mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2323, 2324, 2325, 2326, 2327, 2328, 2329 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 09:18 
Cytuj  
a napiszesz w koncu czemu byla zjebana?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 10:00 
Cytuj  
Zawsze lordypie możesz coś wpłacić na patronita tej fundacji co zrobił taki fajny film.

Ja osobiście uważam że ustawa jest OK, rozszerzanie i większa precyzja stworzyła by z tego koszmarek prawny.
Przecież tu nie chodzi o to że jak np obamowy opowiada kłamstwa to go będziemy ścigać po świecie, ile znaczy list z ambasady z oburzeniem, a ile list z ambasady z odpowiednimi podstawami prawnymi w naszym kraju, jeśli jeden z drugim przez to zastanowi się przynajmniej przez chwilę że uległ propagandzie albo ma braki w edukacji to już jestem zadowolony.
Przecież tak samo robi Izrael, zresztą nie tak samo bo mają bardziej surowe przepisy odnośnie takich kłamstw historycznych, zakłamywania wydarzeń i zacierania odpowiedzialności.

Jeśli tobie lordypie podobają się oszczerstwa i kłamstwa to twoja sprawa, ja mam swoje zdanie, moją rodzinę dotknęły brutalnie niemieckie i sowieckie ludobójstwa, mnie zawsze ruszała propaganda oczyszczająca niemców/sowietów i przypisująca mi Polakowi jakąś odpowiedzialność.

Druga sprawa lordypie to przecież twoi polityczni idole się wstrzymali i nie mieli żadnych uwag przeciwko dopiero jak rozpętała się propaganda medialna to znowu zabłysnęły białe ząbki lidera opozycji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 10:10 
Cytuj  
swoja droga, chyba znalazlem sposob na (chwilowe przynajmniej) uciszenie lordypa


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 10:36 
Cytuj  
Tez bym chciał się dowiedzieć czemu ustawa była "zjebana".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 11:16 
Cytuj  
Naprawdę widzicie tych dziennikarzy np z USA pozywanych przez Polskę?
i oczywiście nie zauważyliście ile razy dzięki niej wzrosła częstotliwość używania wyrażenia "polskie obozy śmierci"

taaaak ja jestem zaślepiony, a ustawa jest idealna :)

to tak trochę dla ożywienia forum bo strasznie nudno tu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 12:09 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Naprawdę widzicie tych dziennikarzy np z USA pozywanych przez Polskę?
Czy Izrael pozywa dziennikarzy na świecie ?

lordyp napisał(a):
i oczywiście nie zauważyliście ile razy dzięki niej wzrosła częstotliwość używania wyrażenia "polskie obozy śmierci"
Ale to negatywnie że zostało nagłośnione kłamstwo czy lepiej nadal uważać że jacyś naziści z ciemnej strony księżyca przy pomocy nas mordowali żydów ?

lordyp napisał(a):
taaaak ja jestem zaślepiony, a ustawa jest idealna :)
Napisz dlaczego jest idealna lub wadliwa.

lordyp napisał(a):
to tak trochę dla ożywienia forum bo strasznie nudno tu :)
Mogłeś napisać dla ożywienia jak zawsze coś w rodzaju że... za po było lepiej i że dobra zmian musi odejść.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 12:13 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Naprawdę widzicie tych dziennikarzy np z USA pozywanych przez Polskę?

Tez sie nad tym zastanawiam. Tyle, ze nie za to, ta ustawa (przynajmniej glownie) jest krytykowana.
lordyp napisał(a):
i oczywiście nie zauważyliście ile razy dzięki niej wzrosła częstotliwość używania wyrażenia "polskie obozy śmierci"

Kontekst. Jest roznica pomiedzy: "Jan Karski został przeszmuglowany do getta warszawskiego i do polskiego obozu śmierci.", a np. "Nie istnialy polskie obozy smierci, byly to obozy niemieckie". Jak myslisz, w ktorym znaczeniu to fatalne okreslenie pojawia sie ostatnio czesciej?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 12:45 
Cytuj  
możecie tłumaczyć to sobie na 1000 - sposobów, dokładnie tak samo jak robi to obecny rząd- który to już raz wszyscy dookoła są niedouczeni, niedoinformowani? Jedyny i słuszny jest przekaz rządowy. Tego oczywiście nie widzicie......
Wasze prawo
:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 13:03 
Cytuj  
to sobie pogadaliśmy...
a przekazy rządowe czyta tylko embe;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 13:11 
Cytuj  
lordypie ale nie uważasz że obama gadający o polskich obozach to wynik braku edukacji jego i/lub przygotowujących przemówienie ?
Chyba nie posądzasz ich o zamierzone i celowe użycie takiego określenia ?
Za dużo tvn oglądasz... albo za bardzo wierzysz w te przekazy, przykład wczoraj, nawet przy krytyce paskudnego prowokującego filmu o polskim holokauście jednak potrafiono delikatnie usprawiedliwić autorów i że... to co ty napisałeś że to wszystko wina pis.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 13:13 
Cytuj  
Ale konkretnie to jak z ta ustawa? Jakis guide for dummies?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 13:37 
Cytuj  
Teo napisał(a):
lordypie ale nie uważasz że obama gadający o polskich obozach to wynik braku edukacji jego i/lub przygotowujących przemówienie ?
Chyba nie posądzasz ich o zamierzone i celowe użycie takiego określenia ?
Za dużo tvn oglądasz... albo za bardzo wierzysz w te przekazy, przykład wczoraj, nawet przy krytyce paskudnego prowokującego filmu o polskim holokauście jednak potrafiono delikatnie usprawiedliwić autorów i że... to co ty napisałeś że to wszystko wina pis.


