mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:32 
Cytuj  
daj linka :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:45 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
jeszcze za czasów "super nowatorskiego i genialnego" systemu budowania postaci .

:o
To teraz jest jakis inny?

X.

PS. Poprostu SWG nie jest napierdalanka taka jak WoW, to i sie niektorym nie podoba ;)


tak wiem bo można zrobic 10 mln profesji nie walczących i sobie tanczyc w knajpie. Inna sprawa, że mało kogo interesuje tańczenie godzinami w knajpach - wg. moich obserwacji 5% siedziało w knajpie i botowało, a 95% lało moby przy użyciu jednego skilla koksując kolejnego mastera tylko po to by go zaraz skasować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:52 
Cytuj  
Oczywiscie, jak zwykle bzdura. Alez czego mozna wymagac wiecej od kogos, kto gral tylko triala? I jakos dziwnie mocno mu ten tytul spac nie daje i go meczy psychicznie? (co widac po setkach jego postow o SWG) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:55 
Cytuj  
No nic, wyciągam chipsy i colę, zawsze mi się podobały wasze dyskusje na ten temat :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No nic, wyciągam chipsy i colę, zawsze mi się podobały wasze dyskusje na ten temat :D

Ale o czym tu dyskutowac z czlowiekiem, ktory nie wyszedl nawet poza noob area, i klamie, ze gral wiecej niz w triala, choc w grze byl tylko 2 tygodnie? I ciagle wszedzie okazuje swoja frustracje tym tytulem, piszac w wiekszosci wierutne bzdury? Pozatym ten temat jest o czyms innym, wiec proponuje EOT ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
Mnie SWG nie porazilo, ot nastepny nudny mmo. Mimo ze bylo to zaraz po release czyli iles lat temu nie wierze ze mozna zmienic gre na lepsze.

W kazdym razie mark brzmi wiarygodnie :wink:
Ja osobiscie uwazam ze 2 tygodnie to az nadto zeby moc ocenic mmo.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Ostatnio edytowano 2 cze 2005, 12:13 przez Koma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
Koma napisał(a):
W kazdym razie mark brzmi wiarygodnie :wink:

Marna prowokacja. A sama gra, owszem, zmienila sie przez ostatni rok o 180 stopni, szczegolnie po ostatnich 2 dodatkach. I co chwila dochodzi nowy content. Wiec tez nie trafiles.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
Panowie prosilbym o trzymanie sie tematu topiku (City of Heros), a zainteresowanym dalsza dysputa oraz analiza tytulow MMORPG radze zalozyc nowy thread. ;)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:41 
Cytuj  
ja w CoH zrobilem jakiegos potwora i dalem mu na imie fido dido.. pogralem dzien czy dwa i pojawila sie od GM propozycja nie do odrzucenia - albo nowe imie wybiore sam albo zrobia to za mnie :)

ps. X. zapominasz jeszcze o neocronie.. i nie wiem czy przypadkiem neo nie wyprzedza swg na liscie znienawidzonych gier Pana M.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:48 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
ja w CoH zrobilem jakiegos potwora i dalem mu na imie fido dido.. pogralem dzien czy dwa i pojawila sie od GM propozycja nie do odrzucenia - albo nowe imie wybiore sam albo zrobia to za mnie :)

Ta, pamietam jak mi w grze plakales w rekaw z tego powodu ;)

X.

PS. Fakt, na NC bardziej flamowal ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:59 
Cytuj  
gooody ! :] , razem z tomu i swengzorem mamy juz projekt "The Sinister 3 " jak wyjdzie CoV , smierc spandexom ! :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 16:23 
Cytuj  
Tak przy okazji, pare obrazkow i filmikow (moich) dla tych, co nie widzieli gry: http://www.xanth.eu.org/screeny/coh/ ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 19:46 
Cytuj  
Wracajac to znanych postaci w CoH:

http://www.andrew.cmu.edu/user/ssoh/coh/coh_leeloo.jpg

http://www.andrew.cmu.edu/user/ssoh/coh ... mamba2.jpg


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:09 
Cytuj  
Ciuchow i modyfikacji jest taka gama ze naprawde mozna stworzyc cos swojego bez koniecznosci na powolywanie sie na schematy znane z komiksow :>

juz.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:25 
Cytuj  
i na tym polega ta gra? biegasz i lejesz npcow kradnących torebki? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 11:37 
Cytuj  
tak , ale w CoV bedzie mozna sie wcielic w tych "zlych" , dojdzie housing , pvp... gra powinna nabrac rumiencow :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 16:25 
Cytuj  
wstyd sie przyznac, ale ja tez reaktywowalem CoH (postax Lord X)
i szczerze mowiac fajnia sie gra. jakos tak bestresowo. akurat rozrywka na godzinke po pracy :P


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 17:13 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
wstyd sie przyznac, ale ja tez reaktywowalem CoH (postax Lord X)
i szczerze mowiac fajnia sie gra. jakos tak bestresowo. akurat rozrywka na godzinke po pracy :P


hehe tez mnie jakos tak naszlo i sobie reaktywowalem zeby miec odskocznie od SWG jak mnie za bardzo sfrustruje :)

Tylko ze jakis czas temu popelnilem duzy blad poniewaz kupilem ver Eu a nie US i teraz zaluje . Ponoc CoV ma byc juz w lato ale w US a Eu ponoc dostaje dopiero cos kolo jesieni . (nie chce sie ktos zamienic US na EU :P ? )


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 21:17 
Cytuj  
Ja nigdy konta nie zawieszalem mam je od poczatku, caly czas aktywne, choc byly i takie czasy gdzie nie gralem 1-2 miesiace, ale konto bylo zawsze oplacane.
Oczywiscie gram US wersja :wink:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 13:12 
Cytuj  
Eee czyli płaciłeś tylko za napis ACCOUNT ACTIVE? :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.