mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 15:41 
Cytuj  
I to glownie chodzi mi o seriale hamerykanskie.. coz - klon i m jak milosc czy magda m... fajne sa, ale 1 serial, pozniej sie nudza.

Z hamerykanskimi jakos tak nie ma - moze dlatego, ze nie opowiadaja o naszej szarej domowej codziennosci ( a moze po prostu maja xxx razy wiekszy budzet:) )

Wlasnie czytalem ( moim zdaniem) swietny artykul podsumowujacy wlasnie rozpoczynajacy sie kolejny sezon seriali w stanach ( a to tak zazwyczaj na jesien jest ) - check it out :

http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,3661005.html

Czy was tez opetala mania ogladania seriali? Ja np. wole obejrzec 4 odcinki kolejnego serialu , niz kolejny "taki sam" film sredniej klasy.


Discuss:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 15:47 
Cytuj  
Heh tak, mnie opetala, z niecierpliwoscia czekam na nowa serie Rzymu, nalog Prison Break ciagle trwa, a od niedawna doszly jeszcze: Vanished (tworcy PB) i Jericho. Mam zamiar wystartowac sobie rowniez z Heroes... Nie wiem co sie dzieje, ale zaczynam byc maniakiem seriali i ciagle musze cos nowego ogladac;], prawie co dzien:>. Nooo moze wczoraj obejrzalem Efekt Motyla 2... Nawet niezly;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 16:05 
Cytuj  
Temat ostatnio sie przewija w roznych dyskusjach, rzczywiscie, coraz wiecej ludzi oglada dobrze nakrecone seriale zamiast masy srednich filmow.
Zreszta liczby typu 36000 seedow nowego odcinka Prison Break mowia za siebie.
Dobre obecnie jest to, ze seriale tworza czesto mniej lub bardziej zamknieta calosc (tu wyjatkiem sa laboratoryjno-kryminalno-prawnicze, bo istota sa kolejne sprawy/zagadki). Dzieki temu w serialu mozna umiescic duzo wiecej bardziej rozbudowanych watkow niz w 2-godzinnym filmie. Jest to takze dobre samej budowy postaci, ktore poznajemy przez kilkanascie tygodni.
Ogolnie w obecnym kinie musi byc wszystko; akcja, fabula, ciekawe rysy postaci, a ciezko upchac to wszystko do jednego filmu (wiec czesto mamy glupie wilmy akcje lub swietne filmy w ktorych tak naprawde niewiele sie dzieje).

Polska niestesty ciagle siedzi gdziec gleboko w sitcomach, romansidlach i niskobudzetych gownach na licencji z lat 80tych. Teraz doszly pseudo-kryminalne w-11.
Jedyne ktore w miare bronia to kryminalne (pewnie ze wzgledu na duzy jak na nasze warunki bidzet), szczegolnie Oficerowie, no, przynajmniej jest to chyba jedyny polski serial ktory atm ogladam.

Anyway, wypisza krotka liste seriali ktora atm sledze na biezaco:
Prison Break
Stargate Atlantis
Stargate SG-1
Jericho
Heroes
Battlestar Galactica (od jutra 3cia seria)
Oficerowie
+ kilka ktore ogladam regularnie, ale nie jestem na biezaco:
Farscape
ReGenesis
NCIS

Do tego jest jeszcze pare ktore zamierzam sprawdzic, ale czasu/lacza brakuje:
Vanished, Kidnapped, The Unit i cos tam jeszcze

Tymczasem w ciagu ostatniego miesiaca ogladalem 3 filmy (poza TV) i nie bylem ani razu w kinie (bo nie bylo nic naprwade wartego uwagi)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 16:11 
Cytuj  
ja bym do tej listy dorzucil z nowosci :

Help Me Help You - ciekawie zapowiadajacy sie serial komediowy

Smith - tez nowosc na rynku i tez sie dosc dorbze zapowiada.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 16:14 
Cytuj  
A tak, Smith mialem dodac do "wishlist" ;]
Help me help you nawet nie kojarze, przynajmniej nie ma tego na http://thesprawl.se/ (wieczorem w ameryce, rano w polsce:)

Czasem az trzeba sciagac rano po premierze i ogladac serial po poludniu, bo wieczorem na miescie/ircu az glupio sie odezwac jesli sie nowego PB nie widzialo. No i dochodzi ryzyko critical hita spoilerem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 33
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 16:47 
Cytuj  
a jebać seriale, co ja Babcia jestem, one ino w głowie mieszają, a niektóre Hammerykańskie np. Moda na Sukces..... Boże trzemu widzisz, a nie grzmisz


_________________
"Ludzie, z którymi rozpocząłem walki w Normandii byli oddziałem, z którymi kończyłem walki byli moimi braćmi"
Matt Baker 101 Dywizja Powietrznodesantowa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 16:54 
Cytuj  
A ja polece Deadwood - zajebisty serial w klimatach dzikiego zachodu, o niebo lepszy od nieszczesnego Lost, no i Desperate Housewives :)


