mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 22:21 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Zgodze sie z tym ze funcom zjebal i mam nadzieje ze sie ukorza... jednoczesnie ten pan ktory to nam przedstawil tez zjebal ( i nie chodzi tu znajomosc jezyka ang bo nie kazdy musi znac ). Takze ogolnie zjebany watek ;)

Ej no jak sie z kim rozmawia to trzeba sie chociaz umiec dobrze wyslowic, a nie liczyc na to ze strona przeciwna nas jakos zrozumie :P. A co jesli GM nie zrozumial polowy i poprostu miał już gotowe odpowiedzi na takie przypadki :E ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 22:36 
Cytuj  
Gorzej, ze GM probowal przekonywac go, ze keepa nam zdobyli i przejeli, podczas gdy ta mozliwosc jeszcze nie zostala zaimplementowane w grze... :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 22:59 
Cytuj  
no to jest zupelnie inna historia. i mysle, ze wiecej by dalo gdyby ktos w ladnym angielskim zrobil topic na oficjalnym forum aoc.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 23:36 
Cytuj  
Na ile jesteś pewien, że nie da się zdobywać BK? Mojej gildii jakieś 2 tyg. temu się udało...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 00:20 
Cytuj  
Takie info dostalem od ludzi grajacych AoC. Nie mam powodu im nie ufac :)
Udalo wam sie przejac spota po BK i postawic swojego?
Czyjego battlekeepa zajeliscie? Bo moze byl po prostu bezpanski wtedy?

Co do oficjalnego forum, to nie mi decydowac. Poki co Zerg walczy na suporcie, ale jak bedzie chcial cos zamiescic na oficjalnym to chetnie mu pomoge z napisaniem poprawna angielszczyzna - o ile mi da znac, ze potrzebuje pomocy :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 00:38 
Cytuj  
Zauważyliście że coś dużo dywersantów się ostatnio namnożyło w WarCry?

A co do keepa...łatwo przyszło, łatwo poszło :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 00:50 
Cytuj  
Ja nie tykam AoC glownie dlatego ze support od poczatku mial w dupie klienta, a teraz okazuje sie ze po pol roku od premiery nadal nie ma tego co obiecali.
Sprawa z tym BK to juz cyrk, jesli GM-owie decyduja o takich rzeczach jak kto ma dostac Battlekeepa to moze niech zatrudnia ich wiecej i nie beda musili robic systemu siege czy pvp, poprostu po godzinei walk GM napisze kto wygral i po klopocie.
Nie bylo by placzu jesli by ten BK zostal zdobyty przez inna gildie co moglo sie odbyc gdyby dalo sie zdobywac BK w grze, a tego nie ma nadal i podobno ma byc w styczniu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 01:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ej no jak sie z kim rozmawia to trzeba sie chociaz umiec dobrze wyslowic,


prawda no ej nie? :)
a co do sprawy, wesolo w tym aoc, chyba jednak ciagle nie ma sensu odnawiac konta :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 06:48 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Za to znam sie na pisaniu pozwow zwlaszcza o znieslawienie wiec uwazaj co mowisz. Dla przypomnienia podam art. 212 § 1. Kodeksu karnego.
W internecie nie jestes tez anonimowy art. 488 kodeksu postępowania karnego,


lepszego tekstu jeszcze na tym forum nie widziałem. Straszyli się obijaniem mordy, podpalaniem chaty, gwałceniem matek. Ale pozwami sądowymi to chyba jeszcze nikt. No no forum wchodzi na coraz wyższe poziomy. A tak na serio to zal.pl jak czytam teksty jak wyżej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 08:31 
Cytuj  
eh no uniosl sie chlopaczyna. trzeba wybaczyc :-)

