mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 25.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 06:45 
Cytuj  
Witam.
Zakupiłem oryginalną wersję L2 Final Gracia. Tworzę konto na playNC tak jak np. w tym poradniku (http://www.mmo24.pl/index.php?page=19)... Zatrzymałem się na punkcie
"4. Będąc zalogowanym na swoje PlayNC Master Account klikamy Add Game"
Gdzie niby do cholery jest taka opcja??
Jestem porządnie zdenerwowany bo L2 mało nie kosztuje a chciałem zobaczyć globala...

Mam kod aktywacyjny umożliwiający grę na 30 dni.
Loguje się -> w panelu "Use a Serial Code" ->Wypełniam dane w drugim z okienek, POPRAWNE dane ->Wyskakuje mi metoda płacenia to wybrałem opcję po środku, używanie kart z serial code do gry, ale właśnie gdy to przyciskam to mam problem! ;/ Przekierowuje mnie do ponownego wpisywania serial code i tak w kółko sobie mogę wszystko robić, a w opcji "Game Accounts" nic sie nie pojawia... Nic. A powinno. A jeśli chodzi o dwie pozostałe metody płatnicze to nie istnieje dla mnie możliwość do ich użycia...
Co więc należy zrobić? Bawie się w tą całą kupę gówna już od godziny... Całą noc updatowałem na swoim gracie grę, tak jak tego wymagała. Wykonywałem każdy ktok po kroku z książeczki zawartej w L2 do której przyklejona była karta z grą 30 dniową.
Co kurde maćć zrobić?
Naprawdębardzo proszę o wyrozumiałą i szybką odpowiedź :/
Narawdę też z góry dziękuję...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 07:32 
Cytuj  
lololol chciałbym pomóc ale loguję się na swoje plaync i co? Po ponad pół roku przerwy mam puste konto (zniknęło konto L2 :o )

Anyway opcja add game była w starszej wersji PlayNC, teraz chyba automatycznie wykrywa rodzaj kodu i robi odpowiednią akcję. Powinieneś mieć 2 kody - jeden to tzw cd-key - klucz który stworzy konto L2, drugi je aktywuje i przedłuża o 30 dni. Wpisz najpierw ten pierwszy.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.