mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 08:53 
Cytuj  
jak grasz w normalnej gildii ( nie polecam klanu Polanie )to frustacji nie masz tylko dobrą zabawę :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 09:41 
Cytuj  
a jak z iloscia graczy? serwer polski dorwnuje iloscia graczy z takiego furry? (wiem ze sa insty, ale i tak wiecej=lepiej:))

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 10:04 
Cytuj  
graczy jest bardzo dużo, w drugi dzień gry gdzieś w tortage było 11 instancji, wszyscy napierdzielają się wszędzie, także bez grupy szybko możesz zginąć :P


_________________
no more wow...

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 14:10 
Cytuj  
Gracze solo odpadaja i nie leveluja wacale lub baardzo wolno. Bez mocnej gildii za plecami jestes miesem .

Przyklad HeadHuntersi, od ktorych odchodza gracze ktorzy nie moga wytrzymac tego ze sa gankowani non stop przez Polakow jak i Rosjan.

Ich planem mialobyc zatrzymanie nas w rozsypce i skupienie duzej ilosci skilowych graczy, plan sie nei powiodl teraz ciepia.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2009, 14:32 
Cytuj  
od hh odchodzą gracze ?? i gdzie przechodzą do Polan czy DV ??


_________________
no more wow...

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 08:26 
Cytuj  
Jak wygląda sytuacja z ilością osób na polskim PvE? Chciałem sobie pograć z miesiąc za mniejszą kasę, żeby zobaczyć co tam się w AoC zmieniło od lipca 2008.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 14:48 
Cytuj  
kurd HH wyrzucili wszystkich ktorzy sie nie zarejestrowali na forum i jest potem. LUDZIE ODCHODZA :) buhahahaha

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 18:01 
Cytuj  
Wraz z zakupem nowego kompa kupuje odrazu AoC, czytalem rozne opinnie i mam je gdzies sam musze gre sprawdzic, lecz teraz ponoc duzo sie zmienilo i ludzie pisza ze gra sie bardzo fajnie i ze warto sprawdzic.


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:54 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Gracze solo odpadaja i nie leveluja wacale lub baardzo wolno. Bez mocnej gildii za plecami jestes miesem


Widzisz ja leveluje solo i nie narzekam :)

a ta mocna gildia to??? Polanie? LOL

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 10:53 
Cytuj  
chcialem nadrobic troche ostatnie zaleglosci z mmo i pytanko, czy serwer pl-rus jest przyszlosciowy ? nie chcialbym, zeby za kilka miesiecy biegala sama cyrylica, nie chodzi mi juz o poziom naszych, bo wiadomo jak z tym, tylko nie chcialbym widziec pustek na serwerze, czy lepiej na eu ?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 11:02 
Cytuj  
Jasnowidzowie prosto, a potem w lewo.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 11:11 
Cytuj  
http://www.viversum.pl

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 11:14 
Cytuj  
morgul nie moge sie zalogowac
jakies dane ile os biega na pl-rus, jakie sa tendencje, masy przychodza, czy odplyw ? ktos sie oientuje w community to niech cos naskrobie, jedyne co wiem, ze na razie przewaga rus, konkretna

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 10:23 
Cytuj  
Jakie zaszły zmiany w AoC od premiery chodzi mi tu o jakieś większe zmiany w samej grze. Obecnie ściągnąłem triala ale na chwile obecną nie widzę zmian i chyba trial do końca ich nie pokarze. Czy system gry uległ zmianie

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 10:28 
Cytuj  
Usunieto wiekszosc bugow technicznych, dodano pare rzeczy i instancji, wieksze zmiany ma przyniesc pacz 1.5m ktory wejdzie w live "za jakis czas". Dla graczy na normalnych kontach do oblukania na serwerze testowym.
Generalnie gra sie dobrze, choc mi i za pierwszym razem gralo sie ok i nie znajdowalem wiekszych powodow do narzekan - tyle ze nie dotarlem wtedy do 80 lvl, w 3 miesiace zrobilem powoli 64 lvl i przerwalem dla WARA.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 11:48 
Cytuj  
Z perspektywy niemal 3 tygodni gry mogę powiedzieć co konkretnie poprawiono w stosunku do roku ubiegłego a co najbardziej mnie "uwierało"

1. Ogólna optymalizacja silnika gry. Więcej fps na tym samym sprzęcie.
2. Optymalizacja niektórych lokalizacji np. Ville w dzielnicy szlachty, aktualnie brak drastycznego spadku fps-ów w tych miejscach.
3. Problem z mapą naprawiony :) (jak ktoś grał po premierze pamięta zapewne jak robiła się szara co zwiastowało rychły crash klienta). Przez trzy miesiące od premiery funcom nic z tym nie robił.
4. Poprawiono całe mnóstwo bardziej i mniej denerwujących bugów w questach z których przytocze choćby qusty w piramidzie, która była ogólnie nie dorobiona. (fragmenty ciała w sali tortur, Shali po uwolnieniu sunąca w pozycji z rozciągniętymi członkami, teraz ładnie odchodzi :)
5. Nowa lokacja Przełęcz Ymira pozwala przyjemnie questować po opuszczeniu Gór Eiglophianskich jeszcze przed Grzmiąca Rzeką.

Wszystko to napisałem na podstawie tego co zauważyłem w trakcie gry, zmian jest oczywiście dużo więcej. Sprawą dla mnie najważniejszą jest brak crashy klienta - nie miałem jeszcze żadnego po wznowieniu gry.

Jeśli chodzi o nowe bugi to jeden raz zdarzyło mi się wpaść w stan "totalnej niemocy" po odrzuceniu :) nic nie mogłem zrobić dopóki nie zostałem zabity a wyglądało to tak jakbym spadał.

Podsumowując gra się teraz bardzo przyjemnie, gdyby tak AoC wyglądał po premierze odniósł by niewątpliwy sukces.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 15:28 
Cytuj  
Dzięki za rzeczowe info co się pozmieniało w grze, właśnie zaczynam patchowac Conana i chyba dostanie drugą szansę.

Jakby ktoś mógł jeszcze napisac jak wygląda ekonomia na polskim i polsko-rosyjskim serwerze? coś w crafcie się pozmieniało, to znaczy w ogóle istnieje i ma sens?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:12 
Cytuj  
Malo sie bawilem, pozmienialo sie troche, ale generalnie na razie panuje opinia, ze crafting, moze poza alchemy, nie jest specjalnie przydatny. Ma sie to poprawic po 1.5, w kolejnym paczu ponoc maja zajac sie rewampem craftingu.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2009, 10:07 
Cytuj  
Da się bez problemu ulepszyć polskiego triala kluczem z pudełka, bo coś czytałem, że jakieś maile do funcomu trzeba wysyłać :roll: ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2009, 13:31 
Cytuj  
bump - czy ktoś apgrejdował polskiego triala do pełnej wersji ?
Bo nie wiem, czy jest sens jeszcze grać na trialu, gdy na półce leży box.
Polski support oczywiście nie odpowiada.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.