mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 338, 339, 340, 341, 342  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 11:41 
Cytuj  
Wczesniej dali Boost mode, niedawno Supersampling mode

https://www.eurogamer.pl/articles/2018- ... ikow-1080p

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 12:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No właśnie czytam, że w zależności od tytułów można zobaczyć płynniejszy obraz i dodatkowo lepsze textury.


Jest jest. Ja gram na 24" full hd i roznice widac, nawet w GoW jak w locie przelaczasz sie miedzy rozdzielczoscia a plynnoscia. Do tego w nowym sofcie masz opcje super samplingu dla full hd.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2018, 14:26 
Cytuj  
Pepe napisał(a):
Ej wlasnie, jak sie dostac do .. kurwa zapomnialem nazwy, tego miejsca o ktorym ciagle wspomina kowal i pyta o oselke?

Nie wiem czy cos przegapilem, czy dopiero pozniej sie to pojawi (jestem na szczycie gory)


Skarbiec Fafnira? Normalnie możesz tam dopłynąć łódka od tej centralnej lokacji. Rób te sub questy bo są świetne i dają dobre itemy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2018, 16:25 
Cytuj  
O matko, ale ciężkie są te pojedynki z pewnymi opcjonalnymi "bossami". Pokonałem dopiero 2 na 8, ale przy tej przed chwilą musiałem próbować ponad 20 razy. Masakra, ale satysfakcja....

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2018, 23:30 
Cytuj  
Doszedłem właśnie do takiego hype momentu w grze, że autentycznie żałuję, że muszę iść spać i do pracy jutro. Cały czas miałem ciary na plecach. Mowa o tym gdy pojawia się kolor czerwony. Więcej nie zdradzam. :)

Ta gra jest po prostu boska. Szykuj się Sobtainer na hajp.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2018, 19:46 
Cytuj  
Za 2 tygodnie pożyczam od kumpla który leci do Tajlandii na 3 tygodnie. Nie kupuje na razie bo powiem szczerze, że nie widziałem nigdy PS4 w akcji :). Najpierw muszę to zobaczyć na oczy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2018, 14:18 
Cytuj  
Dzisiaj ukończyłem God of War. W co ja teraz będę grał?

Zakończenie było fantastyczne. Ostatnia walka wgniata w fotel. Został mi do pokonania jeden opcjonalny uber-boss i to w sumie wszystko. Smutno fchuj.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2018, 19:01 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Dzisiaj ukończyłem God of War. W co ja teraz będę grał?

Zakończenie było fantastyczne. Ostatnia walka wgniata w fotel. Został mi do pokonania jeden opcjonalny uber-boss i to w sumie wszystko. Smutno fchuj.


Rozumiem, że new game plus itp. nie ma?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2018, 20:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Kaban napisał(a):
Dzisiaj ukończyłem God of War. W co ja teraz będę grał?

Zakończenie było fantastyczne. Ostatnia walka wgniata w fotel. Został mi do pokonania jeden opcjonalny uber-boss i to w sumie wszystko. Smutno fchuj.


Rozumiem, że new game plus itp. nie ma?


Nie, niestety nie.

Dostaje solidny łomot od opcjonalnej królowej wpierdolu. Z tego co czytałem, to ludzie na te walkę zmniejszają poziom trudności na niższy, ale ja się kierwa nie poddam. Nie jestem achievment whore i jak uda mi się wygrać na hardzie to będę z siebie dumny. Strasznie mnie tylko wkurwia, że raz moje runiczne ataki zadają jej po 2 małe paski życia, a mniej więcej po kilku minutach potyczki zaczynam uderzać za pół malutkiego paseczka - chwilami nawet za 0 dmg. Nie lubię czegoś takiego. Dlatego nawet nie jestem zadowolony, że zostały jej chwilami 4 małe paski - bo wiem, że zaczynam jej zadawać absurdalnie mało wtedy. A mam aż 235 siły :/

PS. Jak skończycie grę to koniecznie wróćcie do domu. Mózg rozjebany, a prawie ominąłem te cut-scenkę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2018, 22:28 
Cytuj  
Przeszedłem grę, lecą napisy końcowe (po tym "prawdziwym" endingu).

