mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2337, 2338, 2339, 2340, 2341, 2342, 2343 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2018, 08:28 
Cytuj  
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 07549.html

Muzeum +
ja rozumiem, że dobrobyt i nie ma na co wydawać pieniędzy, ale może jednak są w Polsce pilniejsze rzeczy do zrobienia ...
tak ogólnie mam wrażenie, że w tym rządzie każdy z ministrów, który ma w miarę silną pozycję to wydaje kasę na co mu się wymyśli- a to obrona terytorialna, a to narodowe ławeczki, a to strzelnice w każdym powiecie, a to muzea itp itd- nie liczą się z kosztami i czy jest to faktycznie potrzebne- czyli ja to się kiedyś mówiło - mają gest skur.... :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2018, 14:54 
Cytuj  
No przecież. Niemcy mają lepsze, na chuj tu coś budować.
Lepiej na głodne dzieci dać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2018, 15:12 
Cytuj  
Ja już dawno mówiłem że na chu... te autostrady, którymi nie jeżdżę, pociągi i samoloty zapewniają mi pełny wygodny i tani transport, można było tą zmarnowaną kasę dać niepełnosprawnym na kino i basen.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 01:03 
Cytuj  
wierni wyznawcy jak zwykle na straży
porównanie autostrad do ... ławeczek i strzelnic, albo napisać - Niemcy mają lepsze- nie wiadomo co , ale jest post ironiczny , który ma coś udowodnić

embe- tak szczerze- ile razy siądziesz na tej epickiej ławeczce?, ile razy pójdziesz na tę strzelnicę? - a ile razy miesięcznie/rocznie jeździsz autostradami?
wiem, że musicie się starać, ale jak już nie ma jak obronić tematu i pozostaje wam tylko jakaś ironia to ironia też musi mieć jakiś sens

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 15:16 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/muzeum-plus-na-nowe-obiekty-rzad-wyda,125,0,2407549.html

Muzeum +
ja rozumiem, że dobrobyt i nie ma na co wydawać pieniędzy, ale może jednak są w Polsce pilniejsze rzeczy do zrobienia ...
tak ogólnie mam wrażenie, że w tym rządzie każdy z ministrów, który ma w miarę silną pozycję to wydaje kasę na co mu się wymyśli- a to obrona terytorialna, a to narodowe ławeczki, a to strzelnice w każdym powiecie, a to muzea itp itd- nie liczą się z kosztami i czy jest to faktycznie potrzebne- czyli ja to się kiedyś mówiło - mają gest skur.... :)


Jak pis daje na biednych to zle, jak na kulture tez zle, jak na zbrojenia zle. Proponuje wizyte u psychiatry, na schizofrenie sa leki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 18:29 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
wierni wyznawcy jak zwykle na straży
porównanie autostrad do ... ławeczek i strzelnic, albo napisać - Niemcy mają lepsze- nie wiadomo co , ale jest post ironiczny , który ma coś udowodnić

embe- tak szczerze- ile razy siądziesz na tej epickiej ławeczce?, ile razy pójdziesz na tę strzelnicę? - a ile razy miesięcznie/rocznie jeździsz autostradami?
wiem, że musicie się starać, ale jak już nie ma jak obronić tematu i pozostaje wam tylko jakaś ironia to ironia też musi mieć jakiś sens

Ani raz nie jechałem autostradą, taniej i wygodniej jest pociągiem ( tak tak tym co donek nam kupił ) lub samolotem ( tu też mogło być tak pięknie jak by lot przehandlowali ech... ), nie wyobrażam sobie zapieprzać samochodem gdzieś na dłuższe dystanse.
Osobiście zawsze twierdziłem że ważniejsze są obwodnice i tanie drogi ekspresowe, a nie bizantyjskie ( patrząc na koszty jakie były u nas ) autostrady, które w dużej części sprezentowaliśmy oligarchom.

Szkoda że nikt nie wpadł na to żeby inwestycja z czasów PO-PSL były oklejane serduszkami donkami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 19:22 
Cytuj  
Co? LOL
Taniej może i tak, ale wygodniej?
Chyba, że nadal jeździsz f126p.

