mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 20:38 
Cytuj  
<deleted>


Ostatnio edytowano 29 sty 2007, 08:18 przez bargaw, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
Warlock to klasa "leniwa": większość roboty odwala summon.

gowna prawda summon tak naprawde nie robi prawie nic (przyjada sie buffy i debyffy z nich)
Cytuj:
W mass pvp najlepszym rozwiazaniem jest.....tadam-brak peta!

niby dlaczego? jak juz nic nie ma robic to niech bedzie imp zeby dawal stamine
Cytuj:
Do 1vs1spellcaster wg. mnie najbardzie przydatny jest felhunter
czy ja wiem? wole Succubus'a Seduction > CoE >Seduction > CoS > SB i tym sposobem taki mag nie ma juz od 2k do 3-4k hp mniej

Cytuj:
Bicie mooba wygląda mniej wiecej tak:
Shadow bolt,immolate, curse of agony/weakness,instant corruption,Shadow bolt spam (ew. mana drain/life drain z połaczeniem life tapa), dobijamy mooba soul drain dla regenu many i SSharda.


ja tam wole voidwalker > CoS > corruption (zeby miec co jakis czas SB instant) > spam Shadow Boltami w wiekszasci wypadkow mobek nawet do mnie nie dobiega..

co do builda jakos mi sie nie podoba jak juz byl mial isc w demonology wolabym dojsc do soul link'a tak zeby pozniej walczyc razem z voidwalkerem w PvP ~30%hp > poswiecenie > nowy voidwalker 0.5s cast > bijemy dalej nie zapominajac wlaczyc soul link podrodze to jest jakies ~14k hp do rozwalenia przez przeciwnika...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
Mam wrazenie ze na 50 lvl wiedzialem o warlocku wiecej niz Ty.
Po czesci to co mowisz to prawda, ale sporo tam bzdur.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:19 
Cytuj  
w dodatku kolo zerznol caly wstep z mojego poradnika do druida :lol:

widac ze kopiuj i wklej bo zgadza sie co do slowa i pozniej nie ma polskich znakow a w wstepie sa ;)


Ostatnio edytowano 25 lip 2005, 13:22 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
-Kanibalize
Najpierw wyssać dusze, póżniej zjeść, czyli to co tygrysy lubią najbardziej .
35% hp w ciągu 16 co 2minuty jest b.przydatne zarówno w PvP i PvE i Raid(kanibalize dziala w combat co daje nam spory boost many)


Canibalize działa przez 10 sekund.
Można użyć w combat ale działa tylko na humanoidach i jest łatwy do przerwania.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:27 
Cytuj  
Ktoś próbuje zrobić coś pożytecznego, a tu od razu go wszyscy trepują. Panowie jak napisał cos nie tak - to napiszcie co. Więcej dyskusji, mniej bluzgania. Pozdrawiam.


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:07 
Cytuj  
Cytuj:
gowna prawda summon tak naprawde nie robi prawie nic (przyjada sie buffy i debyffy z nich)

Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie.
Z tego powodu VV niby jest kiepski?? A kto tankuje jak grasz solo??
Pozatym pety robią dużo wg. mnie:
Taki priest musi puszczać buffa na party co jakiś czas(niedość, że healuje), a my poprostu puszczamy impa i party ma buffa cały czas.
Cytuj:
niby dlaczego? jak juz nic nie ma robic to niech bedzie imp zeby dawal stamine

Blizzard napisał(a):
Demonic Sacrifice - The sacrifice effects for the Voidwalker and Felhunter have changed. The Voidwalker will now regenerate 3% of your total health every 4 seconds. The Felhunter will now regenerate 2% of your total mana every 4 seconds

