mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 09:09 
Cytuj  
===============================================
Dynamis Project www:

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=200068

(dodane przez moderatora)

===============================================

Witam szanowne grono kolegów i koleżanek z Lv 65+

Ponieważ jest nas pare osób na tym poziomie i zapewne każdy odczuwa pewien niedost związany z rzadkimi rajdami Dynamisowymi proponuje utwożyć taki projekt.

Spotykamy sie jakiegoś pieknego dnia, powiedzmy o 18/19 naszego czasu w grupie polaków oraz naszych znajomych którzy mają chęć się w coś takiego bawić, losujemy który dynamis wybieramy {lub wybiera go sponsor} i idziemy farmować AF 2, relic, monetki i inne dziadostwo.

Propnuje aby, o ile znajdzie sie taki, sponsor otrzymywał wszystkie 100 value i 1 value, natomiast reszta czyli AF-y, relice i syntezis item szły do podziału na drodze free loot.

Popytajcie wśród znajomych, sądze że takie mało skomplikowane rajdy połaczone z możliwością zdobycia upragnionych value i Af2 przyjmą sie łatwo.

Czekam niecierpliwie na wasze komentarze i na ewentulana osobe która by tym pokierowała.

Ave Dynamis !
Mori Turi De Salutan !

Our Heroes :
1. Stokrotka Red Mage
2. Opiekun Monk
3. Rhaegal Ninja


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 7 lut 2005, 13:09 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:50 
Cytuj  
Po co sponsor? Lepiej zrobic zrzute.

Ja jestem bardzo glodny Dynamis!!!

Mysle, ze w DH znajdziemy sporo chetnych o ile nie beda zaangazowane w to pewne osoby z TG. :) Moze zrobic to w koalicji DH-SW?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:09 
Cytuj  
Jestem za bo w sumie Kelenae to wielka sciema- ta panna chyba tylko lubi szum wokol wlasnej osoby i czuc sie jak pepek swiata bo dziwnym trafem odbywaja sie tylko te dynamisy na ktorych ona ma jakis AF a i tak jest to rzadkosc. Ja jestem za tym aby sie z koncu wybrac i to regularnie co tydzien albo nawet czesciej jak tylko gra na to pozwala- co 3-4 dni.
Organizacja powinne zajac sie osoby ktore znaja problem jesli nie od podszewki to przynajmniej pobieznie. Doswiadczenia nabierzemy wszyscy z czasem ale na razie potrzeba kogos kto byl, widzial i potrafi przekazac wiedze innym.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:12 
Cytuj  
jesli o 8-19 naszego czasu to napewno nie z ludzmi z dh czy tg czy sw bo 90% z nich nie wyrobi na taka godzine

zeby dynamis mial jakikolwiek sens musi isc 40+ osob w sensownym skladzie...

jesli sie znajdzie sponor co w ciemno wywali banke na jakis dynamis "na hura" to bede w szoku...
bardziej realna wydaje sie zrzutka ale nadal bedzie to z 50k co dla wielu osob..... bedzie bariera lol

w tym tygodniu podobno ma byc dynamis kele..... napewno nie chodzi o jakis szum wokol niej czy afy ale sprawa ja chyba poprostu przerosla....
ja chce moje 100value wiec mam nadzieje ze jednak zrobi jeszcze jakeis dynamisy >.<

organizowania sie poki co nie podejme a wy zajmijcie sie lepiej levelowaniem bo tych afow nawet nosic nei bedziecie mogli ....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:28 
Cytuj  
Sai w piatek jest Dynamis-Bastok specjalnie dla Ciebie (chyba wiesz o co chodzi) :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:30 
Cytuj  
Nimloth napisał(a):
Sai w piatek jest Dynamis-Bastok specjalnie dla Ciebie (chyba wiesz o co chodzi) :)


ta cala sytuacja mi sie nie podoba :/


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Saitou :
Kilka osob z DH to europejczycy i oni się wyrobią, dalej, w sobotę udało się ustawić sky run po moim placzu na ls-e na godzine 18/19 naszego czasu i było ponad 20 osob { 27 dokładnie }
W DH są też Japończycy i im pasuje.
Sprawa nie dotyczy tylko DH, ale i SW i innych ludzi spoza HNM-LS przykład Huckster, Zetoriush, Edwin obecnie. Jak sie popytasz znajomych to się i 60 osob znajdzie.

