mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
Dodatek do Age of Conan zapowiedziany
19 sierpnia 2009 10:30 PCguandi

Funcom zapowiedział wczoraj pierwszy dodatek do jednej z ciekawszych produkcji MMO ubiegłego roku – Age of Conan. Rozszerzenie zatytułowane Rise of the Godslayer ma wprowadzić sporo zmian w brutalnym i mrocznym świecie gry.

Age of Conan: Rise of the Godslayer wprowadzi przede wszystkim nową dużą lokację – Empire of Khitai, w całości utrzymaną w azjatyckich, orientalnych klimatach. Na jej obszarze znajdziemy różnorodne regiony, jak na przykład Northern Grasslands, Chosain Province czy robiące wrażenie Pillars of Heaven. Wszystkie te obszary będą ogarnięte konfliktem, a gracze będą mogli się opowiedzieć po stronie jednej z frakcji NPC zamieszkujących te regiony. Wybór jednej ze stron ma pełnić ważną rolę w systemie rozgrywki, jaki zaoferuje fanom MMO – gracze wypełniając kolejne zadania będą awansować na szczeblach kariery w danej frakcji.

Dodatek da również możliwość wyboru – zagramy naszą postacią z podstawowej wersji gry (dostanie ona wtedy możliwość zdobycia nowych umiejętności wprowadzonych w Rise of the Godslayer) lub też stworzymy zupełnie nową, która przygodę w świecie Conana rozpocznie w Empire of Khitai. Niezależnie od obranej przez graczy drogi, dodatek zaoferuje nowe przedmioty, lokacje, bronie i przede wszystkim alternatywny system rozwoju postaci dla klas z podstawowej wersji gry. Możliwości poruszania się po bezdrożach świata gry także zostaną powiększone – do podróży wykorzystamy w Rise of the Godslayer między innymi tygrysy.

Według Craiga Morrisiona, producenta wykonawczego gry, studio Funcom pracuje nad dodatkiem od kilku miesięcy. Wygląda na to, że prace idą na tyle sprawnie, że gra jest już na ukończeniu – wszyscy, którzy w najbliższych dniach udadzą się na targi gamescom do Kolonii, będą mogli na żywo sprawdzić, jak prezentują się nowe pomysły wprowadzone do gry.

Tymczasem w sieci dostępne są już pierwsze grafiki koncepcyjne, obrazki oraz wideo zapowiadające zbliżający się dodatek. Część z nich możecie zobaczyć poniżej:


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47890

Wyglada ciekawie. Moze warto bedzie wrocic na miesiac i sprawdzic. Co prawda ostatnie ziany (szczegolnie w statystykach itemow), nie bardzo mi sie podobaja, ale dodatek wyglada interesujaco.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 12:48 
Cytuj  
Po prawie roku gry dałem sobie spokój z Conanem, ponieważ mając full set t2 oraz full set pvp nie mam co robić. Myślę, że ten dodatek zapewni graczom sporo godzin wyśmienitej gry. Póki co zapowiada się na prawdę obiecująco. Trzeba czekać na więcej szczegółów

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 18:11 
Cytuj  
Idą w stronę wielkich lokacji żeby wrażenie otwartości świata było.
widać zdali sobie sprawę z głównego grzechu mechaniki gry. Też odstawiłem Conana może faktycznie dodatek pomoże.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 01:32 
Cytuj  
czy mając Polską wersję gry dalej jestem zmuszony grać na Polskich serwerach czy mogę też grać na Eu ??


_________________
no more wow...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:17 
Cytuj  
można transferowac postaci i przeniesc konto na EU, trzeba miec jedynie farta zeby trafic na sensownego gma, co w przypadku FC jest dosyc trudne. :)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 18:13 
Cytuj  
Dodatek jest cool, oprócz tego, że grind to chyba faktycznie na azjatycki rynek już przystosowany ;) No, ale na pewno ciekawsze to niż farma Bori, więc PvErzy pewnie zachwyceni <3


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:10 
Cytuj  
Moze nawet bym aktywowal AoC, zeby zobaczyc jak gra sie zmienila.

Mam tylko pytanie, jak wyglada w tej chwili craft, gathering i handel w grze? Na poczatku tak naprawde zadna z tych rzeczy nie byla dostepna/nie dzialala na lowlvl.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 11:11 
Cytuj  
No wszystko działa, nie wiem kiedy ostatnio grałeś, ale i w tej kwestii było sporo zmian. Choć uczciwie przyznam, że ciągle nie jest to najmocniejsza strona AoC...


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.