Warlock przecietnie ma ~3,5k hp i 5k many.
Buff z VV regeneruje 3% hp co 4sek, czyli 3%*3500=105hp co 4sekundy!
Lub buff z HF to 2%*5000=100many co 4sekundy.
Na mój gust to jest lepsze. Na AV cały czas miałem tego buffa i mana mi rzadko zchodziła poniżej 50%. Pozatym Allianci żadko tam chodzą pojedynczo wiec jakby cie złapali i tak byś zginął.
Cytuj:
czy ja wiem? wole Succubus'a Seduction > CoE >Seduction > CoS > SB i tym sposobem taki mag nie ma juz od 2k do 3-4k hp mniej

Na 60lvlu z felhunterem mam 60restów na all, pozatym felek ma czar który zjada buffy i debuffy, oraz który przerywa spelle.
Zaczynamy walke:
Puszczamy CoT,corruption,immolate,searing pain spam,w tym momencie mag na 100% pusci nam counter spell(jeśli nie zrobił tego wcześniej) i bedzie się starał sheepnąć nas....
kurcze niewiem co dalej pisać...poprostu mag ma minimalne szanse żeby wygrać....wiekszość Dueli wygrywałem bo mag poprostu niemiał czym walić...wszystko miał resist...albo ładowało mu sie godzine....

Cytuj:
co do builda jakos mi sie nie podoba jak juz byl mial isc w demonology wolabym dojsc do soul link'a tak zeby pozniej walczyc razem z voidwalkerem w PvP ~30%hp > poswiecenie > nowy voidwalker 0.5s cast > bijemy dalej nie zapominajac wlaczyc soul link podrodze to jest jakies ~14k hp do rozwalenia przez przeciwnika...

jakoś nie zrozumiałem tego....
soul link przekierowywuje 50% twoich obrażeń na peta,
nikt raczej niebedzie bił VV tylko ciebie wiec poco 2raz go summonować?
jak masz 30%hp do bonus jest taki jakbys mial 60% hp na 15s
skąd ci się wzieło 14k hp??

Cytuj:
ja tam wole voidwalker > CoS > corruption (zeby miec co jakis czas SB instant) > spam Shadow Boltami w wiekszasci wypadkow mobek nawet do mnie nie dobiega..

poco ma podbiegać do ciebie jak VV go tankuje??.
2%co 3sek dmg to daje...1 instant co ~2,5 minuty...o ile sie nie myle..

z moim sposobem many starczało mi na bice 5mobow SB spamem z 4s cooldown(impr. soul drain), a 2moby drainem(samym z curse of weakness) zabijałem w ciagu 1minuty i wychodziłem z full mana/hp

Cytuj:
w dodatku kolo zerznol caly wstep z mojego poradnika do druida

widac ze kopiuj i wklej bo zgadza sie co do slowa i pozniej nie ma polskich znakow a w wstepie sa


sorki niezauważyłem
All Rights reserved

Cytuj:
Canibalize działa przez 10 sekund.
Można użyć w combat ale działa tylko na humanoidach i jest łatwy do przerwania

Łatwy do przerwania...ale chyba nie myślisz, że wbegne w grupe alliance i zaczne jeść corpse??POzatym w PvE niejesteśmy(zazwyczaj) atakowani pzez moba bo VV tankuje.
10s trwania a 16s mała różnica...i tak regeneruje 35% wiec tym lepiej
Działa na humanoidach i undeadach-amyślisz na kim warlockowi sie najlepiej grinduje?? Na bestiach?, godzina i mam full plecak....

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 21:38 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Cytuj:
gowna prawda summon tak naprawde nie robi prawie nic (przyjada sie buffy i debyffy z nich)

Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie.


Kolejny kandydant na kurs czytania

Cytuj:
W mass pvp najlepszym rozwiazaniem jest.....tadam-brak peta!