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 11:13 
Cytuj  
@had_ol -> tu wszystko jest możliwe, ale straszenie sądem to przegięcie na maksa :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 11:45 
Cytuj  
ja tez odnowilem subskrypcje
z rozmow jakie odbylem przez pierwsze dni raczej odradzam narazie powrot
pacze w AoC fakt ze wygladaja lepiej niez dawniej
juz nie ma jeden krok w przod dwa w tyl
teraz mamy jeden krok w przod jeden w tyl
pobawie sie jeszcze w weekend i zobacze co sie dzieje
ale jak bedzie lipa to wroce moze na nastepne swieta BN 2009

no i jeszcze ta nieciekawa sytuacja z BK - ktora faktycznie sprowadza poziom supportu do free korean mmo
narazie wyglada tak ze - o zabierzmy WarCry zabawki - przeciez i tak sie nimi nie bawia - szkoda ze nie ojebali nam banku i kasy gildiowej (chociaz ta zaginela ;)

a moze mielismy wielki misterny plan masowego powrotu po paczu naprawiajacym siege? i nie widzielismy sensu grac do czasu az to naprawia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 12:21 
Cytuj  
Powiem tyle WarCry odzyska BK, tak sie sklada ze jestem prawnikiem i moja kancelaria bazuje na kapitale norweskim, ma tez tam swoje przedstawicielstwo, bedzie pozew prawny i skonczymy z Funcomem. Tyle w temacie.

skad wy embe bierzecie takich typow OMG. Dobre, ale nie napisze ze koles jest pajacem bo sadem straszy...

K.K poz. 1378, z 2008 r.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
moja kancelaria bazuje na kapitale norweskim, ma tez tam swoje przedstawicielstwo, bedzie pozew prawny i skonczymy z Funcomem. Tyle w temacie
Podoba mi się. Prosze o newsy w tej sprawie :lol:
Tylko prosze nie pisz tam, że jesteś Polakiem :wink:


_________________
psn

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 13:10 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Za to znam sie na pisaniu pozwow zwlaszcza o znieslawienie wiec uwazaj co mowisz. Dla przypomnienia podam art. 212 § 1. Kodeksu karnego.
W internecie nie jestes tez anonimowy art. 488 kodeksu postępowania karnego,


To już nawet nie tyle śmieszne co żałosne !! GZ WarCry za posiadanie w swoich szeregach takich "unikatów". :wink: :wink: :wink:
Zresztą dziwna to ostatnio nastała moda na wypłakiwanie się na forum.


PS: jestem parlamentarzystą i chroni mnie immunitet :lol:

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 13:16 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
...
Zresztą dziwna to ostatnio nastała moda na wypłakiwanie się na forum.
....



w domu rodzice nie chcą już słuchać ich płaczu więc tutaj się wypłakują :]


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 14:41 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Powiem tyle WarCry odzyska BK, tak sie sklada ze jestem prawnikiem i moja kancelaria bazuje na kapitale norweskim, ma tez tam swoje przedstawicielstwo, bedzie pozew prawny i skonczymy z Funcomem. Tyle w temacie.


Ciesze sie, ze na tym forum pojawiaja sie jeszcze ludzie, dzieki ktorym mozna sie niezle ubawic.

Mlodzi prawnicy ftw (a moze studenci prawa?). :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 14:56 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Widze ze to moj ostatni post na tym forum, skoro uwazacie ze to normalne zachowanie GM'a i firmy ktora powinna wprowadzic siege a zamiast tego zabiera aktywnej gildi ( wciaz gralo pod naszym sztandarem 7 osob ) BK to znaczy ze zle trafilem.
Od dawna widzialem kto tu zaglda na to forum, ludzilem sie jednak ze w sprawach istotnych bedziemy sie zgadzac, teraz wiem ze jestescie banda malolatow i tyle w temacie.
Wyciagacie we wszystkich postach rzeczy nieistotne dla sprawy, bawicie sie gdy ktos ma problem, jestescie tak uczynni ze zaslugujecie na wlasne towarzystwo. Towarzystwo wzajemnej adoracji, nieudacznikow.
Powiem tyle WarCry odzyska BK, tak sie sklada ze jestem prawnikiem i moja kancelaria bazuje na kapitale norweskim, ma tez tam swoje przedstawicielstwo, bedzie pozew prawny i skonczymy z Funcomem. Tyle w temacie.
Dla niedowiarkow i tyhc ktorzy pragna zarobic podaje link

http://www.blz-legal.pl/


Umarlem :D

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 14:57 
Cytuj  
Zawierasz umowe z funcomem zaczynajac i instalujac gre.Umowa ma charakter prawa prywatnego .Jesli nie naruszyli postanowien umowy to mozesz gowno zrobic.A moge przysiasc, ze jest w umowie jakies zastrzezenie, ze wszystko ingame nalezy do funcomu ;p


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 17:40 
Cytuj  
Naprawde tak sadzisz Motopompa ? Był rzeczowy post to odpowiem

No to zobacz EULA :

9. LEGAL EFFECT. This agreement describes certain legal rights. You may have other rights under the laws of your country. You may also have rights with respect to the party from whom you acquired the software. This agreement does not change your rights under the laws of your country if the laws of your country do not permit it to do so.

