mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 20:50 
Cytuj  
Jak w temacie, pojawilo sie oficjalne info.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 21:26 
Cytuj  
O! O! A już żałowałem, że opłaciłem :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 22:38 
Cytuj  
ja tam zaluje dalej. no chyba ze naprawde cos zmienia


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 01:04 
Cytuj  
ja nie żałuje gra bije każde mmorpg na łeb i szyję. do tego patch super


_________________
no more wow...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 15:21 
Cytuj  
no i dobra jest patch. gram barbem i wszystko fajnie hp prawie 2x wyzroslo hehe. ale pytanko mam takie dlaczego cos 7 jest slabszy od cos 6? wlasnie wbilem lvl dostalem cos 7 i patrze jest gorszy od cos 6... czy ja czegos nie rozumiem ? kolejna rzecz. co lvl dawalem 10 punktow w ukrywanie - wbilem lvl i nie moge dac ani punktu - a stoje na 560- bug? czy po prostu jest jakas mala blokada na tym lvlu


_________________
Obrazek

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 16:53 
Cytuj  
Oczywiście na polskiej stronie AoC aż roi się o d info na temat patcha! :(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 17:00 
Cytuj  
patch juz teraz widac ze byl potrzebny. panowie zaczeli sie troche wzorowac na wowie i dodali pare rzeczy - one pomagaja w zrozumieniu mechaniki co akurat jest dobre. itemy tez maja ciekawsza roznorodnosc. mi sie podoba :)

tylko mam pytanie co do tego co wyzej napisalem - ktos wie ?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 17:03 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
no i dobra jest patch. gram barbem i wszystko fajnie hp prawie 2x wyzroslo hehe. ale pytanko mam takie dlaczego cos 7 jest slabszy od cos 6? wlasnie wbilem lvl dostalem cos 7 i patrze jest gorszy od cos 6... czy ja czegos nie rozumiem ? kolejna rzecz. co lvl dawalem 10 punktow w ukrywanie - wbilem lvl i nie moge dac ani punktu - a stoje na 560- bug? czy po prostu jest jakas mala blokada na tym lvlu


Ja tak mialem na nizszych levelach, chyba pomem z tego co pamietam. Nie wiem jak to wyglada z barbem (chociaz mam go na ~70lvl, nie jestem w stanie powiedziec czy tez tak mialem).


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 07:44 
Cytuj  
Moje wrazenia po paczu sa bardzo pozytywne. Jak nie mialem problemow z grafika, wydajnoscia, dzwiekiem, tak nie mam nadal. Jedyna rzecz, jaka mnie drazni, to wielkie nazwy nad mobami i graczami, ale cos mi swita, ze daaaawno temu uzylem jakiegos moda, ktory to zmienial wielkosc i rodzaj uzywanej czcionki i chyba przestal dzialac.
Sposrod swoich toonow gralem wczoraj tylko demonologiem, 55 lvl, od poczatku, jeszcze przed paczem, levelowany byl wylacznie jako havoc. Do tej pory nie bylo zle - niezly dps, kilka trikow, brak jeszcze wielu najwazniejszych featsow tej klasy, ale dawal rade. W ciagu dwoch tygodni, nie uczestniczac w zadnych pojedynkach, a jedynie broniac sie podczas gry i wlazac do minigierek uzbieralem jakies 6000 pkt pvp, gre konczylem zazwyczaj z 5-6 KB. Po wczorajszych zmianach, otrzymaniu paru nowych skilli i lekkim respecu zwiazanym ze zmianami w featsach, moj dps wzrosl baaaaardzo ladnie:) Nareszcie czuje sie jak aoe nuker - co prawda uderzam czarami single target, ale praktycznie wszystkie maja dodatkowy element aoe, i to dosc odczuwalny. Mialem czas wczoraj tylko na jakies 2,5 h zabawy, w tym czasie uczestniczylem w chyba 5 minigierkach... Kazda moj team wygral, zazwyczaj wysoko... najmniej mialem 15 kb, najwiecej 23 czy 24 - ogolnie zawsze jakos tak polowe tego, co zabijal caly team. ZNACZNIE wzrosla moja przezywalnosc, dostalem w koncu wicked bolts (odrzucenie i lekki dmg) i - chyba nowy - czar dajacy mi boos do szybkosci, i unieruchamiajacy na chwilke przeciwnika... Kilka czarow znanych wczesniej nieco sie rozni, jak np, moje dotychczasowe cc, ktore bylo instant, a teraz jest 0,5 sekundy... ale ogolnie niesamowicie fajnie:) Bilans dnia wczorajszego - ok 1800 pkt pvp.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com