Mówi to osoba, która przed premierą na każdy pojedynczy materiał odnośnie gry wzruszała ramionami i mówiła "mehhhhh, okay":

Gra mnie absolutnie porwała, zafascynowała i zostawiła z uczuciem gamingowego spełnienia. Rewelacja nie tylko jako gra bazująca na story ale również pod względem gameplayu (combat do samego końca ewoluował. Ostatni bossfight to nie była walka głównego bohatera z bossem, tylko bossa z bossem). Najlepszy exclusive od Sony. Systemseller.

10/10, mimo małych upierdliwych niedoróbek / rzeczy które mogłyby być zrobione lepiej.

Jak to jest dopiero wstęp do tego co ma być, to kurwa ja pierdolę.

Teraz został content poboczny ale to bez pośpiechu. :) Gra nie ucieknie.



Sobtainer bierz tego Pro od kumpla, odpalaj grę i nic już nie mówię, bo nie chcę przehypować ale szykuj kurwa suty na przygodę w świecie wikingów i ich bóstw.

Aha i polecam (jeżeli jest taka możliwość) ANGIELSKI dubbing i polskie napisy (jak ktoś dobrze angielskiego nie umie) bo voice acting jest po prostu jednym z najlepszych vo jakie słyszałem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2018, 08:32 
Cytuj  
Polski vo też jest jednym z lepszych.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2018, 11:55 
Cytuj  
Podpisuje się pod tym co napisał Razoth. Jedyne co było według mnie nieprzemyślane, to system rozwoju postaci. W 3/4 gry miałem kilkadziesiąt tysięcy XP zapasu i wszystko ulepszone na max. Brakowało mi większego nacisku na wybranie preferowanego stylu walki - czy to gołe pięści czy broń biała ;)

[EDIT]

Twórcy wypowiedzieli się w serwisie Kotaku, że mają plan jeszcze na 5 części. Myślą tylko nad tym, jak przyspieszyć cały proces. Oby nie wyszedł tasiemiec, gdzie każda kolejna część będzie coraz bardziej odgrzewanym kotletem. Chociaż mi to w przypadku poprzednich odsłon zupełnie nie przeszkadzało.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2018, 13:49 
Cytuj  
Kaban, pisałeś że nie ma new game+ :

http://www.neosite.pl/news/63336/co-usp ... f-war.html

Wychodzi na to, że jest, albo ja coś źle rozumiem w tym tekście.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2018, 17:23 
Cytuj  
Albo opcja nr 3, ta prawdziwa:

Autor tekstu nie wie o czym pisze i pierdoli głupoty. :)

W grze nie ma NG+ na tą chwilę, jest endgame po zakończeniu głównego wątku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2018, 17:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Albo opcja nr 3, ta prawdziwa:

Autor tekstu nie wie o czym pisze i pierdoli głupoty. :)

W grze nie ma NG+ na tą chwilę, jest endgame po zakończeniu głównego wątku.


Ok, dzięki. Co prawda u mnie jeszcze do końca gry trochę pozostało, ale chyba byłaby to druga gra, w której skorzystałbym z ng+ :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2018, 18:05 
Cytuj  
No ja też, z chęcią odpaliłbym sobie NG+ na najwyższym poziomie trudności z tymi wszystkimi upgrade które mam. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2018, 13:45 
Cytuj  
Skończyłem. Kurwa chyba nie grałem w tak zajebistą grę w ciągu ostatnich kilku lat... Nie porównuję do Wieśmina bo to inne gry ale damn zajebista historia i cała gra zajebista...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2018, 08:04 
Cytuj  
W końcu Tales of Vesperia na normalne platformy u nas!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2018, 18:03 
Cytuj  
Ktoś ma PS4pro i może się wypowiedzieć na temat hałasu? Da się jakoś wyciszyć tą konsolę? Wymiana pasty/thermopadów? Nie chce mieć wyjca w domu i jednak wole Sony od M$ (przez biblioteke gier a i PC mam mocnego).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2018, 18:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ktoś ma PS4pro i może się wypowiedzieć na temat hałasu? Da się jakoś wyciszyć tą konsolę? Wymiana pasty/thermopadów? Nie chce mieć wyjca w domu i jednak wole Sony od M$ (przez biblioteke gier a i PC mam mocnego).


Ja mam PS4 Pro, cichego (no, nie jest to poziom Xbox One X, bo ten w ogóle jest niesłyszalny). Moja metoda? Pierdolnięcie co miesiąc odkurzaczem (z opcją dmuchania powietrza :lol: Prawda jest taka, że trafiłem na cichą sztukę, więc wydaje mi się, że to wszystko zależy od szczęścia na co trafisz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 338, 339, 340, 341, 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.