mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2330, 2331, 2332, 2333, 2334, 2335, 2336 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 08:50 
Cytuj  
cypisie, jeśli taka wypowiedź była by nagle po podpisaniu to tak dziwne zachowanie i że długopis boi się jarka czy coś tam.
Jeśli mamy całą wypowiedź to znaczenie jest ciut inne, a jeśli mamy tą wypowiedź powtórzoną ponownie, a pierwszy raz podobne były przed podpisaniem to tym bardziej staje się mało istotna teraz.
Memy zawsze były ale ta jak dawniej sporo było bzdur uderzających w bronka i donka, tak teraz jest mamy na widelcu innych, a wybory tuż tuz, więc może uda się coś uszczknąć i dorwać parę stołków dzięki takim odbiorcom jak ty czy lordyp itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 09:24 
Cytuj  
Zapomniałeś emebczku i isengrimek także, że duduś tam powiedział nie tylko o czasie (do którego odnosi się drugie zdanie) ale dodał:
" i w takiej formie"
i o to bardziej chodzi
Ale rozumiem, że musicie jakoś z tego wybrnąć - który już raz musicie to robić?
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 10:11 
Cytuj  
Ale nadal czekam jak napiszesz co w tej nowelizacji jest złe i jakoś unikasz wyjaśnienia swoich obaw od kilku stron tego tematu, a teraz jeszcze stajesz po stronie Dudy oj lordypie lordypie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 11:01 
Cytuj  
Właśnie, dawaj te argumenty śmieszku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 12:46 
Cytuj  
Odpowiedziałem już wam w poście w lutym , ale jak chcecie konkretnie to tu macie dość ładnie wytłumaczone- tak łopatologicznie.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/N ... -co-chodzi

jak rozumiem hasełka:
- cały świat nas nie rozumie, jest niedoinformowany- tylko my wiemy najlepiej wszystko
będzie obowiązywać cały czas i musicie to powtarzać niezależnie co obecny rząd zepsuje na arenie międzynarodowej ?

Tak dla równowagi- proszę o wymienienie sukcesów Polski na arenie międzynarodowej za czasów rządzenia obecnej władzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 12:48 
Cytuj  
aha... można było się spodziewać że sam nie potrafisz nic napisać tylko wklejasz linka :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 13:11 
Cytuj  
W tym linku jest o tym, że ustawa nie podoba się Izraelowi i Ukrainie oraz że zawiera nieprecyzyjne sformułowania.
To szanowny śmieszku z kim bardziej się utożsamiasz - z Żydami czy Ukraińcami?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 14:42 
Cytuj  
To właśnie jest poziom waszej dyskusji
- napisałem posta w lutym - niezauważony, dałem wiec linka żeby nie było że znów wymyślam durne problemy- przecież embe tu był chwalony za to, że jego posty są merytoryczne, bo podparte linkami- gdy to zrobiłem ja- nie umiesz sam nic napisać
- utożsamianie po wklejeniu linka z Żydami czy Ukraińcami- jakoś nie zauważono, że tam też jest o Niemcach i Amerykanach

oj embeczki embeczki- podobnie jak wasz ukochany rząd oracie się sami non stop

a kiedy post o dokonaniach rządy na arenie międzynarodowej???
:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 15:12 
Cytuj  
Ale że co kto dokonał na arenie międzynarodowej, weszliśmy do nato i do eu, można właściwie temat zamknąć, a cała reszta jak bigos bronka czy soczyste wypowiedzi o usa radzia lub obecne wypowiedzi władz to już dla ciebie podnieta do memów i tyle.