Posty: 9
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 13:19 
Cytuj  
Ja osobicie uwazam ze wczesniej rozgrywka byla bardziej dynamiczna i trzeba sie bylo czesto wykazac rozumem i dobrym planem zeby wygrac . Moja postac to nekro lvl 80 - teraz na petach praktycznie nie trzeba myslec bo i tak w 1v1 jest straszna przewaga. ( . W walce z klasami meele jestem w stanie tankowac 2 przeciwnikow i jeszcze do tego bez problemu ich pokonuje )
Minigry sa oczywiscie dalej bezuzyteczne dla klas takich jak pom czy bs, jesli sa na healu (patrzac pod katem rozwoju pvp) - xp powinno rownomiernie rozchodzic sie na wszystkich czlonkow , a nie tylko na dps. Instancje pvp sa nudne - glowny tryb minigry ( strumien totemu ) dalej oferuje TYLKO jeden obszar . Nie ma rozgrywek 2vs 2 ,1 vs1 , 3vs3. Moglbym jeszcze duzo wymieniac rzeczy ktore w moim mniemaniu nie maja racji bytu , ale poczekam na opinie innych .

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 13:54 
Cytuj  
gram barbem i dzisiaj duelowalem sie z conq - obaj jestesmy na lvlu okolo 60. kazdy duel trwal powyzej 40 sekund :) bez sens kompletny. obaj stalismy jak paly i napieprzlismy sie robiac jedynie uniki i korzystajac z bardzo ograniczonej liczby stonow (40 sekundowa walka a 3 stuny to nie wiele w sumie). z kazdej jako barb wyszedlem zwyciezko a koles swoim conq umie grac - tyle ze walki byly po prostu nudne. malo sie dzialo, malo mozna bylo wykazac sie taktyka bo w gruncie rzeczy wszystko skladalo sie na typowa napierdalanke. tak sie nawet potem zastanawialem co by bylo gdybym w ogole nie stunowal - i co ciekawe wyniki walki byl mniej wiecej podobny - stuny po prostu dawaly mi wiecej czasu na leczenie i jakas w miare zorganizowana akcje (np po uziemieniu odbiegalem i walilem szarze bo mam hybryd build - sprawdza sie najlepiej imo). wszystko pieknie ale malo mozliwosci jest moim zdaniem. bilem sie tez z tosem i nasza walka byla rownie nudna. dobrze, ze barb nie zabija juz po prostu wychodzac ze stealtha i randomowo napieprzajac stuny ale z drugiej strony... troche zal ze tak bardzo ograniczono mozliwosci. szczerze mowiac gdybym teraz barbem napadl np na conq to on moze spokojnie mi uciec bo ja walac stuny i spowolnienia nie zbije go nawet do 50%. a i jedszcze jedno bs jest jeszcze mocniejszy. super po prostu. wczesniej bs 5 lvl nizej mnie kladl - teraz pewnie dysproporcja bedzie jeszcze wieksza ale jeszcze nie wiem -brakuje ms effecta przy tak dlugich walkach.