Cytuj:
Warlock przecietnie ma ~3,5k hp i 5k many.
Buff z VV regeneruje 3% hp co 4sek, czyli 3%*3500=105hp co 4sekundy!
Lub buff z HF to 2%*5000=100many co 4sekundy.


chyba nie musze tu niczego dodawac

Cytuj:
Na 60lvlu z felhunterem mam 60restów na all, pozatym felek ma czar który zjada buffy i debuffy, oraz który przerywa spelle.
Zaczynamy walke:
Puszczamy CoT,corruption,immolate,searing pain spam,w tym momencie mag na 100% pusci nam counter spell(jeśli nie zrobił tego wcześniej) i bedzie się starał sheepnąć nas....
kurcze niewiem co dalej pisać...poprostu mag ma minimalne szanse żeby wygrać....wiekszość Dueli wygrywałem bo mag poprostu niemiał czym walić...wszystko miał resist...albo ładowało mu sie godzine....
ja nie mowie ze twoj sposob jest zly mowi ze wole robic inaczej.. jak juz napisalem czytaj ze zrozumieniem
Cytuj:
poco ma podbiegać do ciebie jak VV go tankuje??.

Voidwalker tankerem wspanialym nie jest zazwyczaj jak mob juz ma malo hp zbieram aggro i leci na mnie zazwyczaj zabijam go zanim do mnie dobiegnie
Cytuj:
2%co 3sek dmg to daje...1 instant co ~2,5 minuty...o ile sie nie myle..

4% jednak zdarza sie do zadziwiajaco czesto z tego co widze to minimalnie na co 2-gim mobie wiec nie jest zle a dodatkowy dmg zawsze sie przydaje np. przy wyciaganiu shardow
Cytuj:
10s trwania a 16s mała różnica

no nie wiem czy to taka mala roznica

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 23:59 
Cytuj  
Cytuj:
Widząc ile postów ostatnio tu powstaje na temat duida zdecydowałem się napisać dosyć obszerny poradnik, żeby ułatwić życie początkującym i ująć wszystko w jedną całość, lepiej zrobić 1 obszerny topic niż 5 małych....

Nie zmienil. :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 00:15 
Cytuj  
duida :o
w oryginale nie ma literowki ;)
:wtf:

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 08:35 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Warlock przecietnie ma ~3,5k hp i 5k many.


to chyba na 45 lvl, albo jakis gimp. Na zielonych of eagle na 60 miałem 4800hp/5100 mana.


Posty: 32
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
i w tym problem, chcesz sie czegos dowiedziec o warlocku a koles powypisywal takie bzdury ze jedynie moze cie wprowadzic w blad niz nauczyc czegos o tej klasie, zatem nie wymagaj ze po poscie zawierajacych tyle idiotycznych informacji i w dodatku napisanym dziwnym jezykiem ktos nagle zacznie opisywac poprawny poradnik na temat warlocka, ten watek sie do tego nie nadaje, jakby tego bylo malo koles splagiatowal wstep z innego poradnika i jeszcze sie tego wypiera , co juz jest lamerstwem w czystej postaci...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:04 
Cytuj  
Zadaj konretne pytania dotyczace warlocka. Moze ktos odpowie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 16:13 
Cytuj  
Mishima napisał(a):
i w tym problem, chcesz sie czegos dowiedziec o warlocku a koles powypisywal takie bzdury ze jedynie moze cie wprowadzic w blad niz nauczyc czegos o tej klasie


poradnik sam w sobie mial troche prawdy ale odroznienie jej od tego co jest imo kompletna bzdura dla kogos kto nie mial do czynienia z lockiem jest niemozliwe wiec radzilbym sie nie sugerowac tym guide'm

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ok zrobimy tak, podstawisz mi pod dom swój samochód a ja Ci poprawię jego kształty przy pomocy młota kowalskiego.
Będę dążył do uzyskaniu świetnej sylwetki.
Jak mi się nie uda i zrobie Ci z auta miazge to zawsze będę mógł powiedzieć, że miałem dobre intencje, no nie?

