mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2009, 12:16 
Cytuj  
a nie mozesz zobaczyc strone wczesniej ? taki to problem ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 12:48 
Cytuj  
neuro dalbys rade napisac cos o taktykach jakich uzywasz w 2v2 z paladynem ? za pare dni chcialbym zaczac. ile mniej wiecej resi potrzebuje zeby jakos dawac rade?


_________________
Obrazek

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:34 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
neuro dalbys rade napisac cos o taktykach jakich uzywasz w 2v2 z paladynem ? za pare dni chcialbym zaczac. ile mniej wiecej resi potrzebuje zeby jakos dawac rade?


Moge jedynie przyblizyc co robimy przeciwko konkretnym setupom, nie da sie tego ujac ogolnie.

Co do resi - stackuj jak najwiecej, ale dopoki nic sie nie zmieni nie ma to wiekszego znaczenia (byleby miec chociaz te ~700).


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 11:08 
Cytuj  
a dalbys rade napisac co robicie konkretnie przeciwko dk+pal i rogal+mag? jeszcze nei zaczelismy grac ale z takimi teamami mam ogolnie problemy na innej postaci


_________________
Obrazek

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 19:13 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
a dalbys rade napisac co robicie konkretnie przeciwko dk+pal i rogal+mag? jeszcze nei zaczelismy grac ale z takimi teamami mam ogolnie problemy na innej postaci


Troche spozniona odpowiedz:

Na oba te setupy nie robie nic specjalnego:
dk pala - koniecznie zabijaj pety i gargoyle, kitujac dk probuj wymusic na pala zla pozycje i wykorzystaj ja do bursta

rog mage - siada na twoim pala, wiec po prostu doty + coex na rogue, cot mage, spamuj feary, przy odrobinie szczescia mag sprobuje zachowac cs na pala

W kazdym razie ja juz dalem sobie spokoj z arenami. Do 3.1 nie mam zamiaru grac nic powaznego, wtedy zobaczymy.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 10:48 
Cytuj  
neuro napisał(a):
Troche spozniona odpowiedz:

rog mage - siada na twoim pala, wiec po prostu doty + coex na rogue, cot mage, spamuj feary, przy odrobinie szczescia mag sprobuje zachowac cs na pala

W kazdym razie ja juz dalem sobie spokoj z arenami. Do 3.1 nie mam zamiaru grac nic powaznego, wtedy zobaczymy.

Nie za wiele mu pomorze spamowanie CoT na maga bo wiekszosc topowych magow gra teraz na deep arcane/fire wiec spamuja instantami, dobry mag bedzie sciagal cursy z roga... i nim sie obejrzy dostanie takiego bursta ze bez ogarnietego healera padniem nim cos wycastuje.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 12:36 
Cytuj  
Po pierwsze - zaden mage/rog nie usiadzie na locku, bo wtedy po prostu przegraja.

Po drugie - ja wcale nie twierdze, ze to jest latwy setup. Nawet wiecej, dobry mage/rogue jest nie do pokonania, no ale tak teraz wyglada gra lockiem.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 12:42 
Cytuj  
neuro napisał(a):
Po pierwsze - zaden mage/rog nie usiadzie na locku, bo wtedy po prostu przegraja.

Po drugie - ja wcale nie twierdze, ze to jest latwy setup. Nawet wiecej, dobry mage/rogue jest nie do pokonania, no ale tak teraz wyglada gra lockiem.


Gram magiem, i w setupie pala / lock odrazu wsiadlbym na locka. Rogale miazdza dpsem w muti specu. Z arcane/fire magiem zabicie takiego locka zajmie mniejwiecej 5-10 sec. Pom pyro w twarz i nic nie pomoze.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 12:45 
Cytuj  
To bardzo jestem ciekaw przeciwko komu grasz ~~


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 13:35 
Cytuj  
neuro napisał(a):
To bardzo jestem ciekaw przeciwko komu grasz ~~


Ja gram sobie z DK for fun areny.

Nie widze najmniejszego sensu siadac na paladyna ktory bedzie uciekal w lewo i prawo, a w tym czasie lock bedzie fearowal / dotowal / spamowal swoje bolty.

2x dps jak wsiada na clotha ( lock / mag / preist ) to lock ginie i nic temu nie zaradzisz, zwlaszcza jesli jego healerem ma byc paladyn, ktory nie wykastuje zadnego heala chocby sie ziemia walila. Lock ginie w takim setupie i nie ma bata, bo dmg jest zbyt duzy do outhealniecia.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 14:21 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
zwlaszcza jesli jego healerem ma byc paladyn, ktory nie wykastuje zadnego heala chocby sie ziemia walila.


A niby to dlaczego?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 21:28 
Cytuj  
nie moge sie zgodzic - gralem 2v2 co prawda lockiem niewiele ale za to mam tez rogala i siadanie na locku z duzym resi i hp, ktory ma healera, hsa, portal, voida (summ) jest ... glupie. paladyn po prostu stunnie rogala, zmusi go tym do trinketu jesli team chce zrobic super burst szybko i tyle. pytam o taki team bo wiem co mi robil ostatnio ale ja nie mam 900 resi i 22-23 k hp jeszcze.


_________________
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 16:57 
Cytuj  
Witam,
po dzisiejszym maintance, wszedłem na chwilkę do gry, bo na więcej nie miałem czasu (trzeba było do pracy się zbierać :/), i zauważyłem że nie mam w spellbook "drain mana" :wtf:
Miał ktoś podobny problem?
Trzeba wytrenować u trenera od nowa (bo wiem że się ten skill zmieniał), bo nie zdążyłem sprawdzić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 18:21 
Cytuj  
Sprawdź w spell book jeszcze raz, masz drain mana tylko usunęło ci z bara, bo zmienili że wysysa % a nie konkretną ilość. I jeden rank tylko teraz jest.

Hunter miał tak samo z Viper Sting.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 15:02 
Cytuj  
Fakt, jest 1 rank w Speelbook, nie zauważyłem go po prostu :P

A powiedzcie mi czy tak ma działać Ritual of Summoning, jak działa obecnie? Summon jednego gracza, 2min CD, nie miał powstawać czasem Meeting Stone i ileś tam charge mieć ? :wtf:

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 15:14 
Cytuj  
We had to make a change to the new warlock summoning mechanic at the last second to prevent an exploit. Our apologies to all the law-abiding warlocks who have to suffer with a painful cooldown on your summon in order to fix this problem. We plan on getting the Ritual working correctly as soon as possible. You won't have to put up with a 2 minute cooldown for more than a few days. Standard caveats apply that this could change for any number of reasons, but we wanted to keep you informed of our plans at this time. (Source)

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 17:32 
Cytuj  
Dzięki za info

Może szybko naprawią :D

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 12:58 
Cytuj  
Warlock (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Ritual of Summoning on a 2 minutes cooldown
Assuming nothing comes up at the last minute, this should be fixed tomorrow (Tue, Jan 27). (Source)

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 13:30 
Cytuj  
Warsaw napisał(a):
Warlock (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Ritual of Summoning on a 2 minutes cooldown
Assuming nothing comes up at the last minute, this should be fixed tomorrow (Tue, Jan 27). (Source)


No w końcu :)
ale gdzieś to znalazł :P ?

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 14:44 
Cytuj  
z kim Wam się teraz najlepiej areny gra ?
jeśli w ogóle ktoś gra...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.