No trudno, niech kosztuje, może wyrobie sie z kasa raz na tydzień { biedne te przszczoły w NG :D } Ja narazie nie potrzebuje takiego dynamis do dostepu w Xarcabrd, ja chce zacząć pracować nad zdobyciem mojego AF-2 a sorry, jeśli kelanee robi rajd raz na 3 tygodnie i to zaczyna o 2 AM to mi to bardzo nie pasuje, co z tego że kosztuje 20k.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:36 
Cytuj  
no chyba ze w sobote/niedziele bo u nich wtedy swita.... w tygodniu raczej woleliby isc do pracy...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:38 
Cytuj  
sai nie do konca , sa roznice miedzy dynamis w ktorym sie planuje wygrac a dynamis w ktorym sie farmuje af2, japy robia runy w 20 osob zeby pofarmowac np.


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:39 
Cytuj  
Sai nie pisz za kogos, popytaj ludzi.
18-19 u nas to u nich 12/1 est.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:45 
Cytuj  
my nie japy... wiec nie ma co porownywac

nawet jesli nie mamy w planach wygrac to trzba miec ludzi by nie dac sie rozjechac przy pierwszym lepszym pullu

moze zle licze ale chyba 12-13... ludzie w tygodniu o tej h pracuja...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 7 lut 2005, 12:47 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:47 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
my nie japy...

moze zle licze ale chyba 12-13... ludzie w tygodniu o tej h pracuja...


Sai nie zmuszaj sie, naprawde, już masz problem zanim sie zapytałeś.

Zapytaj czy ew byli by chetni. Na upartego naszego ls + szwedów styka żeby coś takiego ruszyć, dolicz ludzi którzy mogą i chcą coś takiego robić i masz 30+ osob, a to już zupelnie luzackie farmowanie w dynamis.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:02 
Cytuj  
Ok, amerykanskim i japońskim obyczajem kto ma cheć bawić w coś takiego niech napisze "/" A ja bede robił liste w 1 poscie. A wieczorkiem rzuce temat na DH i do sfedów.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:05 
Cytuj  
DH + Szwedzi to zla mieszanka. :)

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
Ja zawsze sie przjde jak nic innego nie bede robil

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 16:47 
Cytuj  
Do farmowania AFow i innych itemow nie trzeba 40+ osob. Tyle potrezba zeby "zaliczyc" dany dynamis.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:35 
Cytuj  
Wlasnie, tak jak lubie ekipe Dona i Yoxida tak jakos nie jestem w stanie im powierzyc jakiejs waznej roli a w Dynami kazda rola jest wazna.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:38 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Wlasnie, tak jak lubie ekipe Dona i Yoxida tak jakos nie jestem w stanie im powierzyc jakiejs waznej roli a w Dynami kazda rola jest wazna.


Eeee mówisz Yoxida??? Dzisiaj miałem z nim spotkanie. Examinował mnie i na telle powiedział: Polish. Found it.
O co mu chodziło to niewiem :-?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:39 
Cytuj  
problem jest taki ze tam mobki sie nie respawnuja jak na normalnym terenie tylko trzeba zabic nma a w pewnych miejscach nie da sie zrobic 'malego' pula z ktorym moglbo by sobie 1 alliance poradzic...
wiem ze perspektywa 1/3 konkurencji jest kuszaca ale chyba nikt nie ma ochoty ginac tam masowo

no to organizuj stok... jak sie ludzie zjada to sie przejde


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 18:45 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Wlasnie, tak jak lubie ekipe Dona i Yoxida tak jakos nie jestem w stanie im powierzyc jakiejs waznej roli a w Dynami kazda rola jest wazna.


Eeee mówisz Yoxida??? Dzisiaj miałem z nim spotkanie. Examinował mnie i na telle powiedział: Polish. Found it.
O co mu chodziło to niewiem :-?


mialam dokladnie to samo Kris - jak czekalismy w Kazham na Rha :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.