Ty wałkujesz temat nowelizacji od lutego i nie potrafisz nawet napisać dlaczego, ja jeśli coś wrzucam to wypowiadam się o tym i możesz się z tym zgadzać lub nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 15:50 
Cytuj  
Hej śmieszku, ale ty sam dałeś linka z 3 głównymi zarzutami. To chyba normalne, że w geście dobrej woli staram się doprecyzować który argument bardziej cię poruszył. Stanowisko Niemiec i USA nie było tak silnie zaakcentowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 17:15 
Cytuj  
ahaha... lordyp jeździ po warszafce z bilbordami kto ile w rządzie dostał nagrody ?
Do tego mamy hasło "PiS doprowadził Polskę do ruiny i musimy ją odbudować" deja vu, chyba mają u siebie agenta od jarka.
Ciekawe czy PO znowu zrobi spoty wyborcze o pustych lodówkach i karetce jadącej po dziurach w drogach :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 20:49 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Pierwsza część zdania sugeruje krytykę ustawy, całość wypowiedzi sugeruje wyłącznie nieodpowiedni czas uchwalenia, krytykę poza merytoryczną.

Jestes pewny? Jak dla mnie 'forma w jakiej ustawa zostala przyjeta' to krytyka tresci i ksztaltu samej ustawy. A jesli chodzi o czas to albo:
- Duda nie byl swiadomy kiedy podpisuje bardzo wrazliwa ustawe
- nikt z jego otoczenia nie zwrocil mu uwagi, ze to nie jest odpowiedni moment

Obie opcje dosyc slabo o nim swiadcza, zwlaszcza w kontekscie tego jego wczesniejszego tweeta. No ale co tam, krytykowac z tylniego siedzenia kazdy moze.
Cytuj:
cypisie, jeśli taka wypowiedź była by nagle po podpisaniu to tak dziwne zachowanie i że długopis boi się jarka czy coś tam.
Jeśli mamy całą wypowiedź to znaczenie jest ciut inne, a jeśli mamy tą wypowiedź powtórzoną ponownie, a pierwszy raz podobne były przed podpisaniem to tym bardziej staje się mało istotna teraz.
Memy zawsze były ale ta jak dawniej sporo było bzdur uderzających w bronka i donka, tak teraz jest mamy na widelcu innych, a wybory tuż tuz, więc może uda się coś uszczknąć i dorwać parę stołków dzięki takim odbiorcom jak ty czy lordyp itp.

Jak napisac 5+ zdan zlozonych z brakiem jakiejkolwiek tresci. Piekna mowa trawa; jestes pewny ze nie powinienes sie przeklasyfikowac z biznesmena na polityka?


A co do samej ustawy, mam z nia 2 spore problemy:

1. Sciganie kogos z urzedu za 'zniewazanie narodu' jest dla mnie porownywalne z Kserksem batozacym morze albo Beyonce domagajaca sie na stale usuniecia swoich zdjec z internetu - wystawia nas na posmiewisko.

2. Dobre prawo powinno byc precyzyjne i nie pozwalac na otwarta interpretacje. Niestety tutaj jest duze pole manewru do naduzyc, wydaje mi sie ze taki Gross mialby spore problemy z wydawaniem swoich ksiazek gdyby ta ustawa dzialala wczesniej.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 21:11 
Cytuj  
No z tym że to sejm przyjął ustawę w tym dniu, prezydent podpisał i skierował do TK. Może to krytyka sejmu, który najpierw podpalił racę, a potem podał dalej. Generalnie gównoburza była trochę niespodziewana w stos. do zapisów samej ustawy. Zresztą wiele wskazuje na to, że w okresie wyborczym w Izraelu ktoś chciał ugrać parę punktów.
Co do krytyki, to jest całkiem sporo obywateli pl, którzy kłamią w sprawie ofiar i sprawców zagłady. Tu nie chodzi o jakiegoś Icka z Tel Avivu, tylko Janusza z Sosnowca co pierdoli po internetach jak to z rozkoszą Polacy Żydów mordowali. A Bandera miał rację.
Mi to najbardziej nie podoba się pustka historyczna. Pompowanie Wyklętych i przypisywanie m Bóg wie jakich mocy, podczas gdy były to siły bardzo skromne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2018, 22:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
A co do samej ustawy, mam z nia 2 spore problemy:

1. Sciganie kogos z urzedu za 'zniewazanie narodu' jest dla mnie porownywalne z Kserksem batozacym morze albo Beyonce domagajaca sie na stale usuniecia swoich zdjec z internetu - wystawia nas na posmiewisko.