No a potem jeszcze podyskutujemy co zrobiłem źle :D



No comment...
Post równie mądry jak wystąpienia lidera Samoobrony. Marnujesz się na tym forum - zrób karierę w polityce


Troch mnie nie zrozumiałeś. To takie swobodne porównanie. Dzięki temu poradnikowi wyszlifujesz swojego warlocka tak jak ja moge Ci wyszlifować samochód przy uzyciu młotka.

Czyli raczej z kiepski skutkiem.


Ostatnio edytowano 16 gru 2006, 07:46 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 18:21 
Cytuj  
Dajcie spokoj z trollowaniem i innym badziewem.
Odnosnie tematu pytanie.Nie znam sie wogole na makrach bla bla :) Da rade zrobic zeby wszystkie soul shardy pakowalo mi zawsze do ostatniego plecaka ?

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:55 
Cytuj  
szkoda ze nikt nie odpowiada.Pokaze wam fajnego crytyka
http://i6.photobucket.com/albums/y226/Burk/5kpwned.jpg
Wiadomo troche maly ale moze byc

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:26 
Cytuj  
Zamiast *flames* *flames*chce pokazac kilka popularnych buildów , strategie w 1v1 i mass PvP i CTF.

Jaka jest moja rola?


CTF (Warsong Gulch ) - Zależy od buildu, i składu rajdu. Zarówno w ofensywie jak i na obronie warlock posiada najpotęzniejszy skill w tego typu rozgrywkach - mass fear. Użyty w odpowiednim momencie ratuje życie/flagę.
Kiedy go używać? Howl of terror używamy przy więcej niż dwóch rpzeciwnikach na obronie, w ataku zaś,, kiedy tylko możemy, to samo się teczy standardowego feara.
Ładne miejsce w rankingu killing blows zapewnia nam dot spam. Na obronie używamy -
Na początku , kiedy nikt nie dostał flagi - Curse of Agony, Corruption, Siphon life , immolate kiedy możemy. Jeśli mamy talenty w Nightfall - Corruption, CoA, Siphon Life
Jesli imp. immolate i emberstorm, bez nightfall - CoA, immolate, siphon life.
Na priestów , warlocków, shamanów - Curse of Tongues,.
Na ataku ( wbrew pozorom to ma znaczenie) - Najbardziej sprawdza tu się CurseofExhaustion , o ile tylko mamy ten talent , to to jest podstawowa kątwa jaką używamy., na przemian z Curseof Tongues.
Kiedy fear? Najbardziej skuteczny Howl of Terror jest kiedy rzucamy go, kidy cała ich obrona zbiegnie się by ubić flag-bearera (nie mam pojęcia jak to przetłumaczyć). Ślicznie biegają. Najlepiej działa zaraz po fearze priesta, kiedy wszyscy już zużyją swoje trinkiety.
Flaga złapana, fear na cooldownie, co dalej? Nie ma czasu zatrzymać się na immolate, więc standardowy -exhaustion (talent)sihpon life(jesli mamy talent), corruption, CoA jesli brak CoEX.
Zarówno Curse of Shadows jak i Elements nie mają większego użytku, chyba że własnie spokojnie castujemy soulfire na fearniętym graczu..
Co z single-target fearem?
Z góry należy założycz że zostanie przerwany. Jedna osoba atakuje? Fear. Dot. Dot. Dot. Kolejna. Fear. Piowtórka. Fear na pierwszą.
Przeżywalność?!
Healthstone. Spellstony znajdują tu swój użytek, aczkolwiek rzadziej. Opanowywanie teranu i zawiłości LoS czajmuje trochę czasu, trochę smierci, ale po tygodniu-trzech z około 4k hp możemy zakończyć Warsong bez umierania. Jeśli potrafisz uciekasz, masz worek shardów na stony, i zgraną drużynę, z tym u warlocków nie ma najmniejszego problemu. Shadoward i felhunter to twoi wielcy sprzymierzeńcy,.

No dobrze, co z summonami w takim razie?