_________________
.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 17:17 
Cytuj  
no ja sie spoznilem, jakos na poczatek szalu zdesperowanych nie trafilem... chyba sobie kupie na dvd jak wyjdzie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 17:42 
Cytuj  
Nie wiem czy to 100% serialem można nazwać, ale ostatnio nałogowo oglądam family guy-a, american dad-a i south park : P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 18:36 
Cytuj  
LOST pwnz yogi nie szargaj Swietosci :)
zaczely sie juz odcinki 3 serii

macie tu kultowe seriale w live stream

http://tvlinks.50webs.com/

hf


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 5 paź 2006, 19:41 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 18:39 
Cytuj  
Najlepsze dla mnie south park i świat Według Bandych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 18:55 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
+ kilka ktore ogladam regularnie, ale nie jestem na biezaco:
Farscape

No z tym ciezko byc na biezaco, jesli zostal zakonczony ponad 2 lata temu (4 sezony + miniseria) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 18:57 
Cytuj  
No wlasnie jestem na 2. serii i systematycznie ide do przodu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 19:47 
Cytuj  
Od czasow ostatniej serii X-Files nie ogladam zadnych seriali. Zaden juz mnie tak nie wciagnal, i na zaden tak juz nie czekalem...

Te nowe seriale sa dla mnie zbyt prostolinijne, fabula zbyt plytka i przewidywalna. Naleze do tej grupy widzow ktorzy duzo wymagaja. Mozliwe ze czasem, zbyt duzo...

Nim rzucicie bronic sie swoich ukochanych seriali, chcialbym zauwazyc ze to co dla kogos jest nudne i plytykie dla drugiej osoby bedzie wybitne i natchnione.

Nawet jesli trafi sie serial ktory jakos do mnie przemawia to puszczaja je w takich godzinach ze i tak nie mam czasu ogladnac. Sciagnie seriali to nie dla mnie, ciupciac sie z kazdym odcinkiem to zbyt wiele. A cale serie w jednym torrencie pokazuja sie rzadko.

Ot, 3 grosze malkontenta...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 20:15 
Cytuj  
Ja też lubię przygody Ferdynanda :P


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 20:38 
Cytuj  
Nie ogladalem zbyt wielu seriali (zwlaszcza tych przez was wymienionych), ale z tych ktore ostatnio sie ukazaly i ktory zdolalem obejrzec bardzo sposobal mi sie MONK :)

I jeszcze jedno. Kiedys byl taki calkiem interesujacy serial na TVN, opowiadajacym o policjancie, ktory zawarl pakt z diablem w ramach ktorego mial sciagnac 100 przekletych dusz, ktorym udalo sie uciec z piekla. Zeby takowego delikwenta dopasc musial zniszczyc mu oczy (kierujac sie przyslowiem 'oczy ze zwierciadlem duszy' ;) ). Pamietacie moze jak sie ten serial nazywal i czy w ogole byl dalej krecony (TVN jest mistrzem w przerywaniu emisji ciekawych seriali :/).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
LOST pwnz yogi nie szargaj Swietosci :)
zaczely sie juz odcinki 3 serii

Szczerze to ja dwoch ostatnich odcinkow 2 sezonu jeszcze nie obejrzalem, a mam na dysku juz od paru miesiecy..

American Dad tez swietny, ale ostatnie odcinki juz nie sa tak dobre jak te z poczatku serialu. No i ostatnio odkrylem Robot Chicken :D


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:13 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
I jeszcze jedno. Kiedys byl taki calkiem interesujacy serial na TVN, opowiadajacym o policjancie, ktory zawarl pakt z diablem w ramach ktorego mial sciagnac 100 przekletych dusz, ktorym udalo sie uciec z piekla. Zeby takowego delikwenta dopasc musial zniszczyc mu oczy (kierujac sie przyslowiem 'oczy ze zwierciadlem duszy' ;) ). Pamietacie moze jak sie ten serial nazywal i czy w ogole byl dalej krecony (TVN jest mistrzem w przerywaniu emisji ciekawych seriali :/).


hmm?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:40 
Cytuj  
Heh, nie potrzebnie sie rozpisywalem...

Brimstone :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 373
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:41 
Cytuj  
Jak wam sie podobał II sezon Lost ?

BTW na jakich kanałach oglądacie seriale ? Ja nie mam ani kablowki ani żadnego polsatu cyfrowego, ani Cyfry + :/ A naprawde z chęcią bym pooglądał coś, np. Rzym... Do tego moje łącze NEO 256+ się nie nadaje do downloadu. Lostów oglądałem I i II sezon, serial podoba mi się. Znajomy z II końca polski wysyłał mi oba sezonki Lost na płytach DVD z uwagi na moje warunki . Teraz bodajże II sezon leci na TVP2 .


_________________

...:::
Carpe Diem :::...
bądź sobą to nie boli

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.