mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 21:23 
Cytuj  
Cytuj:
od czasu, gdy piecze nad serwisem przejął gm jednej z polskich gildii

Jestem twórcą, administratorem a zarazem redaktorem raidstatusu i nigdy nikt nie przejmował żadnej pieczy nad stroną co więcej nie przypominam sobie aby sugestie jakiegoś GM kiedykolwiek wpłynęły na charakter serwisu.
Strona jest od samego początku prowadzona w ten sam sposób, od zawsze newsy są pisane o pierwszym FK po stronie ally i hordy lub tematach, które uznam za istotne lub by mnie zainteresowały. Jeżeli się to komuś nie podoba nie musi odwiedzać strony! Tak jak napisałem to, w którymś z komentarzy nie mam chęci i czasu aby siedzieć nie wiadomo ile i pisać o każdym killu (od tego są specjalne zakładki na stronie aby można było to sprawdzić) uważam, że wystarczająco wkładam w ten serwis swojej pracy nie czerpiąc przy tym żadnych korzyści oprócz satysfakcji i czasami kilku życzliwych slów. Podsumowując jeżeli się komuś coś nie podoba i uważa, że w jakiś sposób można by było wnieść zmiany pozytywne piszcie na e-mail a nie robicie burdel w tym temacie jak i u mnie komentarzach a nie to droga wolna sami zróbcie taki serwis i poprowadźcie go zobaczymy co z tego wyjdzie ;>
ps. nie moja wina ze BL jest serwerem na którym skupia się najwięcej polaków oraz że znajdują się na nim gildie które czyszczą wszystko jako pierwsze. Bądźcie pewni że jeżeli z innego jakiegoś serwera ktoś coś zabije pierwszy też o tym news bedzie.

ps. nie róbcie burdelu i smietnika tylko dlatego że się wam coś nie podoba fakt jest taki że nigdy nie dogodzisz wszystkim na raz.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 10:10 
Cytuj  
Panie pyko. Niech za odpowiedź na Twój post posłuży tekst newsa ze strony oraz jeden z komentarzy tam umieszczonych:

„Nie dlugo trzeba bylo czekac na FK w Zul'Aman. TnT zabilo juz 3 bossów: Nalorakk, Akilzon, Akilzon”

„Holy shiet, GRATZ! Hakkara tez zabiliscie?”



Weź się chłopie w garść, nie daj sobie wejść na głowę gm-owi Twojej gildii i wróć do tego co robiłeś zanim do niej dołączyłeś. Było dobrze więc nie daj tego zepsuć nikomu.

Pozdrawiam.


Posty: 5
Dołączył(a): 12.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 11:49 
Cytuj  
To ty chłopie weź sie w garść nie mierz wszystkich swoją miarą i nie oceniaj ludzi i ich pracy podłóg swoich chorych urojeń jedyne polecenie jakie wydaje Pyko to żeby wyszedł z grupy jak są invy do raidów lub już stricte raidowe polecenia , może jakbyście włożyli tyle samo energii w raidy co w oczernianie
ludzi i ich pracy to masa tych newsów byłaby o waszej gildii i jej osiągnięciach.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 13:24 
Cytuj  
W Twoich postach widać dużo zazdrości i goryczy... Nie wiem co widzisz złego w tym? Strona jest o dokonaniach gildii, pewna gildia zabiła bardzo szybko kilka bossów w nowej instancji wiec napisałem o tym nie rozumiem dlaczego się tak bulwersujesz taka tematyka jest tej strony. Fakt może instancja ta nie jest jakaś super wymagająca ale to że niespełna po patchu tam już ktoś poszedł zasługuje to na jakaś wzmiankę bo WoW jak chyba każdy zauważył to nie tylko umiejętność gry ale również umiejętność zgrania i dogadania się, organizacji czasu. Jeżeli inna gildia by pierwsza dodała do bazy danych strony wiadomość i zabiciu zapewne też bym o tym napisał.
Więc Twoim zdaniem Panie tmat skoro jestem w TnT i tak gildia zabija coś jako pierwsza mam o tym nie pisać? bo jestem członkiem tej gidii? Czy może z jakiegoś innego powodu?
Przemyśl to jeszcze raz sobie i zastanów się o co Ci tak naprawdę chodzi.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 16:58 
Cytuj  
tmat napisał(a):
Panie pyko. Niech za odpowiedź na Twój post posłuży tekst newsa ze strony oraz jeden z komentarzy tam umieszczonych:

