mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 18:35 
Cytuj  
Chciałbym uzyskać odpowiedź od graczy, którzy cały czas grają w Conana, czy opłaca się kupić w styczniu polską wersje gry?

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 04:45 
Cytuj  
[wyciete przepychanki]

A co do twojego pytania dPs to age of conan sie sporo zmienil od premiery , w zasadzie w takim stanie jaki jest w dniu dzisiejszym gra powinna zostac wydana ..No ale przez to ,ze sie troche pospieszyli z premiera stracili mnostwo ludzi.I teraz jak dla mnie duzym problemem jest populacja na serwerach.

Troche ludzi wraca , troche nowych przybywa ale to dalej za malo i mowie to z perspektywy grania na serwerze fury ktory jest niby jednym z bardziej zaludnionych.
W grudniu maja laczyc w koncu serwery i na to bardziej czekamy niz na kolejnego duzego patcha.

Do czego zmierzam to to ,ze mam pewne obawy zwiazane z populacja na polskich serwerach a nie do tego w jakim stanie gra bedzie-juz jest w dobrym.
Na okolo 40 osob w mojej gildii 2 sa zdecydowane zeby grac na polskim serwerze , pare nastepnych poczeka i zobaczy jak bedzie wygladalo zaludnienie serwerow a ja osobiscie zostane na Fury bo wiem ze od grudnia bedzie zaludniony :)
Pozdrawiam

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 17:44 
Cytuj  
Ja również myślę nad powrotem, gra nie była i wciąż nie jest idealna, ale 'coś' mnie do niej ciągnie :)

Gra ma potencjał, jeśli Failcom nie spieprzy sprawy to jeszcze coś z niej będzie.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 18:14 
Cytuj  
Nie jest idealna, ale zaczęła oferować poziom, który pozwala na dobrą zabawę. Na fury nie jest tak źle z populacja, jest znacznie niższa niż po premierze, ale zawsze znajdzie się ludzi do party i takich których można ubić :D Oczywiście po mergu serwerów wzrośnie atrakcyjność gry, serwery będą dobrze zapełnione, gildie będą chciały pokazać kto rządzi na serwerze :D Zapowiedziany jest patch wprowadzający obsługę DX 10 i rozszerzenie contentu, cały czas sa wprowadzane drobniejsze poprawki.
ja wróciłem na fury, war nie zachwycił, wow nie olśnił...


Posty: 7
Dołączył(a): 3.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 21:29 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie troszke z innej beczki :P
chciałbym przetestować ta gre (btw ma ktoś może trial keya do oddania?) i byłbym skłonny nawet zakupić tą gre (widziałem keye na allegro po 45 zł)
jako że w sumie nigdy żadnej gry nie opłacałem mam pytanie - jak najtaniej to robić? ile mniej więcej wynosi miesięczna opłata kartą? czy jest spora różnica cenowa międzi prepaidem a kartą?
Pozdro i z góry dziękiz a odpowiedzi
PS:Na allegro widziałem dwymiesięczne pre-paidy po 60zł? coś za tanio mi to wygląda , czy pre paidy moga być jak to się mówi "lewe"?


Posty: 23
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 00:15 
Cytuj  
Nowe info wyszło na wp.pl http://gry.wp.pl/id;76330;size;,0;x;ngaleria;core.html
Ale opinia członka guildii WarCry, której zabrali BattleKeepa, jak mogli tak postąpić, nie bedę rozwijał tutaj tego tematu bo jest już wcześniej założony temat o tym problemie. Tylko nasuwa się pytanie, czy płacić za gre w której okradają "naszych" ?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 00:20 
Cytuj  
IMO gra jest failem i nim zostanie, szkoda sie w nia pchac. Walka z Prodecentem trwa nadal dodamo BK'a. Reset spota byl bezprawny.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:45 
Cytuj  
Jak dla mnie gierka dopiero teraz nabrała kolorytu. W grze liczy się skill o wiele bardziej niż w innych mmo. Wreszcie chodzi poprawnie i jest sensowny PvP. Sprzęt nie odgrywa aż tak wielkiej roli (przynajmniej na razie) więc bywa że gracze 75 lvl kładą na łopatki 80.