Kazde przemowienie prezydenta USA jest 100 razy przeczytane przez sztab ludzi i zadne slowo nie jest w nim przypadkowe.

Lordyp teraz nerwowo przeszukuje strony gazety i tvn w poszukiwaniu argumentow.

Ustawa jest zla, bo stworzona przez pis, a jak wiadomo wszystko co tworzy pis jest zle. Do tego ustawa zdenerwowala czesc Zydow. Jakich wy jeszcze chcecie argumentow??

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 13:50 
Cytuj  
I to pisanie "wy" to, "wy" tamto. Taki baśniowy podział na dobro i zło? Przyznaje, wiele to ułatwia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 14:30 
Cytuj  
nom, ale fakt faktem, ze forum na chwile rozruszał


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 14:33 
Cytuj  
Cała władza dla Kaczafiego
W krainie Polin, gdzie zaległy cienie.
Jedna tylko Twierdza Czerska hordom Uruk-Pis urąga.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 14:38 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
możecie tłumaczyć to sobie na 1000 - sposobów, dokładnie tak samo jak robi to obecny rząd- który to już raz wszyscy dookoła są niedouczeni, niedoinformowani? Jedyny i słuszny jest przekaz rządowy. Tego oczywiście nie widzicie......
Wasze prawo
:)


Powiem ci chlopie wyluzuj bo przez takich jak ty PiS naprawde zdobedzie w nastepnych wyborach ponad 45% glosow i dopiero bedzie placz jak z jakas przystawka zaczna pisac na nowo konstytucje.

Ale zeby nie bylo ja uwaazam ze ustawa jest zla bo jak to powiedzial jakis historyk gdzie w kraju w ktorym nie dalo sie posadzic do wiezenie Jaruzleskiego Kiszczaka itd oni chca kogos scigac poza granicami (no kosmos:D ). Powinni wejsciowki do Auschwitz zrobic po okazaniu passzportu/dowodu a kraj w ktorym jakiekolwiek medium by pisalo o polskich obozach od razu by lecial na liste banowanych i nikogo z niego nie wpuszczac przez okres pol roku, za recydywe rok, dziennikarz i jego rodzina dozywotnio.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 15:10 
Cytuj  
W tej Polsce niezawisłe sądy uniewinniały neonazistów, bo swastyka to stary symbol szczęśliwości. A komuniści to w sumie nic złego nie zrobili.
Ale i dobrze się stało, że zamieszanie z ustawą pokazało prawdziwy stosunek do Polski u różnych grup. Warto co jakiś czas sprawdzić karty, żeby matrix nie wszedł za mocno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 15:27 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego ktoś uważa że takie ustawy mają na celu ściganie kogoś za granicą z urzędu, przecież Izrael nikogo nie ściga, mają dobrych prawników na całym świecie i lecą procesy cywilne, wtedy państwo wspiera ich medialnie i czasami nawet dyplomatycznie używając nacisków.
Czy ustawa mogła być lepiej napisana to nie wiem, pewnie tak, byle nie zawile żeby powstawały interpretacje na zamówienie.
Czy dobrze że ta ustawa się pojawiła teraz, uważam że źle ponieważ powinna być najpóźniej do połowy lat 90-tych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 20:10 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Powiem ci chlopie wyluzuj bo przez takich jak ty PiS naprawde zdobedzie w nastepnych wyborach ponad 45% glosow i dopiero bedzie placz jak z jakas przystawka zaczna pisac na nowo konstytucje.
.


a widziałeś uśmieszek na końcu mojej wypowiedzi?, myślę że wobec tego to chyba ktoś inny powinien wyluzować..- każda krytyka działania rządu, to zaraz jakieś teksty o oglądaniu tvn, jak rozumiem lemingi i te sprawy
- mnie po prostu śmieszy to co tu czytam od kilku tych samych osób- dziwnym trafem, cały świat mówi co jest złego w tej ustawie, nawet niektórzy politycy samego PIS też, ale oczywiście wszyscy się mylą...
serio - kupa śmiechu z was ( odnosi się to nie do podziałów wy, my, tylko chodzi o tych embeczków, którzy cytują rządowe przekazy)
to tak trochę dla rozruszania :)
bawcie się dalej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2018, 20:24 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a widziałeś uśmieszek na końcu mojej wypowiedzi?

Schetyna ma tez uśmieszek i w kółko pieprzy o koalicji antypis.
Z miłą chęcią przyjmnę na scenie politycznej coś co wyeliminuje PO-PiS, PSL, SLD, N i będzie sobie rozliczać poprzedników od 1989 roku ale na boku dla rozrywki, a gospodarka finanse i dbanie o NASZE interesy postawi na pierwszym planie.

lordyp napisał(a):
dziwnym trafem, cały świat mówi co jest złego w tej ustawie

Sprecyzuj, co dokładnie w tej ustawie jest złe to podyskutujemy jak chcesz oczywiście.

lordyp napisał(a):
cytują rządowe przekazy

Masz obsesje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2323, 2324, 2325, 2326, 2327, 2328, 2329 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.