Felhunter. Felhunter, i jeszcze raz felhunter. Spellock, dispell, dużo większa detekcja stealthu, wszystko znajduje zastosowanie w pvp.
Co z Succubem? Osobiście nie polecam. Seduce łamie się szybko, magowie używają wszystkich AoE, więc potencjał seduce badzo się marnuje.
Void jest użyteczny tylko z jednym z buildów które poniżej przedstawię.
Imp..tylko kiedy OOS (out of shards,)

Buildy ( Zaznaczam, to są buildy robione SPECIALNIE pod Warsong Gulch, i są nieco mniej efektywne w mass pvp (AV czy wszelkiego rodzaju zergi)

SM/Ruin z Curse of Exhaustion (używam go aktualnie)
Destruction :
Improved Shadow Bolt Rank 5
Bane Rank 5
Aftermath Rank 5
Devastation Rank 5
Ruin Rank 1
Destruction Total:21

Affliction:
mproved Corruption Rank 5
Improved Drain Life Rank 5
Fel Concentration Rank 5
Amplify Curse Rank 1
Grim Reach Rank 2
Nightfall Rank 2
Siphon Life Rank 1
Curse of Exhaustion Rank 1
Improved Curse of Exhaustion Rank 4
Shadow Mastery Rank 4
Affliction Total: 30

Z czym to się je? Ten build to wannabe mage z dużym potencjałem jako support (Curse of Exhaustion Spam), przy spamowaniu corruption sporą szansą nainstant shadowbolt z dość sporym dmg, a jednocześnie wciąz dużym dmg output w instancjach, nadaje się do shard farmienia ( fel concentration), i dueli. Minusy - brak demonic embrace. i shadowburn.

Build oparty na fire dmg, świetny po patchu (instat conflagrate)
Destruction
mproved Shadow Bolt Rank 5
Bane Rank 5
Aftermath Rank 5
Devastation Rank 5
Shadowburn Rank 1
Destructive Reach Rank 2
Improved Searing Pain Rank 5
Improved Immolate Rank 5
Ruin Rank 1
Emberstorm Rank 5
Conflagrate Rank 1
Destruction Total: 40
Affliction :
Improved Corruption Rank 5
Affliction Total: 5
Demonology :
mproved Healthstone Rank 1
Demonic Embrace Rank 5
Demonology Total: 6

Z czym to się je? Fire-mage wananbe, robi z niepozornego searing pain potężną broń, z dużym dmg/mana, sporym crit chance, przy takim spamie w biegu mamy sporą szansę na proc Aftermatch (daze). Demonic embrace
Minusy? Brak siphon life , uciązliwy do farmowania shardów, nieco zmienia normalnie stosowane taktyki walk z niektórymi klasami)

FYou just cant kill me! ( Dobry jeśli idziemy w stałej grupe, bez druidów/paladynów/shamanow (bez shamanow?!?) i jestesmy potencjalnymi ofiarami 'You take the flag'!
Affliction :
Improved Corruption Rank 5
Improved Drain Life Rank 5
Fel Concentration Rank 5
Grim Reach Rank 2
Nightfall Rank 2
Affliction Total: 19
Demonology :
Demonic Embrace Rank 5
Improved Voidwalker Rank 2
Fel Intellect Rank 5
Fel Domination Rank 1
Fel Stamina Rank 5
Master Summoner Rank 2
Unholy Power Rank 5
Demonic Sacrifice Rank 1
Master Demonologist Rank 5
Soul Link Rank 1
Demonology Total: 32

Z czym to się je? Najbardziej "wyspecjalizowany" z buildów. Dm jest niższy, zachowujemy nightfall, instant corruption, dostajemy ogromną przeżywalnośc, z swiftness potion ( jesli alliance, blessing of freedom również) warlock staje się swientym flag carrierem, void+soullink, sacrifice, tudzież poświecamy felhuntera, w zalęznosci od tego kto ma nas gonić .
Minusy : Najbardziej specyficzny z buildów,, po zmianie talenco z dest/aff mija sporo czasu zanim opanujemy możliwości,