Polskie pociągi nie mają nic z wygody. Śmierdzące, niedoczyszczone, bez wifi w podróży. Nie jeździ się na drugi koniec Polski codziennie więc te kilka stówek na paliwo to nie problem, chyba że planuje się pić. W sumie w pociągu trzeba pić, bo się inaczej wytrzymać nie da, ale obecnie w większości tych pociągów nawet WARS polikwidowali i w przedziałach jebie wtedy jakimiś kanapkami z margaryną żartymi przez plebs. To czy będzie działać klimatyzacja to 50/50.
I to kurna w pierwszej klasie jest taka chujnia. Boję się pomyśleć jak obecnie wygląda druga klasa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 20:22 
Cytuj  
Nie wiem, ja ostatnio jechałem pendolinkiem do trójmiasta za 79zł ( rianair 89zł ) klima działała i było czysto.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2018, 23:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak pis daje na biednych to zle, jak na kulture tez zle, jak na zbrojenia zle. Proponuje wizyte u psychiatry, na schizofrenie sa leki.


a ja proponuje to samo tobie i się zastanów co napisałeś, chyba że podobnie jak embe załapałeś fuche u szwagra posła w Orlenie to wyjaśniałoby twoją wypowiedź :)
zbrojenia?- gdzie oni wydali na zbrojenia- chyba odwrotnie- nie wydają- co ma strzelnica, niepodległościowa ławeczka do zbrojeń? :)
kulturę? - wolisz więcej muzeów o martyrologii, czy chodnik przed domem, asfalt na ulicy zamiast kamieni?
na biednych?- akurat masę razy pisałem, że całe to 500+ podniosła wiele rodzin z biedy
serio- piszesz jak embeczek i isengrimek- tak , wiemy za PIS autostrady czekoladą płyną :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 00:15 
Cytuj  
Nick jakiś każdy ma i nie musisz zawsze je przekręcać, ja co najwyżej napisze lordypie ale to nie obraźliwie.
Co do polityki to masz obsesje, piszesz często jak strasznie poszkodowany przez obecną władzę.

Jak ci się podobało ostatnie głosowanie naszych dzielnych euro zapominajek ?
Druga sprawa to centrum logistyczne/centralny port lotniczy, jak słucham argumentów opozycji to się zastanawiam w co oni grają i czy zastanowili się przynajmniej chwilkę nad tym co mówią, ty lordypie pewnie też będziesz hejtował ten pomysł ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 15:48 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
mrynar napisał(a):
Jak pis daje na biednych to zle, jak na kulture tez zle, jak na zbrojenia zle. Proponuje wizyte u psychiatry, na schizofrenie sa leki.


a ja proponuje to samo tobie i się zastanów co napisałeś, chyba że podobnie jak embe załapałeś fuche u szwagra posła w Orlenie to wyjaśniałoby twoją wypowiedź :)
zbrojenia?- gdzie oni wydali na zbrojenia- chyba odwrotnie- nie wydają- co ma strzelnica, niepodległościowa ławeczka do zbrojeń? :)
kulturę? - wolisz więcej muzeów o martyrologii, czy chodnik przed domem, asfalt na ulicy zamiast kamieni?
na biednych?- akurat masę razy pisałem, że całe to 500+ podniosła wiele rodzin z biedy
serio- piszesz jak embeczek i isengrimek- tak , wiemy za PIS autostrady czekoladą płyną :)


Wydatki na zbrojenia rosna bo rosnie PKB, do tego pis chce docelowo wtdawac 2,5% PKB. Strzelnice to promil wydatkow.

Nowoczesne muzea sa ok, turysci to lubia, dzieci to lubia, a od chodnika przed domem jest gmina a nie panstwo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2018, 09:36 
Cytuj  
Widzisz ja pisze o CELOWOŚCI pewnych wydatków, ale skoro dla Ciebie strzelnice są ok ( kilka miliardów) bo to promil wydatków i lepiej tam niż na konkretne cele- np zmniejszyć gdzieś podatek , akcyzę itp to faktycznie siedząc za granicą masz w dupie los reszty Polaków- szkoda więc, że się wypowiadasz na ten temat.
Tak, masz rację od chodnika przed domem jest samorząd, ale finanse samorządów zależą od polityki finansowej całego państwa- jedne muszą więcej płacić do kasy państwa- przez co maja mniej kasy na takie inwestycje, inne mniej- jeśli nie widzisz powiązania to cóż ...
A Nowoczesne muzea wg pis - są delikatnie mówiąc .... dziwne - poczytaj, sam się przekonasz- tylko nie w Do rzeczy, niezależnej itp :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2018, 09:50 
Cytuj  
Oko poczytaj, jak lordi, to się wszystkiego dowiesz, muzk rozjebany.gif

