mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 14:12 
Cytuj  
Witam wszystkich.

Od razu zaznaczę że temat pt. " AO :: Podstawowe informacje o grze" czytałem i zauważyłem że duża ilość linków jest stara i odsyła do "Error 404" toteż pomyślałem że spróbuję zdobyć świeże informacje od wyjadaczy.
Proszę o nie flamowanie.

Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy:
1. Wiem że za podstawową wersję AO się nie płaci, na forum jednak czytałem że płaci się abonament za dodatki. Na stronie głównej gry (www.anarchy-online.com) nic nie ma o opłatach, pisze tylko "Play for Free!".
Więc z tego co wiem płaci się abonament za dodatki a nie za podstawkę.
Ile więc ten abonament wynosi?

2. Z tego co wycztałem w temacie wymienionym powyżej to server na którym gra najwięcej polaków to RK2 Rimor, czy sytuacja obecnie wygląda tak samo?

3. Półtora roku spędziłem na RP-owaniu w WoW-ie, czy w Anarchy Online istnieją organizacje RP-ujący?

4. Jako retired WoW player mam dość cukierkowatości, starałem się oglądnąć jak najwięcej filmików dotyczących AO, nie mam jednak wątpliwości co do tego że nie sposób zobaczyć całego świata gry na YouTube czy GoogleVideo, więc pytam was weteranów AO.
Czy w AO występują jakieś (jak to mówią fan-boye WoW-a) "pastelowo"-cukierkowe tereny lub jakiś content gry?

Dziękuje za czas poświęcony na czytanie moich pytań, byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź (byle nie flame!) na moje pytania.

Owiec

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:04 
Cytuj  
ad 1.

1 month recurring
EUR € 14.95 †
USD $ 14.95

3 month recurring
EUR € 35.85 †
USD $ 35.85

6 month recurring
EUR € 59.70 †
USD $ 59.70

12 month recurring
EUR € 95.40 †
USD $ 95.40

Krzyżyk przy EUR oznacza VAT (welcome to UE).

2. Szczerze mówiąc nie wiem, wielu znajomych Polaków z obu serwerów już nie gra. Ale wydaje mi się, że RK2 to wciąż serwer bardziej "Polak friendly" :).

3. Kiedyś były, teraz też powinny być :). Czysto RPujących organizacji nie było nigdy, ale pamiętam kilka z RK2, które ostro RPowały. Generalnie pod tym względem jest co robić.
Polecam te dwa fora (jedno to RK1 - atlantean, drugie to RK2 - rimor)
http://forums.anarchy-online.com/forumdisplay.php?f=359
http://forums.anarchy-online.com/forumdisplay.php?f=156
Masz tam też info o RPujących orgach. BTW, jedna z czołowych postaci "sceny" RK2 to Polka, Anamelle.

4. Nie wiem czy za pastelowo-cukierkowe można uznać Shadowlands. To jedyne tereny (ale bardzo duże), które odbiegają od konwencji Sci-Fi. Z drugiej strony one są raczej bardzo mroczne (oprócz dwóch pierwszych: Nascense i Elysium). I choć trochę psują ogólny klimat gry moim zdaniem, to same w sobie bardzo zapadają w pamięć.
Trailer SL: http://www.youtube.com/watch?v=tBYbrNbQ4ec


Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:16 
Cytuj  
Dzięki wielkie Pipboy.
Korzystniej byłoby płacić w USD bo USD tylko 2,10 zł teraz a euro chyba 3 z groszami. Jest sposób aby płacić w USD?

W każdym razie z tego co mi podstawiłeś pod nos, zdecydowałem że na pewno spróbuje zagrać w AO.
Mam nadzieję że wciągnie mnie tak jak WoW kiedyś.

EDIT:
Coś czytałem że postacie które były w lokacjach z dodatków są nie porównywalnie mocniejsze niż te które w tych lokacjach nie były, czy jest to odczuwalne na niskich poziomach czy też większość dodatków została zaprojektowana dla postaci wysoko-poziomowych?

Jeszcze raz dzięki.

Owiec

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:15 
Cytuj  
Cytuj:
Korzystniej byłoby płacić w USD bo USD tylko 2,10 zł teraz a euro chyba 3 z groszami. Jest sposób aby płacić w USD?


Był, ale nie mam pojęcia czy jeszcze działa :).
link

Cytuj:
Coś czytałem że postacie które były w lokacjach z dodatków są nie porównywalnie mocniejsze niż te które w tych lokacjach nie były, czy jest to odczuwalne na niskich poziomach czy też większość dodatków została zaprojektowana dla postaci wysoko-poziomowych?


Rzeczywiście nie mając dodatków dużo tracisz. Konkretna różnica pojawia się na 100-120 lvlu.


Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:30 
Cytuj  
Jeszcze raz dzięki.
Jutro zobaczę co i jak, mam już 75% z dużego klienta.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 21:34 
Cytuj  
Pipboy opisany przez Ciebie sposób nadal działa, niedawno płaciłem :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2011, 13:11 
Cytuj  
Ten bot nasmiecil w co drugim dziale na forum :D

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2011, 15:27 
Cytuj  
Tak, ale nie w co drugim te śmieci jeszcze gniją ;).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.