„Nie dlugo trzeba bylo czekac na FK w Zul'Aman. TnT zabilo juz 3 bossów: Nalorakk, Akilzon, Akilzon”

„Holy shiet, GRATZ! Hakkara tez zabiliscie?”




Gratuluje wziecia na powaznie komentarza Rayli :D Zreszta to tylko i wylacznie nawiazanie do swojego czasu klasycznego tekstu "Grats on Hakkar kill last week!" :D

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 20:46 
Cytuj  
HAHAHAHAHA to było na poważnie!


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 12:45 
Cytuj  
Z przyczyn czysto technicznych strona będzie nieczynna przez kilka dni.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
UP

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:54 
Cytuj  
pYko napisał(a):
UP


Jaki jest sens bumpowania sticky tematu... ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:01 
Cytuj  
h34t napisał(a):
pYko napisał(a):
UP


Jaki jest sens bumpowania sticky tematu... ?


gdzie ty widzisz ten bump?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
h34t napisał(a):
pYko napisał(a):
UP


Jaki jest sens bumpowania sticky tematu... ?


gdzie ty widzisz ten bump?


My bad.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 19:17 
Cytuj  
RSPG rozrósł się o możliwość przeglądania taktyk - opcja w menu Lista taktyk . Zapraszam do przeglądania...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2008, 14:30 
Cytuj  
Stronka sie rozwija :)


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 12:42 
Cytuj  
Dawno już tutaj nie pisałem, to nie znaczy ze projekt przestał się rozwiać wręcz przeciwnie serwis nabrał nowego wymiaru nie tylko znajdziesz tutaj ranking i osiągnięcia polskich gildii ale i najnowsze wiadomości ze świata wowa, taktyki na bossów, masę ciekawych artykułów (np. opis inskrycji czy innych związanych już z nadchodzącym dodatkiem WotLK) a od niedawna pomożemy Ci znaleźć gildię !!

zachęcam do odwiedzenia http://www.wow4u.info

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 15:56 
Cytuj  
bardzo nieciekawie to teraz wyglada


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 17:04 
Cytuj  
moim zdaniem super, ze ktos cos robi. oceniac latwo ale zrobic samemu juz nie


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 11:10 
Cytuj  
Nie o to chodzi wpisz sobie raid status polskich gildii w google pierwszy wynik z adresem strony zrobionej przez kolegow i zobacz co sie otwiera jakas fake strona ktora symuluje ze Twoj komputer jest zawirusowany, to samo jesli klikniesz w linka pyko u góry tutaj.

Ogolnie strona kiedy jeszcze funkcjonowala byla super ale teraz stalo sie cos dziwnego z nia :-/


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:59 
Cytuj  
Mam taki maly problem.Po wejsciu na strone od dnia wczorajszego moj NOD wywala mi info ze stronka rozsyla jakies gowno.
Obiekt jak stronka.
Zagrozenie : JS/Redirector.E koń trojański

Ktos cos wie?


Posty: 22
Dołączył(a): 13.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2009, 16:56 
Cytuj  
mam to samo, jakis trojan jest w php


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 01:24 
Cytuj  
nadal to macie? bo swojego czasu coś tam było ale to spowodowane .htaccess bylo bo sie posypał chyba już jest Ok? bo mi tam nic nie wywala :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.