O AV i 1v1 pożniej, bo mi wsg ucieka :P

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:51 
Cytuj  
No zanosi sie na to, że po tym jak Blizz jakiś czas temu nefnal locka dla zablansowania postaci, teraz przejrzał na oczy i chcce go lekko przypakowac. Na oficjalnym forum WoW'a w dziale dla warlockow powstał temat w ktotym to Blizz pyta sie graczy jakie widza błedy/minusy lockow i prosza o sugestie jak je naprawic (ten topic tutaj). Po przejrzeniu calego topicu moge stwierdzic, ze glownymi zarzutami sa przede wszystkim:

- Soulshardy

Ludzie narzekaja, że zajmuja cholernie duzo miejsca w inventory, chca zeby mogly sie na 'siebie nakladac' (np. po 5) lub aby Blizz stworzył jakas specjalna torbe na shardy dla lockow. Nie podoba sie im rowniez, ze trzeba farmowac shardy tylko od mobow ktore daja jakis XP a nie ze wszystkich (tu spodobała mi sie wypowiedz jednego kolesia: "powinnismy moc wyciagac shardy ze wszystkiego, nawet z wiewiorki' :D). Locki uwazaja tez ze shardy powiiny byc kilkukrotnego uzytku (np 3-krotnego) co znacznie wydluzylo by ich czas zabawy na battlegrounds.

- Pety

Maja za duzo bugow, wieszaja sie blockuja nie raz same z siebie znikaja, przy podrozy na gryfach, nietoperzach znikaja a my tracimy sharda. Jest rowniez kilkanascie opini ze koncowe pety sa zupelnie nie uzyteczne, maja same minusy (np. infernal nie potrafi trzmac agroo itd.) ludzie tutaj stanowcza zadaja aby przypakowac wszystkie pety lub zamienic kilka z nich na inne /ewentualnie dac im nowe skille ktore znacznie powiekszylyby ich przydatnosc.

- Escape

Obecnie lock nie ma prawie zadnych mozliwosci na ucieczke od wroga lub na trzymanie go na odleglosc, jedynym co tu mamy to znerfowany fear i malo uzyteczny howl of terror, trzeba wprowadzic jeszcze jekas opcje ucieczki lockow lub przypakowac juz te istniejace.

- Talents tree

Jest za duzo zupelnie nie potrzebych talentow, trzeba je pozamieniac na inne, nie ktore maja za duzego cooldowna/ za dlugo sie kastuja/ za maly dmg (to samo tyczy sie niektorych zaklec).

Jak myslicie co z tego Blizz zmieni i na ile? Czy lock bedzie sobie dawal rade w PvP czy tez umrze smiercia naturalna.


ps: przedstawione wyzej opinie nie sa moimi, tylko sa to glowne zarzuty lockow z official forum, takze nie flmowac mnie ;).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 12:05 
Cytuj  
To jest zaden news, a te postulaty sa od poczatku powstania forum blizz :)

Jesli chodzi o shardy to bym je tylko stackowal i problem z glowy, natomiast wyciaganie soula z wiewiorki uwazam za zart :]

Pety - az tak duzo bugow nie maja. To, ze traci sie peta na windriderze no coz zwyczajna rzecz. Mogliby dodac jakis talent ktoryby desummonowal i oddawal sharda.
Infernal imo jest za silnym petem aby mozna bylo sobie go przywolac bez zadnych ogranizcen, a po drugie zawsze player agro>pet, zasada stara jak swiat w kazdym mmorpg. Sila petow wydaje mi sie zrownowazona ;)

Escape -
zawsze mozna uzyc sacrifice, arcane bombs itp BLinka nie dostaniemy :>

Talents - kazda klasa ma bardziej i mniej przydatne talenty.

I rowniez kazda klasa narzeka jaka jest znerfowana :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.