mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 22:10 
Cytuj  
Ta faq jest mocno przestarzale, nawet myslalem czy by go nie odswiezyc kilka razy ale potem o tym zapominalem.

Odnosnie komentarzy to osobiscie wole by byly dalej, ktos moze zaproponowac cos ciekawego. Kto inny moze tak jak ty ponarzekac ze nie uaktualnione, co przypomina mi by odswiezyc faq. Z poczatku komentarze sluzyly krytyce etc. Pierwsza wersja faq byla bardzo niedopracowana ;)

Inny powod by komentarze zostaly to ograniczenie glupich topicow "jak, gdzie, etc ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 11:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pomoc to raczej propozycja juz gotowego materialu lub przynajmniej czesci, a wytykanie bledow nie ma sensu bo nikt nagle nie wezmie sie raczej za to, wiec jak cos to przygotuj jakis material i podeslij "szefostwu" :)


Bez obrazy dla szefostwa i kogolwiek, ale kurczę no od czego w sumie jest to szefostwo? Powinno też coś robić, przynajmniej tak mi się zdaje ;] No, ale cóż ... Ja na pewno nie napiszę tego FAQ, bo jak już gdzieś pisałem, ja swoją przygodę z MMORPGami zacząłem od niedawna, więc wnioski wyciągnij sam ;) Może później ^^

Ashton napisał(a):
Ta faq jest mocno przestarzale, nawet myslalem czy by go nie odswiezyc kilka razy ale potem o tym zapominalem.


To mam nadzieję, że swoim poprzednim postem pomogłem ;)

Ashton napisał(a):
Odnosnie komentarzy to osobiscie wole by byly dalej, ktos moze zaproponowac cos ciekawego. Kto inny moze tak jak ty ponarzekac ze nie uaktualnione, co przypomina mi by odswiezyc faq. Z poczatku komentarze sluzyly krytyce etc. Pierwsza wersja faq byla bardzo niedopracowana ;)


Twój i 'szefostwa' wybór ^^ Uszanuję go ;) Jednak moje zdanie już znasz. A co do mojego 'narzekania', to wydaje mi się, że źle 'odebrałeś' mój poprzedni post. Ja po prostu chciałem POMÓC ^^

Ashton napisał(a):
Inny powod by komentarze zostaly to ograniczenie glupich topicow "jak, gdzie, etc ;P


Tego zdania natomiast, czytając je w obydwie strony nawet, za cholerę nie mogę zrozumieć ;x

Swoją drogą to cieszę się, że mnie nie zbesztaliście, tylko jakoś sensownie, po ludzu odpisaliście :) Gratz Wam za to ^^ Coraz bardziej podoba mi się na tym forum, mam nadzieję, że to wrażenie będzie się pogłębiać ;) Pozdrawiam!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:45 
Cytuj  
Dzieki odblokowanym komentarzom ludzie moga tutaj sie spytac jak dodac avatara zamiast tworzyc nowe tematy ;p


Odkad wisi faq chyba zmniejszyla sie ilosc glupich pytan w dziale... chociaz ja tu nie sprzatam wiec moge sie mylic..


Szefostwo ma tutaj wladze absolutna i raczej nic nie musi. Domena, lacze i serwer nalezy do nich, nie dostaja od nikogo za to kasy, wlasciwie to placa z wlasznej kieszeni. Moze nie zauwazyles ale niema tutaj zadnych reklam (nawet z googla), dzieki czemu serwis utrzymuja jako-taka niezaleznosc bez wiekszej cenzury (chyba ze beast ma okres ;).


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 17:55 
Cytuj  
http://www.9458.com/index.php?id=8

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2010, 22:39 
Cytuj  
co trzeba było zrobić aby wstawić awatara. O ile pamiętam to komuś go wysłać, tylko komu? ;p

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 06:43 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
co trzeba było zrobić aby wstawić awatara. O ile pamiętam to komuś go wysłać, tylko komu? ;p


[email protected] ja mam taki adres w gmail zapisany


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.