2. Dobre prawo powinno byc precyzyjne i nie pozwalac na otwarta interpretacje. Niestety tutaj jest duze pole manewru do naduzyc, wydaje mi sie ze taki Gross mialby spore problemy z wydawaniem swoich ksiazek gdyby ta ustawa dzialala wczesniej.


1. Ale my ameryki nie odkrywamy bo takie przepisy funkcjonują w wielu krajach, a czy słyszałeś jak to Izrael ściga zagranicą za kłamstwa, oszczerstwa i zakłamywanie historii ?
Jak poszukasz to znajdziesz ile zagranicznych spraw było wytoczonych, dobre kancelarie prawne albo łapanka na lotnisku jak ktoś trafił do nich itd.
Takie działanie czesto wymusza przeprosiny, a taki obamowy jakoś nie przeprosił tylko się wymigał komunikatem.

2. Niby powinno być precyzyjne ale wtedy mielibyśmy przepisy na kilogramy plus ciągłe uzupełnianie, ja bym się przyczepił jedynie że tak inne przepisy są byle jakie i niechlujne, a nie czy precyzyjne czy nie, uogólnianie często pomaga ustawodawcy.

Ja mogę się przyczepić do terminu skierowania pod głosowanie i jak z wieloma rzeczami dlaczego dopiero teraz, a nie 10, 15, 20 lat temu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2018, 21:56 
Cytuj  
cypis napisał(a):
wydaje mi sie ze taki Gross mialby spore problemy z wydawaniem swoich ksiazek gdyby ta ustawa dzialala wczesniej.


Oby. Im mniej takich idiotów bierze się za pisanie na te tematy, tym lepiej dla nas.

Tymczasem...
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/niezauw ... ow/gshej5q

Morawiecki nieprzygotowany zupełnie, plecie bez sensu, ale ta rzeczniczka...łokurva, rence normalnie RENCEEEE


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2018, 22:24 
Cytuj  
hehe... no niestety ale prawda i polityka mija się szerokim łukiem :)

dobra wy tu gadu gadu, a tym czasem taki kabaret się odbywa https://www.youtube.com/watch?v=kkPXapQlBD8
eeeee.... jak ktoś nie wie co to ta diduszko to żona tego co się kładł na ulicy przy "puczu kodowskim" :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2018, 12:55 
Cytuj  
Teo napisał(a):
hehe... no niestety ale prawda i polityka mija się szerokim łukiem :)

dobra wy tu gadu gadu, a tym czasem taki kabaret się odbywa https://www.youtube.com/watch?v=kkPXapQlBD8
eeeee.... jak ktoś nie wie co to ta diduszko to żona tego co się kładł na ulicy przy "puczu kodowskim" :lol:


O ja pierdole :o :wtf:

A tak poważnie, wiesz że to kabaret?

Komentarze są najlepsze :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2018, 14:10 
Cytuj  
Wiem że kabaret, nie rób ze mnie lordypa :)
Kwestia tylko do kogo taki humor jest skierowany bo z tego co widzę śmieszki z tvp pojechali po tym ostro, czyli takie gówno nawet podzieliło ludzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2018, 14:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A tak poważnie, wiesz że to kabaret?


Jeszcze ze 20 lat i na zachodzie to będzie dokument, chyba że je wcześniej prorok Mahomet nawiedzi i włożą hidżaby :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2018, 19:29 
Cytuj  
Komentarze opozycji po wizycie merkelowej, przyjechała szybko żeby mieć szybko z głowy wizytę tu :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2330, 2331, 2332, 2333, 2334, 2335, 2336 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.