Uzytkownik w grze gra na podstawie licencji udzielonej mu przez Funcom for the computer game software stated above ( wstęp do EULA).

Teraz czego mi nie wolno:

You are not permitted:
(a) to load the Software Product on to a network server for the purposes of distribution to one or more other computer(s) on that network or to effect such distribution;
(b) except as expressly permitted by this EULA and save and to the extent in the circumstances expressly permitted by applicable law, to rent, lease, sub-licence, loan, exploit for profit or gain, copy, modify, adapt, merge, translate, reverse engineer, decompile, disassemble or create derivative works based on the whole or any part of the Software Product or use, reproduce, distribute, translate, broadcast, publicly perform, store in a retrieval system or otherwise deal in the Software Product or any part thereof in any way.

Teraz pare słów o prawie i jakiemu sądownictwu podlegasz

Subject to paragraph 9.2 below, this EULA and any claim or dispute of whatever nature arising out of or relating to this EULA shall be governed by, and construed in accordance with, the laws of England and Wales whose courts shall have non-exclusive jurisdiction over all disputes arising under or in connection with this EULA, unless and to the extent only that the laws and/or jurisdiction relating to transactions with consumers in a particular jurisdiction require this EULA to be governed by and construed in accordance with the laws of such jurisdiction and/or require any dispute relating to this EULA to be subject to the jurisdiction of a court or other tribunal in such jurisdiction in order for this EULA to be binding and enforceable, in which event the local laws and/or jurisdiction of such jurisdiction shall apply, to the extent so required.


Podsumowywujac gram na podstwie umowy licencyjnej z Funcom uwazam ze naruszyli ta umowe gdyz licencja ktorej uzywam, czyli nic innego jak uzywanie produktu na prawach autorskich cytuje:

"for the computer game software stated above (the "Software Product"), which Software Product includes computer software and associated media, materials and other documentation together with any updates to the original game software which are provided to you (or which you may download from any Eidos web site or other source authorised by us expressly for such purpose) "

polega takze na korzystaniu z BattleKeepa na ktorego udzielona mi zostala licencja !!! Mozna zatem przypusciic iz bylem dzierżycielem a nawet wiecej licencjonowanym dzierżycielem BattleKeepa zajmujac go w Czerwcu 2008 zgodnie z prawem udzielonym mi przez firmę Funcom. Ktora wstrzymała przejmowanie BK do czasu aktualizacji gry, opierającej sie o wydanie patcha stabilizujacego przejmowanie BK'ów.
Zaznaczam ponownie ze gildia WarCry nadal była aktywna w grze, moje konto było również aktywne, co nie spowodowało cofnięcia licencji czy jej zawieszenia mi lub członkom gildii jako współwłaścicielom.
Na zasadach przyjetych przez Funcom, BattleKeep moglem stracic jedynie podczas siega.
Siege nie zostaly zaimplementowny. W zwiazku z tym prawnym posiadaczem byłem nadal ja i kazdy z osobna w moje gildii.
Charakter mojego prawa był i jest wprawdzie zbywalny, ale jedynie za moja zgodą.

Firma Funcom i jej dział prawny z którym wszedłem w spór, nie kwestionuje mojego prawa do BattleKeepa, co wiecej jest sklonna do ugody proponujac skierowanie sprawy nie przed sad ale do arbitrażu AAA
American Arbitration Association dodajac ze : "Funcom will pay
all arbitration fees and expenses".


Mysle ze to maly krok w mojej batali o uczciwe podejscie do klienta.Jestem prawnikiem hobbystą, przepraszam z góry że we wcześniejszym poście się uniosłem, nie wszyscy jednak rozumieją powagę sprawy.
Nie toczę boju bo mi zabrali klocki tylko dlatego ze nie mieli prawa ich zabrac oraz po tym niechlubnym czynie nie przyznali się do błędu oraz nie zadośćuczynili, czym narazili mnie i moja gildię na szkodę. Myślę że gdyby któryś z was miał odrobinę oleju w głowie postąpiłby tak samo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.