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 13:57 
Cytuj  
Dzisiaj rano kumpel z gildii BS mial duela z barbem z Advaity ( PVP Two- Eagles ) , obie postacie na 80 lvl . Barb sciagal mu hp mniej wiecej do 95 %. Ten patch pokazal doglebnie ze FC zamiast dokonwyac jakis drobnych, przemyslanych zmian , wywraca wszystko do gory nogami...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 14:42 
Cytuj  
Ten patch to na razie nic nie pokazal, na razie to wiekszosc osob dysponuje ograniczonymi do siebie i swoich postaci obserwacjami... Piszesz ze BS prawie niesmiertelny, ja juz dzis zdazylem poczytac, ze znerfili ich do zera, ze wcale nie znerfili tylko poprawili jeszcze, ie ze teraz sa tacy sami. jak byli. Ilu graczy, to na razie tyle opinii.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 14:50 
Cytuj  
wiesz ja wiem co widze - i wiem ze jedyna szansa zabic bsa wczesniej byl szybki nuke. teraz nie ma o tym mowy - kazdy healer ma mase czasu na leczenie bo walki sa dluzsze - 2 razy wiecej zycia prawie maja ludzie. czekam na ms effect: >


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 15:11 
Cytuj  
To odpowiem co ja widze... wczesniej zabicie bs demo to dla mnie bylo praktycznie niemozliwe (mowie caly czas o moich poziomach, choc BS mogl byc i 10 lvl nizszy)... a wczoraj BS schodzili ladnie:)
I co poradze, ze moja obserwacja jest diametralnie rozna od twojej?
:)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com


Posty: 9
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:06 
Cytuj  
No dla mnie BS to darmowy frag , zreszta jak kazda inna postac : / . Tylko z Hoxem mam jakis "fun"

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:43 
Cytuj  
a kim grasz?
a juz wiem nekro


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 06:30 
Cytuj  
snuffix napisał(a):
No dla mnie BS to darmowy frag , zreszta jak kazda inna postac : / . Tylko z Hoxem mam jakis "fun"

niedługo jeszcze - nerf nieunikniony, czasy gdy siedzisz sobie w bazie (podczas mini), obierasz ziemniaki, a pety robią za ciebie wszystko sie skończą, tymczasem baw sie dobrze, póki możesz :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 07:10 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
snuffix napisał(a):
No dla mnie BS to darmowy frag , zreszta jak kazda inna postac : / . Tylko z Hoxem mam jakis "fun"

niedługo jeszcze - nerf nieunikniony, czasy gdy siedzisz sobie w bazie (podczas mini), obierasz ziemniaki, a pety robią za ciebie wszystko sie skończą, tymczasem baw sie dobrze, póki możesz :)


No wlasnie nie jestem tego taki pewny.

Chodzi mi tutaj o to, ze dla FC nekromanta ma byc wlasnie taka klasa która wszystko sieka za pomocą petów. Spójrz na huntera w wowie, też jest przegięty, generalnie jego pet jest sam w stanie czyścić wszystko co napotka.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 07:50 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Peccavi napisał(a):
snuffix napisał(a):
No dla mnie BS to darmowy frag , zreszta jak kazda inna postac : / . Tylko z Hoxem mam jakis "fun"

niedługo jeszcze - nerf nieunikniony, czasy gdy siedzisz sobie w bazie (podczas mini), obierasz ziemniaki, a pety robią za ciebie wszystko sie skończą, tymczasem baw sie dobrze, póki możesz :)


No wlasnie nie jestem tego taki pewny.

Chodzi mi tutaj o to, ze dla FC nekromanta ma byc wlasnie taka klasa która wszystko sieka za pomocą petów. Spójrz na huntera w wowie, też jest przegięty, generalnie jego pet jest sam w stanie czyścić wszystko co napotka.

primo: to nie wow,
secundo: nie mam nic przeciwko petom nekro, one akurat "schodzą" na 1 combo, tylko przegięta jest przeżywalność nekro, sam sie leczy, wychodzi ze stuna, hp ma więcej od healera (ToS) itp, itd, przesadzili i to zdrowo, jak kiedyś ToS był klasa dla debili (hehe, sam mam ToS'a), lub inwalidów z 1 palcem, tak teraz nekro jest czymś takim, ot taki Ken dla starszych dzieciaków , niewymagający myślenia i skilla za bardzo. Ludkowie, którzy mieli do tej pory rating K/D poniżej 1 nagle uważają sie za super bohaterów

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.