Czego brak: .. Tak naprawdę to nie ma tej presji na sprzęt przez co tak naprawdę nie ma czego farmić na 80 :) Klasy nie są zbalansowane; wiele detali wymaga poprawki; craft też nie wymiata.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:50 
Cytuj  
ja polecam,szczególnie teraz, gra jest naprawdę już poprawiona i praktycznie nie powinno być problemów, szkoda że w takiej wersji nie została wydana w dniu premiery :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 19:14 
Cytuj  
potwierdzam słowa dark_lorda

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 19:16 
Cytuj  
dPs napisał(a):
Nowe info wyszło na wp.pl http://gry.wp.pl/id;76330;size;,0;x;ngaleria;core.html
Ale opinia członka guildii WarCry, której zabrali BattleKeepa, jak mogli tak postąpić, nie bedę rozwijał tutaj tego tematu bo jest już wcześniej założony temat o tym problemie. Tylko nasuwa się pytanie, czy płacić za gre w której okradają "naszych" ?

Przeczytałem wszystkie posty dot. Kwestii kradzieży i jakoś nie potrafię się doszukać niezbitego dowodu, że to była kradzież...
Także, jeśli tylko ta kwestia cię powstrzymuje przed tą grą to ją olej, bo nie warto zwracać na takie pierdoły uwagi.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2008, 00:38 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
ja polecam,szczególnie teraz, gra jest naprawdę już poprawiona i praktycznie nie powinno być problemów, szkoda że w takiej wersji nie została wydana w dniu premiery :)


Z drugiej strony dobrze ze w polsce wychodzi w takiej wersji a nie platnej bety.


Posty: 23
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2008, 21:54 
Cytuj  
To czekać na wersje polska, czy lepiej teraz kupić i wejść na Fury? szczerze mówiąc nie bardzo wierze ze będzie dużo ludzi na wersji polskiej...

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2008, 22:18 
Cytuj  
@dPs
Też miałem obawy co do polskiej wersji (w sensie że mało osób będzie) więc kupiłem pre-paida i ruszyłem na podbój Fury. W sumie nie ma co żałować. 2 miesiące szybko minęły a nadal mam sporo do roboty lecz abonamentu nie przedłużam. Czekam na kolejne patche ze strony Funcomu bo oprócz możliwości zebrania full tier 1 i full tier 2 (raidy jakoś nie za specjalnie często były) to w grze zaczęło "walić" nudą. No ale to moje zdanie :)


_________________
Itawashii

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 17:42 
Cytuj  
Eh zamówiłem kolekcjonerską wersje, miało być 40zł zniżki za wPLN, przeglądam dzisiaj zamówienia i opcja zniżki za te całe badziewne wirtualne pieniądze znikła.
Jak zwykle nas wyruchali bez mydła...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 17:43 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Eh zamówiłem kolekcjonerską wersje, miało być 40zł zniżki za wPLN, przeglądam dzisiaj zamówienia i opcja zniżki za te całe badziewne wirtualne pieniądze znikła.
Jak zwykle nas wyruchali bez mydła...

Ciebie wyruchali ciebie. Bo mnie nikt :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 147
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 18:21 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8g7gHue4_Ruszaj ... _2009.html

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 19:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Sonoman napisał(a):
Eh zamówiłem kolekcjonerską wersje, miało być 40zł zniżki za wPLN, przeglądam dzisiaj zamówienia i opcja zniżki za te całe badziewne wirtualne pieniądze znikła.
Jak zwykle nas wyruchali bez mydła...

Ciebie wyruchali ciebie. Bo mnie nikt :P.


No i proszę jednak niewyruchany tak do końca... obadam bete, zobaczę jak po tych patchach AoC wygląda i na spokojnie będzie można podjąć decyzje czy warto tą kasę wydać...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 12:32 
Cytuj  
co Wy w tej polskiej wersji (jak wyjdzie) będziecie robić? są spore szanse że nawet w tortudze możecie nie trafić na siebie :)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 13:20 
Cytuj  
to, czego nie mozna w wow'ie :x

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.