mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 14:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja tam lubie takie klimaty, ale u polokatolo moze to budzic groze i sie nie dziwie ze budzi.

Gdyby francuzow to nie ruszalo to bys mogl ich tam spotkac a nie jakis turystow zwiedzajacych czarny lad :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 15:16 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
mrynar napisał(a):
Ja tam lubie takie klimaty, ale u polokatolo moze to budzic groze i sie nie dziwie ze budzi.

Gdyby francuzow to nie ruszalo to bys mogl ich tam spotkac a nie jakis turystow zwiedzajacych czarny lad :D


A po co maja tam chodzic. Glowny problem tzw. integracji to reakcje bialych na kolorowych. Jak ci drudzy sie gdzie pojawiaja to spadaja ceny mieszkac, biali spierdalaja, bo nie chca mieszkac kolo "brudasow".

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 16:41 
Cytuj  
Chyba głównym problemem jest, że "nie ma gdzie spierdalać". Etranżerów jest pełno wszędzie i od lat dzielnice tradycyjnie "białe" mają coraz więcej kolorytu. Kiedyś do La Defence metrem jeździli wyłącznie biali, teraz jest to mocno przemieszane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2018, 17:19 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Chyba głównym problemem jest, że "nie ma gdzie spierdalać". Etranżerów jest pełno wszędzie i od lat dzielnice tradycyjnie "białe" mają coraz więcej kolorytu. Kiedyś do La Defence metrem jeździli wyłącznie biali, teraz jest to mocno przemieszane.


E tam, od Montmartre robi sie nagle bialo, wiadomo, ze to zone touristique i nie kazdy chce tam mieszkac, ale bez problemu mozna znalezc biale, spokojne dzielnice, gdzie jedynym problemem jest kasa.

Tu gdzie mieszkam (okolice Cognac) to juz w ogole jest bialo, a spoleczenstwo jest bardzo tradycyjne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2018, 00:36 
Cytuj  
Nie znalazłem miejsca w Paryżu, gdzie w zasięgu wzroku nie byłoby kolorowego. A zlazłem cały.
Podobno prowincja jest faktycznie bardziej biała, ale cóż, słabe to pocieszenie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 cze 2018, 13:01 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
A po co maja tam chodzic. Glowny problem tzw. integracji to reakcje bialych na kolorowych. Jak ci drudzy sie gdzie pojawiaja to spadaja ceny mieszkac, biali spierdalaja, bo nie chca mieszkac kolo "brudasow".

Wyraz własnej bezsilności. Białe społeczeństwa są posłuszne i bezzębne. Co bardziej zabawne jeszcze narzekają się i złoszczą, że przyjezdni samoczynnie nie stają się tacy sami.

Ja się tylko zastanawiam ilu nie-białych w rozmowach pomiędzy sobą się w głowe nie puka kiedy o tym rozmawiają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2018, 15:41 
Cytuj  
Będę w Paryżu po wakacjach, nie wiem czy jechać dodatkowo jako misjonarz i zanieść im światełko nadziei z katolandu ?
A tak co do katolandu, najbardziej wierzącym i praktykującym narodem są włosi i hiszpanie, a ciekawostka u nas jest mniej praktykujących obecnie niż w niemczech, oczywiście zainteresowani bedą trąbić że u nas 99% to katole itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 14:11 
Cytuj  
czemu francja?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 15:56 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
czemu francja?


Zlapalem tu zlecenie.

Zatoka Biskajska jest zajebista. Mało turystow, malo imigrantow. Im dluzej tu jestem tym bardziej mi sie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 16:41 
Cytuj  
heh, no ja się wybieram do znajomych co kupili domek koło Mimizan i z ich opowieści jest bezpiecznie, spokojnie, bez imigrantów itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 21:33 
Cytuj  
Teo napisał(a):
heh, no ja się wybieram do znajomych co kupili domek koło Mimizan i z ich opowieści jest bezpiecznie, spokojnie, bez imigrantów itd.


To troche na poludnie ode mnie.

Dzis bylem w markecie i na pchlim targu w Jonzac. Nie spotkalem zadnego kolorowego. Sami biali Francuzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 21:54 
Cytuj  
Zawsze trzeba brać poprawkę na medialne gówno i polityczne manipulacje, fakt że republika jest zalana imigrantami ale to siedzi tam gdzie kasa, ziomale i tanie białe dupeczki :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 22:34 
Cytuj  
No przeca etranżer nie będzie siedział w jakiejś dziurze. Lyon, Marsylia, Paryż. Dla białasów zachodnie wybrzeże, oceanu i tak w pontonie się nie przepłynie.
Generalnie rasizm wielkomiejski jest zajebiście śmieszny. Francuzi z miast są czerwoni bardziej od naszych słoików-hipsterów. I to tak serio serio. Jednocześnie kolorowi nimi gardzą, bo to bogata gównażeria z Che na koszulkach z fair trade, która w dupie była i gówno widziała. Biali widzą tę pogardę, sami mają problemy społeczne na poziomie podstawowej komunikacji (inna kultura, nie czytasz mimiki twarzy, dzikusy jebane) - ale powinni szanować i kochać, bo tak wypada. Jakbyś mieszkał w jednym mieszkaniu z tczewiakiem albo lordtypem.
Janusz, to pierdolnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2018, 08:15 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=56b_rmUHUg4
Paryż bardzo świetny, polecam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.