gównogierek. No chyba, że ktoś ma drukarkę 3d, które CHYBA nadal są dosyć niszowym produktem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2018, 10:48 
Cytuj  
Ale to będziesz dostawać gotowe paczki z cardboardami. Ciekawe jak z ceną, bo jak paczuszka będzie kosztować do 50zł za karton to spoko, ale podejrzewam, że grupo ponad 200zł. Taka cena za coś co łatwo rozjebać i jest nietrwałe to jednak za dużo będzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2018, 10:54 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Ale to będziesz dostawać gotowe paczki z cardboardami. Ciekawe jak z ceną, bo jak paczuszka będzie kosztować do 50zł za karton to spoko, ale podejrzewam, że grupo ponad 200zł. Taka cena za coś co łatwo rozjebać i jest nietrwałe to jednak za dużo będzie.

To nie są tylko cardboard'y (przynajmniej w przypadku dwoch pierwszych zestawow).
To zestaw gra + cardboard. Ceny już są, 69$ i 79$


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.