Trzaskowski jako warszawiak uznaje Rembertów jako dzielnicę, ale Ursus czy Wesoła to już nie bardzo. I się tym chwali na spotkaniach. Co za dzban.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2018, 10:21 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Widzisz ja pisze o CELOWOŚCI pewnych wydatków, ale skoro dla Ciebie strzelnice są ok ( kilka miliardów) bo to promil wydatków i lepiej tam niż na konkretne cele- np zmniejszyć gdzieś podatek , akcyzę itp to faktycznie siedząc za granicą masz w dupie los reszty Polaków- szkoda więc, że się wypowiadasz na ten temat.
Tak, masz rację od chodnika przed domem jest samorząd, ale finanse samorządów zależą od polityki finansowej całego państwa- jedne muszą więcej płacić do kasy państwa- przez co maja mniej kasy na takie inwestycje, inne mniej- jeśli nie widzisz powiązania to cóż ...
A Nowoczesne muzea wg pis - są delikatnie mówiąc .... dziwne - poczytaj, sam się przekonasz- tylko nie w Do rzeczy, niezależnej itp :)

Ale listy do Brukseli wysłałeś ?
Wpisywało by się to w twój nieustający ból dupy od ponad dwóch lat.

1. Wydatki na strzelnice osobiście uważam że to o jakieś 20 lat za późno ponieważ nasze młode społeczeństwo jest na tyle głupie odnośnie samoobrony i obronności że nic to nie da, trzeba było utrzymywać to co było jeszcze w latach 80-tych i cieszyło się sporym zainteresowaniem odnośnie strzelnic, jak przyjdzie jakaś krytyczna sytuacja to pierwsze zdziesiątkowanie naszej dzielnej armii cywilów będzie od nieumiejętności obsługiwania broni.
2. Co do wydatków w samorządach to mafia sycylijśka lub z neapolu mogła by się wiele nauczyć, przykłady w tysiącach, u mnie trzeci raz przebudowują podjazd do domu kultury bo nieoficjalnie "na coś trzeba wydać kasę" i przy remoncie nie trzeba rozpisywać przetargu tylko trzeci raz firma wujka radnego kasuję bardzo dobrą kwotę.
3. Taka dziwność to norma w każdym kraju, ty byś chyba wolał żeby muzeum IIWW budowała nam merkelowa i żeby wreszcie polaczki zrozumieli że wojna była przez to że zadzieraliśmy z hitlerem, którego niemcy próbowali w ruchu oporu obalić przez wiele wiele lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2018, 19:36 
Cytuj  
ty chłopie czytałeś co wkleiłeś z przekazu czy tak bez zastanowienia to zrobiłeś ?
muzea budowane przez Merkel, mafie w samorządach, strzelnice potrzebne od 20 lat - i oczywisćie hasła o tym jak to zaślepieni połowcy od 2 lat nie widzą sukcesów obecnego rządu

obudź się

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2018, 15:18 
Cytuj  
Przez te pińcet plus dzieci się wożo autokarami zamiast siedzieć w domu, potem wypadki tylko som...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2018, 15:37 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Przez te pińcet plus dzieci się wożo autokarami zamiast siedzieć w domu, potem wypadki tylko som...


Ten tekst świadczy tylko o twoim poziomie- naśmiewanie się z wypadku autokaru z dziećmi- typowa pogarda pisowska dla ciemnego ludu
powtórzę - obudź się

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2018, 17:20 
Cytuj  
Teraz trzysta dadzo na wyprawke i znowu przepijo...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 22:20 
Cytuj  
Bitwa o warszawę, to bitwa o Polskę. A gdzie wtedy będą twoje torpedy protonowe?
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2018, 13:34 
Cytuj  
http://www.defence24.pl/blaszczak-smigl ... na-kupione

W sumie ostatnio praktycznie nie zagladam tutaj, ale to mnie rozbawilo. Moze zamiast info o dlugu publicznym zrobimy odliczanie od dnia kiedy Macierewicz obiecal smiglowce. Jak myslisz Embe?


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2337, 2338, 2339, 2340, 2341, 2342, 2343 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.